• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δε μου είπε συγκεκριμένα για πόσο ακόμα αλλά η μύτη θέλει κανα μήνα μέχρι να επανέλθει στα φυσιολογικά της εσωτερικά τουλάχιστον. Πήγαινε και άν δεις οτι σου κάνει έχει καλώς αλλιώς συνεχίζεις το ψάξιμο. Είναι και το κλικ που θα σου κάνει ο άλλος. Εγώ πριν πάω σ' αυτήν σκεφτόμουνα να πάω στον Σκ. που είναι στο Κολωνάκι και λένε οτι είναι ο καλύτερος αλλά δεν πήγα γιατί είχα διαβάσει στο Ιντερνετ οτι είναι πολύ απότομος, σου φέρεται λες και είσαι σκουπίδι και άλλα τέτοια.
Ευτυχώς, η γιατρός με κέρδισε από την πρώτη στιγμή και δε χρειάστηκε να ψάξω περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω πηγα στον Σκ. επειδη ειχα ακουσει και εγω τα καλυτερα αλλα με το ζορι με εξετασε μου πε κατευθειαν για χειρουργειο και με τα χιλια ζορια μου απαντουσε στις αποριες μου! Πιστευω οτι ειναι καλος γιατρος αλλα δεν το χει στο μπλα μπλα.. ηταν πολυ κουρασμενος και ολα αυτα δεν μου αρεσαν! Πηρα στη δικια σου γιατρο τωρα τηλεφωνο και κλεισα ραντεβου για την αλλη βδομαδα! θα δουμε τι θα γινει.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπράβο!
Κι εγώ θα πάω τη Τετάρτη για καθαρισμό. Να δω τι καινούριο θα μου πει και επιτέλους να δω πότε θα ξεκινήσω γυμναστική γιατί έχω πιαστεί από το καθισιό.
Αντέ με το καλό σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά!!!
Θα τα ξαναπούμε με εντυπώσεις και νέα σου!!!
Καλό Βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αυριο θα πας? Η γραμματεας της που πηρα χθες τηλεφωνο μου ειπε οτι θα λειπει σε ταξιδι γι αυτο μου κλεισε ραντεβου για την αλλη βδομαδα!:hmm:Σιγουρεψε το πριν πας.. Μην τρεχεις αδικα.. θα περιμενω και δικα σου νεα για το πως πας!Οσον αφορα την γυμναστικη σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ειμαι και γω της γυμναστικης και δεν την παλευω να καθομαι.. Ευχομαι να σου πηγαινουν ολα τελεια και να μπορεις να τη ξεκινησεις αμεσα! Φιλακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι μου έχει πει οτι θα πάει σε ένα συνέδριο στο Μιλάνο με θέμα τη ρινοπλαστική. Μέχρι τη Τετάρτη θα είναι εδώ και μου έκλεισαν τότε ραντεβού, αν και θα προτιμούσα σήμερα αλλά τι να κάνουμε έχει πολύ κόσμο φαίνεται λόγω του ότι φεύγει. Έγινε κοπέλα μου, θα ξαναμιλήσουμε εννοείται!!! Μακάρι να μπορούσαμε να τα πούμε και από κοντά. Λες να σε πετύχω στη γιατρό την άλλη βδομάδα? Γιατί σίγουρα θα ξαναπάω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Και γω θα θελα να σε δω απο κοντα και να τα πουμε! Και γω ηθελα σημερα ή αυριο να παω αλλα δεν ειχε ραντεβου δυστυχως.. Την επομενη τεταρτη θα παω κατα τις 7.. Λες να σαι και συ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπορεί να με βάλει και εμένα τότε! Θα δείξει, εγώ θα το ζητήσω πάντως και αν μπορεί έχει καλώς. Μακάρι να συναντηθούμε καλά θα ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πηγες σημερα στη γιατρο? τι σου πε? πως πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πήγα χθές. Όλα καλά!!! Μου είπε να ξεκινήσω γυμναστική αν θέλω αλλά λίγο χαραλά στην αρχή. Μου είπε να συνεχίσω τις πλύσεις, να βάζω Bepanthol μέσα και έξω απ' τη μύτη και να της κάνω μασάζ.
