Μεταλλικό ή ξύλινο κρεβάτι;

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Παιρνοντας ως αφορμη την χθεσινη μερα που ηταν η παγκοσμια μερα του υπνου και καθως ημουν στο κρεββατι μου (το οποιο λατρευω φυσικα) μου ηρθε η εξης ιδεα.......να ανοιξω ενα θεμα.........λιγο ακυρο βεβαια αλλα εμενα μ'αρεσει!!!!!
Σε τι κρεββατι κοιμαστε???? Εγω λατρευω τα μεταλλικα:redface:...δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσουν παρα πολυ ειδικα αυτα που εχουν πιο ιδαιτερο στυλ που σε παραπεμπει σε αλλες εποχες.Μαλιστα φετος που ηρθα Αθηνα να σπουδασω επρηξα τον μπαμπα μου να μου παρει γιατι στο πατρικο μου δυστυχως ειχα ξυλινο:hehe:!!!!!! περιμενω λοιπον να σας ακουσω!!!!!!!!!! θα σας βαλω και μια εικονιτσα να δειτε και εσεις με τα ματια σας ποσο καμμενη ειμαι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • bed2.jpg
    bed2.jpg
    8.7 KB · Εμφανίσεις: 12,069

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μεταλλικό for the win. :redface: Να σας συστήσω την Έλλη! Μόνο που η δική μου είναι λευκή με ουρανό. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εννοείται μεταλλικο!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.




Και μενα μου αρεσουν τα μεταλλικα κρεαβατια...

αλλα...

εβαλα 2 εικονες απο ξυλινα κραβατια που δεν ειναι το κλασσικο βαρυ ξυλο για να θυμιζει το κρεβατι της γιαγιας:P

προτιμω αυτα που εχουν υφασματινη πλατη,οπως αυτα που δειχνει ο Σπυρος Σουλης στην εκπομπη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι ειναι πολύ της μοδας τωρα αυτα με την υφασματινη πλατη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στρωμα - υποστρωμα - υφασματινη ή δερματινη πλατη και πλατος ανω του 1.60.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Μεταλλικο ασυζητητη....ασε που αν εχει καποιος και γατουλες...δεν μπορουν να ξυνουν τα νυχακια τους εκει..:hehe::hehe::hehe:
εμενα και ο καναπες μου μεταλλικος ειναι..
δεν εχει και τον καλυτεροφωτισμο η φωτο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
αυτο με τα γατακια ομολογω οτι δεν το ειχα σκεφτει!!!!!παντως αμα θελουν να κανουν την ζημια πανε και αλλου βλεπε κουρτινες!!!!!
εμενα η μαμα μου εγκεφαλικο κοντεψε να παθει οταν ειδε το γατι μου να κρεμεται απο την κουρτινα του σαλονιου..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
αυτο με τα γατακια ομολογω οτι δεν το ειχα σκεφτει!!!!!παντως αμα θελουν να κανουν την ζημια πανε και αλλου βλεπε κουρτινες!!!!!
εμενα η μαμα μου εγκεφαλικο κοντεψε να παθει οταν ειδε το γατι μου να κρεμεται απο την κουρτινα του σαλονιου..............
Ε ναι..οκ..αλλα το κρεββατι παντως..δεν μπορουνε να το ξυσουν..:hehe::hehe::hehe:...εισαι και συμπατριωτισα...απο ζωγραφου και εγω,ασχετα αν μενω ζακυνθο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω πως το ξύλινο κρεβάτι είναι κλάσεις ανώτερο από το μεταλλικό, αλλά που να βρεις τα λεφτά για ένα καλό ξύλινο;!

Άσε που συνήθως τα μεταλλικά τρίζουν υπερβολικά πολύ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ετσι ειναι το δικο μου αλλα σε σομον χρωμα και ημιδιπλο, οχι διπλο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω πως το ξύλινο κρεβάτι είναι κλάσεις ανώτερο από το μεταλλικό, αλλά που να βρεις τα λεφτά για ένα καλό ξύλινο;!

Άσε που συνήθως τα μεταλλικά τρίζουν υπερβολικά πολύ...:P

Αν το πάρεις από το ΙΚΕΑ σαφώς θα σου στοιχίσει πολύ λιγότερο και θα τρίζει. Σε άλλη περίπτωση μια μεταλλική κρεβατοκάμαρα στοιχίζει πολύ περισσότερο, ειδικά όπως αυτή στο πρώτο ποστ και τρίζει από λίγο έως καθόλου. :P Πριν αρχίσω έρευνα αγοράς για το κρεβάτι μου, πίστευα ότι ένα μεταλλικό θα κοστίζει λιγότερο και εξεπλάγην όταν άκουσα τις τιμές στα περισσότερα καταστήματα επίπλων. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Παντως το δικο μου μεταλλικο....ΚΑΘΟΛΟΥ δεν τριζει.Ειναι και μασιφ....αν σας πω ποσο το πηρα..δεν θα το πιστεψετε.Δεν το αγορασα απο μαγαζι,αλλα απο εναν παππου εδω στη ζακυνθο,που εχει ενα μαγαζακι και κανει μονος του τα κρεββατια με παραγγελιες.Λοιπον..χωρις στρωμα βεβαια..πριν απο 5 χρονια περιπου,το πηρα..400 ευρω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φθηνό ήταν, μη λες λόγο. :P Έχω ακούσει τιμές που φτάνουν και τις 6.000. Πάντα χωρίς στρώμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ετσι ειναι το δικο μου αλλα σε σομον χρωμα και ημιδιπλο, οχι διπλο! :D
υπεροχο ειναι αυτο και σε τελειες αποχρωσεις!!!!!!!!!!!!so classy...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Φθηνό ήταν, μη λες λόγο. :P Έχω ακούσει τιμές που φτάνουν και τις 6.000. Πάντα χωρίς στρώμα. :P
ναι οντως ειναι πιο ακριβα απο τα ξυλινα ενα διπλο μεταλλικο βγαινει γυρω στα 1,800!!!!!!πολλα αλλα αν αναλογιστουμε τι κανουμε στο κρεβατι πιστευω οτι αξιζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ναι οντως ειναι πιο ακριβα απο τα ξυλινα ενα διπλο μεταλλικο βγαινει γυρω στα 1,800!!!!!!πολλα αλλα αν αναλογιστουμε τι κανουμε στο κρεβατι πιστευω οτι αξιζει:P

Για την απολαυση μας ...αξιζει και πολλα περισσοτερα ;)αρκει να εχουμε αυτο που ονειρευομαστε :redface: αλλωστε ενα κρεββατι δεν το αλλαζεις και απο τη μια μερα στην αλλη κατα κανονα ,το κρατας καποια χρονια ,αρα αξιζει τα λεφτα του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ετσι ειναι το δικο μου αλλα σε σομον χρωμα και ημιδιπλο, οχι διπλο! :D

Και εμένα έτσι είναι το δικό μου.:D Ημίδιπλο, ''ντυμένο'' στη πλάτη και στο τελείωμα, σε μπεζ χρώμα.

Γενικά, προτιμώ τα ξύλινα κρεββάτια μου αποπνέουν μια ζεστασιά. Τα μεταλλικά τα βρίσκω λίγο ''κρύα''.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ααα απορω που εγινε κ θεμα! εννοειται οτι τα κρεβατια με καγκελα ειναι απλα...υπεροχα!!!Βγαζουν κτ ρομαντικο κ γλυκο νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ξυλινο με ουρανο που τον καλυπτουν υφασματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top