Το πηγάδι του έρωτα!

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Ακούμε συχνά τα κορίτσια να στοχάζονται πάνω στο μέγεθος του πέους. Πέρα όμως από τον οποιοδήποτε οπτικό ερεθισμό που μπορεί να προκαλέσει ένα μεγάλο τσουτσούνι σε μια διψασμένη για έρωτα ζωντοχήρα, η επιστήμη έχει αποδείξει πως οι αισθητήρες της ηδονής βρίσκονται μόλις στα 4 cm βάθος. Άρα λίγο πολύ ακόμα και ένας Chinese θεωρείται απ' τη φύση προικισμένος. :happy:

Τι γίνεται όμως στην αντιπέρα όχθη; Η πρώτη μου ερωτική εμπειρία ήταν με μία καθόλα όμορφη γυναίκα - ψηλή, ξανθιά, γαλανά μάτια - συνομήλικη που όμως η γοητεία της είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον άλλων 15 ανδρών πριν από μένα. Δεν με πείραζε αυτό, ένιωθα ερωτευμένος! :inlove:

Έβαλα τα δυνατά μου να την κερδίσω :strong: και τα είχα καταφέρει. Έστησα το σκηνικό, κεράκια, φωτάκια, μουσικούλα, όλα τέλεια και από ψυχολογία duracel! Αν και παρθένος ήμουνα πιο hot κι απ' τον Γκουσγκούνη. Με οδηγούσε το ένστικτο! 8) Κεντράρισα, στόχευσα και διείσδυσα μέσα...στην άβυσσο! Κολυμπούσα σαν το ψάρι! :/: Έσπρωχνα έσπρωχνα και τελειωμό δεν είχα. Στο τέλος μείναμε με τη δική της ικανοποίηση κι εγώ να σκέφτομαι από τώρα τη ρεβάνς. :worry:

Την πήρα λίγο αργότερα επινοώντας τη στάση αλογάκι (δεν σας τη λέω :P). Αφού χώρισα με την τύπισσα και έμεινα στον προβληματισμό για κανά 6άρι μήνες, γνωρίζω μία κατά πολύ λιγότερο εμφανίσιμη αλλά επικοινωνιακή και αλέγκρο. Είπα μέσα μου αυτό χρειάζομαι για να προχωρήσω. :)

Απορίας άξιο τώρα που το σκέφτομαι πόσο γρήγορα ψήθηκε να έρθει σπίτι μου απ' το πρώτο ραντεβού. :hmm: Με τα ρούχα πεταμένα κι εγώ σε φάση στόχευσης - σαν τον Ρίνγκο που βγάζει τα πιστόλια του :smoke: - έμελε να πάθω δεύτερο σοκ. Αυτή τη φορά όχι μόνο κολυμπούσα, έχανα και την αίσθηση της αφής! :confused: Στην κυριολεξία δεν καταλάβαινα αν ήμουνα μέσα ή έξω. Προσποιήθηκα ανικανότητα και τη συνόδευσα μέχρι την πόρτα... :redface:

Για ένα μεγάλο διάστημα είχα γίνει ασεξουαλικός. Δεν με ενδιέφερε το θέμα. Γνώριζα κοπέλες, έκανα παρέα αλλά δεν κυνηγούσα τον έρωτα νομίζοντας ότι το σεξ δεν έχει κάτι παραπάνω να μου προσφέρει. Είχα μπει σε μια περίεργη φάση να ενδιαφέρομαι για Πλατωνικές σχέσεις "αληθινής" επικοινωνίας, αγάπης και δεν ξέρω γω τι άλλο αφηρημένο. Για καλή μου τύχη κυνηγήθηκα από μια nerdy Κριαρίνα (απίστευτο ζώδιο), βρέθηκα απρόσμενα γλωσσοφιλημένος και στο κρεβάτι ανάσκελα σε στενές, σφιχτές "επαφές"! ;) :yahoo:

