Να κάνω το πρώτο βήμα;

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πριν από 6 μήνες χώρισα με κάποιον που αγαπούσα πολύ αλλά τελικά τελειώσαμε άδοξα και τώρα είμαι έτοιμη να προχωρήσω παρακάτω άφου πρώτα έκλαψα, πόνεσα, χτυπήθηκα, έφαγα τόνους γλυκων, έπιασα πάτο και τελικά επανήλθα στην πραγματικότητα.
Τώρα υπάρχει κάποιος που με ενδιαφέρει πραγματικά αλλά δεν μου βγαίνει να εκδηλωθώ γιατι ντρέπομαι και γιατί παλιότερα είχα δείξει το ενδιαφέρον μου σε κάποιον και μου δωσε μια τεράστια χυλόπιτα τόσο μεγάλη που έχω ακόμα στην κατάψυξη και φοβάμαι μην την ξαναπατήσω.
Λοιπόν στην ουσία του θέματος, το παληκαρι το γνωρίζω 4-5 χρόνια ως φίλο του αδερφού μου αλλά ποτέ δεν είχε περάσει απο το μυαλό μου κάτι τέτοιο μέχρι πριν 2 μήνες που άλλαξε κυριολεκτικά μέσα σε ελάχιστα λεπτά η εικόνα μου για εκείνον. Έγινε ξαφνικά ένα κλικ στο μυαλό μου σαν να ξύπνησε κατί μέσα μου για εκείνον που κοιμόταν για καιρό. Άρχισα να τον παρατηρώ, το πρόσωπο του , το σώμα του, τις κινήσεις του, τον τρόπο που μιλάει, που συμπεριφέρεται και άρχισε να μου αρέσει ,να βλέπω πράγματα που δεν είχα ξαναδεί σε εκείνον πριν. Ανέκαθεν τον συμπαθούσα και ήξερα ότι ήταν πολύ καλό παιδί αλλά αυτός ο άνθρωπος που είχα μπροστα μου ήταν σαν να τον έβλεπα πρώτη φορά και νομίζω πως όντως εκείνο το βράδυ τον είδα πρώτη φορά ( ίσως να φταίει που είχα πιει 2-3 ποτηράκια ).
Ξέρω οτι είναι μόνος και ότι και με συμπαθεί κι εκέινος ,επίσης ξέρω ότι λόγω της φιλιας του με τον αδερφό μου δεν θα τολμούσε να μου δείξει το ενδιαφέρον του αν αυτό υπαρχει κι εγώ θέλω να το μάθω αυτό.
Εδώ αρχίζουν τα δύσκολα! Μπορω να τον πλησιάσω με διάφορους τρόπους όπως κινητό, φεισμπουκ αλλα δεν θέλω έτσι μόνο από κοντά θέλω όμως συναντιόμαστε σπάνια . Από κοντά είναι αλλίως γιατί υπάρχει το φλερτ , το παιχνίδι κι αν δω ότι δεν είναι θετικός το ρίχνω στην τρελή και κάνω την αδιάφορη και δεν φαίνομαι μια λυσσάρα στο τηλέφωνο που ψάχνει άντρα. Και είναι και το άλλο ότι δεν θέλω να εκθέσω και τον αδερφό μου στον φίλο του. Θ'ελω να του πετάξω το μπαλάκι κι απο εκεί κι έπειτα να κάνει εκείνος παιχνίδι.

Λοιπόν ζητώ την γνώμη σας, τι να κάνω; πως να τον πλησιάσω χωρίς να φανώ πολύ λυσσάρα; να τον αφήσω να εκδηλώσει αυτός το ενδιαφέρον του αν με θέλει ή να κάνω εγώ το πρώτο βήμα κι ότι βρέξει ας κατεβάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατί δεν ξεκινάς όντως από το κινητό, σιγά σιγά και μετά να φέρεις στο παιχνίδι και το από κοντά ζητώντας του να βγείτε???
Δεν λέω να μιλάτε για μεγάλο διάστημα από το κινητό... Ίσα ίσα για να σπάσει ο πάγος, ειδικά αφού είναι φίλος του αδερφού σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εντωμεταξύ δεν έχω καταλάβει γιατί να σε θεωρήσει λυσσάρα.
Είναι τόσο κακό που σου έκανε κλικ;