Τώρα θα με ξαναδεί αρχές Απριλίου για να με τραβήξει και φωτογραφία.
Έχω κλείσει 2 βδομάδες και έχω σχεδόν αναρρώσει πλήρως!! Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Ίσως έπαιξε ρόλο και το οτι δεν καπνίζω και προσπαθώ να τρέφομαι σωστά για την τόσο γρήγορη ανάρρωση.
Άντε να πας και εσύ και να μου πεις... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μπραβο κουκλα μου! Πολυ χαιρομαι για σενα.. Μηπως θα μπορουσες να μου στειλεις καμια φωτο σου να τη δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλύτερα να περιμένεις να με βάλει η γιατρός στο site. Δε θέλω να στείλω εδώ να με δουν όλοι. Και άσε που δεν έχω καμία με το πως ήταν πρίν η μύτη μου στο προφίλ οπότε δε θα μπορέσεις να δεις τη διαφορά. Γι' αυτό σου λέω, η γιατρός με τράβηξε πολλές φωτογραφίες πριν, και θα με τραβήξει ξανά τώρα, οπότε θα καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SIMORA

Νεοφερμένος

Η SIMORA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέο μέλος και χρειάζομαι επειγόντως την συμβολή και την βοήθεια σας!Χειρουργήθηκα πρίν απο 1 μήνα και 5 ήμέρες απο πολύ γνωστό πλαστικό με αρχικά Ζ.Μ, ο οποίος συνεργάζεται και με ΩΡΛ χειρουργό, και ήταν και οι δύο στο χειρουργείο. Αποφάσισα να κάνω την επέμβαση αυτή για προβλήματα αναπνοής που είχα΄λόγω διαφράγματος και επειδή ήταν ελάχιστα στραβή η μύτη μου απο ένα χτύπημα που είχα παλαιότερα. Δεν ήταν άσχημη, ελάχιστα στραβούλα, αλλά υπέφερα χρόνια με τιν αναπνοή μου, μπορουσα να ανασάνω μόνο με Dexarhin spray το οποίο ειναι κορτιζονουχο και βλάπτει και στα μάτια η συχνή χρήση του. Πήρα λοιπόν την απόφαση, πλήρωσα 4.000ευρώ και πήγα στο MEtropolitan να κάνω την επέμβαση μου, έχοντας συμφωνήσει με τον βοηθό του ιατρού και λίγο πρίν το χειρουργείο με τον ίδιο τον ιατρό, να μην αλλάξει η μύτη μου παρα μόνο να ισιώσει, για να μην αλλοιωθούν τα χαρακτηριστικά μου!Μου είπε πως θα την σηκώσει και λίγο για να με βοηθήσει στην αναπνοή. Κατα τη διάρκεια του χειρουργείου λοιπόν και συγκεκριμένα την ώρα που μου έσπαγαν το αριστερο ρινικό οστό για να το επανατοποθετήσουν, γιατί απο αυτή την μεριά ήταν χτυπημένη η μύτη, εκέινη τη στιγμή...ΞΥΠΝΗΣΑ!!Δεν άνοιξα τα μάτια εντελώς, αλλά είδα το εργαλείο με το οποίο μου άνοιγε το ρουθούνι, άκουσα ότι έλεγαν,και κατάλαβα και τους 3 χτύπους με το σφυρί στη μύτη μου!Δεν ένιωσα πόνο, αλλά αυτο το άισθημα που έχουμε καμιά φορά στον ύπνο μας να θέλουμε να φωνάξουμε και να μην έχουμε φωνή, κάτι τέτοιο και πολύ χειρότερο! Ενα μήνα μετά, ειλικρινά σας μιλάω καμιά φορά στον ύπνο μου, το ξαναζώ και ακούω τονήχο που έκανε η μύτη μου όταν έσπαγε! Εκείνη τη στιγμή ανέβασα σφυγμούς φαίνεται και με ξανα ναρκώσανε. Ξύπνησα με πολύ δυσκολία, αφού έχω την άισθηση ότι ήμουν σε άλλη διάσταση, έχω ξανακάνει νάρκωση