Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Nova

  • Cosmote

  • Vodafone

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγώ έχω την OTE και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Διστυχως ΟΤΕ.....
αλλα θα λιξει το συμβολαιο δεν θα λιξει...τοτε θα δουν....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Τι παράπονο έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ έχω forthnet και όλα είναι πολύ καλά. Είμαι πολύ ικανοποιημένη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι παράπονο έχεις;

μμμ το οτι εχω ιντερνετ 8 ωρες την ημερα τις αλλες 8 ωρες τις περναω κανοντας επανεκκινηση το μοδεμ και τις υπολοιπες ωρες που περισσευουν κανω δημοσιες σχεσεις με υπαλληλους του 1242.....αυτα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
μμμ το οτι εχω ιντερνετ 8 ωρες την ημερα τις αλλες 8 ωρες τις περναω κανοντας επανεκκινηση το μοδεμ και τις υπολοιπες ωρες που περισσευουν κανω δημοσιες σχεσεις με υπαλληλους του 1242.....αυτα...:D

εγω πλεον το εχω χωνεψει και εχω σταματησει καιρο τωρα να προσπαθω...δεν θα σπασω εγω τα νευρα μου!!!!:mad:ετσι κι αλλιως μου εκανε και λιγο καλο γιατι ξεκολλησα απο το πσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Διστυχως ΟΤΕ.....
αλλα θα λιξει το συμβολαιο δεν θα λιξει...τοτε θα δουν....:mad:

μμμ το οτι εχω ιντερνετ 8 ωρες την ημερα τις αλλες 8 ωρες τις περναω κανοντας επανεκκινηση το μοδεμ και τις υπολοιπες ωρες που περισσευουν κανω δημοσιες σχεσεις με υπαλληλους του 1242.....αυτα...:D

Τι παράπονο έχεις;

είναι όλοι τους δεσμευμένοι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Cyta έχουμε και προς το παρών μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εγώ έχω Forthnet.
Καλή είναι πιάνει και καλές ταχύτητες, αν και μερικές φορές σέρνεται υπερβολικά, αλλά σε σύγκριση με τον ΟΤΕ είναι πολύ καλύτερη.:P
Θα συμφωνήσω απόλυτα καμία σχέση με τον οτε, μόνο που εμένα σπάνια σέρνεται.
Το κακό είναι είναι οτι σπάνια αλλά συμβαίνει να διακόπτεται η σύνδεση για καμία μέρα, για αυτό το λόγο παρόλο που στο σπίτι έχουμε forthnet στο μαγαζί δεν βάζουμε, προτιμάμε τον οτε.(για το τηλέφωνο όχι για το internet)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπερα!
Λεω να γραψω κι εγω τη γνωμη μου, μετα απο πολυ καιρο που εχω να μπω στο forum :p

Εχω NetOne, και δεν αντιμετωπιζω καποιο ιδιαιτερο προβλημα. Η μητερα μου ειδικα την εχει καταβρει γιατι περνουμε 2 γραμμες μεσω voip :p

Αν και μικρη εταιρια, εχουν αψογη εξυπηρετηση. Μαλιστα, ενας υπευθυνος ασχοληθηκε προσωπικα μαζι μου και μου ελυσε διαφορες αποριες μεσω msn σε μια χαλαρη κουβεντουλα που ειχαμε).

Μερικες φορες εχω σκαμπανεβασματα στο ιντερνετ οσον αφορα συνδεσεις εσωτερικου που περνανε μεσω grix (π.χ. ntua) αλλα αυτο το προβλημα αναμενεται να λυθει γιατι απο οτι μου ειπε θα ολοκληρωθει συντομα το ιδιοκτητο τους δικτυο οπτικων ινων (ολα αυτα τα 3 χρονια νοικιαζαν ινες απο τις Αττικες τηλεπικοινωνιες, ακα HOL).

Αυτα απο μενα και καλως σας βρηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Wind...

