Η επικαιρότητα εν συντομία

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έλα ρε, μη με κοροϊδεύετε! :redface: :P
Δεν καταλαβαίνω μια ασθένεια που την έχουν μελετήσει στο παρελθόν ώστε να την εξαλείψουν, τι άλλα στοιχεία έχει να προσφέρει και πως σχετίζονται αυτά με τη βιοτρομοκρατία?

Είναι τόσο χαζή η ερώτησή μου? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πρεμιέρα για χρωμοσφαιρίδια στην Αστυνομία

Πρεμιέρα για το νέο εξοπλισμό των δυνάμεων των MAT που περιλαμβάνει και όπλα χρωμοσφαιριδίων θα γίνει την ερχόμενη Τετάρτη (23/5) ημέρα διεξαγωγής του τελικού του Champions League στο ΟΑΚΑ. Πρόκειται για κανονικά όπλα που εκτοξεύουν χρωμοσφαιρίδια, τα οποία μπορούν να προκαλέσουν τραυματισμό. Η ουσία που χρησιμοποιείται για την παρασκευή των χρωμοσφαιριδίων είναι καυστική και μπορεί να προκαλέσει εγκαύματα. Υπάρχουν 6 όπλα αυτού του τύπου, τα οποία τα προμηθεύτηκε η ΕΛ.ΑΣ, από το Βέλγιο, το 2004.

Πάντως, κύκλοι της ΕΛ.ΑΣ σημειώνουν ότι το υπάρχον νομικό πλαίσιο δικαιολογεί τη χρήση αυτών των συγκεκριμένων όπλων από τις δυνάμεις της αστυνομίας και δη των ΜΑΤ. Τη χρήση αυτού του όπλου είχε προαναγγείλει ο υπουργός Δημόσιας Τάξης. [...]

Πηγή

Μου έκανε εντύπωση πως αυτή την είδηση δεν την βρήκα σε άλλα site με μια μικρή έρευνα που έκανα.

Κατά πόσο είναι νόμιμη η χρήση αυτού του όπλου? Απ' όσο έχω καταλάβει τελευταία, τα όρια της νομιμότητας είναι πολύ ελαστικά στην Ελλάδα.
Αντί να καταργηθεί η ήδη υπάρχουσα χρήση χημικών (βλ. δακρυγόνα) που τόσο απλόχερα γίνεται, προστίθενται και άλλα όπλα τέτοιου είδους που μπορούν να προκαλέσουν μόνιμες και επικίνδυνες βλάβες.. Τόσο όταν σκάνε όσο και με τις ουσίες που περιέχουν.

Γνωρίζει κάποιος αν αυτό μπορεί να κυνηγηθεί νομικά??

Υ.Γ.1: Από τον υπουργό που "κάνει αγγαρεία" δεν περίμενα τπτ καλύτερο.

Υ.Γ.2: Δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει πως η κατασκευή χημικών όπλων και χρησιμοποίησή τους σε πολέμους απαγορεύεται, αλλά σε περίοδο ειρήνης, μέσα σε πόλεις, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να τα ρίχνουμε πάνω σε φοιτητές, εργαζομένους, συνταξιούχους και γενικά σε όποιον μας την σπάει και δεν πάει με τα νερά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έλα ρε, μη με κοροϊδεύετε! :redface: :P
Δεν καταλαβαίνω μια ασθένεια που την έχουν μελετήσει στο παρελθόν ώστε να την εξαλείψουν, τι άλλα στοιχεία έχει να προσφέρει και πως σχετίζονται αυτά με τη βιοτρομοκρατία?

Είναι τόσο χαζή η ερώτησή μου? :worry:

θα σου πω εγώ πως το βλέπω
οτιδήποτε πέρασε απ τον πλανήτη μας, καλό ή κακό, καλό θα ήταν να έχουμε κάπου κρυμμένο ένα μικρό δείγμα του για τα αρχεία μας ... για το μέλλον... για τις γενιές που θα έρθουν εκατοντάδες χρόνια μετά...
δεν ξέρεις τι ιοι μπορεί να βγουν στο μέλλον και με ποιο τρόπο μπορεί να συνδέονται με αυτούς του παρελθόντος....
οι ιοι για τη βιολογία είναι σαν ένα παλιό βιβλίο για την γεωγραφία...

