Τι ηλικίες κοιτάζετε;

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;

παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
Η μικρή θα κοιτάξει όμως τον μεγάλο; Η μεγάλη τον μικρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
Πιο δύσκολα θα κοιτούσε ένας 30άρης μία 15άρα από μία 45άρα;;;
Mωρέ μην το λες...:hmm:Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Και νομίζω πως όσο μεγαλώνει ένας άντρας, τόσο αρχίζει και χαλβαδιάζει τις πιο μικρές ηλικίες...
ΥΓ στις τσόντες οι ¨μαθητριούλες¨ πάντως έχουν πολύ σουξέ... τυχαίο;;


Η μικρή θα κοιτάξει όμως τον μεγάλο; Η μεγάλη τον μικρό;
γιατί όχι; και όταν είναι μεγάλη η διαφορά της ηλικίας -όταν και αν σου κάτσει-, επειδή έχει την αίσθηση του απαγορευμένου, σου βγάζει ¨κάτι άλλο¨...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η μικρή θα κοιτάξει όμως τον μεγάλο; Η μεγάλη τον μικρό;

Κάποιες 15χρονες θα κοιτάξουν τους 30αρηδες. Καποιες 45χρονες θα κοιτάξουν τους 30χρονους. Καποιοι 30χρονοι θα κοιτάξουν τις 45ρες. Κάποιοι άλλοι θα κοιτάξουν τις 15χρονες.
Και κάποιοι/κάποιες άλλοι/ες ούτε που θα το διανοηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με τους μεγαλύτερους σε ηλικία από εμένα, καλά μη φανταστείτε :P, συνεννοούμαι καλύτερα.
Δεν ξέρω γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι! :D

Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα:P) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα:P) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.

γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;:hmm::whistle::/::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;:hmm::whistle::/::D:D:D:D


Επειδη ειναι στον χαρακτηρα,εχω γνωρισει και μεγαλυτερα αγορια απο μενα αλλα κανανε σαν μωρα.δεν νομιζω να εχει να κανει τοσο με την ηλικια τελικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αχ Μαρίνα, έχεις το κατ΄εξοχήν Σαλονικιώτικο όνομα και δηλώνω αθεράπευτα ....τοπικιστής, είμαι βέβαιος πως και στα 15 σου με....metalstorm 3GL θα κυκλοφορούσες! :baby:

Mωρέ μην το λες...Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Όχι όλοι, κάποιοι.... οι "φοβικοί" οι λεγόμενοι, σύμφωνα με την επιστήμη της ψυχολογίας που προάγει την καταπολέμηση των...προβληματικών αντιλήψεων, διότι λέγω η ουσία είναι μια, συνουσ.....εεεεεε ότι τα στερεότυπα ήθελα να πω έχουν σημαντικό αντί-κτυπο (μη μου κτυπάς τα μεσάνυχτα την πόρτα) στην διαμόρφωση μη αντικειμενικής εικόνας, στον παραμορφωτικό καθρέπτη του μυαλού των απανταχού....φαντασμένων! Εάν δεν έχουν ούτε "σάλιο" μάλιστα να ...ξεροκαταπιούν, άστα να πάνε, με το μάτι στην "κλειδαρότρυπα" περνάει η ζωή τους [...]! :spasiklas:

Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Εσύ είσαι ακομπλεξάριστη είναι προφανές, δεν έχεις ξεκινήσει σταυροφορία κατά των ανδρών που "κοιτάζουν" οτιδήποτε πέρα από εσένα ! ;)

Κάποιες άλλες όμως...... :laugh:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Βασικά δε νομίζω πως παίζει ρόλο η ηλικία, αλλά αν βρισκόμουν σε τέτοια θέση θα σκεφτόμουν πρώτα αν ο άλλος ήταν πάνω από 3-4 χρόνια μεγαλύτερος πόσο μάλλον 15+.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
στην ηλικια που ειμαι προτειμω μεγαλυτερους ανδρες μεχρι τα 35-36 γιατι ειναι ωριμοτεροι κ πιο εμπειροι.
στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νέες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι ηλικίες κοιτάζετε;
Ε μέχρι 25 το πολύ ας πούμε, δε νομίζω να κόλλαγα με μεγαλύτερους, ούτε αυτοί μαζί μου.
Τώρα στο μέλλον θα είναι ανάλογη η διαφορά λογικά, αλλά ποτέ δε ξέρεις, μπορεί να προτιμώ νεότερους, ή πολύ μεγαλύτερους. Ποτέ δε ξέρεις. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων


Λολζ,
και στα 60 που θα ξαναείσαι μόνη, τι θα κάνεις δλδ;
:P




Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους


λολζ^2
εσύ παιδί μ πρέπει να έχεις κάνει σχέση με το μισό ΚΑΠΗ της περιοχής :P




Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.

λολζ+λολζ
φανταστείτε με τι είχε μπλέξει το άτομο πιο πριν... :P


Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)


:confused:
:hmm:

ααα, κατάλαβα...
bad sex life. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...

Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;
Εχω ηδη απαντησει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
τις όμορφες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top