Συμφωνώ πάντως να αρχίζεις να τον πλησιάζεις μέσω κινητού.
Κάποιο κοινό ενδιαφέρον, κάποια βοήθεια, μία εξυπηρέτηση, κάτι σχετικό με τον αδερφό σου...όλο και κάτι θα βρεις!
Πλησίασε τον έτσι και πρότεινέ του να βγείτε για καφέ/ποτό και ανάλογα κινήσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ρε παιδια το βασικο μου προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι .
επισης φοβαμαι μην το παρει στραβα .
γενικα ειμαι λιγο συντηριτικη και κλασσικη σε αυτα τα θεματα και προτειμω να κανει ο αντρας το πρωτο βημα...
και μαλλον ετσι οπως παω με βλεπω να μενω μπουκαλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ρε παιδια το βασικο μου προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι .
επισης φοβαμαι μην το παρει στραβα .
γενικα ειμαι λιγο συντηριτικη και κλασσικη σε αυτα τα θεματα και προτειμω να κανει ο αντρας το πρωτο βημα...
και μαλλον ετσι οπως παω με βλεπω να μενω μπουκαλα..

και εγώ έτσι είμαι, αλλά αν δεν δείξεις και εσύ το ενδιαφέρον σου δύσκολα θα προχωρήσει ο άλλος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όπως ντρέπεσαι εσύ έτσι μπορεί και αυτός. ;)
Στείλε ένα μήνυμα, ένα αθώο μηνυματάκι είναι. :)
Τώρα για το θέμα του μηνύματος, θα βρεις κάτι κοινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
και εγώ έτσι είμαι, αλλά αν δεν δείξεις και εσύ το ενδιαφέρον σου δύσκολα θα προχωρήσει ο άλλος :/:
θα συμφωνησω αλλα αλλιως ειναι απο κοντα...
απο κοντα μπορω ας πουμε μπορω να τον κοιταξω, να του χαμογελασω και να παρει το μηνυμα
ενω απο το τηλ. ειναι ψυχρα και δεν ξερεις πως θα το παρει ο αλλος...
θα περιμενω λιγο ακομα μηπως και τον συναντησω κι αν οχι τοτε θα το σκεφτω πιο σοβαρα να κανω την κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
θα συμφωνησω μαζι σου
αλλιως ειναι ομως απο κοντα...
απο κοντα μπορω ας πουμε να τον κοιταξω , να του χαμογελασω και να παρει το μηνυμα
ενω απο το τηλ. ειναι ψυχρα και δεν ξερεις πως θα το παρει ο αλλος
τελος παντων θα περιμενω λιγο ακομα μηπως και συναντηθουμε επιτελους διαφορετικα θα το σκεφτω πιο σοβαρα πως θα ακνω την κινηση μου

άλλωστε δεν θα κάνεις τίποτα χοντροκομμένο, απλά θα δείξεις διακριτικά το ενδιαφέρον σου! Απ' το τηλέφωνο σίγουρα είναι διαφορετικά και δεν θα το πρότεινα καθόλου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τζίζους.
Δεν είπα να του το πεις από το τηλέφωνο.
Το τηλέφωνο να είναι αυτό που θα σας φέρει κοντά, live, τετ α τετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τζίζους.
Δεν είπα να του το πεις από το τηλέφωνο.
Το τηλέφωνο να είναι αυτό που θα σας φέρει κοντά, live, τετ α τετ.
καλε μην εξαπτεσαι και παθεις τιποτα :D
απλα απο κοντα υποτιθεται θα ειναι και λιγο αυθορμιτο
απο το τηλ. επειδη δεν εχουμε μιλησει ποτε δεν εχουμε κανει ποτε παρεα κανει λιγο μπαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Πες στον αδερφό σου ότι σε ενδιαφέρει ο φίλος του και να του πει με πλάγιο τρόπο. Έπειτα αναλόγως την αντίδραση που θα δει θα κανονίσει να βγείτε πρώτα οι τέσσερις, εσύ, αυτός που σε ενδιαφέρει, ο αδερφός σου και ένας φίλος του ή φίλη του, τότε θα μπορέσετε να πείτε οι δυο σας κάτι παραπάνω και να δείτε αν θα γίνει το γλυκό. :P
Καλή επιτυχία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Διαφωνώ να μπλέξει και τρίτους.
Στείλε μήνυμα και ας καρφωθείς, δε θα μυρίσει και τα νύχια του στην τελική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πες στον αδερφό σου ότι σε ενδιαφέρει ο φίλος του και να του πει με πλάγιο τρόπο. Έπειτα αναλόγως την αντίδραση που θα δει θα κανονίσει να βγείτε πρώτα οι τέσσερις, εσύ, αυτός που σε ενδιαφέρει, ο αδερφός σου και ένας φίλος του ή φίλη του, τότε θα μπορέσετε να πείτε οι δυο σας κάτι παραπάνω και να δείτε αν θα γίνει το γλυκό. :P
Καλή επιτυχία. :)
παρολο που ο αδερφος μου σε ασχετη τελειως στιγμη μου ειχε πει οτι θα ηθελε να ειμαι με τον φιλο του κι εγω τοτε μονο που δεν τον εβρισα , δεν θα τον ανακατευα ποτε σε κατι τετοιο γιατι δεν θελω να ουτε ο αδερφος μου να εκτεθει στον φιλο του αλλα ουτε κι εγω στον αδερφο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
παρολο που ο αδερφος μου σε ασχετη τελειως στιγμη μου ειχε πει οτι θα ηθελε να ειμαι με τον φιλο του κι εγω τοτε μονο που δεν τον εβρισα , δεν θα τον ανακατευα ποτε σε κατι τετοιο γιατι δεν θελω να ουτε ο αδερφος μου να εκτεθει στον φιλο του αλλα ουτε κι εγω στον αδερφο μου

