Starcraft2

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ερχεταίιιιιιιιιιιιιιιι
:yahoo: :thumbup: :thumbsup: :alljumpy:

Starcraft2

Το πράγμα φαίνεται πολύ προχωρημένο με τα gameplay video να φαίνεται η πόρωση του Swarm.

Δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά από τριγύρω που έχω διαβάσει μιλάνε για Οκτώμβριο 2007 αλλά αν πάρει κανείς υπόψη ότι είναι η Blizzard από πίσω βάλε τουλάχιστον 6μήνες ακόμα.

Τα video που έχει για download είναι exe mini torrent clients και τουλάχιστον το θεωρώ απαράδεκτο.

Αν μου επιτρέψουν οι mods ίσως παραθέσω και τα ed2k links αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν επιτρέπεται από την Blizzard.


Η πόρωση ξεκινάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τα original video στην καλή ποιότητα είναι αλλιώς.
Thanks πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Το περιμένω πως και πώς!!! Μου έλειψε πολύ το Starcraft και πλέον το Starcraft Broodwar δεν με ικανοποιεί... Θέλω νέο αίμα στο παιχνίδι! Νέες φυλές, αλλαγές στα units, στις ικανότητές τους, στα ΓΡΑΦΙΚΑ, στους ΗΧΟΥΣ! OYAOY! Νέα εμπειρία λέμεεεεεεεεεεεεεε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
omg
πότε βγαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
omg
πότε βγαίνει?
Δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά από τριγύρω που έχω διαβάσει μιλάνε για Οκτώμβριο 2007 αλλά αν πάρει κανείς υπόψη ότι είναι η Blizzard από πίσω βάλε τουλάχιστον 6μήνες ακόμα.

Νέες φυλές δεν θα έχει πάντως. Νέα units χαλαρά. Και νέα abilities στα υπάρχον units.

Ένας φίλος που επισήμανε ότι κάποια units μπορούν να κατέβουν πιο χαμηλά αλλά δεν μπορούν να ανέβουν πάλι πίσω.

Πάντως μου κάνει εντύπωση τι λίγος κόσμος έχει γράψει στο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΦΥΛΗ;;; Ξενέρωσα τώρα.... :(

Κάτι άκουσα ότι θα υπάρχει νέα φυλή "Xel'Naga" (κάπως έτσι δεν λεγόταν ένα Portal στο Starcraft?). Ελπίζω να κάνεις λάθος Demelene....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παντως αν δειτε τα βιντεο, εχει καμποσες μοναδες πολυ ενδιαφερουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι! Ειδικά αυτά που μοιάζουν με τα εξωγήινα οχήματα στο War of the Worlds, είναι όλα τα λεφτά! Καλά, όχι ότι τα άλλα πάνε πίσω, αλλά αυτά τα λάτρεψα για τον τρόπο που σκοτώνουν τα Zerlings :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δυστυχώς το Video δείχνει κυρίως Protosss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
H Xel Naga δεν ήταν η αρχαία φυλή που δημιούργησε τους Protoss; Γιατί να τους βάλουν τώρα στο νέο Starcraft; Θέλω να δω τι θα γίνει με κείνο το υβρίδιο zerg-protoss που αποκαλύφθηκε στην bonus πίστα του Broodwar! Μετά εννοείται πως θα πατήσω τους πάντες χάμω με τα Zerg μου!!!:clapup: :clapup: :clapup:


....αφού πάρω νέο πισί για να σηκώνει το παιχνίδι!:P

ΥΓ: Άρρωστος με το Starcraft παλιά, υπόψιν! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τι απαιτήσεις θα έχει το παιχνίδι; Ξέρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ρε σεις έλεος, σταματηστε να ψήνεστε στα παιχνίδια :( Η ζωή είναι εκεί έξω...

Πς. Είδε κανείς το τρεηλερ για το Supreme Commander?? Ειναι και μαμώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε ξερουμε ακομα για απαιτησεις , αλλα ε την καρτουλα του θα την θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε σεις έλεος, σταματηστε να ψήνεστε στα παιχνίδια :( Η ζωή είναι εκεί έξω...

Πς. Είδε κανείς το τρεηλερ για το Supreme Commander?? Ειναι και μαμώ!!!
Το τραίλερ δείχνει τρελό και απίστευτο, το παιχνίδι είναι μάπα όμως προς μεγάλη μου απογοήτευση. Γιατί τα γραφικά δεν κάνουν το RTS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ερχεταίιιιιιιιιιιιιιιι
:yahoo: :thumbup: :thumbsup: :alljumpy:

Starcraft2

Το πράγμα φαίνεται πολύ προχωρημένο με τα gameplay video να φαίνεται η πόρωση του Swarm.

Δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά από τριγύρω που έχω διαβάσει μιλάνε για Οκτώμβριο 2007 αλλά αν πάρει κανείς υπόψη ότι είναι η Blizzard από πίσω βάλε τουλάχιστον 6μήνες ακόμα.

Η πόρωση ξεκινάει.

Η πόρωση (δυστυχώς) δεν ξεκινάει.

Το παιχνίδι σε καμία περίπτωση δεν θα βγει μέσα στο 2007. Αυτό προς το παρόν είναι το μόνο σίγουρο όσον αφορά ημερομηνία έκδοσης.

Καλοκαίρι 2008 και άμα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Και για να σας ξενερώσω λίγο ακόμα, το παιχνίδι δε θα'χει καινούργιο race, ούτε καν το υβρίδιο zerg/protoss εκείνης της bonus πίστας του Brood War.

Τουλάχιστον δε θα' χει ούτε τα hero units του Warcraft 3 :clapup: και μάλλον το production limit θα είναι πολύ υψηλό :clapup: . Καλά νέα, γιατί δε νομίζω να θέλει κανείς στρατό Zerg αποτελούμενο από την Kerrigan και καμιά 30αριά κομπάρσους να μαζεύουν XP και potions...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τουλάχιστον δε θα' χει ούτε τα hero units του Warcraft 3 :clapup: και μάλλον το production limit θα είναι πολύ υψηλό :clapup: . Καλά νέα, γιατί δε νομίζω να θέλει κανείς στρατό Zerg αποτελούμενο από την Kerrigan και καμιά 30αριά κομπάρσους να μαζεύουν XP και potions...
Να αγιάσει το στόμα σου.
Εγώ ήδη έχω στο κινητό ήχους Zerg-Overloards για μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top