Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αν καποιο κοριτσι που μου αρεσε το εκανε αυτο εγω θα το γουσταρα πολυ και θα το συνεχιζα φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως; :hmm:
Εγώ μάλλον θα τραβιόμουν και θα της έλεγα κάτι σαν "Συγνώμη, με έχεις παρεξηγήσει. Σε βλέπω μόνο σαν φίλη" και θα έφευγα με κάποιο πρόσχημα ή κάτι τέτοιο :redface:
Δε θα μειωνόταν για μένα αλλά μάλλον θα απομακρυνόμουν κάπως για να με ξεχάσει, εξάλλου θα μπορούσα και εγώ να πάθω κάτι αντίστοιχο :worry:

Βέβαια αν μου τύχει δε ξέρω αν θα αντιδράσω έτσι ακριβώς.

Πάντως για μένα προσωπικά δε υπάρχει λόγος να μην κάνει κάτι τέτοιο μια κοπέλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?

Επαναφέρω αυτό το πολύ ωραίο θέμα για να το συζητήσουμε.:)

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tον παντρεύομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι...μου έχει τύχει και ήμασταν 2 χρόνια μαζί... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tον παντρεύομαι :P
Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ; :confused:

:hmm:

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;

Tον παντρεύομαι :P

Δηλαδής ήμουν η γυναίκα που έδωσε το αυθόρμητο φιλί (λέμε τώρα :P, δεν είχα σκοπό να φύγω από το σπίτι του αν δεν φιλιόμασταν :mad:) και αναφέρω τις επιπτώσεις...
Που το έχεις καλέ το μυαλό σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Που το έχεις καλέ το μυαλό σου; :P

σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...
Που το έχεις καλέ το μυαλό σου; :P

σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα

:hmm::" Λες γι' αυτό να το 'χασα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ηρθε ο νωευς απο τις διακοπουλες του!!!! :D και ηταν αταχτουληςςςςς απο οτι βλεπω και διαβαζω :ropalo::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
πραγματικα δεν βλεπω το λογο το πρωτο φιλι απο τη κοπελα να θεωρειται εξευτελισμος. ετσι αισθανθηκε αυτο εκανε,εγω θα το εκτιμουσα και ειδικα αν μου αρεσε κιολας η κοπελα θα ενιωθα ευτυχισμενος,αν δε μου αρεσε παλι δεν θα το εβλεπα ως εξευτελισμο,σε καμια περιπτωση,απλα θα της ελεγα οτι δεν την βλεπω ερωτικα.επισης πιστευω οτι κανενα σοβαρο αρσενικο δεν θα το εβλεπε ως εξευτελισμο,αλλα παντα θα υπαρχουν και οι εφετζηδες που θα εχουν να το λενε στους φιλους τους και θα την κανουν ρομπα τη κοπελα,γιαυτο προσεχετε που μπλεκετε,αλλα και παλι η κοπελα κατα την αποψη μου δεν εχει γιατι να ντρεπεται,το ρεμαλι που γελασε με τα συναισθηματα της θα πρεπει να ντρεπεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αναλογα τη γυναικα..και το ποσο μου αρεσει..και γενικα τι νιωθω γιαυτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα την περισταση!
υπαρχουν δηλαδη περιπτωσεις που τα λογια ειναι περιτα και οι πραξεις μονο μετρανε...δηλαδη αμα ειναι ετσι η περισταση η καπελα δεν θα παρεξιγηθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
.....δεν θα προλαβουν να πιστεψουν τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μήπως το έχετε παρακουράσει όλοι σας και δεν κάνετε ποτέ αυτό που νιώθετε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους! :clapup:

Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες
Εξαρταται παντα τι Πιτσα μπου βλεπεις μπροστα σου....αν βελτιωθουν.....ορα προσοντα male stripper.....θα συντομευσει η ελευση αυτων των κοινωνιων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πιστεύω ότι είναι ελάχιστες οι κοπέλες που παίρνουν την πρωτοβουλία για να δώσουν το πρώτο φιλί..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top