Καταρχήν στα αδέρφια μας δεν εκτιθόμαστε, τα αδέρφια βοηθάνε το ένα το άλλο.
Εφόσον είναι δικός του φίλος ότι κινήσεις κάνεις θα επηρεάσουν και την φιλία του η οποία είναι υπαρκτή ενώ αντίθετα η σχέση σου φιλολογική, καλό είναι όταν μπαίνουν τέτοια διλήμματα να τα μαθαίνουν οι άμεσα εμπλεκόμενοι.
Φαντάσου πως όλα πάνε καλά και κάνεις σχέση και μετά από κάποιο διάστημα λες στον αδερφό σου, αδερφέ από εδώ το αγόρι μου και του παρουσιάζεις τον φίλο του, πως νομίζεις ότι θα του φανεί; έτσι δημιουργούνται οι παρεξηγήσεις.
Εγώ πάντως στην θέση σου μια και είναι φίλος του θα του ζητούσα την βοήθειά του κάτι θα ξέρει παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καταρχήν στα αδέρφια μας δεν εκτιθόμαστε, τα αδέρφια βοηθάνε το ένα το άλλο.
Εφόσον είναι δικός του φίλος ότι κινήσεις κάνεις θα επηρεάσουν και την φιλία του η οποία είναι υπαρκτή ενώ αντίθετα η σχέση σου φιλολογική, καλό είναι όταν μπαίνουν τέτοια διλήμματα να τα μαθαίνουν οι άμεσα εμπλεκόμενοι.
Φαντάσου πως όλα πάνε καλά και κάνεις σχέση και μετά από κάποιο διάστημα λες στον αδερφό σου, αδερφέ από εδώ το αγόρι μου και του παρουσιάζεις τον φίλο του, πως νομίζεις ότι θα του φανεί; έτσι δημιουργούνται οι παρεξηγήσεις.
Εγώ πάντως στην θέση σου μια και είναι φίλος του θα του ζητούσα την βοήθειά του κάτι θα ξέρει παραπάνω!
καταλαβαινω τι λες κι εχεις δικιο.
η φιλολογικη μου σχεση οπως την ειπες δεν υπαρχει πουθενα παρα μονο στο μυαλο μου αλλα στο θεμα του αδερφου μου ειμαι καθετη, δεν προκειται να τον ανακατεψω γιατι μαλλον χειροτερα θα τα κανει παρα καλυτερα και θα μου το κοπαναει και μια ζωη.
επισης η φαντασια μου δεν εχει φτασει ακομα στο σημειο της αποκαλυψης στον αδερφο μου γιατι μου λειπει κατι σημαντικο νομιζω Η ΙΔΙΑ Η ΣΧΕΣΗ :D

