Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το ένα είναι εφήμερο και το άλλο παντοτινό... Ο εγωισμός δεν χωράει στην αγάπη...
Δυστυχώς όσον αφορά την αγάπη είναι μόνο δούναι... Το λαβείν είναι στο έλεος του άλλου... Κι αυτό το δούναι σταματά μόνο όταν δεν έχεις κάτι άλλο να δώσεις, ακόμη κι αν δεν έκτιμάται ότι το δίνεις...

Αν ψάχνεις κέρδος από αυτήν, χάθηκες...
μαλλον εσυ ζεις σε συννεφακι φιλε..;)

Γιατί τότε θα σου πω κι εγώ ότι ζεις σ' ένα ροζ συννεφάκι(γαλάζιο μάλλον μιας και είσαι εσύ:P) και πάνω απ' όλα ότι υποτιμάς τον εαυτό σου πιστεύοντας πως δεν μπορείς να είσαι ένα ολοκληρωμένο άτομο χωρίς κάποιο άλλο άτομο στο πλευρό σου... Λες και μόνο αυτό υπάρχει και δεν μπορείς με άλλο τρόπο να φτάσεις την εσωτερική πληρότητα...

Το θεωρώ τεράστια αδυναμία...
και εγω θεωρω αδυναμια τον εγωισμο αυτισμο ναρκισσισμο της εποχης μας που θεωρει οτι ο ενας δεν χρειαζεται τον αλλον..
και γιαυτο γινονται πολυ πιο δυσκολα σχεσεις..

το αρσενικο χρειαζεται το θηλυκο και αναστροφα,,απο την ωρα που γεννιομαστε,,μεχρι οταν πεθανουμε,,τα ιδια μας τα κυτταρα μας ωθουν προς την ενωση..εδω και εκατομμυρια χρονια
αυτα κατι ξερουν..δεν νομιζεις?

δεν ειναι ντροπη να παραδεχεσαι οτι εχεις αναγκη καποιον αλλον,,μαλλον θαρρος..αλλιως δεν θα δεχτεις ποτέ οτι αγαπας πραγματικα..

αν θελςινα εισαι απολυτα ανεξαρτητος και αυταρκης-πραγμα αδυνατον αφου ολοι μερης της φυσικης αλυσιδας ειμαστε- τοτε δεν θα αφησεις ποτέ τον εαυτο σου να αγαπησει πραγματικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εγώ τα'χω δει όλα πια, τώρα θέλω μόνο να συζήσω με κάποια. 'Επεσα ξαφνικά στην διαστροφή :P θέλω πολύ δηλαδή να παντρευτώ.

Πάρε μια αντιβίωση και θα σου περάσει!!!:P:P:P:P:P

μαλλον εσυ ζεις σε συννεφακι φιλε..;)

Σίγουρα, απλά έχω και μια σύνδεση υψηλής ταχύτητας με την πραγματικότητα...

και εγω θεωρω αδυναμια τον εγωισμο αυτισμο ναρκισσισμο της εποχης μας που θεωρει οτι ο ενας δεν χρειαζεται τον αλλον..
και γιαυτο γινονται πολυ πιο δυσκολα σχεσεις..

το αρσενικο χρειαζεται το θηλυκο και αναστροφα,,απο την ωρα που γεννιομαστε,,μεχρι οταν πεθανουμε,,τα ιδια μας τα κυτταρα μας ωθουν προς την ενωση..εδω και εκατομμυρια χρονια
αυτα κατι ξερουν..δεν νομιζεις?

δεν ειναι ντροπη να παραδεχεσαι οτι εχεις αναγκη καποιον αλλον,,μαλλον θαρρος..αλλιως δεν θα δεχτεις ποτέ οτι αγαπας πραγματικα..

αν θελςινα εισαι απολυτα ανεξαρτητος και αυταρκης-πραγμα αδυνατον αφου ολοι μερης της φυσικης αλυσιδας ειμαστε- τοτε δεν θα αφησεις ποτέ τον εαυτο σου να αγαπησει πραγματικα..

