[Πρωταπριλιάτικο] Venture life: Νέα επιχειρηματική μας δραστηριότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
απλα τελειο που το σκεφτηκατε ρε θηρια!!??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ποία extreme δεξιά αγαπητέ μου; Μην τρελαθούμε ... Έτσι λειτουργεί ο κόσμος! Πως μπορεί μια νοοτροπία που είναι αποδεκτή να είναι extreme; Π.χ. είναι κοινό μυστικό ότι η αμερικάνικη κυβέρνηση αποφασίζει με παρόμοια δεδομένα με πόσο και ποία σχολεία και πανεπιστήμια θα επιχορηγήσει.

:)

Εάν έχεις την ίδια άποψη κι αύριο,θα το συζητήσουμε τότε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κουλή ιδέα αλλά όσοι λέτε ότι είναι rejectable(?) ξανασκεφτείτε το!
Είναι πολύ πρωτοποριακό και συν τις άλλοις στο σχολείο μας μάθαν πως για να κάνεις καλό μπιζνες πρέπει να προσφέρεις κάτι που λείπει από την αγορά, κάτι που η αγορά σου χρειάζεται ΤΩΡΑ.
Φυσικά πάλι ο πελάτης(γονέας) χάνει αλλά πιστεύω είναι αρκετό για να κοροιδευτούν οι αρκετά αφελείς της σύγχρονης κοινωνίας.Άντε και καλά κέρδη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κουλή ιδέα αλλά όσοι λέτε ότι είναι rejectable(?) ξανασκεφτείτε το!
Είναι πολύ πρωτοποριακό και συν τις άλλοις στο σχολείο μας μάθαν πως για να κάνεις καλό μπιζνες πρέπει να προσφέρεις κάτι που λείπει από την αγορά, κάτι που η αγορά σου χρειάζεται ΤΩΡΑ.
Φυσικά πάλι ο πελάτης(γονέας) χάνει αλλά πιστεύω είναι αρκετό για να κοροιδευτούν οι αρκετά αφελείς της σύγχρονης κοινωνίας.Άντε και καλά κέρδη!:D

Εταιρική ευθύνη μας τελείωσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ουσιαστικά μας έχει τελειώσει προ δεκαετιών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
Χοχ. Κεφαλαιο εκινησης 456.789.443.234.656 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Πριν από μία βδομάδα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος. Δεν σκοπεύω να το πω στον πρώην μου , με τον οποίο χωρίσαμε πριν από ένα μήνα. Σκεύτομαι λοιπόν να μεγαλώσω μόνη μου το παιδί το οποίο έχω αποφασίσει να φέρω στον κόσμο. Για κακή μου τύχη λοιπόν είμαι άνεργη εδω και ένα χρόνο εξαιτίας ενός σοβαρού ατυχήματος εν ώρα εργασίας. Θα μπορούσατε μήπως να με κατατοπίσετε για το πως μπορω να γινω πελατης της εν λογω εταιριας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σε περίπτωση που ο συμβαλλόμενος απόγονος αποδειχτεί ομοφυλόφιλος, η εταιρεία δεν αποκλείει την περίπτωση για διαπραγμάτευση της παρακράτησης, λόγω αυξημένων προσδοκιών κερδοφορίας, αφού οι επιστημονικές έρευνες δείχνουν ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι κατά μέσον όρο εξυπνότεροι, χαρισματικότεροι και πιο φιλόδοξοι από τους ετεροφυλόφιλους. Γονείς με ομοφυλόφιλα παιδιά, θα πριμοδοτούνται με 20% παράταση της περιόδου χάριτος για τη γέννηση δεύτερου συμβαλλόμενου απόγονου. Η εταιρεία παρέχει έξτρα μπόνους 15% σε περίπτωση φυλομεταβατικών (transsexual) ατόμων.

:stunned:
-------------
Έλα...πείτε την αλήθεια...πλάκα κάνετε...ε?:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Πριν από μία βδομάδα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος. Δεν σκοπεύω να το πω στον πρώην μου , με τον οποίο χωρίσαμε πριν από ένα μήνα. Σκεύτομαι λοιπόν να μεγαλώσω μόνη μου το παιδί το οποίο έχω αποφασίσει να φέρω στον κόσμο. Για κακή μου τύχη λοιπόν είμαι άνεργη εδω και ένα χρόνο εξαιτίας ενός σοβαρού ατυχήματος εν ώρα εργασίας. Θα μπορούσατε μήπως να με κατατοπίσετε για το πως μπορω να γινω πελατης της εν λογω εταιριας?
Καλησπέρα σας,
Όπως έχετε πληροφορηθεί στο πρόγραμμα μπορούν να συμμετέχουν μόνο όσοι σκοπεύουν να κάνουν οικογένεια και βασική προϋπόθεση να είναι ετεροφυλόφιλο ζευγάρι.