ευχαριστω παντως παιδια για τις συμβουλες σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Hiiiiiii.... Ενδιαφέρομαι για ένα αγόρι..πριν λίγο καιρό μιλούσαμε αλλά μπλέχτηκε ένα τρίτο αγόρι με το οποίο έχουμε μόνο ένα "γειά"..και τού είπε ψέματα πως τα έχουμε και αυτός τον πίστεψε. Μου ζήτησε να σταματήσουμε να μιλάμε και το δέχτηκα. Με το αγόρι που μ'ενδιαφέρει πηγαίνουμε στο ίδιο σχολείο,ανεβαίνουμε στο ίδιο λεωφορείο και μπορώ να πω πως τον έχω πετύχει να με κοιτάει. Σήμερα μόλις κατέβηκε από το λεωφορείο του έστειλα μήνυμα (όχι τίποτα σπουδαίο..ένα "τι κάνεις?") ..θέλω να αρχίσουμε να μιλάμε πάλι και να μάθω αν ενδιαφέρεται ακόμα..αλλά δεν ξέρω πως θα το καταλάβω αυτό. Α, και μόλις πήρε το μήνυμα (τον έβλεπα..) ενώ περπατούσε σταμάτησε,κοκάλωσε αλλά δεν απάντησε..:( Σκέφτηκα πως ίσως να μην έχει κάρτα ή είναι κάτι χειρότερο. Τι θα κάνατε στη θέση μου? Πώς θα αντιδρούσατε? :worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Hiiiiiii.... Ενδιαφέρομαι για ένα αγόρι..πριν λίγο καιρό μιλούσαμε αλλά μπλέχτηκε ένα τρίτο αγόρι με το οποίο έχουμε μόνο ένα "γειά"..και τού είπε ψέματα πως τα έχουμε και αυτός τον πίστεψε. Μου ζήτησε να σταματήσουμε να μιλάμε και το δέχτηκα. Με το αγόρι που μ'ενδιαφέρει πηγαίνουμε στο ίδιο σχολείο,ανεβαίνουμε στο ίδιο λεωφορείο και μπορώ να πω πως τον έχω πετύχει να με κοιτάει. Σήμερα μόλις κατέβηκε από το λεωφορείο του έστειλα μήνυμα (όχι τίποτα σπουδαίο..ένα "τι κάνεις?") ..θέλω να αρχίσουμε να μιλάμε πάλι και να μάθω αν ενδιαφέρεται ακόμα..αλλά δεν ξέρω πως θα το καταλάβω αυτό. Α, και μόλις πήρε το μήνυμα (τον έβλεπα..) ενώ περπατούσε σταμάτησε,κοκάλωσε αλλά δεν απάντησε..:( Σκέφτηκα πως ίσως να μην έχει κάρτα ή είναι κάτι χειρότερο. Τι θα κάνατε στη θέση μου? Πώς θα αντιδρούσατε? :worry::(

Σε γουστάρει, τράβα μίλα του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Hiiiiiii.... Ενδιαφέρομαι για ένα αγόρι..πριν λίγο καιρό μιλούσαμε αλλά μπλέχτηκε ένα τρίτο αγόρι με το οποίο έχουμε μόνο ένα "γειά"..και τού είπε ψέματα πως τα έχουμε και αυτός τον πίστεψε. Μου ζήτησε να σταματήσουμε να μιλάμε και το δέχτηκα. Με το αγόρι που μ'ενδιαφέρει πηγαίνουμε στο ίδιο σχολείο,ανεβαίνουμε στο ίδιο λεωφορείο και μπορώ να πω πως τον έχω πετύχει να με κοιτάει. Σήμερα μόλις κατέβηκε από το λεωφορείο του έστειλα μήνυμα (όχι τίποτα σπουδαίο..ένα "τι κάνεις?") ..θέλω να αρχίσουμε να μιλάμε πάλι και να μάθω αν ενδιαφέρεται ακόμα..αλλά δεν ξέρω πως θα το καταλάβω αυτό. Α, και μόλις πήρε το μήνυμα (τον έβλεπα..) ενώ περπατούσε σταμάτησε,κοκάλωσε αλλά δεν απάντησε..:( Σκέφτηκα πως ίσως να μην έχει κάρτα ή είναι κάτι χειρότερο. Τι θα κάνατε στη θέση μου? Πώς θα αντιδρούσατε? :worry::(
Εαν με ενδιεφερε πολυ θα τον πλησιαζα στα ισια ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μ' ενδιαφέρει αλλά το γεγονός που δεν απάντησε στο μήνυμα να μη το λάβω υπόψη?
Φοβάμαι μήπως δε θέλει να μιλάμε εξαιτίας του θέματος που προηγήθηκε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galla

Νεοφερμένος

Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπερα,ακου λοιπον τη θα κανεις,πρωτα θα πεις στον αδερφο σου,στην επομενη εξοδο του να σε παρει μαζι.Θα εχεις σιγουρεψει οτι θα ειναι και ο φιλος του μαζι.Σε οποιο μαγαζι θα ειστε,θα καθεσαι διπλα στον αδερφο σου,αλλα ποτε ποτε θα φευγεις και θα καθεσαι διπλα στον φιλο του,δηθεν κατι να τον ρωτησεις!Οταν θα του μιλας θα τον κοιτας στα ματια,προς το τελος της βραδιας φροντισε να τον πιεσεις ελαφρα λιγο πανω απο το γονατο η να τον χαιδεψεις στο μεσα μερος της παλαμης.Τα αποτελεσματα θα τα δεις τις επομενες μερες,απο τον τροπο που σε κοιτα και σου μιλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top