πως τώρα σχετίζονται με τη βιοτρομοκρατία....
είναι απλό.... απ τη στιγμή που κάποια χώρα έχει στα χέρια της ένα "φονικό" ιο, αυτό σημαίνει ότι ανά πάσα στιγμή μπορεί να τον χρησιμοποιήσει σε επικείμενο πόλεμο. Αυτούσιο ή μεταλαγμένο.
Είναι όμως πάρα πολύ δύσκολο να ανακαλύψεις αντίδοτο για κάτι του οποίου δεν έχεις την αρχική μοριακή δομή.
Άρα... με το ότι το έχουν δύο χώρες και δει υπερδυνάμεις, είμαστε θεωρητικά καλυμμένοι.... το "πρόβλημα" θα ήταν αν το είχε μόνο μία χώρα ή αν το είχαν δύο σύμμαχες χώρες...
Τώρα να τα κάνουν τακίμια ΗΠΑ και Ρωσία... μάλλον πρώτα θα παγώσει η κόλαση και μετά θα συμβεί αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ευχαριστώ ΚΟΥΕ! Το φτωχό μου μυαλό δεν είχε σκεφτεί έτσι... :(




Αντισυλληπτικό που καταργεί τις περιόδους εγκρίθηκε στις ΗΠΑ

Οι γυναίκες που ταλαιπωρούνται υπερβολικά από την περίοδο θα έχουν σύντομα την εναλλακτική λύση να σταματήσουν επ' αόριστον την έμμηνο ρύση. Το Lybrel, το πρώτο αντισυλληπτικό χάπι που σχεδιάστηκε να σταματά εντελώς την περίοδο, έλαβε άδεια κυκλοφορίας στις ΗΠΑ.

Τα γνωστά αντισυλληπτικά χάπια περιέχουν συνθετικό οιστρογόνο και προγεστερόνη για να εμποδίζουν την ωορρηξία στο μέσο του κύκλου. Οι γυναίκες το λαμβάνουν συνήθως κάθε ημέρα για τρεις εβδομάδες και στη συνέχεια το διακόπτουν για μια εβδομάδα, ώστε να έχουν κανονική περίοδο.

Εδώ και χρόνια, όμως, οι γυναικολόγοι συστήνουν σε γυναίκες με έντονο προεμμηνορυσιακό σύνδρομο να παίρνουν το χάπι χωρίς διακοπή, ώστε να μην έχουν ποτέ περίοδο.

Το χάπι Lybrel της Wyeth είναι το πρώτο που λαμβάνει έγκριση ειδικά για τη διακοπή της περιόδου.

Η αμερικανική Υπηρεσία Τροφίμων και Φαρμάκων διευκρινίζει ότι το νέο αντισυλληπτικό δεν είναι κατάλληλο για όλες τις γυναίκες. Περίπου οι μισές από τις εθελόντριες που συμμετείχαν στις δοκιμές διέκοψαν την αγωγή λόγω απρόβλεπτης αιμορραγίας.

«Οι γυναίκες που χρησιμοποιούν το Lybrel δεν θα έχουν κανονική έμμηνο ρύση, πιθανότατα όμως θα παρουσιάσουν απρόβλεπτη αιμορραγία ή κηλίδες αίματος» αναφέρει ο Δρ Ντάνιελ Σέιμς της FDA. Η αιμορραγία μπορεί να διαρκέσει έως και πέντε ημέρες.

Όσον αφορά την πρόληψη της εγκυμοσύνης, οι έρευνες έδειξαν ότι το Lybrel είναι εξίσου αποτελεσματικό με τα συμβατικά αντισυλληπτικά.

Πριν από την έγκριση κυκλοφορίας του Lybrel, οι γυναίκες που ήθελαν να καταργήσουν τις περιόδους μπορούσαν να χρησιμοποιούν το απλό «χάπι» χωρίς διακοπή, ή να προτιμήσουν το Seasonale, ένα αντισυλληπτικό που εγκρίθηκε το 2003 στις ΗΠΑ για να μειώνει τις περιόδους σε τέσσερις το χρόνο.

