Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Κι έλεγα η ρουφιάνα να μην κάνω login και να πα να διαβάσω, αλλά βλέπω αυτό:



..και λέω ασταδιαλα.

Όπως τα λες, χωρίς λόγια, μέρος ησάπ και στη συνέχεια μετρό, συνθήκες απροσδιόριστες. Οι λεπτομέριες εδώ. Αυτός είναι τρόπος πεσίματος, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. :D
Αν και ακόμη δεν έχω καταλάβει ποιος την έπεσε σε ποιον εχμ.

Δε βαριέσαι, σαν κάτι πολύ όμορφο έχει μείνει.. :happy:

αχ όσην ώρα το διάβαζα γέλαγα σαν χαζό...εντελώς ονειρικό εεε???
ΤΕΛΕΙΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
..και μετά; Και μετά;;;; Μη μας αφήνεις με την απορία και ΜΗ τολμήσεις να πεις πως δεν έχει και μετά γιατί ..δεν θα ξέρω τι να πω, εκτός από ντροπή σας που το αφήσατε έτσι!
Nτροπή τους κατάφορη και επαίσχυντη! :pfff:
Τέτοιο κινηματογραφικό σκηνικό και το άφησαν έτσι απλά!:rant:
Στο μεταξύ, σκέφτομαι τους τριγύρω συνεπιβάτες, που σε τόσους σταθμούς τους έβλεπαν δύο άγνωστους,να μην μιλάνε, να ακούνε την μουσικούλα τους :whistle: ο καθένας ξεχωριστά, και ξαφνικά στο ξεκάρφωτο τρώνε φλας, σκάνε γλωσσόφιλο , ανοίγουν οι πόρτες και άντε γεια, εξαφανιζόλ..... :hehe: Πρέπει να εμειναν παγωτό οι συνεπιβάτες!!!:P

Χμμ...
Ενα πρωινο του Ιουλιου στα 17 μου ανοιγω την μπαλκονοπορτα αγουροξυπνημενη με τον καφε στο χερι και καθομαι να τον πιω στη βεραντα.
Απεναντι ενας νεαρος (αν και φαινοταν γυρω στα 22-23, ηταν 27 και γερος για μενα τοτε :P) να κοιταζει επιμονα, αλλα ως ντροπαλο κοριτσακι που ημουν τοτε οταν τον αντιληφθηκα καθησα με την πλατη μου προς αυτον.
Τα μπαλκονια μας σε αρκετα κοντινη αποσταση. Καποια στιγμη αρχισε να μου φωναζει "δεσποινης". Μια δυο τρεις, ωσπου ειδε οτι εγω δε γυριζω καν και σταματησε.
Περασαν καποια λεπτα και τον ακουω ξανα να μου λεει "δεσποινης, απλα γυρισε προς το μερος μου και ας μην πεις κουβεντα". Ε, γυρισα κι εγω να δω τι ηθελε επιτελους και βλεπω να εχει ακουμπησει μια ταβλα κρεββατιου πανω στο καγκελο οπου πανω ειχε γραψει με μαρκαδορο πως θελει να με γνωρισει. Αν και ημουν αρκετα αμηχανη, σκαω ενα χαμογελο και εγιναν τελος παντων οι συστασεις...

Αυτααααα :)
Εεεε μα και συυυυ..... γύρνα στον γείτονα...
Ολόκληρο κρεβάτι έκανε φύλλο και φτερό για να σου στείλει μήνυμα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Nτροπή τους κατάφορη και επαίσχυντη! :pfff:
Τέτοιο κινηματογραφικό σκηνικό και το άφησαν έτσι απλά!:rant:
Στο μεταξύ, σκέφτομαι τους τριγύρω συνεπιβάτες, που σε τόσους σταθμούς τους έβλεπαν δύο άγνωστους,να μην μιλάνε, να ακούνε την μουσικούλα τους :whistle: ο καθένας ξεχωριστά, και ξαφνικά στο ξεκάρφωτο τρώνε φλας, σκάνε γλωσσόφιλο , ανοίγουν οι πόρτες και άντε γεια, εξαφανιζόλ..... :hehe: Πρέπει να εμειναν παγωτό οι συνεπιβάτες!!!:P

