27-05-2007 Λούσιος Ποταμός...

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συλληπητηρια για τη φιλη σας.

Αλλα παιδια θεωρω το να τα ριχνουμε σε εταιριες και γενικα σε αλλους, κουτο. Τη δικη σου ζωη βαζεις σε κινδυνο, μονος σου πρεπει να φροντιζεις να ανησυχεις και να μεριμνεις για οτι χρειαζεται.

Αποτι ακουσα παρθηκε αποφαση να πανε σε μερος οπου τους προειδοποιησαν οτι εχει ιστορικο και ειναι επικινδυνο με κακοκαιρια.

Ε απο κει και περα, ναι μεν "ατυχηματα συμβαινουν" αλλα αμα δε το βαζεις και λιγο να δουλεψει το μυαλο, θα πεφτεις σε πολλα "ατυχηματα".

Ειναι εξοργιστικο να πεθαινουν νεα ατομα απο χαζομαρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μόλις επέστρεψα απο το σπίτι της μαζί με την αδερφή μου... μεγάλη συγκίνηση...

ο αδερφός της μου έλεγε...

"Σε ποιον να τα ρίξω? Στην φύση? Στο ποτάμι? Στη βροχή? στα παιδιά? Να πηγαίνανε απο αμάξι θα έλεγα οτι οκ εκαναν μαλακία, έτρεχαν, δεν πρόσεξαν, έγινε... τώρα? τι να πω?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ανατρίχιασα..Μικρός που ειναι ο κόσμος..
Μου ειπε και ενας φιλος ότι φιλη της αδερφης του σκοτωθηκε και τελικά μιλάτε για το ιδιο ατομο,ειναι και γειτονες με την οικογενεια σ..Μαζι με τον αρραβωνιαστικο δεν σκοτώθηκε?

Τι να πω..Κριμα για τα παιδια,να ζησετε να τους θυμαστε.Και ευτυχως για την αδερφη σου..Κριμα παντως:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ναι, μαζί με το παιδί που θα αρραβωνιάζονταν σε λίγο καιρό... αύριο στην εκκλησία θα έχουν αρραβώνα πρώτα και μετά την κηδεία...

ps. ο John σου μίλησε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
ναι, μαζί με το παιδί που θα αρραβωνιάζονταν σε λίγο καιρό... αύριο στην εκκλησία θα έχουν αρραβώνα πρώτα και μετά την κηδεία...

ps. ο John σου μίλησε ?

John όχι όχι αυτός..Τεσπα λίγη σημασία έχει αυτό..
Σε τετοιες στιγμές τα λόγια ειναι περιττά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συλλυπητήρια, Φουνές... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Καταρχάς συλληπητήρια founes...

Πραγματικά όμως δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά τι βρίσκει ο κόσμος σε τέτοιου είδους δραστηριότητες. Δεν έχω κάνει ποτέ rafting και το λέω... δεν νομίζω να κάνω και ποτέ, δεν είναι του στύλ μου. Μ'αρέσει η φύση όμως, μ'αρέσει να βλέπω μέρη, το τριήμερο που μας πέρασε έκανα πάνω από 1000χλμ σε εκδρομές στη Λακωνία αλλά μέχρι εκεί που μπορούσα και με την ασφάλεια μου. Το να κατηγορήσουν την εταιρία είναι το μόνο εύκολο. Δεν λέω ότι και η εταιρία δεν έχει ευθύνες, οι "έμπειροι" περιηγητές έπρεπε να λάβουν υπ'όψιν τον καιρό αλλά και τις προειδοποιήσεις των ντόπιων που όπως και να το κάνεις αυτά τα μέρη είναι το σπίτι τους και τα ξέρουν απ'έξω. Χαζός είναι ο άλλος που σου λέει να μην πάς; Αλλά και οι εκδρομείς πήγαν χύμα στο κύμα με τέτοιο καιρό να περάσουν από δύσβατες περιοχές. Χάθηκε άλλη μέρα με καλύτερο καιρό; Όπως και να 'χει κανείς μας δεν ήταν εκεί για να ξέρει τι πραγματικά έγινε - γιατί εγώ τουλάχιστον τα μέσα ενημέρωσης δεν τα εμπιστεύομαι 100%...