Θα μπορούσατε ωστόσο να μας αναφέρεται συνοπτικά το λόγο που επιθυμείτε να φέρετε σε αυτόν τον κόσμο το παιδί.
Ακόμα, θα θέλαμε ένα σύντομο βιογραφικό σας.

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας,
καλή σας μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Λίαααααααααα!!!!!!! Είστε θεοί ρεεεε!!!!! :P
Αφού στην αρχή παραλίγο να το πιστέψω και τρόμαξα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
Όπως έχετε πληροφορηθεί στο πρόγραμμα μπορούν να συμμετέχουν μόνο όσοι σκοπεύουν να κάνουν οικογένεια και βασική προϋπόθεση να είναι ετεροφυλόφιλο ζευγάρι.

Θα μπορούσατε ωστόσο να μας αναφέρεται συνοπτικά το λόγο που επιθυμείτε να φέρετε σε αυτόν τον κόσμο το παιδί.
Ακόμα, θα θέλαμε ένα σύντομο βιογραφικό σας.

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας,
καλή σας μέρα.

Δηλαδή δεν μπορώ να μπω στο πρόγραμμα ως μελλουσα μητερα μονο . Τι πειράζει που δεν εχω συζηγο ή συντροφο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
:stunned:
-------------
Έλα...πείτε την αλήθεια...πλάκα κάνετε...ε?:|
Όχι...
Επιχείρημα: Ο Τρύφωνας Σαμαράς αν ήταν ετερόφυλος θα είχε μπει στο Dancing with a star;
Προβλέπω ότι θα είναι η χρονιά της ομοφυλοφιλίας το 2012, με αποτέλεσμα το 2030 να θεωρείτε κάτι το απόλυτα φυσιολογικό. Στις καθωσπρέποι σχολές δημοσιογραφίας δεν θα έχουν προλάβει να βγάλουν στην αγορά το κατάλληλο δυναμικό από παρουσιαστές. Εγώ θα είμαι έτοιμος!

Μάλιστα ειδικότερα δε οι πρώτοι παρουσιαστές αυτού του τύπου θα είναι ιδιαίτερα τυχεροί, αφού οι συντηρητικές κοινωνίες θα κουνηθούν εναντίον τους. Αυτή την οργή, οι δικηγόροι θα την χειριστούν υπέρ του απογόνου.

Σε ρωτάω λοιπόν, αφού έχω πιθανότητες οι ομοφυλόφιλοι ... πελάτες να έχουν μια καλή δουλεία αλλά και κάποιες πιθανότητες να είναι εκκολαπτόμενοι heros, γιατί να μην τους προτιμώ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χοχ. Κεφαλαιο εκινησης 456.789.443.234.656 ευρω


Kηφισίας 69, Μαρούσι: Γιακουμάτος Δ., Φροντίδα Ηλικιωμένων :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
xa xa καλο μηνα ................. τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δηλαδή δεν μπορώ να μπω στο πρόγραμμα ως μελλουσα μητερα μονο . Τι πειράζει που δεν εχω συζηγο ή συντροφο? :worry:
Σαφώς και μπορείς να μπεις ...
Το μόνο που χρειάζεται είναι:
i) Αποστολή των στοιχείων σου μέσα από το site
ii) Θα σου στείλουμε ένα one-way NDA να υπογράψεις
iii) Θα σε καλέσουμε σε μια συζήτηση γνωριμίας
iv) Μετά από ένα μήνα θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σε περίπτωση που ενδιαφερόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Kηφισίας 69, Μαρούσι: Γιακουμάτος Δ., Φροντίδα Ηλικιωμένων :P :P :P
Δεν είναι όλα τα κτήρια κατασκευασμένα εξαρχής.
Το συγκεκριμένο είναι στην ιδιοκτησία μας μόλις μερικές μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Δε νομίζω οτι τα παιδιά θα έκαναν πλάκα με κάποιο τόσο σοβαρό θέμα. Ειδικά ο Χάος κι η Ισι που έχουν δικά τους παιδιά και ξέρω την ευαισθησία τους στο θέμα. Αν πάντως είναι πλάκα καλό θα ήταν να μου το πείτε να μη φορτώνω τζάμπα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Σαφώς και μπορείς να μπεις ...
Το μόνο που χρειάζεται είναι:
i) Αποστολή των στοιχείων σου μέσα από το site
ii) Θα σου στείλουμε ένα one-way NDA να υπογράψεις
iii) Θα σε καλέσουμε σε μια συζήτηση γνωριμίας
iv) Μετά από ένα μήνα θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σε περίπτωση που ενδιαφερόμαστε

Ευχαριστώ πολύ για αυτές τις πολύτιμες πληροφορίες σας!Χαιρομαι που θα έχω ένα στήριγμα για την ανατροφή του παιδιου μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
πείτε αν είναι πλάκα@!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς θα ελέγξετε το γονιδίωμα του maximus; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top