χαχαχα...φρίκη...αλλά όπως λέει και η princess ένα fb ένα μσν κάτι ρε παιδί μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
χαχαχα...φρίκη...αλλά όπως λέει και η princess ένα fb ένα μσν κάτι ρε παιδί μου...:/:
Έστω μία τάβλα κρεβατιού βρε παιδί!!!....:P Να γράψεις πάνω ένα τηλ επικοινωνίας... (παίρνω ιδέες και από τα παραπάνω..... :spasiklas: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.youtube.com/watch?v=Mi5zd60ites
καλο?
δεν ξερω!
συνηθως πολες κοπελες που εχω γνωρισει θελουν κατι ρομαντικο...και εμεις ακολοθουμε το ρομαντικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Κι έλεγα η ρουφιάνα να μην κάνω login και να πα να διαβάσω, αλλά βλέπω αυτό:



..και λέω ασταδιαλα.

Όπως τα λες, χωρίς λόγια, μέρος ησάπ και στη συνέχεια μετρό, συνθήκες απροσδιόριστες. Οι λεπτομέριες εδώ. Αυτός είναι τρόπος πεσίματος, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. :D
Αν και ακόμη δεν έχω καταλάβει ποιος την έπεσε σε ποιον εχμ.

Δε βαριέσαι, σαν κάτι πολύ όμορφο έχει μείνει.. :happy:

Που μυαλό για διάβασμα μετά. :whistle:
Εδώ εγώ κόντεψα να ερωτευτώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αχ τι μου κάνετε βραδιάτικα, τα θυμήθηκα τώρα και άντε να κοιμηθώ ή χειρότερα να διαβάσω. :P

Θεέ μου, Χριστέ μου , Παναγιά μου!!!!!! (κοίτα να δεις τί με έκανες να επικαλεστώ τώρα.......)
:clapup::clapup::clapup:
Αλλά και :(... Τόση ένταση στην ατμόσφαιρα και τον άφησες-σε άφησε να φύγει;;;;;;;;;;;;;

Δεν αλληλοαφεθήκαμε (:P) απλώς, φροντίσαμε και πήραμε και εντελώς αντίθετη κατεύθυνση (γινόταν και της πουτάνας στο μετρό) και μάλιστα σχεδόν τρέχοντας. Τέτοιο σοκ.

..και μετά; Και μετά;;;; Μη μας αφήνεις με την απορία και ΜΗ τολμήσεις να πεις πως δεν έχει και μετά γιατί ..δεν θα ξέρω τι να πω, εκτός από ντροπή σας που το αφήσατε έτσι!

Ντρέπομαι, ντρέπομαι. :redface:
Αλλά για να είμαι ειλικρινής, όοοοοταν συνήλθα κι έκατσα και το σκέφτηκα, κατέληξα πως έτσι η ανάμνηση μένει κάπως πιο ονειρική/γλυκειά και δεν φθείρεται.. και 2 τόσο ανισόρροπα άτομα μετά από όλο αυτό το σκηνικό τι θα έλεγαν; "Έχεις msn ή fb ή κινητό;" Ξενερώνω στην ιδέα. :tongue: :D

Άσε που πες ότι τελικά γινόταν κάτι παραπάνω, κάθε φορά που θα έμπαινε σε ΜΜΜ θα έπρεπε να είμαι μαζί, πού ξέρω εγώ ότι δεν το έχει κάνει συνήθεια! :hehe:

OMG, και τον άφησες να φύγει; Ένα όνομα, ένα τηλ, ένα μσν, ένα φβ;
Στο 2011 ζούμε θα τον έβρισκες ξέρω γω. >.<

Απάντησα και πιο πάνω, αλλά μετά τις πανελλαδικές λέω να πηγαίνω συχνά - πυκνά στη γιαγιά μου βόλτες (εκείνη είχα επισκεφθεί). :D

αχ όσην ώρα το διάβαζα γέλαγα σαν χαζό...εντελώς ονειρικό εεε???
ΤΕΛΕΙΟ!