ΠΗΓΗ

Τι λέτε κορίτσια? :hmm:
Μου φαίνεται πάρα πολύ αφύσικο και αναρωτιέμαι αν θα μπορεί μια γυναίκα να μείνει έγκυος -όταν τελικά το αποφασίσει- μετά τη χρήση...
Νίωθω πως τα τελευταία χρόνια οι τεχνιτές γονιμοποιήσεις συνεχώς αυξάνονται. Έχω άδικο?
Στον κύκλο μου ξέρω αμέσως-αμέσως 5 γυναίκες (+3 φίλες φίλης) που γέννησαν ή θα γεννήσουν με αυτόν τον τρόπο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πολλές φορές έχουμε πει, "γμτ, μακάρι να μην υπήρχε η περίοδος". Άλλες τόσες βέβαια το "εγώ πότε θα γίνω μάνα?" (:P).
Δεν θα σταματούσα τη περίοδο, ούτε θα έκανα τεχνητή γονιμοποίηση, αφού δεν υπάρχει σοβαρός λόγος για κάτι τέτοιο. προτιμώ την φυσικότητα των πραγμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Welcome to the Brave New World.

Αυτος ο ανθρωπος επιβεβαιωνεται μερα με τη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Aldous Huxley ?

...Προσθέστε άλλη μια ταινία στις προφητικές: Children of Men :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χαχα, μου αρεσει που "σταματαει" της περιοδους, αλλα μπορει να εχεις αιμορραγια για 5 μερες.:P

Εγω παντως, αποκλειεται να επαιρνα κατι τετοιο, και αντισυλληπτικα που παιρνω δεν μου αρεσει, αλλα τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολυ αφυσικο ρε παιδια. ελεος.
παντως κι εγω ξερω κατι βληματα που επειδη δεν ηθελαν να εχουν περιοδο, ακουγαν το καθε άλλο βλημα να τους λεει "πιες 3,8 ποτηρια κρασι και φαε ενα γαλάζιο ροδακινο και θα σου κοπει αμεσως"...
οι φαρμακευτικες σίγουρα κατι τετοιες ψαχνουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Φυσικά αποβουτυρωμένο
Αγελάδες στη Νέα Ζηλανδία παράγουν γάλα light


[FONT=Verdana, Arial]30/05/07 13:58

ΟυέλινγκτονΈπειτα από την ανακάλυψη μιας φυσικής μετάλλαξης που εμφανίστηκε τυχαία σε μια αγελάδα, εταιρεία βιοτεχνολογίας στη Νέα Ζηλανδία εκτρέφει τώρα ένα ολόκληρο κοπάδι που παράγει αποβουτυρωμένο γάλα.
Το γάλα των μεταλλαγμένων αγελάδων όχι μόνο περιέχει λιγότερα κορεσμένα λιπαρά, είναι επίσης πλούσιο σε υγιεινά λιπαρά οξέα ω-3, τα οποία προστατεύουν την καρδιά. Επιπλέον, το βούτυρο που παράγεται από το γάλα τους απλώνεται εύκολα στο ψωμί ακόμα και όταν είναι κρύο.
Η εταιρεία βιοτεχνολογίας Vialacti, θυγατρική της μεγάλης γαλακτοβιομηχανίας Fonterra, ανακάλυψε τη μεταλλαγμένη αγελάδα σε εξετάσεις ρουτίνας που πραγματοποίησαν επιστήμονες το 2001. Την αγόρασε για 300 δολάρια Νέας Ζηλανδίας (162 ευρώ) και τη μετέφερε σε ερευνητική μονάδα για μελέτη.
Αν και μοιάζει με οποιαδήποτε φρισλανδική αγελάδα, η Μάργκι, όπως ονομάστηκε το ζώο, παράγει γάλα που περιέχει μόνο 1% λίπος, συγκριτικά με 3% για το σύνηθες πλήρες γάλα.
Οι απόγονοι της Μάργκι δίνουν επίσης γάλα light, γεγονός που υποδεικνύει ότι η μετάλλαξη είναι επικρατής. Ο βιοχημικός μηχανισμός του φαινομένου παραμένει ωστόσο άγνωστος.
«Η φύση εμφανίζει τέτοια περίεργα από καιρό σε καιρό και εμείς απλώς έτυχε να βρεθούμε στο σωστό μέρος τη σωστή στιγμή», δήλωσε ο Ράσελ Σνελ, επικεφαλής των επιστημόνων της Vialacti.
Η εταιρεία εκτιμά ότι το πρώτο κοπάδι «light» για εμπορική εκμετάλλευση θα είναι διαθέσιμο γύρω στο 2011.
[/FONT]

Εγώ είμαι καχύποπτος ή το καταλάθος μου φαίνεται λίγο περιέργο
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=805687&lngDtrID=252
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γιατί;
Μια χαρά το βρίσκω εγώ, σε λίγο καιρό οι αγελάδες θα παράγουν από μόνες τους και εβαπορέ και σοκολατούχο και light, κι αν όλα πάνε καλά μέχρι και γιαούρτι και τυρί θα βγάζουν έτοιμα.
Τυρί για πίτσα, τυρί τριμένο για μακαρόνια ό,τι θέλει ο πελάτης.......