αλλά αυτη η φορά ήταν πολύ τραγική! Βέβαια την επόμενη μέρα που τους κάλεσα όλους στο δωμάτιο μου και τους τα έλεγα, ζητώντας εξηγήσεις, κανέις δεν παραδέχτηκε τίποτα, ήταν λέει το υποσυνείδητο μου και ότι μου φάνηκε. Τελος πάντων για να μην σας τα πολυλογώ,το προβλημα μου ξεκίνησε μόλις μου έβγαλαν τον νάρθηκα! Μου το έβγαλε ο βοηθός του ιατρού, χειρουργός και αυτός, πουήταν και στο χειρουργείο μου και δεν είχε ουτε καθρέφτη να την δώ την μύτη μου. Οταν πήγα σπίτι τελικά, η μύτη δεν μου άρεσε, είχε αλλάξει. Τώρα νομίζω ότι μου πάει αλλά εκεινη τη στιγμή δεν μου άρεσε η αλλαγή γιατι δεν την είχα ζητήσει και ήμουν κάθετη στο να μην αλλάξει!! Ακούστε τώρα το πρόβλημα μου. Η μύτη στο προφίλ είναι, και ήταν εξαρχής πολύ καλή, πρησμένη αλλά καλή. Στο ανφάς όμως είναι απογοητευτική! Και αυτό γιατί η αριστερή της πλευρά ( εκεί μου την έσπασαν), είναι πιο χαμηλά άπο την δεξιά και πιο πλατιά!! Παιδιά δεν αντέχω να βλέπω τον εαυτό μου. Πήγα στη δουλεια και φορούσα μάσκα χειρουργείου απο την ντροπή. Πρίν ήταν καλύτερη! Οσες προσπάθειες έκανα να δώ τον ιατρό μάταιες!Εβλεπα μόνο τον βοήθό που έχει στο γραφείο και προσπαθούσε να μου πει ότι θα ξεπρηστεί και πρέπει να περιμένω. Αφού μου έκλεισαν ραντεβού την ημέρα με τα χιόνια και πήγα φρεσκοχειρουργημένη και δεν είδα τον ιατρό και εκεί φόρτωσα και την επόμενη έκανα ντού χωρίς ραντεβού χωρίς τίποτα στο νοσοκομείο και περίμενα στο γραφείο του, μέχρι που βγήκε να με δεί. Του είπα ότι απο τη μία μεριά ειναι πεσμένη και μου είπε>"Που, δεν βλέπω τίποτα!Αν τώρα, η μύτη σου είχε κάποιο ελάττωμα εκ γεννετής δεν μπορώ να σου κάνω κάτι εγώ, ό,τι ήταν να κάνω το έκανα!Η μύτη σου είναι τέλεια" και με έβλεπε προφίλ, λες και το ανφάς δεν μετράει, φτιάχνουμε τη μύτη για να έχουμε καλό προφίλ. Απογοητεύτηκα πολύ και είπα να δώσω χρόνο. Ελα όμως που και όσοι με βλέπουν με ρωτάνε γιατι έιναι η μύτη μου στραβή!! Σας υπόσχομαι ότι θα βάλω φωτογραφίες γιατι θέλω τη γνώμη σας, επειγόντως! Απο την δεξιά μεριά ειναι πιο πάνω το ρουθούνι και πιο μαζεμένο, και απο την αριστερή αισθητά και ορατά πιο χαμηλά και πιο απλωμένο. Οταν δε, γελάω,νιώθω ένα έντονο τράβηγμα απο δεξιά, και όχι και απο αριστερά. Απο αριστερά ή μύτη απλώνει πιο πολύ. Παιδιά, κουράστηκα για να την κάνω αυτην την επέμβαση, απο το οικονομικο μέχρι τις αντιξοοτήτες που προέκυπταν στη δουλεια και πολλά άλλα. Επειδή ομως έπρεπε να λύσω το θέμα της αναπνοής μου και να σταματήσω ναπαιρνω φάρμακα, για να μπορέσω να κάνω και κάνα παιδάκι, το κατάφερα. Αλλά μου βγήκε ξινό. Πάω καθε εβδομάδα και με βλέπουν στο ιατρείο, οι αλλοι γιατροί βλέπουν τη διαφορά, ο ένας κιόλας μου είπε ότι καλό θα είναι να δώ όλο το χειρουργικό team και το ΩΡΛ μαζί για να ξαναδούμε τη μύτη και σήμερα που ξαναπήγα και είδα επιτέλους τον ιατρό, μου το έπαιξε πάλι τρελίτσα και τι τέλεια μύτη που σου έκανα και τέτοια, και του λέω ότι το ρουθούνι έιναι όρτσα και μου λέει ότι έτσι ήταν,ναι αλλά έπρεπε να διορθωθεί αφού ήταν έτσι ρε φίλε!