Και να απολογηθώ για το κείμενο, γιατί το έγραψα με το που γύρισα σπίτι και ίσιωσα και δεν είναι όσο καλό θα ήθελα, αλλά δε λέει να το ξαναγράψω. Πχ. έχω παραλείψει το γεγονός πως έσφιγγε τα δόντια του ορισμένες στιγμές, και φαινόταν η ένταση στα μηνίγγια να το πω; Δύσκολο να το περιγράψω. Ήταν και ψηλός. Αλλά πολύ φοβάμαι πως παίζει άμα τον δω ξανά να μην τον αναγνωρίσω καν. :/:

Nτροπή τους κατάφορη και επαίσχυντη! :pfff:
Τέτοιο κινηματογραφικό σκηνικό και το άφησαν έτσι απλά!:rant:
Στο μεταξύ, σκέφτομαι τους τριγύρω συνεπιβάτες, που σε τόσους σταθμούς τους έβλεπαν δύο άγνωστους,να μην μιλάνε, να ακούνε την μουσικούλα τους :whistle: ο καθένας ξεχωριστά, και ξαφνικά στο ξεκάρφωτο τρώνε φλας, σκάνε γλωσσόφιλο , ανοίγουν οι πόρτες και άντε γεια, εξαφανιζόλ..... :hehe: Πρέπει να εμειναν παγωτό οι συνεπιβάτες!!!:P

Εεεε μα και συυυυ..... γύρνα στον γείτονα...
Ολόκληρο κρεβάτι έκανε φύλλο και φτερό για να σου στείλει μήνυμα!!!:P

Αχαχαχ η αλήθεια είναι πως όσοι μας πήραν πρέφα θα έμειναν κάγκελο. :clapup:

Τι ωραίο το story της Νεράιδας όμωωως. :D

Που μυαλό για διάβασμα μετά. :whistle:
Εδώ εγώ κόντεψα να ερωτευτώ. :P

Εμένα μου λες; Δεν σχολιάζω καν το δούλεμα που ακολούθησε από κολλητούς τους επόμενους μήνες, μου χάριζαν εισιτήρια του metro, για τα γενέθλια κόντεψαν να μου βγάλουν κάρτα απεριόριστων διαδρομών, όπου και να τους λέω πως θέλω να πάω η απάντησή τους είναι "Με το μετρό να πας", και πολλά άλλα τέτοια ευχάριστα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Που μυαλό για διάβασμα μετά. :whistle:
Εδώ εγώ κόντεψα να ερωτευτώ. :P

Το έχω κάνει και εγώ αυτό. Είχα και εγώ μια τέτοια ρομαντική στιγμή. Όχι με τόσο καλά αποτελέσματα: Πίστευα ότι η ιστορία θα γινόταν έτσι.