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ελπίζω η επόμενη κίνηση να είναι καρπούζι χωρίς κουκούτσια και καθαρισμένα αμύγδαλα!:lol:
(Δεν ειρωνεύομαι εσένα καλέ μου Demelene, αλλά αυτούς εκεί, σίγουρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ελπίζω η επόμενη κίνηση να είναι καρπούζι χωρίς κουκούτσια και καθαρισμένα αμύγδαλα!:lol:
(Δεν ειρωνεύομαι εσένα καλέ μου Demelene, αλλά αυτούς εκεί, σίγουρα!)
Αν θυμάμαι καλά στο καρπούζι-thread νομίζω υπάρχουν ήδη.
Νο πρόμπλεμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γιατί;
Μια χαρά το βρίσκω εγώ, σε λίγο καιρό οι αγελάδες θα παράγουν από μόνες τους και εβαπορέ και σοκολατούχο και light, κι αν όλα πάνε καλά μέχρι και γιαούρτι και τυρί θα βγάζουν έτοιμα.
Τυρί για πίτσα, τυρί τριμένο για μακαρόνια ό,τι θέλει ο πελάτης.......

Και τα έχετε όλα σε μία αγελάδα; Θα πληρώσω με πιστωτική :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπορω να εχω και σοκολατα λαϊτ, παρακαλω? :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για σοκολάτα λάιτ θα κάνετε λίγο υπομονή μέχρι να βγει το επόμενο μοντέλο αγελάδας που θα έχει επιλέον και σοκολάτα με ξηρούς καρπούς της επιλογής σας.
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στείλε και ΕΣΥ την αστυνομία να κλείσει μια έκθεση. Μπορείς!

Πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=807247&lngDtrID=244

Συνεχίζονται τα προβλήματα με την ηλεκτροδότηση του Νοσοκομείου «Μεταξά» στον Πειραιά. Αναβλήθηκαν όλα τα χειρουργεία της Τρίτης, ενώ η βλάβη θα έχει αποκατασταθεί πλήρως το βράδυ.
Τη Δευτέρα το Νοσοκομείο έμεινε χωρίς ρεύμα για σχεδόν τέσσερις ώρες, αφού την ώρα του μπλακ άουτ δεν υπήρχε υπεύθυνος ηλεκτρολόγος-μηχανολόγος στο νοσοκομείο.

Οι εργαζόμενοι καταγγέλλουν ότι εδώ και δύο χρόνια είχαν ενημερώσει ότι δεν υπήρχε ηλεκτρολόγος.

Ο υφυπουργός Υγείας επισκέφθηκε το νοσοκομείο αργά το απόγευμα και διέταξε τη διενέργεια Ένορκης Διοικητικής Εξέτασης.

...

Την ώρα του μπλακ άουτ ήταν σε εξέλιξη τέσσερα χειρουργεία και έξι ασθενείς βρίσκονταν διασωληνωμένοι στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας.

https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=807062


Shit... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
υπαρχουν και γεννητριες. δεν τεθηκε καμια ανθρωπινη ζωη σε κινδυνο. ουτε στις επεμβασεις ουτε στη μεθ.

αποσο ξερω δεν υπαρχει ηλεκτρολογος στο συγκεκριμενο νοσοκομειο, γιαυτο να στεναχωριεστε....
που η πολιτεια δεν μεριμνα καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
απ ότι άκουσα στις ειδήσεις δεν δούλεψαν ούτε οι γεννήτριες γιατί τα καλώδια ήταν πολύ παλιά και δεν άντεξαν....
τα χειρουργεία τελείωσαν με χειροκίνητες μεθόδους ηλεκτρισμού :confused: ότι κι αν σημαίνει αυτό που ιδέα δεν έχω
ο ηλεκτρολόγος είχε πάρει μετάθεση και την συντήρηση για τα ηλεκτρολογικά του νοσοκομείου είχε στην ευθύνη της ιδιωτική εταιρία


για όλα αυτά που συμβαίνουν τον τελευταίο καιρό, εγώ ένα έχω να πω....
μέχρι τον Σεπτέμβρη θα έχουμε εκλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top