Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
1. coca cola στη θεια μου με φιλοσοφικη συζητηση [καθε μα καθε μερα]
2. WORLD OF WARCRAFT WOTLK το μεσημερακι
3. διαβασμα πριν κοιμηθω

[μιλαμε για καθημερινες συνηθεις ετσι??? αλλιως εχω να σας αραδιασω:P:P]

Πραγματικά δεν θα έπρεπε να πίνεις coca cola καθημερινά...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
:whistle:Μουσική, μουσική και πάλι ΜΟΥΣΙΚΗ.....!!!!!! Από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθώ όσες ώρες είμαι σπίτι ακούωωωω τραγουδάκιαααα :clapup: :clapup:και το πρωί απαραίτητα έναν φραπέ για να ξυπνήσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
1)Καφές
2)Καφές
3)Καφές
...
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μουσικη και internet οπωσδηποτε!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Μπαίνω στο ίντερνετ, ανοίγω μια playlist και σερφάρω στο Ίντερνετ ενώ ακούω συνέχεια τα ίδια τραγούδια. Μου αρέσει όμως. Και κάτι που έκανα συνέχεια πέρσι. Ανοίγω τον υπολογιστή, ανοίγω μια playlist και παίζω counter-strike συνέχεια. Όταν πάρω καινούργιο λάπτοπ θα το ξανακάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Αγαπημένες καθημερινές συνήθειες;
Το φαγητό: πώς να το κάνεις...δεν είναι απλά ανάγκη.
Ενα μπάνιο,ζεστό ή κρύο ανάλογα με τη διάθεση μου.
Μια βόλτα με τα πόδια ακόμα και μόνη μου.
Να γράφω τυχαίες μου σκέψεις σαν μικρό ημερολόγιο.
Να πάρω ένα τηλέφωνο,να στείλω ένα mail,να ακούσω ένα ωραίο τραγούδι....
Είναι τόσα πολλά πράγματα που κάνουμε καθημερινά που ακόμα και αν δεν το συνειδητοποιούμε εκείνη τη στιγμή μας γεμίζουν τη μέρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Πλακωνομαι καθε μερα με τον αδερφο μου για διαφορα πραγματα.......Καθημερινη συνηθεια δεν ειναι και αυτο??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Καθημερινή συνήθεια..χμμ..:hmm:
-Κάθε μέρα θα νευριάσω για κάτι(:P:P:P)
-Εκεί γύρω στο μεσημεράκι πάντα διαβάζω ένα λογοτεχνικό βιβλίο
-Το βράδυ κάθομαι σε ένα δώμα-γραφείο που έχουμε στη ταράτσα,ακούω μουσική,είμαι στο pc και κοιτάζω τη θέα της πόλης (:inlove::redface:)
Σίγουρα έχω κι άλλες..που δεν μου 'ρχονται τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vandrel46

Νεοφερμένος

Ο vandrel46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να φάω ένα γλυκό κάθε μεσημέρι....αν δε φάω τουλάχιστον 1-2 νομίζω ότι είμαι άρρωστος!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
καθημερινές συνήθειες λοιπόν..
ψοφάω για γυμναστική.. τρέξιμο μέχρι το διπλανό χωριό με μουσική στα αυτιά, ή τρέξιμο στο γήπεδο του χωριού, σκοινάκι με μουσική..
διάβασμα εξωσχολικών και πριν από τον ύπνο και οποτεδήποτε..
τώρα το καλοκαίρι, βράδυ στο πάρκο με την παρέα μέχρι αργά :)
αυτοσυγκέντρωση στο μπαλκόνι κοιτώντας τα πέρατα (τη λίμνη), μερικές φορές και με τη συνοδεία μουσικής
να χαλαρώνω στο κρεβάτι κοιτώντας το ταβάνι, συλλογιζόμενη :P
και τελευταία συνήθεια που θα μου λείψει όταν πάω για σπουδές, είναι να πειράζω τον αδερφό μου και να παίζουμε ξύλο! τι πιο τονωτικό?!?!?!?
αυτά..!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Βγάζω τον Ραούλ (το λυκόσκυλο) βόλτα για να ξεχαρμανιάσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χμ...:hmm:Αγαπημένες μου συνήθειες:

  1. Να μπαίνω στο ίντερνετ και να βολτάρω στο i-school και στο στέκι. Κάθε μέρα όμως:P
  2. Να γράφω σ' ένα ημερολογιάκι :redface: ό,τι μου κατέβει σ' αυτό που λέγεται μυαλό.
  3. Να μιλάω στο μουσουνου και στο κινητό με συγκεκριμένα άτομα.:whistle:
  4. Να τρώω για βραδινό κορν φλέικς σε κούπα:D
  5. Να κάνω βίντεο-κλήση με την αδερφή μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Kαμμία πλέον εδώ και πάρα πολύ καιρό. 'Εκοψα και το κάπνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
  • καθε πρωι βλεπω τον καιρο στο ιντερνετ (οχι πως μου χρησιμευει σε κατι αλλα ετσι απο συνηθεια)
  • αν δεν χτυπησει τουλαχιστον 3 φορες το πρωι ξυπνητηρι το πρωι δεν σηκωνομαι απο το κρεββατι (απο συνηθεια)
  • οση ωρα ειμαι στο σπιτι εχω την τηλεοραση να παιζει οτι κι αν κανω χωρις να παρακολουθω ( και τωρα που γραφω εδω παιζει)
  • καθε μερα πηγαινω στη δουλεια μιση ωρα νωριτερα και καθαριζω το γραφειο μου σχολαστικα (καμια φορα καθαριζω και του συναδελφου για να μην ζηλευει)
περισσοτερο πιστευω ειναι εμμονες παρα αγαπημενες συνηθειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
να πινω το καφεδακι μου καθε πρωι μαζι του....
το ζεστο μου μπανιο ή αφρολουτρο καποιες φορες για να χαλαρωσω.........
καποιες δικες μου ωρες που περνω στο ιντερνετ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
η καθημερινη σοκολατα που πινω το πρωι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τρώω καθημερινά μια πλάκα σοκολάτα, αλλά είναι μια αγαπημένη συνήθεια που πρέπει να κόψω, γιατί θα γίνω σαν... βαρέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
να μιλαω με εναν αγαπημενο φιλο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teoulaki

Νεοφερμένος

Η Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
λοιπον μη γελασετε....αγαπημενη συνηθεια:να τρωω μακαρονια....αλλα....ωμα!!!:P μου αρεσει αυτο το κρατσα-κρατσα :P αλλο...που με χανεις που με βρισκεις θα ειμαι με μια τσιχλα στο στομα :P και βαιβεα....το pc!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το σουπερ μαρκετ! :yahoo:

Λατρεύω να πηγαίνω στο σουπερ μαρκετ με παρέα και να κάνω βόλτες σε όλους τους διαδρόμους λες κι έχω βγει βόλτα να δω βιτρίνες (αυτό πλάκα πλάκα δε μου άρεσε ποτέ :P). Μπορώ να φάω πολύ χρόνο έτσι και να κάνω ό,τι μου κατεβεί. Ακόμη και κρυφτό έχω παίξει. :redface:

Μόνο που τώρα που το σκέφτομαι η συνήθεια αυτή δεν είναι τόσο καθημερινή. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top