Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..;)
Γι' αυτό λοιπόν όταν πλησιάζει εκείνη η ώρα που οι άνδρες τολμάτε να ανεβείτε τα σκαλιά της εκκλησίας, ΣΚΕΕΕΕΕΕΕΨΟΥ.....ΖΥΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ.....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Mπα... ο Ζυγός (ούσα και παθούσα γαρ) με το που θα βάλει ένα στόχο,κάνει να ξεκινήσει, αλλά ήδη έχει ξεχάσει ποιος είναι ο στόχος... και άντε αν τον θυμηθεί , ως αναβλητικός και παλάτζας θα τον αναβάλλει...;)
Δεν έχει την σύνεση, την μεθοδικότητα και την οργανωτικότητα να τα κάνει όλα αυτά , να βολιδοσκοπήσει, να μετρήσει, να μεθοδεύσει... Είναι φτερό στον άνεμο -καθότι και ζώδιο του αέρα-
Όντως σπάμε νεύρα!!!! -και όχι μόνο-
Αφού όταν παίρνω μια απόφαση, θέλω κάποιον δίπλα μου,για να μου υπενθυμίσει μετά από κανα λεπτό τι απόφαση πήρα... ;) (δεν παίζει αλτσχάϊμερ, είναι ζωδιακό καθαρά)

Η αδερφή μου είναι Ζυγός και τι ανάλυση κάνει για κάθε της κίνηση δεν μπορείς να φανταστείς! Αυτό το έχω δει και σε άλλες γυναίκες Ζυγούς, δεν παίζει να είναι σύμπτωση!
Μήπως έχεις τίποτα στον Ιχθύ;

Εμένα παλι αυτο μου θυμίζει Καρκίνο!..

Η ανάλυση της Μαρίνας μου κάνει για Ιχθύ! Η αναβλητικότητα, η αναποφασιστικότητα και η μικρή μνήμη φωνάζουν ψαράκι από μακριά! :P Πάνε όπου τους πάει το ρεύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εμένα παλι αυτο μου θυμίζει Καρκίνο!..
Οι Καρκινούληδες είναι σιγανά ποταμάκια, χειριστικοί και μαλαγάνες... Το παίζουν αδιάφοροι για τον στόχο ¨σιγά μωρέ, δεν μ'ενδιαφέρει!¨ :pfff: , αφενός -πονηρά σκεπτόμενοι- για να μην προσελκύσουν άλλους ανταγωνιστές, αφετέρου αν αποτύχουν να πουν (όσα δεν φτάνει η αλεπού...) ¨ούτως ή άλλως εμένα δεν με ενδιέφερε¨... :pfff:
Κάνουν κινήσεις αργές και πλαγιομετωπικές σαν τα καβουράκια, και μουλωχτά και αθόρυβα θα τον πετύχουν τον στόχο τους , καθότι έχουν απίστευτη προσήλωση σε ό,τι τους κάτσει στην κεφάλα, και απορείς από που ξεφύτρωσε ο ..¨αδιάφορος¨! :P

καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..;)
Είναι τα λεγόμενα ¨αντίθετα ζώδια¨, με κοινό χαρακτηριστικό την παρορμητικότητα! Νομίζω πως ό,τι μας έρθει στην κεφάλα το λέμε ή το κάνουμε, αδιαφορώντας για συνέπειες...;)

Η αδερφή μου είναι Ζυγός και τι ανάλυση κάνει για κάθε της κίνηση δεν μπορείς να φανταστείς! Αυτό το έχω δει και σε άλλες γυναίκες Ζυγούς, δεν παίζει να είναι σύμπτωση!
Μήπως έχεις τίποτα στον Ιχθύ;
Η ανάλυση της Μαρίνας μου κάνει για Ιχθύ! Η αναβλητικότητα, η αναποφασιστικότητα και η μικρή μνήμη φωνάζουν ψαράκι από μακριά! :P Πάνε όπου τους πάει το ρεύμα!
Ναι, οι ιχθείς έχουν επίσης μια αλλοπροσαλιά που πολύ μ'αρέσει! Είναι σκόρπιοι και κυκλοθυμικότατοι!:clapup: (και αυτοί...) Αυτοί πάνε όπου τους πάει το ρεύμα , και εμείς όπου φυσάει ο άνεμος!!!