Είπα ότι δεν χρειαζόμαστε ο ένας τον άλλον??
Αλλά μην υπερβάλλουμε... Ως πότε πια θα ανεχόμαστε να μιζεριάζουμε, επειδή δεν έχουμε την XYZ κοπέλα??? Η ώθηση προς την ένωση είναι λογική κι αναμενόμενη μιας και κάθε είδος έχει το ένστικτο της αναπαραγωγής... Αλλά αυτό δεν σημαίνει πως αυτός είναι ο μοναδικός τρόπος να ευτυχήσουμε...

Όπως επίσης δεν είπα ότι είναι κακό να έχεις ανάγκη κάποιον άλλον... Είμαι ο τελευταίος που θα ακούσεις να το λέει αυτό... Αλλά αυτή η ανάγκη μπορεί να καλύπτεται από τα φιλικά σου πρόσωπα...

Δες, έχω καταφέρει να καταστρέψω αρκετά πράγματα στην ζωή μου, λόγω τέτοιων καταστάσεων(αν και μερικά πρόλαβα να τα σώσω) κι ακόμη έχω αρκετούς μήνες για να κλείσω τα 19... Τα δεδομένα μέχρι στιγμής, λένε ότι θα καταστρέψω πολλά, πάρα πολλά ακόμα... Δεν φοβάμαι να εξαρτώμαι(ok, that's a huge lie), τέσπα μπορώ να το αντέξω, αν δω ότι με βγάζει κάπου... Οπότε πιστεύω ότι θα καταφέρω κάποια στιγμή κι εγώ να αγαπήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλά αυτό δεν σημαίνει πως αυτός είναι ο μοναδικός τρόπος να ευτυχήσουμε...

ο πιο αληθινος..

δυσκολα θα βρεις ευτυχισμενο ανθρωπο χωρις ταιρι ποτέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ο πιο αληθινος..

δυσκολα θα βρεις ευτυχισμενο ανθρωπο χωρις ταιρι ποτέ..

Γιατί έτσι μας πιπιλίζουν το μυαλό αιώνες τώρα...

Οπότε αυτόν ψάχνουμε πιο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί έτσι μας πιπιλίζουν το μυαλό αιώνες τώρα...

Οπότε αυτόν ψάχνουμε πιο πολύ...
η ιδια η φυση μας πιπιλαει το μυαλο..
απλα εμεις συχνα κανουμε την αναγκη φιλοτιμια,,
και ακουμε τα γνωστα απελπισμενα των χωρισμενων..
"περναω και μονος μου καλα ,τα καταφερνω μια χαρα κλπ" μεχρι να ξαναβρουμε αλλον..

τα ενστικτα ειναι τοσο ισχυρα,που δεν μπορουμε να τα παλεψουμε
απο την ελξη των δυο φυλων γεννιομαστε,,και αυτην κυνηγαμε σε ολη τη ζωη μας..

, η αληθινη ευτυχια δεν χωραει σε ενα σωμα..θελει δυο, για να τραφει και να μεγαλωσει.. ..

(στατιστικες πχ δειχνουν οτι οι χωρισμενοι στην συντριπτικη πλειοψηφια βρισκουν αλλον και παντρευονται πολυ συντομα,,μετα τον χωρισμο..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όπως το πες κι εσύ... Είναι ένστικτα...

Μας ωθούν προς την αναπαραγωγή και πρέπει να το κάνουν, αλλιώς θα εκλείψει το είδος(αν και δεν βλέπω και κάτι ιδιαίτερα κακό σε αυτό)...

Αλλά δεν είναι το παν... Είναι ένα σημαντικό κομμάτι στο παζλ, αλλά δεν είναι το μοναδικό... Είναι ικανή συνθήκη για την ευτυχία, αλλά όχι και αναγκαία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Όπως το πες κι εσύ... Είναι ένστικτα...

