[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε παιδια εξηγηστε μου, ειμαι τρελλη;;

Θελω να κανω μια αλλαγη στο λουκ (μαλλια κυριως εννοειται) αλλα κατα βαθος δεν θελω να αλλαξω ουτε το χρωμα ουτε το μηκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οτι εισαι, εισαι. Ασχετα με το θεμα της αλλαγης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδια εξηγηστε μου, ειμαι τρελλη;;

Θελω να κανω μια αλλαγη στο λουκ (μαλλια κυριως εννοειται) αλλα κατα βαθος δεν θελω να αλλαξω ουτε το χρωμα ουτε το μηκος!
Αν είναι σπαστά κάνε ισιωτική, αν είναι ίσια κάνε φόρμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν είναι σπαστά κάνε ισιωτική, αν είναι ίσια κάνε φόρμα ;)


Ειναι σπαστα και αλλες φορες τα ισιωνω, αλλες φορες τα κανω σγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θες ή δεν θες να τα αλλάξεις βρε κουκλί; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο προβλημα εχω ρε Χακουνα! Δεν θελω να τα βαψω, μου αρεσει το μηκος, ειναι σπαστα οποτε κανω μια το ενα μια το αλλο... Αλλα βαριεμαι λιγο και θελω μια αλλαγη. Αλλα τι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θες ή δεν θες να τα αλλάξεις βρε κουκλί; :blink:


Δεν ξερω ρε γμτ... Θελω μια αλλαγη, αλλα οταν αναρωτιεμαι τι να αλλαξω, τα λυπαμαι να τα κοψω (τοσο καιρο τα μακραινα) κι επισης μου αρεσει το μαυρο χρωμα κι ειναι και το πιο ευκολο γιατι δεν ξεθωριαζει...

Πρεπει να διαλεξω βασικα τι να αλλαξω απ'τα δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορείς πάντως να κάνεις απλά μερικές ανταύγειες..

Στη θέση σου δεν θα τα έκοβα, εκτός κι αν σε έχουν κουράσει αφόρητα- άσε που σου πάνε πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ιο Ιο εσυ μπορεις να πεταξεις καμια ανταυγεια!

Εγω καγιρι δεν θελω ανταυγεια μωρε, δεν μου αρεσουν οι ανταυγειες στο μαυρο...

Ευχαριστω για το κοπλιμαν :D , μαλλον θα τα κοψω 4-5 ποντους με μυτες κλπ... Το σκεφτουμι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κι απαιτω να μου πει η διαολινα γιατι ειμαι τρελη!
Γιατρε μου...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε νι, για 4,5 πόντους, μικρό το κακό.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άλλη κουπ δεν παίζει; Χωρίς να χάσεις ι διαίτερα μήκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι απαιτω να μου πει η διαολινα γιατι ειμαι τρελη!

Εχω πολλα δειγματα, αλλα που να τα ψαχνω τωρα.
Παντως εγω προτεινω να ανοιξεις λιγο το χρωμα, να ξεφυγεις απο το μαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Άλλη κουπ δεν παίζει; Χωρίς να χάσεις ι διαίτερα μήκος!
Χωρις να χασω μηκος δεν νομιζω οτι γινεται... Εχω ηδη πολλες μυτες, δεν ξερω πως αλλιως μπορει να μου τα κανει.

Εχω πολλα δειγματα, αλλα που να τα ψαχνω τωρα.
Παντως εγω προτεινω να ανοιξεις λιγο το χρωμα, να ξεφυγεις απο το μαυρο.

Γμτ ειναι ταλαιπωρια να το αλλαξω το μαυρο, θελει ντεκαπαζ κι απο πανω το αλλο χρωμα και μετα απο 3 βδομαδες ξανα βαφη γιατι ξεθωριαζει.... Ουσιαστικα αν αλλαξω χρωμα θα πρεπει ΚΑΙ να τα κοψω.


Χμμμφφφ.... Δεν ξερω τι θελω η γυναικα, το χω ξαναπει... Εχω ραντεβου με τον κομμωτη μου αυριο, θα τον ρωτησω κι εκεινον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι έκανες τελικά, ζαργάνα μου;;;

Παιδιά, άλλη απορία... μάσκα προσώπου κάνει καμία;;;

Έχετε κάποια να προτείνετε;
Είχα το φακελάκι με το μέλι, της Απιβίτα... αλλά μου τελειώνει κι έλεγα να δω έτσι κι αλλιώς για κάτι άλλο!!
Ιδέες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα!:worry: Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα!:worry: Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.:P
Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά… μη γελάσετε ε?… σήμερα θέλω να κάνω μάσκα από γιαούρτι και αγγούρι και λεμονάκι…


..και ρωτώ εγω... το γιαούρτι πρέπει να είναι με πολλά λιπαρά η light?

(μη γελάτε, σας βλέπω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά… μη γελάσετε ε?… σήμερα θέλω να κάνω μάσκα από γιαούρτι και αγγούρι και λεμονάκι…


..και ρωτώ εγω... το γιαούρτι πρέπει να είναι με πολλά λιπαρά η light?

(μη γελάτε, σας βλέπω:P)
Εγώ πάντως γέλασα :D
και για να πω την αλήθεια μου δεν ξέρω αν υπάρχει διαχωρισμός, αλλά εγώ θα έβαζα αυτό που αρέσει στον άντρα μου να το τρώει ώστε μετά να τον βάλω να μου το βγάλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
καλά αν βάζει και λίγο σκορδάκι είναι έτοιμο το τζατζίκι... ψήσε και καμία πίτα να ξενοιάσεις...:P


τελικα θα βαλω οτι εχει το ψυγειο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top