Χαμηλό εισόδημα

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παιδια, εχω μια απορια. Ποιο εισοδημα θεωρειται χαμηλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
παιδια, εχω μια απορια. Ποιο εισοδημα θεωρειται χαμηλο?


αυτό που σου τελειώνει στις 9 του μήνα
μεσαίο εισόδημα θεωρείται αυτό που τελειώνει στις 21 του μήνα
υψηλό , αυτό από το οποίο έχουν περισσέψει μερικά ψιλά την πρώτη του επόμενου μήνα αλλά δεν έχεις πληρώσει ακόμα λογαριασμούς και ενοίκιο
πολύ υψηλό , αυτό που παίρνουν όσοι δηλώνουν στην εφορία μεσαίο εισόδημα
πάρα πολύ υψηλό (και αδικαιολόγητα μάλιστα) όσων έχουν εκλεγεί βουλευταί
πάρα μα πάρα πολύ όσων έχουν αυτοεκλεγεί εντολοδόχοι των βουλευτών
τιτανοτεράστιο , όσων ακόμα πλουσίων έχουν απομείνει που τα σάββατα που βγάζει ήλιο , κάνουν βόλτα πίνοντας ήλιο αντί για καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
katalinos , σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Ομως θα ηθελα να μου πειτε τι ποσο θεωρειται. δηλαδη μεχρι ποιο ποσο ειναι, 7000, 10000, ή παραπανω? (το χρονο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
κατω απο 12.000 το χρονο ειναι στο αφορολογητο οποτε μαλλων το θεωρουν χαμηλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
σε ευχαριστω epote
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
παιδια, εχω μια απορια. Ποιο εισοδημα θεωρειται χαμηλο?

Α!
Πολλά εισοδήματα θεωρούνται χαμηλά,
το δικό μου, της μάνας μου, του τυλιχτή στη γωνία που κάνει το κεμπάπ το σπέσιαλ το μπόμπα, του Καταλίνου και άλλων,
αλλά όχι χώρια,
αθροιστικά όλα αυτά αποτελούν ένα χαμηλό εισόδημα.

πς: Α! Και του Βοσκόπουλου που είδες πόσα χρωστάει ο μαύρος.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top