Κρίμα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα συληπυτήρια μου φούνς, λυπάμε που χάθηκαν τόσοι άνθρωποι όποιοι κιαν ήταν αυτοί, ξέρω ότι πάντα σε άδικο θάνατο θέλουμε να ξέρουμε το γιατί, το ίδιο και σύ, η απάντηση δεν υπάρχει αλλα υπάρχει κάτι που δεν έστηλε και την αδερφή σου εκεί, να είχαμε +1 άνθρωπο, ηρέμησε και βοήθεισε την αδερφή σου, πές της να σταθεί ψηλά και να αντέξει, και πάλι τα συληπυτήρια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όντως κρίμα για όλους όσους χάθηκαν...φουρνάκι κουράγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
συλλυπητήρια φουρνάκι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τι να πω.. Συλλυπητηρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
φουρνάκι, τα θερμά μου συλληπητήρια:( :( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Καταρχάς συλληπητήρια founes...

Πραγματικά όμως δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά τι βρίσκει ο κόσμος σε τέτοιου είδους δραστηριότητες. Δεν έχω κάνει ποτέ rafting και το λέω... δεν νομίζω να κάνω και ποτέ, δεν είναι του στύλ μου. Μ'αρέσει η φύση όμως, μ'αρέσει να βλέπω μέρη, το τριήμερο που μας πέρασε έκανα πάνω από 1000χλμ σε εκδρομές στη Λακωνία αλλά μέχρι εκεί που μπορούσα και με την ασφάλεια μου. Το να κατηγορήσουν την εταιρία είναι το μόνο εύκολο. Δεν λέω ότι και η εταιρία δεν έχει ευθύνες, οι "έμπειροι" περιηγητές έπρεπε να λάβουν υπ'όψιν τον καιρό αλλά και τις προειδοποιήσεις των ντόπιων που όπως και να το κάνεις αυτά τα μέρη είναι το σπίτι τους και τα ξέρουν απ'έξω. Χαζός είναι ο άλλος που σου λέει να μην πάς; Αλλά και οι εκδρομείς πήγαν χύμα στο κύμα με τέτοιο καιρό να περάσουν από δύσβατες περιοχές. Χάθηκε άλλη μέρα με καλύτερο καιρό; Όπως και να 'χει κανείς μας δεν ήταν εκεί για να ξέρει τι πραγματικά έγινε - γιατί εγώ τουλάχιστον τα μέσα ενημέρωσης δεν τα εμπιστεύομαι 100%...

Κρίμα... :(


Αναφερεσαι στο ραφτινκ gsova.
το ραφτινκ ειναι καταπληκτικο. κανω πολλα χρονια, στην ελλαδα και στο εξωτερικο, και ειναι απο τα αγαπημενα μου extreme.
Εχει πολυ σημαντικους κανονες ασφαλειας, και πρεπει να τους προσεχεις οταν στους εξηγουν.
Ολα αυτα τα χρονια που κανω, ειδα ΠΟΛΛΑ σκηνικα και πολλες διασωσεις. σε μια μαλιστα απο αυτες, κινδυνεψαν πολυ σοβαρα τρια ατομα μεσα στα οποια ηταν μια γνωστη μου και η καλυτερη μου φιλη.
Επισης, και με την συγκεκριμενη εταιρεια (και με αλλες) εχω κανει ραφτινκ και σε δυσκολα ποταμια μαλιστα.
Ας μην ριπτουμε ευθυνες οπου κι οπου παιδια... μη τους παιρνει ολους η μπαλα οτι ειναι ανευθυνοι, ανοργανωτοι και ανεκπαιδευτοι.

Απο οτι διαβασα σημερα στην εφημεριδα, ξυλα, λασπες, βραχια και δεν ξερω εγω τι αλλο ειχαν "φράξει" το ποταμι.. η ροη του ποταμου συνεχιστηκε πολυ μεγαλυτερη ιταν αυτα τα εμποδια τα παρεσσυρε λογω δυναμης.. κι ετσι ολα μαζι επεσαν πανω στα παιδια...
Τα παιδια ομως δεν εκαναν ραφτινκ ετσι? τρεκινκ νομιζω εκαναν...ε? και εκεινη τη στιγμη διεσχιζαν καθετα το ποταμι. πειτε μου αν κανω λαθος..

Φυσικα θα μπορουσαν να υπηρχαν περισσοτερα μετρα ασφαλειας, (δεν ξερω καν τι υπηρχε) ωστε να ειναι ολοι πιο προστατευμενοι... ακουσα οτι δεν ειχαν καν κρανη ουτε ηταν δεμενοι, πραγμα ανηκουστο!!!!

