Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Άλλη μία ερώτηση προς ΟΛΟΥΣ:

Έχετε πάει ποτέ σε νησί χωρίς να έχετε κλείσει προηγουμένως δωμάτιο; Πετυχαίνει αυτό το σύστημα; Μετά από πόση ώρα περίπου βρίσκετε; Αφού ΟΛΟΙ μου λένε τώρα ότι δεν έχουν, πώς είναι δυνατόν να έχουν όταν πάω εκεί;;; Παίζει κάποια απατεωνίτσα;;;

Δεν ξέρω αν παίζει καποια απατεωνίτσα αλλά εμείς κάθε χρόνο αυτό κάνουμε (πάμε έτσι στο αβλεπές και ψάχνουμε κατάλυμμα επί τόπου). Υπάρχει περίπτωση να ψιλοβασανιστείς αν δεν το συνηθίζεις (μπορεί ας πούμε να φτάσεις το πρωί και να βρεις δωμάτιο που να σ'αρέσει το βράδυ, μπορεί και να'σαι τυχερή και να βρεις με την πρώτη -μου'χουν τύχει και τα δύο) αλλά σίγουρα θα βρεις κάτι, εμείς ποτέ δεν ξεμείναμε κι ας μας λέγανε απ'τα τηλέφωνα πριν ΟΛΟΙ πως δεν είχανε (πηγαίνουμε διακοπές πάντα Αύγουστο που τα πράματα είναι φουλ, και ψάχνουμε πάντα τελευταία στιγμή από τηλέφωνα κ έτσι, δε βρίσκουμε κ πάραυτα, πηγαίνουμε! και ό,τι προκύψει, λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Άλλη μία ερώτηση προς ΟΛΟΥΣ:

Έχετε πάει ποτέ σε νησί χωρίς να έχετε κλείσει προηγουμένως δωμάτιο; Πετυχαίνει αυτό το σύστημα; Μετά από πόση ώρα περίπου βρίσκετε; Αφού ΟΛΟΙ μου λένε τώρα ότι δεν έχουν, πώς είναι δυνατόν να έχουν όταν πάω εκεί;;; Παίζει κάποια απατεωνίτσα;;;

Δεν ειναι θεμα απατεωνιας απλα, μπορει να πεσεις πανω σε καποια ακυρωση.
Το εχω κανει αρκετες φορες, και καθε φορα εβρισκα δωματιο. Βεβαια, ειναι λιγο ταλαιπωρια να πηγαινοερχεσαι σαν τρελη (για μενα λεω) με τις βαλιτσες στο χερι, αλλα εμεις δεν ειχαμε προβλημα. Αν δεν αντεχεις να "συρθεις" βασικα μην το επιχειρησεις, διαφορετικα εχει και τον χαβαλε του.
Αυτο βεβαια δεν ξερω αν ισχυει για νησια οπως Μυκονος, Παρος κλπ (ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ΔΕΝ ισχυει) αλλα για πιο νορμαλ καταστασεις σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σε λίγες ώρες σαλπάρω για Νάξο και στις 28 θα πάω Σαντορίνη! Καλές διακοπές σε όσους θα πάνε, καλά να περάσουν και όσοι θα μείνουν πίσω! Να είστε όλοι καλά και να χαμογελάτε πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Α ρε τυχερό φουρνάκι, παρε με μαζί σου Σαντορίνηηη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αποφασίστηκε! Σε μία βδομάδα φεύγουμε για Κέρκυρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
νομιζω ο τιτλος τα λεει ολα.... για πειτεεεεεεεεεε...που θα πατε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Είναι πολύ νωρίς ακόμα, άλλωστε δεν σχεδιάζουμε σχεδόν ποτέ.
Φορτώνουμε τις σκηνές και τα παρελκόμενα στα αυτοκίνητα, και φεύγουμε πολλές φορές χωρίς συγκεκριμένο προορισμό.
Φέτος πάντως έχει πέσει στο τραπέζι η ιδέα για Νότια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Είναι πολύ νωρίς ακόμα, άλλωστε δεν σχεδιάζουμε σχεδόν ποτέ.
Φορτώνουμε τις σκηνές και τα παρελκόμενα στα αυτοκίνητα, και φεύγουμε πολλές φορές χωρίς συγκεκριμένο προορισμό.
Φέτος πάντως έχει πέσει στο τραπέζι η ιδέα για Νότια....


που νοτια πειρατη; κρητη;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μωρό μου για πες που θα με πας το καλοκαίρι να μάθω κι εγώ.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τον Νοεμβρη θα παμε γυρο της Πελλοπονησου..
τον Ιανουριο Καρδιτσα κ μπορει Θεσσαλονηκη
κ τον Φεβρουαριο... Παρισι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τον Νοεμβρη θα παμε γυρο της Πελλοπονησου..
τον Ιανουριο Καρδιτσα κ μπορει Θεσσαλονηκη
κ τον Φεβρουαριο... Παρισι

οταν ερθετε σαλονικα καρεκλακι να μη μας ξεχασετε ;)

εμεις λεμε το γυρο της πελοποννησου τον ιουλιο.θα περασουμε τελεια!!!!
καρεκλακι θα σου δωσω πληροφοριες μια και θα πας μετα απο μενα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
που νοτια πειρατη; κρητη;:worry:
Ναι, νότια κρήτη στα νησάκια που είναι απέναντι προς το Λιβυκό.
Αλλά ακόμα είναι νωρίς για κάποιον που δεν προγραμματίζει ποτέ και τίποτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κεφαλονιά και καλάβρυτα...δυο βδομάδες ξενοιασιάς δε τις αλλάζω με τίποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
κεφαλονιά και καλάβρυτα...δυο βδομάδες ξενοιασιάς δε τις αλλάζω με τίποτα:D
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι ρε αν ερθουμε σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

στο χωριό μου μισή ώρα από τα καλάβρυτα, μη κάνεις έτσι παιδί μου. είναι ωραίο να ακούς προβατάκια το πρωί.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μωρέ μια χαρά είναι να ακούς προβατάκια το πρωί, κι άλλα πολύ όμορφα του βουνού, όμως δεν θα πω τίποτα, είναι το χωριό σου και το σέβομαι, αλλά μπορεί να γίνει κάτι επιτέλους και να μην ξαναπατίσω το πόδι μου εκεί πάνω.....!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μωρέ μια χαρά είναι να ακούς προβατάκια το πρωί, κι άλλα πολύ όμορφα του βουνού, όμως δεν θα πω τίποτα, είναι το χωριό σου και το σέβομαι, αλλά μπορεί να γίνει κάτι επιτέλους και να μην ξαναπατίσω το πόδι μου εκεί πάνω.....!!!!!!!
εσύ το βλέπεις από άποψη δουλειάς, εγώ απλά αναρωτιέμαι που θα βρω καλύτερα κλαρίνα στα πανηγύρια:P:P
(ψήνω και τον νησιώτη σύζυγο σγα σγα και τα συνηθίζει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φέτος... πουθενά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top