Δυνατοί/άγριοι καυγάδες

Indrid Cold

Νεοφερμένος

Ο Indrid Cold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα... Δεν είμαι σίγουρος αν ανοίγω το θέμα στη σωστή κατηγορία, παρακαλώ βοηθήστε με αν δεν είναι η σωστή.

Στην πολυκατοικία μου υπάρχει ένα ζευγάρι με δύο παιδιά που τσακώνονται πολύ συχνά (όταν είμαι σπίτι τουλάχιστον, που τους ακούω). Ακούω φωνές, την πόρτα της εισόδου τους να κοπανιέται και τα παιδιά να κλαίνε (δεν μπορώ να ακούσω τι λένε όμως). Πιστεύω πως είναι ξεκάθαρα πολύ παραπάνω από απλά καυγαδάκια ή εκνευρισμό επειδή ο μικρός είναι δύσκολος.

Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω, πχ να ειδοποιήσω την αστυνομία έστω κι αν μόνο παρατήρηση μπορούν να τους κάνουν; Δε γνωρίζω τι ακριβώς γίνεται αλλά φοβάμαι μην εξελιχθεί (αν δεν έχει γίνει ήδη) σε κακοποίηση παιδιού ή συζύγου. Αν ήμουν σίγουρος πως συμβαίνει κάτι τέτοιο δε θα δίσταζα καθόλου, αλλά δεν είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mπορείς να καλέσεις την αστυνομία και να τους ζητήσεις να έρθουν γιατί ανησυχείς πως μπορεί να τίθεται θέμα κακοποίησης. Απλώς δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις ανώνυμη καταγγελία.. πάντως ένα τηλέφωνο την επόμενη φορά που θα τους ακούσεις θα σου λύσει πολλές απορίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
κάλεσε το 100 για οικογενειακό επεισόδιο και ανέφερε οτι πιθανόν να υπάρχει κακοποίηση παιδιών(ψυχολογική υπάρχει σίγουρα) δέν είναι απαραίτητο να δώσεις το όνομα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
κάλεσε το 100 για οικογενειακό επεισόδιο και ανέφερε οτι πιθανόν να υπάρχει κακοποίηση παιδιών(ψυχολογική υπάρχει σίγουρα) δέν είναι απαραίτητο να δώσεις το όνομα σου.

δεν είναι απαραίτητο να ασχοληθούν :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indrid Cold

Νεοφερμένος

Ο Indrid Cold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν δώσω το όνομά μου όμως θα μάθουν και αυτοί ότι εγώ τηλεφώνησα, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αν το ελεγες του διαχειριστη να δειτε αν μπορει να γινει κατι απο κοινου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα αν μπορείς να κάνεις ανώνυμη καταγγελία. Και μετά βλέπεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indrid Cold

Νεοφερμένος

Ο Indrid Cold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η διαχειρίστρια το έχει προσέξει επίσης αλλά δεν κάνει τίποτα...
Και δε νομίζω πως είναι θέμα διαχείρισης. Αυτό που με ενοχλεί δεν είναι η διατάραξη της κοινής ησυχίας!

Θα την κάνω αυτή την ερώτηση kajira...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εφόσον εμπλέκεται παιδί θα μπορούσες να καλέσεις και το 1056 (Εθνική Τηλεφωνική Γραμμή για τα Παιδιά SOS-Χαμόγελο του παιδιου). Πιθανόν θα ξέρουν να σε ενημερώσουν καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top