Μας ωθούν προς την αναπαραγωγή και πρέπει να το κάνουν, αλλιώς θα εκλείψει το είδος(αν και δεν βλέπω και κάτι ιδιαίτερα κακό σε αυτό)...

Αλλά δεν είναι το παν... Είναι ένα σημαντικό κομμάτι στο παζλ, αλλά δεν είναι το μοναδικό... Είναι ικανή συνθήκη για την ευτυχία, αλλά όχι και αναγκαία...
Tη σεξουαλική ή/και συναισθηματική εκτόνωση ενός ανθρώπου την θεωρώ και ικανή, και αναγκαία συνθήκη για την ευτυχία...
Συμφωνώ ότι δεν αρκεί μόνο αυτό, αλλά συνδυασμός πραγμάτων και καταστάσεων,συμφωνώ ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει να ¨απέχει¨ για κάποιο διάστημα, συμφωνώ ότι δεν πρέπει να γίνεται εμμονή και αυτοσκοπός, αλλά μην τα υποβαθμίζουμε και μην τα αναιρούμε ως απαραίτητες προϋποθέσεις...
Για μένα ένας άνθρωπος που θάβει το σεξουαλικό-συναισθηματικό κομμάτι του σε σχέση με το άλλο φύλο -ή και το ίδιο αν μιλάμε για gay- είναι ελλειμματικός άνθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Tη σεξουαλική ή/και συναισθηματική εκτόνωση ενός ανθρώπου την θεωρώ και ικανή, και αναγκαία συνθήκη για την ευτυχία...
Συμφωνώ ότι δεν αρκεί μόνο αυτό, αλλά συνδυασμός πραγμάτων και καταστάσεων,συμφωνώ ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει να ¨απέχει¨ για κάποιο διάστημα, συμφωνώ ότι δεν πρέπει να γίνεται εμμονή και αυτοσκοπός, αλλά μην τα υποβαθμίζουμε και μην τα αναιρούμε ως απαραίτητες προϋποθέσεις...
Για μένα ένας άνθρωπος που θάβει το σεξουαλικό-συναισθηματικό κομμάτι του σε σχέση με το άλλο φύλο -ή και το ίδιο αν μιλάμε για gay- είναι ελλειμματικός άνθρωπος...

Εσύ φτάνεις στο άλλο άκρο...

Αυτό που γράφεις περιγράφει μόνο μια αναγκαία συνθήκη... Ότι δηλαδή δεν αρκεί για να δώσει ευτυχία, αλλά χωρίς αυτήν δεν υπάρχει κιόλας...

Εγώ δεν μίλησα για θάψιμο αυτού του κομματιού όμως... Αλλά έμεις πλέον το έχουμε θεοποιήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ότι δηλαδή δεν αρκεί για να δώσει ευτυχία, αλλά χωρίς αυτήν δεν υπάρχει κιόλας...
αναγκαια ,αλλα οχι επαρκης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εσύ φτάνεις στο άλλο άκρο...

Αυτό που γράφεις περιγράφει μόνο μια αναγκαία συνθήκη... Ότι δηλαδή δεν αρκεί για να δώσει ευτυχία, αλλά χωρίς αυτήν δεν υπάρχει κιόλας...

Εγώ δεν μίλησα για θάψιμο αυτού του κομματιού όμως... Αλλά έμεις πλέον το έχουμε θεοποιήσει...
Λάθος κατάλαβες...κάθε άλλο! Δεν μίλησα για άκρο, αλλά για ισορροπία...
χωρίς πολλά λόγια, εννούσα ότι ούτε το θεοποιώ ως εμμονικό αυτοσκοπό, αλλά ούτε το υποβαθμίζω ως κάτι περιττό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αναγκαια ,αλλα οχι επαρκης..

