Πώς βλέπετε οι άνδρες τις γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σαφως ειναι καλυτερα γιατι μια κουκλα ειναι αψυχη....
γιαυτο δεν μπορω καθολου την εκφραση "κουκλα μου" κλπ..τι θεωρω προσβολη για τη γυναικα,,

σαν να ειναι ντεκορ αψυχο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
πρακτικα τωρα..

ποια γυναικα θα το τολμαγε ?
σε εξωτερικο χωρο,,ή την εργασια?

ποσο τολμηρη πρεπει να ειναι?
Οι γυναικες ξερεις Αγγελε οταν θελησουν να κανουν κατι στο κεφαλι τους πχ. δεν ενεργουν με κρητηριο την τολμη.Ενεργουν με κριτηριο το τι τους αρεσει , την αλλαγη...Αντιθετα οι ανδρες συνηθως πανε στον κουρεα seulement για να ''τους τα παρει λιγο'' επειδη μακρυνανε...Αυτη ειναι η διαφορα...
Μια γυναικα απλως μπορει ενα πρωι να ξυπνησει και αντι να πει '' τα βαρεθηκα...παω να κανω ανταυγειες'' λεει : ''τα βαρεθηκα ...παω να τα ξυρησω...ας το δοκιμασω κι αυτο...''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Οι γυναικες ξερεις Αγγελε οταν θελησουν να κανουν κατι στο κεφαλι τους πχ. δεν ενεργουν με κρητηριο την τολμη.Ενεργουν με κριτηριο το τι τους αρεσει , την αλλαγη...Αντιθετα οι ανδρες συνηθως πανε στον κουρεα seulement για να ''τους τα παρει λιγο'' επειδη μακρυνανε...Αυτη ειναι η διαφορα...


και όπως λέει και ο κουρέας μου , δεν είναι εποχή για ανθρώπους με μεγάλα μπαλάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
γιατι ρε παιδια υπαρχουν πολλες γυναικες που φυριζουν τα μαλλια τους??εγω δεν νομιζω οτι εχω δει καμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ξυρισμένο κεφάλι σε γυναίκα?
Μου έρχεται εμετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ξυρισμένο κεφάλι σε γυναίκα?
Μου έρχεται εμετος..
....μισο...να σου φερουμε λεκανιτσα....μην τα κανεις ολα χαλια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι γυναικες ξερεις Αγγελε οταν θελησουν να κανουν κατι στο κεφαλι τους πχ. δεν ενεργουν με κρητηριο την τολμη.Ενεργουν με κριτηριο το τι τους αρεσει , την αλλαγη...Αντιθετα οι ανδρες συνηθως πανε στον κουρεα seulement για να ''τους τα παρει λιγο'' επειδη μακρυνανε...
σωστο..
στην εμφανιση ρουχα κλπ,,οι γυναικες θελουν την καθημερινη αλλαγη..
ενω εγω πχ κολλαω αιωνιως σε συγκεκριμενα ρουχα παπουτσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Αν ταιριάζει με όλο το στυλ, τότε κανένα πρόβλημα. Δηλαδή άμα είναι γκοθού/ινταστριαλού/ροκού, ok!
Δεν θα έκανα σχέση, όμως! Για φιλία δε θα με εμπόδιζε για κανένα λόγο ;) Απλά δε μου λέει κάτι σε επίπεδο ερωτισμού..

Κοντά μαλλιά, ναι, γιατί όχι;
Αλλα ξυρισμένα μου φαίνεται κάπως! Είναι υποκειμένικο όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Mια χαρά είναι αν έχει όμορφα χαρακτηριστικά, ειδικά αν προσθέσει και μερικά τατουάζ - όχι στο κεφάλι :P- και μερικά περίεργα σκουλαρίκια στο αυτάκι ή στη μύτη και ντύσιμο που το υποστηρίζει ακόμα καλύτερα τέλεια. Αν και πιο κοντά στην αισθητική μου είναι το αλά γκαρσόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
θα το αντιστρεψω..........πως βλεπετε τις κυριες που ξυριζουν το κεφαλι τους;;;;;;;;;););)

