Gmail & Facebook

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χαίρετε!
Πώς γίνεται ενώ δεν έχω λογαριασμό στο facebook (ούτε πατάω σε αυτό το site) να μου έρχεται αυτό το μειλ στο gmail μου? :blink:
k.jpg

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάνε μια αναζήτηση μέσω mail. Δώσε δηλαδή σε κάποιον φίλο σου που έχει fb να σε ψάξει μέσω mail. Πρέπει να έχεις, ή να μην το θυμάσαι ή να έκανε κάποιος χρησιμοποιώντας το mail σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Κάνε μια αναζήτηση μέσω mail. Δώσε δηλαδή σε κάποιον φίλο σου που έχει fb να σε ψάξει μέσω mail. Πρέπει να έχεις, ή να μην το θυμάσαι ή να έκανε κάποιος χρησιμοποιώντας το mail σου.

Το πρώτο αποκλείεται.Δεν έχω τόσο μεγάλα κενά μνήμης κ καταρχήν έχω αλλεργία στο συγκεκριμένο site.: P
Οκ, ευχαριστώ αυτό θα κάνω. Αλλά κ πάλι πως το έκανε με το μειλ μου ,δεν θα χρειαζόταν κάποια επιβεβαίωση μεσω μειλ μετά όπως γίνεται σε όλα τα φορουμ κτλ;; :confused: Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ μάλλον το πρώτο είναι. Σε καλωσορίζει και με το όνομά σου.
Ναι, θέλει επιβεβαίωση.
Τσέκαρε και κλείστο αν δεν το θες.

Ή εκτός και αν εννώθηκαν (gmail & facebook). Tι να πω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εχμ μάλλον το πρώτο είναι. Σε καλωσορίζει και με το όνομά σου.
Ναι, θέλει επιβεβαίωση.
Τσέκαρε και κλείστο αν δεν το θες.

Ή εκτός και αν εννώθηκαν (gmail & facebook). Tι να πω. :P

Εμ...το πρώτο ειπαμε αποκλείεται...:Ρ Σοβαρά.
Οκ τελικά πηρα τηλ τον ξαδελφο μου κ λύθηκε. Τώρα απλά μου μένει η απορία πώς πήρε το @/#*\! φεισμπουκ το μειλ μου..:confused::mad:


(αυτό σκέφτηκα στη αρχή,εξού κ ο τιτλος :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εμ...το πρώτο ειπαμε αποκλείεται...:Ρ Σοβαρά.
Οκ τελικά πηρα τηλ τον ξαδελφο μου κ λύθηκε. Τώρα απλά μου μένει η απορία πώς πήρε το @/#*\! φεισμπουκ το μειλ μου..:confused::mad:


(αυτό σκέφτηκα στη αρχή,εξού κ ο τιτλος :Ρ)


Υπάρχει σχετική λειτουργία στο facebook! Αν κάποιος φίλος σου, που έχει το mail σου στις επαφές του στο msn πχ, έχει facebook, μπορεί να σου στείλει πρόσκληση με mail για να δημιουργήσεις και εσύ λογαριασμό στο συγκεκριμένο site!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το facebook είθισται να στέλνει - από μόνο του (!) - spam e-mails στα contacts σου, αν το e-mail σου αυτό είναι και MSN account. Έχει λάβει μεγάλη κριτική γι' αυτό το πράγμα, μάλιστα.

Πρόχειρη πηγή δεν έχω τώρα γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κοίταξέ το πάντως, γιατί η Θεοδώρα έχει δίκιο. Υπάρχει λογαριασμός με το e-mail σου που είναι ανενεργός τώρα. :worry:
Έχω πρόχειρο ένα τέτοιο mail στο junk και στη θέση του ονόματος έχει το όνομα που έχω στο mail μου και δε μου γράφει επιστρέψτε (κάτι που σημαίνει ότι το mail που χρησιμοποιείς κάποτε είχε λογαριασμό εκεί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το facebook είθισται να στέλνει - από μόνο του (!) - spam e-mails στα contacts σου, αν το e-mail σου αυτό είναι και MSN account. Έχει λάβει μεγάλη κριτική γι' αυτό το πράγμα, μάλιστα.

Πρόχειρη πηγή δεν έχω τώρα γι' αυτό.
Εφόσον το ζητήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Βασικά το facebook στέλνει mail σε επαφές ωστέ να κάνουν εγγραφή μέλη.Δεν είναι τίποτα κακό,απλώς δες το σαν μια πρόσκληση,ωστέ να γίνεις μέλος στο facebook!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top