Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αλεργια στα αιμοσφαιρια;!;!;!;! Μηπος ειναι στο ενζυμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Σωστό αυτό μου φένεται πως έχω αλεργία τελικά στα ερυθρά αιμοσφαίρια οπότε προτιμώ το αίμα μετά από φυγοκέντριση.
Καλά, πρόσεξε όμως μην το παρακάνεις και μεθύσεις. Άσε και τίποτα για τους άλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αλεργια στα αιμοσφαιρια;!;!;!;! Μηπος ειναι στο ενζυμο;

Πλάκα κάνει ρε μπούφε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,845 μηνύματα.
Για ήρεμα μαχμούτ.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φέτος το καλοκαίρι μ' αρέσει amaretto με πάγο και 3-4 λεμονάκια μεσα... ελαφρί και ακρος καλοκαιρινό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τσικουδιά με τρέλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Χυμός βύσιννο-ροδάκινο (με ρέγουλα, βαράει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:D :P

κι εγώ στους χυμούς (φυσικούς πάσης "φύσεως" ;)) το χω ρίξει πλέον :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
:D :P

κι εγώ στους χυμούς (φυσικούς πάσης "φύσεως" ;)) το χω ρίξει πλέον :clapup:.


Χμ.... πονηρούλη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ πίνω καμιά coca-cola τέτοια πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά κάνεις μην δίνεις στον οργανισμό σου αλκοολ απο τώρα,μπράβο σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Η Ursus εκτος απο vodka των φλωρων οπως αναφερθηκε ειναι το καταλληλο ποτο για να την μεθυσεις.:P
Αγαπημενο ποτακι Haig με παγο....αλλα τωρα πια milk shake βανιλια και βυσσιναδα,τα σπανε και τα 2:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Καλά κάνεις μην δίνεις στον οργανισμό σου αλκοολ απο τώρα,μπράβο σου:)
Σε 1-2 χρονια μαλλον και αυτος θα πινει ομως, συνιθος σε αυτην την ηλικια την πατανε. Στην ταξη μου λιγει ειναι αυτοι ποου δεν βγαινουν και ολοι οσοι βγαινουν πινουν και αλκοολ, οπως επισης οι περισσοτεροι πινουν καφε. Τωρα τι του βρησκουν δεν μπορω να καταλαβω, αλλα εγω το εχω αποφασισει μεσα μου να μην το κανω ποτε συνιθια το αλκοολ. Νταξει σε μεγαλητερη ηλικια μια στης τοσες λιγο καλο θ α μου κανει, αλλα δεν θελω να πινω συχνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vaguraw:
Η Ursus εκτος απο vodka των φλωρων οπως αναφερθηκε ειναι το καταλληλο ποτο για να την μεθυσεις.:P
Αγαπημενο ποτακι Haig με παγο....αλλα τωρα πια milk shake βανιλια και βυσσιναδα,τα σπανε και τα 2:D


λοιπόν πιες Milk shake φράουλα-βανίλια με λίγο μαλιμπού(ποτό) και θα με θυμηθείς
ΤΕΛΕΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Σε 1-2 χρονια μαλλον και αυτος θα πινει ομως, συνιθος σε αυτην την ηλικια την πατανε. Στην ταξη μου λιγει ειναι αυτοι ποου δεν βγαινουν και ολοι οσοι βγαινουν πινουν και αλκοολ, οπως επισης οι περισσοτεροι πινουν καφε. Τωρα τι του βρησκουν δεν μπορω να καταλαβω, αλλα εγω το εχω αποφασισει μεσα μου να μην το κανω ποτε συνιθια το αλκοολ. Νταξει σε μεγαλητερη ηλικια μια στης τοσες λιγο καλο θ α μου κανει, αλλα δεν θελω να πινω συχνα.

Κοιτα να σου πω πως το βλέπω, σε αυτες τις ηλικίες είστε πάνω στην αναπτυξη, καλύτερα είναι να πιείτε ένα χυμό παρά αλκοολ, περισσότεροι το κάνουν επειδή οι άλλοι πίνουν και ντρέπονται να πιουν κάτι διαφορετικό, άλλοι για μαγκιά.Και τα συγχαρητήρια μου Κρόνε που δεν κάνεις ότι κάνουν οι περισσότεροι γενικά, όχι μόνο στο αλκοολ;)
Όμως το αλκοολ σε αυτή την ηλικία δεν κάνει καθόλου καλό όχι οτι στις άλλες κάνει αλλά είναι αλλιώς, εδώ μιλάμε για άτομα που αναπτύσσονται ακόμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

λοιπόν πιες Milk shake φράουλα-βανίλια με λίγο μαλιμπού(ποτό) και θα με θυμηθείς
ΤΕΛΕΙΟ
Eυχαριστώ για την πρόταση αλλα για τώρα δεν προβλέπεται!!Βλέπεις το εχω κόψει τελείως το αλκοολ εδω και μερικούς μήνες.;)
Το μαλιμπου ειναι γνωστό βεβαια,αυτο με την καρύδα δεν ειναι??Μια φορα που τοχα δοκιμάσει ήτανε ωραίο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι είναι παρα παρα πολύ ελαφρύ,ελάχιστο θα βάλεις ίσα ίσα να πάρει την γεύση.
όταν θα θες εννοείται;) λόγω ποτού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
πάντα malibu!Με ανανά, με coca-cola, σκέτο...Οτι ναναι..Αρκεί να εχει malibu!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τι το κακό έχει το αλκοόλ ρε παιδιά; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Σε 1-2 χρονια μαλλον και αυτος θα πινει ομως, συνιθος σε αυτην την ηλικια την πατανε. Στην ταξη μου λιγει ειναι αυτοι ποου δεν βγαινουν και ολοι οσοι βγαινουν πινουν και αλκοολ, οπως επισης οι περισσοτεροι πινουν καφε. Τωρα τι του βρησκουν δεν μπορω να καταλαβω, αλλα εγω το εχω αποφασισει μεσα μου να μην το κανω ποτε συνιθια το αλκοολ. Νταξει σε μεγαλητερη ηλικια μια στης τοσες λιγο καλο θ α μου κανει, αλλα δεν θελω να πινω συχνα.

Εγώ σου λέω δε θα πίνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top