Τι ρόλο παίζει για σας το "πηγάδι" σε μια σχέση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Την πήρα λίγο αργότερα επινοώντας τη στάση αλογάκι (δεν σας τη λέω :P).
Δεν είναι πράγματα αυτά! :mad: Έχεις επινοήσει νέα σεξουαλική στάση και δεν μας τη λες;! :ropalo: :P
Τι ρόλο παίζει για σας το "πηγάδι" σε μια σχέση;
Για το αρχαίο ινδικό κείμενο σανσκριτικής λογοτεχνίας "Kama Sutra", τα δύο μεγέθη παίζουν το ρόλο τους.
Έτσι:
Ο άνδρας και η γυναίκα χωρίζονται σε τρεις κατηγορίες.
Ο άνδρας μπορεί να κατηγοριοποιηθεί ως «λαγός», ως «ταύρος» και ως «άλογο», ανάλογα με το μέγεθος του… φαλλού του. Αλλά και η γυναίκα κατηγοριοποιείται ως «ελαφίνα», ως «φοράδα» ή ως «ελεφαντίνα», ανάλογα με το βάθος του κόλπου της. Έτσι, μπορούν να υπάρξουν τρεις αναλογικές ενώσεις ανάμεσα σε ένα ζευγάρι (ανάλογα με τα μεγέθη και τα βάθη τους) και έξι μη αναλογικές (μπορούμε όλοι να κατανοήσουμε την αντιστοιχία).
[πηγή] για περισσότερα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Αλλά και η γυναίκα κατηγοριοποιείται ως «ελαφίνα», ως «φοράδα» ή ως «ελεφαντίνα», ανάλογα με το βάθος του κόλπου της.

Αχ ελαφάκι! :clapup: Υπάρχει κανένας τρόπος να καταλάβεις από πριν αυτό τον τύπο γυναίκας; :hmm:

Βασικά το πρόβλημα το εντοπίζω όχι στο βάθος του πηγαδιού αλλά στη διάμετρο. Ούτως ή άλλως από βάθος, ο μέσος Έλληνας, σπρώχνει σπρώχνει και πάτο δεν βρίσκει :P ! Η διάμετρος όμως κάνει τη διαφορά. :)

Αλλά απ' την άλλη φαντάζεσαι μια γυναίκα, καρακουκλάρα, να έχει επενδύσει τα μέγιστα στην εμφάνισή της, να σκορπίζει γύρω της πανικό και...

....να μην μπορεί να σταυρώσει σχέση γιατί το πηγαδάκι της είναι δεξαμενή; :worry: Να την θέλουν οι άνδρες μόνο για το φίκι-φίκι; :huglove: Καημένο κορίτσι... :/:

Άσε που υπάρχει η φήμη ότι το πολύ το γούτσου-γούτσου ξεχειλώνει! :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Άσε που υπάρχει η φήμη ότι το πολύ το γούτσου-γούτσου ξεχειλώνει! :upside:

εδώ ακούγεται ότι το πολύ το τάκα-τάκα σε χαζεύει :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
γλωσσοπλάστη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άσε που υπάρχει η φήμη ότι το πολύ το γούτσου-γούτσου ξεχειλώνει! :upside:
Το στόμα σου άμα το χρησιμοποιείς πολύ ξεχειλώνει; Αυτό γιατί να ξεχειλώσει; Τι άλλο θ' ακούσω Θέε μου!!! :worry:
Έχει κι αυτό μύες εκεί γύρω. Σημασία έχει να τους εξασκείς, (και όχι μόνο με τέτοιες ασκήσεις) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Το στόμα σου άμα το χρησιμοποιείς πολύ ξεχειλώνει; Αυτό γιατί να ξεχειλώσει; Τι άλλο θ' ακούσω Θέε μου!!! :worry:
Έχει κι αυτό μύες εκεί γύρω. Σημασία έχει να τους εξασκείς. :D

Καλόοοο!!! χαχα... :clapup: Αλλά για να βγάλει ο Κέγκελ σειρά ασκήσεων, κάποιο πρόβλημα θα είχε εντοπίσει! :P

Αρχική Δημοσίευση από fanclubsandwich:
γλωσσοπλάστη ;

Ε, είσαι μικρό αγοράκι εσύ δεν θα ξέρεις, ρώτα κανένα κοριτσάκι να σου πει τι είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ε, είσαι μικρό αγοράκι εσύ δεν θα ξέρεις, ρώτα κανένα κοριτσάκι να σου πει τι είναι! ;)

ρώτησα και με παρέπεμψε στο ποστ για το φίκι-φίκι

φαντ , γιατί ο κότσιρας να κόψει το μαλλί του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όπως έχει πει και ο κάρολος στο φακτότουμ

Περνάω καλά με την κοπέλα: Δεν μιλάει πολύ, είναι υπάκουη και έχει σφιχτό μο#νι. Καλά, τα δύο πρώτα δεν θυμάμαι αν τα είπε, αλλά το τρίτο σίγουρα.

Συγκινήθηκα που θέματα ταμπού ανοίγονται σιγά-σιγά για μια πιο ελευθεριακή και σεξουλιάρα κοινωνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
δεν είμαι σίγουρος ότι δεν έχει πλάκα να αφήνουμε και μερικά ταμπού , επίσης του πήγαιναν πολύ τα μακρυά μαλλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top