Βρε Ρόζα τι θέμα......μου σηκώθηκαν οι τρίχες της κεφαλής μου πρωί πρωί. :clapup: Λοιπόν.......εγώ το δέχομαι μόνο για τις διάσημες, τέλος πάντων, γνώριζες πως ήταν πριν οπότε λες θα ξαναβγούν και θα ξαναγίνει. Έλα όμως άμα δεις μια ξυρισμένη που δεν την έχεις ξαναδεί.....:eek::eek:. Πάντως εγώ έχω καστανόξανθα μαλλιά μέχρι την μέση και τρώω χοντρό πακέτο να τα συντηρώ υγιή, πόσο μάλλον να τα ξύριζα....θα σου πω την στάση του άνδρα μου, θα πήγαινε κατευθείαν για ΔΙΑΖΥΓΙΟ, ή θα με έκλεινε μέσα στο σπίτι για να μην κυκλοφορώ μαζί του μέχρι να ξαναβγούν......:worry::worry::worry:

:D Αστειεύομαι φυσικά, απλά εγώ δεν θα το τολμούσα με τίποτα.....αλλά τι να πω αυτές που το κάνουν έχουν κότσια.... :D:P
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
θα σου πω την στάση του άνδρα μου, θα πήγαινε κατευθείαν για ΔΙΑΖΥΓΙΟ, ή θα με έκλεινε μέσα στο σπίτι για να μην κυκλοφορώ μαζί του μέχρι να ξαναβγούν......:worry::worry::worry:
Δηλαδή ο γάμος σας στηρίζεται στις τρίχες σου.

Σωκ και δέος!
Απ'την άλλη νομίζω το γράφουν και τα ιερά βιβλία... "η γυνή τε να διατηρή την κώμην της κεφαλής της πλήρη και να κοπιάζη δια την ευρωστίαν και ευδοκίμησίν της".

Συνεπώς καλά κάνετε και δεν τη βουτάτε σε γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι, και καλά κάνουν και οι σωστές νοικοκυρές δούλες και κυρές και θρέφουν τις εκάστοτε τρίχες τους με βιταμίνη Έπσιλον και εκχύλισμα μαρέγκας από αυγά νεαρής αποκατεστημένης κότας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
θα σου πω την στάση του άνδρα μου, θα πήγαινε κατευθείαν για ΔΙΑΖΥΓΙΟ, ή θα με έκλεινε μέσα στο σπίτι για να μην κυκλοφορώ μαζί του μέχρι να ξαναβγούν......:worry::worry::worry:



«Κύριε δικαστά, έχει άποψη για τα μαλλιά της .»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μολις το ξυρισα.. το κεφαλι:worry:

οπως και να μας βλεπετε,,αλλες τριχες δεν εχουμε,,οποτε,,:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι οκ βρε αγόρια.
Αλλά ποιος θα έριχνε άκυρο σε αυτά τα ξυρισμένα κεφάλια; :worry:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ποότε τα ξυρισανε αυτες?:worry:
ε,με πολυ ομορφα προσωπα..καπως το δεχεσαι,,
αλλα καθημερινα,,φαινεται αδειο το κεφαλι -προσωπο..

ειναι extreme και κοντρα στη γυναικεια φυσηοπως και να το κανουμε..αντρικο στυλ δηλαδη,,αγοριστικο..

και οι ιδιες που τα εκοψαν νιωθουν επωδυνα οταν το καναν,κοινως χαλια..

ειναι "ακρωτηριασμος" για μια γυναικα το ξυρισμα του κεφαλιου..η natalie portman το εκανε για μια ταινια πχ και η megan fox δεν τα ξυρισε.. ειναι φοτοσοπ.. για πρωταπριλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δηλαδή ο γάμος σας στηρίζεται στις τρίχες σου.

Σωκ και δέος!
Απ'την άλλη νομίζω το γράφουν και τα ιερά βιβλία... "η γυνή τε να διατηρή την κώμην της κεφαλής της πλήρη και να κοπιάζη δια την ευρωστίαν και ευδοκίμησίν της".

