Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι bisexual

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι by? :hmm:

Ε, βρίσκεις ένα καλό παιδί και φτιάχνετε ένα ωραίο τρίο...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δεν θα έκανα τίποτα απολύτως.. αφού έχει εμένα ξέρω ότι δεν θα κοιτάει αλλού;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και πώς είσαι τόσο σίγουρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν ξερω αρχικα ενα σοκ θα το παθαινα,μετα θα τον χωριζα.στην ιδεα οτι ο συντροφος μου θα πηγαινει με ανδρες με πιανει φρικη,εσεις παιξτε οσο προοδευτικοι γουσταρετε,εγω θελω εναν ανδρα παραδοσιακο,δηλαδη να του αρεσουν γυναικες και αποκλειστικα γυναικες ,να μην το φτιαχνουν οι ανδρες....δηλαδη θα ηξερα οτι πηγαινει και με ανδρες και θα ελεγα ωραια ολα ειναι μια χαρα,τι ωραια σχεση που εχουμε,ε οχι.Ασε μου θα θυμωνα αν δεν μου το ειχε πει ο ιδιος και το μαθαινα τυχαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι by? :hmm:

Ε, βρίσκεις ένα καλό παιδί και φτιάχνετε ένα ωραίο τρίο...:hehe:
χαχαχαααααααααααα:clapup::clapup::clapup:bitter sweet το αστειακι..........:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν ειμαι σίγουρη.. ειμαι σίγουρος ... :Ρ

Φίλε ειλικρινά σόρρυ, με παραπλάνησε το όνομα σε συνδυασμό με εκείνες τις καρδούλες από δίπλα του...:redface::redface:
Να με σχωρνάς...


Anyway, θα μας πεις πως είσαι τόσο σίγουρος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Φίλε ειλικρινά σόρρυ, με παραπλάνησε το όνομα σε συνδυασμό με εκείνες τις καρδούλες από δίπλα του...:redface::redface:
Να με σχωρνάς...


Anyway, θα μας πεις πως είσαι τόσο σίγουρος???

δεν θα ήμουν για τον καθένα! απλά τώρα ειμαι...
το αισθάνομαι! αυτό μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
σηκωνεις το κουλο σου,ριχνεις μια μουτζα,2-3 βρισιδια εκ των οποιον η μια ειναι η λεξη ανωμαλαρα και φευγεις κυριος! τωρα,μερικοι θα γουσταρουν η κοπελα τους να ειναι λεσβια οποτε ριχνω αλλη μια μουτζα σε αυτους,2-3 βρισιδια και ξαναφευγω κυριος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ανακαλυπτω οτι ειναι by? Τοτε...μπαι μπαι γκουντ μπαι :D !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν θα ήμουν για τον καθένα! απλά τώρα ειμαι...
το αισθάνομαι! αυτό μονο!

Άρα μιλάς για συγκεκριμένο παράδειγμα??? Ή πιστεύεις ότι είσαι ακαταμάχητος εραστής???

Με μπέρδεψες τώρα...

σηκωνεις το κουλο σου,ριχνεις μια μουτζα,2-3 βρισιδια εκ των οποιον η μια ειναι η λεξη ανωμαλαρα και φευγεις κυριος! τωρα,μερικοι θα γουσταρουν η κοπελα τους να ειναι λεσβια οποτε ριχνω αλλη μια μουτζα σε αυτους,2-3 βρισιδια και ξαναφευγω κυριος!:D

Κάτσε ρε φιλέ... Άραξε λίγο που μας έχεις ταράξει όλους στις μούτζες... Εν τέλλει δεν είναι δικαίωμα του καθενός να είναι bi??? Από πότε γίνανε ανώμαλοι???

