Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Nova

  • Cosmote

  • Vodafone

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
hol εχω στη λαρισα και ειναι αισχος! στην αθηνα εχω tellas με την οποια αν και ειχα τρελα προβληματα στην αρχη πλεον ειναι αρκετα καλη μη το γρουσουζεψω. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εχω NetOne. Εχει με διαφορά το καλύτερο after sales απ' όλες τις εταιρείες. Ομως, στις 31/5 σταματάει να παρέχει υπηρεσίες LLU σε ιδιώτες, οπότε πρέπει να αλλάξω πάροχο. Ετοιμάζω αίτηση στη Cyta. Ελπίζω να μην καούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εχω NetOne. Εχει με διαφορά το καλύτερο after sales απ' όλες τις εταιρείες. Ομως, στις 31/5 σταματάει να παρέχει υπηρεσίες LLU σε ιδιώτες, οπότε πρέπει να αλλάξω πάροχο. Ετοιμάζω αίτηση στη Cyta. Ελπίζω να μην καούμε...

Παρομοίως... Μετά τη Netone, πως στην ευχή να ξαναπάω στα Καφενεία που έχουμε για παρόχους;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Παρομοίως... Μετά τη Netone, πως στην ευχή να ξαναπάω στα Καφενεία που έχουμε για παρόχους;:(

Σε ποιον πάροχο ετοιμάζεσαι να πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Σε ποιον πάροχο ετοιμάζεσαι να πας;

Κοίταξε, δεν ξέρω, αλλά θέλω να αποφασίσω μέχρι Τρίτη-Τετάρτη για να φύγω νωρίς και να χω το κεφάλι μου ήσυχο. Και λέω μέχρι τότε και δεν έχω κάνει κάτι ήδη, διότι τότε θα ενεργοποιηθεί και η νέα οδηγία της ΕΕΤΤ για μείωση του χρόνου φορητότητας από 10 σε 3 μέρες οπότε θέλω να το εκμεταλλευτώ κι αυτό.

Είμαι μεταξύ Wind λόγω κινητού (σε συνδιασμό σταθερού κινητού δίνουν 10,33 Ευρώ έκπτωση πλέον των 3 μηνών δώρο στο site, οπότε είναι ένα τυράκι αυτό) και Cyta λόγω του ότι έχει καλύτερη υποστήριξη απ' τον Άνεμο, σχετικά καλή τιμή γι αυτά που μου είναι απλώς απαραίτητα και αναίμακτη μετάβαση από τη Νετονιά, χωρίς να κουνήσω δαχτυλάκι.

Πιό πολύ προς Cyta κλίνω αλλά το σκέφτομαι ακόμα για τον Άνεμο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αν είναι να επιλέξεις Cyta, κάντο μέχρι το Σάββατο. Εχει προσφορά για την Αττική. Και γω ενώ είχα αποφασίσει να φύγω για Cyta από την ημέρα που έμαθα τα δυσάρεστα, δεν έχω στείλει ακόμα την αίτηση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σαν του ΟΤΕ δεν υπαρχει ειναι μεν πολυ πιο ακριβη αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο
αν γινει τιποτα τους καλεις και ερχονται την αλλη μερα ενω με τις αλλες εταιριες ουτε σε δυο μηνες δε ξεμπερδευεις αν εχεις καποιο
προβλημα για ΟΤΕ και ηρεμια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σαν του ΟΤΕ δεν υπαρχει ειναι μεν πολυ πιο ακριβη αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο
αν γινει τιποτα τους καλεις και ερχονται την αλλη μερα ενω με τις αλλες εταιριες ουτε σε δυο μηνες δε ξεμπερδευεις αν εχεις καποιο
προβλημα για ΟΤΕ και ηρεμια...!

NetOne δεν είχες φίλε για να το λες αυτό...:whistle:
Από 1/6 θα έχεις δίκιο.

Ακόμα δεν έβαλα Cyta και αρχίσαν τα προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
έχω wind αλλά δεν είμαι τόσο ευχαριστημένη..με το ΟΤΕ ήταν καλύτερα. για τα άλλα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ακόμα δεν έβαλα Cyta και αρχίσαν τα προβλήματα...

Τι έπαθες φίλε;:worry:

ΥΓ: Ελπίζω να μου επιτρέπεις το "φίλε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τι να πάθω...Τους πήρα 5 φορές τηλέφωνο για την πορεία της αίτησης και όλο λέγανε θα με πάρουν πίσω. Καμία σύγκριση με την εξυπηρέτηση της NetOne.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Vodaphone :)
Mε έπεισε η ιστορία με τους κοριούς και την δολοφον..., εχμ συγγνώμη, αυτοκτονία εκείνου του στελέχους
Επίσης με κάνει υπερήφανο για τα μαζικά σμσ που έστειλαν στην Αίγυπτο και την Λιβυή τα τοπικά παραρτήματα
της Εταιρίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Vodaphone :)
Mε έπεισε η ιστορία με τους κοριούς και την δολοφον..., εχμ συγγνώμη, αυτοκτονία εκείνου του στελέχους
Επίσης με κάνει υπερήφανο για τα μαζικά σμσ που έστειλαν στην Αίγυπτο και την Λιβυή τα τοπικά παραρτήματα
της Εταιρίας. :P

Ε να σου δώσω και ένα λόγο ακόμα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasxantho

Νεοφερμένος

Ο kostasxantho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
OTE CONN-X 24MBPS Αξιοπιστη,γρηγορη,υψηλό support!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SETH

Νεοφερμένος

Ο Vasilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
OTE... κοστίζει αλλα αξίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
OTE... κοστίζει αλλα αξίζει!

συμφωνω και εγω μια απο τα ιδια και ειμαι πολυ ικανοποιημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
με forthnet είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αν και πριν κάνω την σύνδεση μου άκουγα αρκετά παράπονα.
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
με forthnet είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αν και πριν κάνω την σύνδεση μου άκουγα αρκετά παράπονα.
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα
Την υπόθεση των 500 την ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ποια ειναι η φτηνοτερη;;;
ποια ειναι η καλυτερη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να βάλω Cyta. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top