τελοσπαντων, ειμαι πολυ στεναχωρημενη για ολα τα παιδια... για το συμβαν... για τις οικογενειες...για τη γνωστη μου και για τη φιλη του φουνες...για ολα.

ευχομαι αυτοι που φταινε να πληρωσουν.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Στο τρέκινγκ τα άτομα δένονται μεταξύ τους? Εγώ είμαι τελείως άσχετη αλλά αν ήταν όλοι δεμένοι, δεν θα τους είχε παρασύρει όλους μαλλιά κουβάρια το ποτάμι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
8 άτομα τσάμπα, τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Αναφερεσαι στο ραφτινκ gsova.
...
ευχομαι αυτοι που φταινε να πληρωσουν.
:/:

Είπα ότι δεν έχω κάνει και δεν ξέρω, απλά απόρησα που είναι το ωραίο όταν διακινδυνεύεις τη ζωή σου...

Τι είναι το τρέκινγκ; (άσχετος γάρ... )

Πότε είναι έμπειρος κάποιος για να τα κάνει αυτά; Περνάει κάποια εκπαίδευση ή του τα λένε στο πόδι 10 λεπτά πριν το "πέρασμα";

Υπάρχουν επίπεδα δυσκολίας ή σε χώνουν με τη μία σε όποιο μέρος λάχει;

Άν δεν υπάρχει εκπαίδευση, εμπειρία και βαθμός δυσκολίας, τότε όλοι αυτοί πήγαν σαν το σκυλί στο αμπέλι και σαφέστατα μεγάλο μέρος της ευθύνης βαρύνει την εταιρία.

Εάν τώρα υπάρχει εκπαίδευση και δεν πάνε σε όλα τα ποτάμια όσοι δεν έχουν εμπειρία τότε -θεωρητικά- τα μέλη της ομάδας ήταν έμπειρα. Αλλά αφού ήταν έμπειρα και δεδομένου ότι είδαν τον καιρό και άκουσαν και τις προειδοποιήσεις των ντόπιων για την επικινδυνότητα, πώς επέλεξαν να μπούν χωρίς κράνη, σκοινιά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο;

Μόνο στην κακιά στιγμή μπορώ να το αποδώσω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Είπα ότι δεν έχω κάνει και δεν ξέρω, απλά απόρησα που είναι το ωραίο όταν διακινδυνεύεις τη ζωή σου...
αδρεαναλινη. την εχεις ακουστα? μαζι με εντονη φυσικη δραστηριοτητα.πολλοι τη βρισκουν ετσι. αν το κανεις, μπορει και σενα να σου αρεσει :)

Τι είναι το τρέκινγκ; (άσχετος γάρ... )
Ειναι αυτο που εκαναν τα παιδια. Ουσιαστικα, ειναι περπατημα σε επιλεγμενα μονοπατια που θα προτεινει η εταιρεια. υπαρχουν πολλα χαρτογραφημενα και ευκολα, αλλα πιο δυσκολα και αλλα που ειναι μονο για οσους ειναι εμπειροι και εχουν γνωσεις πρωτων βοηθειων. αυτο που εκαναν τα παιδια δεν ξερω τι ηταν...

Πότε είναι έμπειρος κάποιος για να τα κάνει αυτά; Περνάει κάποια εκπαίδευση ή του τα λένε στο πόδι 10 λεπτά πριν το "πέρασμα";
10 λεπτα πριν την καταβαση (μιλαω για ραφτινκ) αρκουν. πρεπει να προσεχεις τι σου λενε ομως!! επισης, ειναι ολα αχρειαστα αμα κανεις σε ευκολο ποταμι (συνηθως, γιατι παντα δυστυχως υπαρχει η κακια η ωρα). Οποτε, σαν απειρος, επιλεγεις να πας σε ευκολο ποταμι.
Δεν ξερω ποτε ειναι εμπειρος καποιος. Μιλώντας καθαρα για εμενα, έχοντας κανει στα περισσοτερα ποταμια της ελλαδας* και σε μερικα δυσκολα σημεια στα πυρηναια, θεωρουμαι εμπειρη.