Αύτο δεν έγραψα κι εγώ πως είπε??:confused::confused::confused:

Λάθος κατάλαβες...κάθε άλλο! Δεν μίλησα για άκρο, αλλά για ισορροπία...
χωρίς πολλά λόγια, εννούσα ότι ούτε το θεοποιώ ως εμμονικό αυτοσκοπό, αλλά ούτε το υποβαθμίζω ως κάτι περιττό...

Πρακτικά δεν διαφωνούμε... Έτσι όπως το πες με μπέρδεψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justified

Νεοφερμένος

Η Justified αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δε νομίζω πως είναι ιδιαίτερα σωστή η τοποθέτηση της ερώτησης. Δεν θεωρώ πως το θέμα υπόκειται στο τι ζητάνε οι άνδρες από τις γυναίκες..Ναι! Μερικοί ζητανε καλό σεξ,και ηρεμία,άλλοι αναζητούν τη λεγόμενη "γυναίκα-μαμά",άλλοι ψάχνουν μία γυναίκα δυναμική που να παίρνει πρωτοβουλίες και άλλοι μία γυναικα που να "υπακούει" σε γενικότερο πλαίσιο.

Όπως φαίνεται δεν υπάρχει γενικότερο μοτίβο που ακολουθούν οι άνδρες.Τα "θέλω" του καθενός είναι ξεχωριστά και ίσως να συγκλίνουν σε κάποιες φάσεις.Παρ'όλα αυτα δεν παύει να είναι θέμα Ανθρώπου και όχι θέμα φύλου,(εν προκειμένω,άνδρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
Παρ'όλα αυτα δεν παύει να είναι θέμα Ανθρώπου και όχι θέμα φύλου,(εν προκειμένω,άνδρα).

ε ναι το φυλο δεν εχει σχεση, γιαυτο και εσυ ψαχνεις εναν αντρα με ωραιο πλουσιο στητο στηθος και απαλο ζουμπουρλουδικο μ#$%@#$@κι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ψαχνουμε ισορροπια ....
αλλα πανω απο ολα το θεμα ειναι να εχεις βρει εσυ πρωτα τον εαυτο σου και μετα να βρεις την κοπελα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε ναι το φυλο δεν εχει σχεση, γιαυτο και εσυ ψαχνεις εναν αντρα με ωραιο πλουσιο στητο στηθος και απαλο ζουμπουρλουδικο μ#$%@#$@κι

μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλόκοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;
ζητάμε να βρουν οι γυναίκες τι ζητάμε
με αντάλλαγμα να βρούμε τι ζητάνε αυτές
μετά να προσπαθήσουν να μας το δώσουν
με αντάλλαγμα να προσπαθήσουμε να τους δώσουμε αυτό που θέλουν
και κατάληξη να μην είναι κανένας ευχαριστημένος
επειδή δεν θέλει αυτό που νομίζουν ότι θέλει
αλλά δεν θέλει να παραδεχτεί
ότι ευχαριστιέται την όλη παρεξήγηση και την έλλειψη σαφήνειας
άθελα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλο σεξ, θυλικοτητα και να μην μας πριζουν τα ουμπαλα?


ειμαι μικρος αλλα θεωρω οτι ειναι μια ΤΕΛΕΙΑ απαντηση απο το φυλο μας!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ειμαι μικρος αλλα θεωρω οτι ειναι μια ΤΕΛΕΙΑ απαντηση απο το φυλο μας!:clapup:

Just typical...


and no perfect at all...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω, είναι τι τους αρέσει τελικά... Όταν η γυναίκα παίρνει πρωτοβουλίες καβαλάνε το καλάμι και την ίδια τη γυναίκα αν λάχει...όταν η γυναίκα είναι λίγο πιο δύσκολη βαριούνται τη ζωή τους...Τελικά τι από τα δυο είναι αυτό που έλκει περισσότερο; Και μην μου πείτε κάτι ενδιάμεσο. Είπα 'λίγο πιο δύσκολη', όχι απρόσιτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μια μονογαμική Πόρνη. :P Το π με κεφαλαίο. Δηλαδή μια ουτοπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top