Και μου λέει θα περιμένεις και στο 1.5 χρόνο θα δείς την μύτη σου τελειωτικά και να επιμένω εγώ και μου είπε ότι να μην ξαναασχοληθώ με τη μύτη μου, ειναι τέλεια! Είπα πάλι να περιμένω, μην τον αδικήσω κοτζαμ επιστήμονας, αλλά δεν το κόβω ότι έτσι είναι! Μπορώ να καταλάβω πως ακομα και αν΄ανέβει το ρουθούνι, πως γινεται να μαζεψει κιόλας? Πειτε μου βρε παιδιά κάτι, βοηθήστε με. Ειχατε εσεισ ανομοιμορφία στα ρουθούνια?Ηταν το ένα πιο κάτω απο το άλλο?Σας παρακαλώ και θα βάλω και φώτο σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κι εγώ στο Μετροπόλιταν την έκανα και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Βέβαια, με χειρούργησε άλλη γιατρός. Αυτό που είπες με την νάρκωση το σκεφτόμουν κι εγώ συνέχεια, μη τυχόν και ξυπνήσω εκείνη την ώρα! Είναι δυνατόν??? Πώς συνέβη αυτό το πράγμα? Θα είχα πεθάνει επί τόπου από καρδιά, δεν υπάρχει περίπτωση!
Όσον αφορά τη μύτη, μπορείς να αναπνεύσεις καλύτερα από πρίν?? Όσο γι' αυτό που σου είπαν έχουν δίκιο, μετά από ένα χρόνο η μύτη σου θα πάρει το τελικό της σχήμα. Είναι πρησμένη ακόμα γι' αυτό και σου φαίνεται ανομοιόμορφη. Θέλει συνεχώς μασάζ για να ξεπρηστεί. Εγώ δεν έχω κλείσει μήνα ακόμα και τώρα έχει αρχίσει λίγο λίγο να ξεπρήζεται. Μην αγχώνεσαι πάντως, απλά σου φαίνεσαι διαφορετική γιατί είχες συνηθίσει αλλιώς τον εαυτό σου και η αλλαγή αυτή σου φαίνεται τεράστια.
Οτι άλλο θελήσεις, μη διστάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Simora και Capricorn καλησπερα!

Καλο κουραγιο Simora καταρχην σου ευχομαι.. εγω δεν την εχω κανει ακομα γιατι δεν εχω καταληξει σε γιατρο! Φοβαμαι πολυ! Πηγα και γω σε εναν στο μετροπολιταν προχθες και σημερα θα παω στην γιατρο που ειχε παει και η Capricorn αν δεν το μετανιωσω τελευταια στιγμη! Πες μας αν μπορεις τα αρχικα του ωρλ που σε χειρουργησε στο μετροπολιταν σε παρακαλω... και πως αναπνεεις τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλησπέρα Χρύσα! Τι κάνεις??? Πήγε στη γιατρό? Πώς σου φάνηκε? Σε εξέτασε, τα είπατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως αυτό με το ξύπνημα το έχω πάθει κι εγώ, ενώ έκανα χειρουργείο στο πόδι και ήταν πραγματικά φρικιαστικό, διότι εγώ πέθαινα και από τον πόνο και δεν μου έβγαινε φωνή να πω κάτι κι είχα τρελαθεί! Δεν κράτησε πολύ ευτυχώς, όμως όταν ξύπνησα κανονικά έκλαιγα μια ώρα και ακόμα και τώρα όταν το θυμάμαι, ταράζομαι. Δεν ξέρω πως γίνεται να συμβεί, εγώ σκέφτηκα το ενδεχόμενο να με ράβανε και να τελείωσε η νάρκωση νωρίτερα.. δεν ξέρω όμως τι πραγματικά συνέβη, αφού δεν ξέρω τι κάνανε ακριβώς