Για εσένα η ιδανική γυναίκα είναι ξυρισμένη;;; άλουστη;;; άπλυτη;;; και τι άλλο;;; αξύριστη σε πόδια και μασχάλες;;; Ω φαντάζομαι θα είναι μια ομορφιά....:whistle: Άλλωστε δεν είναι δούλος του άλλου όποιος σέβεται τις προτιμήσεις του. Αν κάποιος σε γνωρίζει με ένα συγκεκριμένο στύλ είναι τρομερό να του κάνεις εμφάνιση με ξυρισμένο κεφάλι απλά και μόνο να δηλώσεις τι;;; επανάσταση ή γελοιότητα;;;

το ευδοκίμησιν γράφεται με ήτα στο τέλος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ποότε τα ξυρισανε αυτες?:worry:
ε,με πολυ ομορφα προσωπα..καπως το δεχεσαι,,
αλλα καθημερινα,,φαινεται αδειο το κεφαλι -προσωπο..

ειναι extreme και κοντρα στη γυναικεια φυσηοπως και να το κανουμε..αντρικο στυλ δηλαδη,,αγοριστικο..

Ok συμφωνώ εν μέρει.
Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει άνδρας που θα έχει μία τέτοια γυναίκα στο κρεβάτι του και θα της πει "συγγνώμη γλυκιά μου,χωρίζουμε.Οι ανύπαρκτες τρίχες σου φταίνε". ;)

Η Megan Fox δεν τα ξύρισε, ήταν μία φώτο που τριγυρνούσε πέρσι και όλοι νόμιζαν ότι τα πήρε με την ψιλή, αλλά ήταν fake.
Η Natalie Portman τα ξύρισε στη ταινία V for Vendetta και της έμειναν μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"συγγνώμη γλυκιά μου,χωρίζουμε.Οι ανύπαρκτες τρίχες σου φταίνε". ;)

οχι,,δεν λεμε για χωρισμο..

αλλα γυναικα με μονιμα τετοιο μαλλι δεν υπαρχει,,εκτος αν ειναι αρρωστη οποτε φορανε περουκα..

και το γυναικειο μαλλι μεγαλωνει γρηγορα,,οχι σαν το αντρικο που ψοφαει απο μονο του-το δικο μου πχ-..

οποτε φαντασου να εχεις μια υγιή γυναικα που ξυριζει συνεχως το κεφαλι της μην αφηνοντας να μακρυνει το μαλλι..χωρις καποιον προσωρινο επαγγελματικο λογο πχ
μαλλον ψυχολογο θα ηθελε ..

ποσο πιθανο σου φαινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
οχι,,δεν λεμε για χωρισμο..

αλλα γυναικα με μονιμα τετοιο μαλλι δεν υπαρχει,,εκτος αν ειναι αρρωστη οποτε φορανε περουκα..

και το γυναικειο μαλλι μεγαλωνει γρηγορα,,οχι σαν το αντρικο που ψοφαει απο μονο του-το δικο μου πχ-..

οποτε φαντασου να εχεις μια υγιή γυναικα που ξυριζει συνεχως το κεφαλι της μην αφηνοντας να μακρυνει το μαλλι..χωρις καποιον προσωρινο επαγγελματικο λογο πχ
μαλλον ψυχολογο θα ηθελε ..

ποσο πιθανο σου φαινεται?

Μα γιατί βρε Άγγελε το λες αυτό;; Δεν θα ήταν ωραίο το βράδυ που θα ξαπλώνατε να της χαιδεύεις την καράφλα και να σε τσιμπούν οι τρίχες που μόλις θα βγαίνουν.....:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα γιατί βρε Άγγελε το λες αυτό;; Δεν θα ήταν ωραίο το βράδυ που θα ξαπλώνατε να τις χαιδεύεις την καράφλα και να σε τσιμπούν οι τρίχες που μόλις θα βγαίνουν.....:knife:
ναι,,θα ειχα επαφη με εξωγηινο απο κοντα..:worry:
ΕΤ phoone hoomee...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top