θελω να ληξει το συμβολαιο... μισο χρονο δεν ειχα ιντερνετ και επερνα απο του γειτονα...:confused: και τωρα του ηρθε να πιασει ιντερνετ....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ πάνω στο χωριό είχα HOL και απο τοτε που το βαλαμε ακουγεται μεσα στο τηλεφωνο ενα ελαφρο χρρρρ και δεν ακούγεται τόσο καθαρά...Δεν ξέρω...Εμενα η Forthnet μου φαινόταν καλύτερη απο HOL! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παίδες ΟΤΕ... Σταθερή αξία.. Τώρα που ρίχνει σιγά-σιγά τις τιμές πιστεύω πρέπει να τον πιστέψετε πιο πολύ..
Μένω και απένταντι οπότε ότι χρειαστώ αμέσως :P
Και λίγο σοβαρά τώρα.. Ακούω πολλά απο φίλους που παιδεύονται με διάφορε εταιρίες... Ααα δεν έχει καλο support... Ααα με πετάει κτλπ.. Εγώ στον ΟΤΕ δεν έιχα ποτέ κάποιο τραγικό πρόβλημα... Ελπίζω να μην είμαι η εξαίρεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGELOS111

Νεοφερμένος

Ο AGELOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εδώ και ενάμιση χρόνο αντικατέστησα τον ΟΤΕ με Forthnet. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.. για τα ελληνικά δεδομένα, γιατί παρά έξω είναι αλλιως τα πράγματα: https://www.i-live.gr/news-south-korea-internet-1000-mbps/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Προσφατα βαλαμε ΟΤΕ και περιμενουμε να γινει συνδεση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγώ έχω forthnet και όλα είναι πολύ καλά. Είμαι πολύ ικανοποιημένη...:D


Κι εγω το ιδιο.Εχουμε και απεριοριστα αστικα και υπεραστικα τηλεφωνα και το ιδιο ισχυει και για τηλεφωνηματα σε καποιες ξενες χωρες και ειναι πολυ βολικο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κι εγω το ιδιο.Εχουμε και απεριοριστα αστικα και υπεραστικα τηλεφωνα και το ιδιο ισχυει και για τηλεφωνηματα σε καποιες ξενες χωρες και ειναι πολυ βολικο.:)
το ίδιο και εδώ. Πολύ σπάνια να έχω κάποιο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μετά απο τον Οτέ στον οποίο δεν είχα μεγάλο πρόβλημα..απλά μου την χάλαγε γιατί τον πλήρωνα μιά ζωή χοντρά ακόμη και πρίν το adsl γιατί εμπαινα αρκετά στο internet ..μπηκα στην forthnet ...κανένα πρόβλημα έως σήμερα ...έβαλα και το πακέτο της nova και έχω 3 σε 1 ...unlimited internet.....τσιτα τα γκαζια....unlimited phones...μίλα και έως του χρόνου....nova...βασικα την έβαλα πιό πολύ για το history channel που τα σπάει kai to vh1 για τα κλασσικά τραγουδάκια all times :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

super_deal

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΟΤΕ και cosmote
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axinos

Νεοφερμένος

Ο axinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παίδες ΟΤΕ... Σταθερή αξία.. Τώρα που ρίχνει σιγά-σιγά τις τιμές πιστεύω πρέπει να τον πιστέψετε πιο πολύ..
Μένω και απένταντι οπότε ότι χρειαστώ αμέσως :P
Και λίγο σοβαρά τώρα.. Ακούω πολλά απο φίλους που παιδεύονται με διάφορε εταιρίες... Ααα δεν έχει καλο support... Ααα με πετάει κτλπ.. Εγώ στον ΟΤΕ δεν έιχα ποτέ κάποιο τραγικό πρόβλημα... Ελπίζω να μην είμαι η εξαίρεση :P

Συμφωνώ. Ειδικά στα business πακέτα, το support είναι χαρακτηριστικά ανώτερο από τους υπόλοιπους παρόχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top