εκείνη την στιγμή, δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου και δεν άκουσα κάτι.. το λέω απλώς για να επιβεβαιώσω πως μπορεί να συμβεί - είναι δεν είναι το υποσύνειδητο, μπορεί να συμβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλημερα Capricorn μου! Τελικα δεν πηγα στη γιατρο εχθες γιατι δεν προλαβα.. Ειλικρινα βρισκομαι σε αδιεξοδο! Δεν ξερω τι να κανω.. Φοβαμαι πολυ το αποτελεσμα! :( Εχω κλεισει για την παρασκευη να παω αλλα ειλικρινα δεν ξερω.. Με πιεζει πολυ και η δουλεια γιατι ειναι δυσκολο να λειψω πολυ καιρο και αν κανω κατι θα πρεπει να γινει μεσα στο πασχα και δεν ξερω αν θα χειρουργει κανεις τοτε μονο θα σουβλιζουν! :P Η μητερα μου λεει να κανω μονο διαφραγμα και οχι ρινοπλαστικη για να μην εχω ιστοριες αλλα εγω σκεφτομαι οτι θα φαω που θα φαω την ταλαιπωρια γιατι να μην την φτιαξω και λιγο?! Απ την αλλη λεω και αν παει κατι στραβα? και βγω χειροτερη απ οτι μπηκα γιατι ενταξει δεν ειναι και κανενα εκτρωμα η μυτη μου απλα θελει μια βελτιωση.. δεν θελω να παω για μαλλι και να βγω κουρεμενη! :/: Απ την αλλη το μεγαλο προβλημα το αναπνευστικο το παθα φετος κυριως που δεν εκανα καθολου βουτιες στη θαλασσα λογω του laser στα ματια και σκεφτομαι μηπως φετος που θα κανω θα υπαρχει βελτιωση!Τη μια σκεφτομαι ετσι την αλλη αλλιως... Μακαρι να μπορουσα να κανω το σωστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλημέρα βρε Χρύσα! Κρίμα πάντως που δε πήγες στη γιατρό, περιμένα να μου πεις πώς σου φάνηκε.
Μην αγχώνεσαι τόσο πολύ! Αν η μύτη σου δεν έχει σοβαρό αισθητικό πρόβλημα, καλά σου λέει η μαμά σου, να κάνεις μόνο το διάφραγμα. Και το πάσχα είναι καλή περίοδος να την κάνεις να ξεμπερδεύεις, μιας και θα μπορείς να πάρεις άδεια. Πήγαινε στη γιατρό να σε δει, δεν έχεις να χάσεις και τπτ. Εκείνη ξέρει και δε θα σε βάλει να κάνεις πλαστική χωρίς να υπάρχει λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Kajira σοβαρά μιλάς??? Καλά το σκεφτόμουνα εγώ και όλοι με λέγανε τρελή. Εγώ υποβλήθηκα πρώτη φορά σε νάρκωση και είχα μεγάλο φόβο για το τι θα συμβεί κατα τη διάρκεια του χειρουργείου. Ευτυχώς, όμως, κοιμήθηκα σα βόδι μόλις μου την έκαναν και όταν με ξυπνήσανε έβλεπα μέχρι και όνειρο και νευρίασα που μου το χαλάσανε. Ήμουνα σε τέτοιο λήθαργο που νόμιζα οτι βρισκόμουν στο κρεβάτι του σπιτιού μου. Μέχρι να καταλάβω που βρίσκομαι πέρασαν μερικά δευτερόλεπτα. Μιλάμε για ύπνο, όχι αστεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa87

Νεοφερμένος

Η xrysa87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Capricorn Καλησπερα και καλο μηνα! Να σε ρωτησω κατι αλλο? Η γιατρος σου ζητησε να κανεις καμια αξονικη στο σπλαχνικο κρανιο μηπως? Θα παω αυριο μαλλον αν δεν αλλαξω παλι γνωμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top