Αντιμετωπιζω προβλημα με τις επαφες του msn

spiros4312

Νεοφερμένος

Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα στην παρεα του στεκιου... :P Ρε παιδες τον τελευταιο καιρο αντιμετωπιζω προβλημα με τις επαφες του msn. δλδ.. παω κανονικα να κανω add μια επαφη και δεν στελνεται η προσκληση. Αντιστοιχα με κανουν add και δεν μου ερχεται κι εμενα η αντιστοιχη πορσκληση αποδοχης. Γνωριζει κανεις το συμβαινει και τι να κανω..??

Ευχαριστω
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Και σε μένα μου έχει τύχει αυτό και η μία η επαφή δεν μπήκε ενώ η άλλη μπήκε ξαφνικά μετά από κάποιες μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros4312

Νεοφερμένος

Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τι να πω ρε man.. μου χει σπασει τα νευρα... πχ μια επαφη την εχω κανει add εδω και 2-3 βδομαδες περιπου κι ακομα και με εχει ηδη και το αλλο το ατομο.. αλλα δεν "αλληλοβλεπομαστε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μήπως επειδή δεν έχεις την καινούργια έκδοση του messenger;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Yπάρχουν 2 πιθανές περιπτώσεις για το πρόβλημά σου. Αρχικά, κοίταξε εαν έχεις επαληθεύσει την διεύθυνση του msn και ύστερα παίζει και να σε έχει κάνει και αποκλεισμό(block) η επαφή. Έτσι δεν θα μπορείς να βλέπεις την επαφή online αλλά εκείνη να σε βλέπει κανονικά συνδεδεμένο.
Τώρα, όσον αφορά οτι δεν σου έρχεται πρόσκληση ίσως να μην έχεις επαληθεύσει την διεύθυνσή σου. Έλεγξε το για να δεις εαν συμβαίνει αυτό ωστέ να το διορθώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ποιο μσν εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
@ maria_lulu : Δεν παίζει ρόλο η έκδοση του messenger που έχει, παντού αποστέλνονται οι προσκλήσεις. Η επαλήθευση της διεύθυνσης ίσως να είναι το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγω που εχω την καινουργια εκδοση, δεν μου στελνει προσκλησεις, αλλα τις βρισκω (βγαζει κατι κατω απο τις επαφες μου):)

Για αυτο ρωτησα την εκδοση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Βασικά, σε άλλες εκδόσεις στέλνονται κατευθείαν μόλις μπεις μέσα οι προσκλήσεις, σε άλλες όμως σου λέει έχετε Χ προσκλήσεις. Πάντα όμως σου στέλνει προειδοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μπορει να εννοει οτι δεν του στελνει προσκλησεις και να μην το εχει δει:) Και εμενα πολλες φορες, οταν μου στελνουν προσκληση, δεν μου ερχετε τιποτα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εικάζω πως είναι θέμα ασυμβατότητας 2 διαφορετικών εκδόσεων msn.
Same here.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, να σας ρωτησω....το μσν μου εχει ενα προβλημα,μπαινω κανονικα και μου δειχνει οτι κανενας δεν ειναι online ενω ειναι(το ξερω γτ μπαινω απο δυο pc) και παω να στειλω μηνυμα σε επαφη που ειναι εκτος συνδεσης και μου βγαζει
"Δεν ήταν δυνατή η παράδοση του ακόλουθου μηνύματος σε όλους τους παραλήπτες: "

μηπως γνωριζει κανεις τι εχει και πως μπορω να το φτιαξω???

ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top