* στον αραχθο μαλιστα εκανα οταν ειχε υπερχειλισει. Ηταν τοτε που κινδυνεψαν τα 3 ατομα οταν αναποδογυρισε η βαρκα τους (η κολλητη μου και μια γνωσττη μου ηταν 2 απο αυτα)... η επιχειρηση διασωσης ηταν πολυ καλα οργανωμενη. Τα παιδια σωθηκαν και η κολλητη μου μου εκμυστηρευτηκε οτι δεν ειχε παρακολουθησει τον εκπαιδευτη να εξηγει, οταν επρεπε.


Υπάρχουν επίπεδα δυσκολίας ή σε χώνουν με τη μία σε όποιο μέρος λάχει;
Υπαρχουν βαθμοι δυσκολιας, απο 1 μεχρι 6.
Το 1 ειναι βαρκαδα... Στο 6 πρεπει να βγεις απο το ποταμι, να παρεις τη βαρκα σου αγκαλια και να φυγεις. τρεχοντας :P
Κανενα ποταμι δεν ειναι 1,2,3 κλπ....
ΟΛΑ τα ποταμια χαρακτηριζονται απο ενα βαθμο δυσκολιας (πχ.3) συπληρωνοντας το βαθμο των περασματων. δλδ μια τυπικη αναφορα ειναι
"καταβαση ποταμου 3ου βαθμου δυσκολιας, με λιγα περασματα 4ου"
ΌΛΑ αυτα ομως δεν ειναι ποτε στανταρ καθοτι ενα ποταμι 5ου, αν εχει βρεξει πολυ, μπορει να γινει 6ου. ομοιως, ενα ποταμι 4ου μπορει να γινει 2ου τον ιουλιο που δεν βρεχει!

Άν δεν υπάρχει εκπαίδευση, εμπειρία και βαθμός δυσκολίας, τότε όλοι αυτοί πήγαν σαν το σκυλί στο αμπέλι και σαφέστατα μεγάλο μέρος της ευθύνης βαρύνει την εταιρία.
Φυσικα!!!
Βεβαια για το τρεκινκ, δεν υπαρχει καποια τρελη εκπαιδευση, μη τρελαθουμε, περπατημα ειναι. Υποτιθεται οτι ο συνοδος εκπαιδευτης σου λεει τι δυσκολιες θα συναντησεις και σε προετοιμαζει και αυτος...
Αλλα ακομα και απλο τρεκινκ να ηταν, οταν διασχιζεις ποταμο καθετα ΠΡΕΠΕΙ να εχεις κρανος και δεσιμο! Τουλαχιστον!


Εάν τώρα υπάρχει εκπαίδευση και δεν πάνε σε όλα τα ποτάμια όσοι δεν έχουν εμπειρία τότε -θεωρητικά- τα μέλη της ομάδας ήταν έμπειρα. Αλλά αφού ήταν έμπειρα και δεδομένου ότι είδαν τον καιρό και άκουσαν και τις προειδοποιήσεις των ντόπιων για την επικινδυνότητα, πώς επέλεξαν να μπούν χωρίς κράνη, σκοινιά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο;
:mad::( Δε γνωρίζω...

Μόνο στην κακιά στιγμή μπορώ να το αποδώσω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχω ζησει τετειες καταστασεις κ δεν θελω να θυμαμε αδελφια κ γονεις ειναι μονιμη εικονα στο μυαλο μου...
δωσε δυναμη στην αδελφη σου.... κ στα παιδια... μην ψαχνετε για ευθυνες
δεν θα φαιρουν την γεωργια πισω...
καλη δυναμη ζωη σε εσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Σήμερα το πρωΐ άκουσα την μαρτυρία ενος παιδιού που επέζησε κ η αρραβωνιαστηκιά του χάθηκε εκεί... Δεν είχαν κράνη κλπ,νόνο αντιαναιμικά κ την στολή, κ αναρωτιέμαι... αυτά πρέπει μόνο να έχουν??? Κ αφού δεν έφταιγε η εταιρεία γιατί ειδοποιήθηκαν τα ΕΜΑΚ μετά από 2 ώρες??? Τον καιρό οι διοργανωτές τον έβλεπαν, δεν μπορούσαν να αναβάλλουν την εκδρομή??? Δεν ξέρω πραγματικά....

Φούνες, αυτό με τους αρραβώνες πρώτα κ μετά με την κηδεία....:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
τώρα βλέπω τηλεόραση (το άλτερ)... το χειρότερο είναι ότι το έχουν κάνει ριάλιτι πλέον τα κωλοκάναλα, αδιαφορώντας για τον πόνο των συγγενών... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top