Επίσης με μούτζες και βρισίδια δεν φεύγεις σαν κύριος... Διότι δεν μπορείς να φύγεις από κανένα ξεκατίνιασμα σαν κύριος... Λυπάμαι που στο λέω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
καταρχήν , είναι δικαίωμα του καθενός να την βρίσκει στο κρεβάτι του όπως θέλει...
Για την λέξη ¨ανωμαλία¨ έχω ενστάσεις γενικότερα και δεν την χρησιμοποιώ πολύ εύκολα...:hmm: δεν ξέρω γιατί πρέπει να θεωρηθεί ¨ανώμαλος¨ ένας gay ή ένας bi, την ώρα που κάποιοι str8, μπορεί να είναι πολύ πιο ακραίοι στον τρόπο που μπορεί να εκφράζονται στο κρεβάτι και μπορεί, επίσης, να είναι πολύ πιο συμπλεγματικοί...-μην αναφερθώ σε παραδείγματα-.
Ομως... που ξεκινάει η ένσταση μου...
Για να καταλήξω στο κρεβάτι με κάποιον , πρέπει να μου διεγείρει και τον εγκέφαλο... κοινώς, αν δεν μου @αβλώσει και το μυαλό, δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει κάτι...
Θέλω, επίσης, να νιώθω εγώ το θηλυκό, και ο παρτενέρ να είναι το αρσενικό, και αυτοί οι ρόλοι για μένα θέλω να είναι αρκετά διακριτοί... Εννοείται, επίσης, πως θέλω να νιώθω στο κρεβάτι -και όχι μόνο- τον άντρα αρσενικό, ¨επιβήτορα¨,...
Δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό όταν τον σκέφτομαι το προηγούμενο βράδυ στημένο στα τέσσερα , να χαίρεται την @αλα@έρδα κάποιου και να βογγάει...- σόρυ που γίνομαι περιγραφική και κυνική, αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...-:hmm: χμ... μου το @α@άει το ¨πρότυπο¨...
Σίγουρα θα έμπαινα στην διαδικασία να κάνω εικόνα στο μυαλό μου κάποιες σεξουαλικές συμπεριφορές και προτιμήσεις του συντρόφου μου, που κάθε άλλο παρά διεγερτικά θα λειτουργούσαν για μένα....;)
Δεν ξέρω πώς θα μπορούσα να δω τον σύντροφό μου όταν βλέπουμε -ποιον να φέρω τώρα ως παράδειγμα...-τον Καρεμπέ ας πούμε, και τον κοιτάζουμε με τον ίδιο τρόπο...:redface:
Φυσικά και δεν πρόκειται μου ξενίσει κάποια-ος που μπορεί να λειτουργήσει εξίσου και με έναν bi σύντροφο, και ούτε βέβαια και αυτός που είναι gay ή bi... Για φίλος σαφώς και no problem! Για σύντροφος... δεν θα μπορούσα! πάντως αν μου το έλεγε, πάντα πολύ εκτιμητέα και στα πολύ συν η ειλικρίνειά του...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που έχουν πρόβλημα αν ο σύντροφός τους είναι αμφισεξουαλικός.
Αυτό συνεπάγεται απαραίτητα ότι θα τους απατήσει; :hmm:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που έχουν πρόβλημα αν ο σύντροφός τους είναι αμφισεξουαλικός.
Αυτό συνεπάγεται απαραίτητα ότι θα τους απατήσει; :hmm:


-petros
Οχι απαραιτητα....μπορει να συνεπαγεται απλως αηδια...'η αποριψη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που έχουν πρόβλημα αν ο σύντροφός τους είναι αμφισεξουαλικός.
Αυτό συνεπάγεται απαραίτητα ότι θα τους απατήσει; :hmm:


-petros
όχι βέβαια!
Η απιστία σαφώς και δεν έχει ταυτότητα ομοφυλοφιλική, όπως και η πίστη σαφώς δεν έχει ταυτότητα ετεροφυλοφιλική...
Τουλάχιστον αυτές δεν είναι ρατσίστριες! Εισχωρούν σε... όλους τους χώρους!:P
Απλώς για μένα είναι θέμα καθαρά εγκεφαλικό όπως προανέφερα, και πώς με διεγείρει να σκέφτομαι αυτόν που ξαπλώνει μαζί μου...
Όπως έγραψα, η σκέψη του να τον σκέφτομαι στα τέσσερα με κάποιον , κάθε άλλο διεγερτικά παρά λειτουργεί σε μένα...
Και αναφέρομαι στη χρόνια αμφιφυλοφιλική προτίμηση... όχι στο να μου πεί κάποιος ότι το έκανε κάποτε μία- δύο φορές να ¨πειραματιστεί¨ στα πλαίσια του ¨ψαξίματος¨...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ανακαλυπτω οτι ειναι by? Τοτε...μπαι μπαι γκουντ μπαι :D !!!!!!!!!!!!

γιατι? τι 8α αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
γιατι? τι 8α αλλάξει?
Μπα... τίποτα ιδιαίτερο μωρέ....:hmm: κάτι διαδικαστικές λεπτομερειούλες μόνο....:whistle:
απλώς ότι μπορεί να λιγουρευόμαστε και οι δύο τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top