Τι μηχανάκι θα παίρνατε;

Ποιο μηχανάκι θα παίρνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Italjet Dragster

    Ψήφοι: 3 11.5%
  • Piaggio Liberty

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Gillera Runer

    Ψήφοι: 3 11.5%
  • Μπομπο (οποιοδήποτε)

    Ψήφοι: 2 7.7%
  • Παπί (οποιοδήποτε)

    Ψήφοι: 8 30.8%
  • Piagio Zip

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Peugeoth 206WRC

    Ψήφοι: 2 7.7%
  • Adress

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 7 26.9%

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Τα λεει ολα ο τιλος!
Εγω θελω το Italjet Dragster
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον μπομπο θα επερνα απο αυτα που εχει...
Βασικα δεν εχει 50αρακι που να μου αρεσει... Εχω ενα liberty που δεν με αφηνει ο πατερας μου να πιανω αλλα δεν μου αρεσει.... :( Εχουμε βεβεα και ενα τρικυκλο της πιτσεριας που μου αρεσει πολυ... αλλα φαβαμε μην με κοροΐδευουν...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Γουρούνα (Μόνο αυτό μπορώ να οδηγήσω :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
τπτ αλλο ξερεις να οδηγεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Αμάξια αυτόματα μόνο. Είχα πάρει για βόλτα ενα 206 αυτόματο και παρόλο που δεν έχω κανει ούτε ενα μάθημα οδήγησης, το πήγα θαυμάσια!

Αν περάσω μαθήματα θα πέσει επιχορήγηση για το Suzuki Ignis! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Το όνειρο μου ήταν το SAAB 9 3 Cabrio αλλά δεν....... ακόμα!

Επιστροφή στο θέμα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος. :)

Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ!:) Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Εγώ πιτσιρικάς είχα ένα Gillera και το ψήφισα λόγω αναμνήσεων....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...

+1 :thumbup:
Το 95% των οδηγών έχουν κάνει έστω και ενα ψιλοτρακάρισμα σε κανα στοπ, που όμως δεν ήταν ηταν σοβαρο. Με το μηχανάκι ειναι όλα σοβαρα.

Τώρα επειδή οι "μηχανόβιοι" τα εχετε ακούσει 300 φορές αυτα, ενα hint αν έχετε μηχανακι αλλά δεν οδηγείτε αμάξι: Πείτε σε εναν οδηγό (οι πιο πολλοι στην κατηγορία ειναι πιτσιρικάδες αρα στον πατέρα σας) να σας κατσει στη θέση του οδηγού και να σας δείξει τα "τυφλά σημεία" του αμαξιού. Μετα μήν κάθεστε εκει. Είναι 5 λεπτά δουλεια και βελτιώνει την ασφάλεια αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε ναι, δε φτάνει που δεν προσέχουν και ιδιαίτερα οι οδηγοί αυτοκινήτων για τους γύρω τους, πάνε και τα μηχανάκια σαν τρελά, χέσε μέσα είναι η κατάσταση... εγώ για αυτό δε θέλω να οδηγώ συχνά και ειδικά μέσα στην πόλη... θα γίνει καμμιά στραβή χωρίς να φταίω και μετά θα έχω τύψεις εφ όρου ζωής :/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μηχανάκι??? Μπαααα... ΚΑΝΕΝΑ! Δεν μ' αρέσουν τα μηχανάκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ!:) Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν

Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Γενικά έχω μια αδυναμία στις Gillera...Πιο παλιά οδηγούσα Gillera μοντέλο του 98 μιλάμε τώρα ,αν και ήταν δυομισάρι σε εμφάνιση πλησίαζε τις enduro...πλέον ούτε τις πλησιάζω τις μηχανές...τις θαυμάζω όμως,ε αγάπη είναι αυτή..

Από μηχανάκια δε μου αρέσει κάποιο ιδιαίτερα..Από μηχανές όμως

ΚTMRC8, street μηχανή φοβερή !(και δεν έχει και θέση για συνεπιβάτη :tongue: :clapping:8)



Καλούτσικες είναι και οι touring μηχανές Yamaha Wildstar και η Honda Goldwing

Πάντως θα συμφωνήσω,χαλαρά είναι σκοτώστρες( άσε που για ένα περίεργο λόγο οι περισσότεροι οδηγοί τουτού δεν τα προσέχουν τα μηχανάκια ούτε και τα ποδήλατα ,σα να μην υπάρχουν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό. :mad:

Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;:whistle:

Δεν κάνουν ταρζανιές αλλά δεν κοιτάνε μπροστά τους !!! Μόνο το πορδοπόλιταν διαβάζουν ή θα βάφοντε όταν οδηγάνε !!!!!!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπα... πέρασε και δεν έκατσε... τώρα στα γεράματα??

by the way.... είναι Peugeot η μάρκα... αν μπορεί κάποιος να σβήσει το h στο τέλος.. καλά θα ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Italjet Dragster.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Chris:
Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!! ;)

Chris ακόμα και με το ZX-6R βολευόμουν. Είναι ο πόθος μου!

Παλιά καβαλούσα ένα Yamaha WR 200. Τώρα έχω βάλει στο μάτι ένα Yamaha WR 250 Super Motard.

Πάντως θέλουν πολύ προσοχή οι άτιμες και να μην ακούω για γλυκούς θανάτους από νέα παιδιά... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top