ΙL PENSIERO ποιον Ζυγό έχεις στη ζωή σου και σε κεντρίζει το θέμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
για τους Σκορπιούς πως θα είναι το καλοκαίρι;;;;

με καύσωνα , παγωτά και πιθανόν εθνικές εκλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
ΙL PENSIERO ποιον Ζυγό έχεις στη ζωή σου και σε κεντρίζει το θέμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εμένα marina μου, εμένα..... :-*:-*:-* με αγαπώ.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω πως ειναι δυνατον να πιστευετε αυτα τα πραγματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω πως ειναι δυνατον να πιστευετε αυτα τα πραγματα??

Καθένας πιστεύει σε ότι θέλει...

Άσε που έχουν πλάκα μετά από ένα σημείο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εμένα marina μου, εμένα..... :-*:-*:-* με αγαπώ.....:redface:
ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Παλάτζα και εσύ;;;;;:clapup::clapup::clapup:
και εμείς σε αγαπάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
με καύσωνα , παγωτά και πιθανόν εθνικές εκλογές

πολύ συνηθισμένο γαμώτοοοο:P:P:P:P

Λογικά HOT σαν αυτούς! :P

αχχαχαχα ναι είμαστε οι άτιμοι πολύ hot:D:D:D:D:D:D:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..;)

Συνονοματε, μη λες τετοια και μου κατσει το τσουρεκακι στο λαιμο!
Για να κατσει μια τετοια σχεση θα πρεπει ειτε ο Κριος να εχει σεληνη στο ζυγο ειτε ο Ζυγος στον Κριο!
Και τοτε μιλαμε για καρμικη σχεση...Διαφορετικα αστα και βραστα! :P
Ο ζυγος ζυγιζει και ο Κριος ορμαει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
αχχαχαχα ναι είμαστε οι άτιμοι πολύ hot:D:D:D:D:D:D:redface::redface::redface:
οοοουυυπς κεντρι!!!!!!!!!!!και θηλυκο....δυσκολα τα πραγματα......τυρρανικα....
:sick: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
οοοουυυπς κεντρι!!!!!!!!!!!και θηλυκο....δυσκολα τα πραγματα......τυρρανικα....
:sick: :(

μας έχετε παρεξηγήσει εμάς τις Σκορπίνες :redface:
αν δε μας πειράξουν, δεν πειράζουμε:)
άμα μας πειράξουν όμως..ε..πάνε γυρεύοντας :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο ζυγος ζυγιζει και ο Κριος ορμαει...:P
τελειο συμπληρωμα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Παλάτζα και εσύ;;;;;:clapup::clapup::clapup:
και εμείς σε αγαπάμε!

Κι εγώ σας αγαπώ, βρε υπάρχει καλύτερότερο ζώδιο απ' τον ζυγό......:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τελειο συμπληρωμα..:D

Mεχρι να ζυγισει καταστασεις ο Ζυγος Αγγελε, εγω εχω ορμηξει αλλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Mα και αυτός ο Ζυγός...όλο ζυγίζει...δεν εκφράζεται ελεύθερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
απο αντρα σκορπιο τι γνωριζετε?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Mα και αυτός ο Ζυγός...όλο ζυγίζει...δεν εκφράζεται ελεύθερα! :P
Ένα ζώδιο παρορμητικό, μόνο ελεύθερα εκφράζεται!
Παλεύω να βρω τρόπους να μην, αλλά δεν....
Νομίζω προϋποθέτει αυτοπεποίθηση να εκφράζεσαι αυθόρμητα και αρετουσάριστα και να μην επιζητάς ντε και καλά να γίνεσαι συμπαθής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ένα ζώδιο παρορμητικό, μόνο ελεύθερα εκφράζεται!
Παλεύω να βρω τρόπους να μην, αλλά δεν....
Νομίζω προϋποθέτει αυτοπεποίθηση να εκφράζεσαι αυθόρμητα και αρετουσάριστα και να μην επιζητάς ντε και καλά να γίνεσαι συμπαθής...

Αρκει να μην πρεπει να παρετε αποφασεις!
Η αναβλητικοτητα και αναποφασιστηκοτητα σας σπαει κοκκαλα!

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top