Περιμένεις το τραίνο, στάση Μοσχάτο, ακουστικά στ' αυτιά στο φουλ και λατινικά μεταφράσεις στο χέρι. Το τραίνο έρχεται τελικά και ψάχνεις κανένα κομμάτι Του [[[[άσχετο τι εννοεί εδώ ο ποιητής, κομμάτι του καλού θεού;]]]]. Καμία ελπίδα, μπαίνεις μέσα, μαλακίες έβαλες και πάλι στο mp3 αφού σου έχεις πει άλλαξε την γαμημένη την playlist. Περιμένεις ξανά μπας και ξεκινήσει ποτέ το ρημάδι (βρωμάει κιόλας αυτοί οι βρωμομετανάστες το παίρνουν και δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε εμείς οι Έλληνες με την άνεση μας, τι κάνει το κράτος, μαύρο στο ΠΑΣΟΚ στις εκλογές !). Πρέπει να έχουν περάσει γύρω στα 5' όταν μπαίνει. Μέτριος είναι αλλά για ένα φάσωμα καλός. Και ας κοιτάει σα λιγούρης ότι θηλυκό περπατάει. Εσύ Έφη Θώδη στο repeat και παίρνεις τηλέφωνο Όλγα να δεις αν τελικά φασώθηκε με το Μάκη. Λέτε μαλακίες (ως συνήθως) ενώ τον καρφώνεις με την άκρη του ματιού σου. Μοναστηράκι. Πανικός στο σταθμό/δεν πρέπει όμως να χαθείτε γιατί έχει ωραίο κώλο (το πρόσεξες όταν γύρισε για να κοιτάξει στο τζάμι την θέα των Πετραλώνων, είναι τόσο ωραία πραγματικά νομίζεις ότι είναι η μονμάρτη της Αθήνας!). Έχεις τον νου σου να κατεβείτε μαζί, να μπείτε στο ίδιο βαγόνι για να δεις ξανά τον κώλο του. Κι αυτός το ίδιο. Το πετυχαίνετε. Χαμός στο βαγόνι, κάποια στιγμή ακουμπάς το πούτσ* του. Τώρα χάρηκε πολύ που το ακούμπησα ή απλά κουνάει πολύ το μετρό και ακουμπάς το κινητό του; Στην Αγία Παρασκευή νομίζεις θα κατέβει, κάνεις στην άκρη, σου χαμογελά και σου ψελλίζει πως δεν κατεβαίνει γιατί έπρεπε να πάρει την κόκκινη γραμμή αλλά χάζευε τον κώλο σου και μπερδεύτηκε. Dude, το ομορφότερο πράγμα που μου έχουν πει στη ζωή μου. Οι στάσεις περνάνε, τα χάδια (χάδια είναι αυτά η απλώς μου χουφτώνει τον κώλο;) συνεχίζονται. Χαλάνδρι λες θα κατέβει, δεν παίζει, πάει. Κι όμως δεν κατεβαίνει. Δουκίσσης Πλακεντίας. Ενώ ήσασταν face to face γυρίζεις απ' την άλλη για να βγεις. Σε πιάνει απ' το κώλο. Dude you can feel Ιt είναι ερεθισμένος. Γυρίζεις και φιλιέστε. Μέχρι να ακουστεί ο ήχος από το μετρό που δείχνει ότι σε λίγο οι πόρτες θα κλείσουν σου έχει πιάσει και το στήθος για να λέει ότι το φάσωμα ήταν ολοκληρωμένο και κατεβαίνετε μαζί. Παίρνετε αντίθετες κατευθύνσεις και φεύγετε.

Αλλά έγινε έτσι:

Περιμένεις το τραίνο, στάση Αγ. Νικόλαος, ακουστικά στ' αυτιά στο φουλ και λατινικά μεταφράσεις στο χέρι. Το τραίνο έρχεται τελικά και ψάχνεις κανένα κομμάτι Του. Καμία ελπίδα, μπαίνεις μέσα. Περιμένεις ξανά μπας και ξεκινήσει ποτέ το ρημάδι. Πρέπει να έχουν περάσει γύρω στα 5' όταν μπαίνει. Μαλάκας φαίνεται.. ακούει trance στο φουλ άστα να πάνε. Εσύ Pink στο repeat και παίρνεις τηλέφωνο Όλγα να δεις αν θα διαβάσει για το test αύριο. Λέτε μαλακίες ενώ τον καρφώνεις με την άκρη του ματιού σου, τι να θέλει από εσένα ο ανώμαλος; Αττική. Πανικός στο σταθμό πρέπει να μην δείξεις ότι τον κοιτάς, μπορεί να πάρει θάρρος ο κρετίνος. Έχεις τον νου σου να κατεβείτε χώρια, να μην μπείτε στο ίδιο βαγόνι. Αυτός όμως ακολουθεί. Το πετυχαίνετε. Χαμός στο βαγόνι, κάποια στιγμή ακουμπάς το χέρι του. Όχι ρε πούστη τώρα θα μου πιάσει τη κουβέντα; Τώρα με χουφτώνει το ζώο ή απλά κουνάει πολύ το μετρό; Στην Ομόνοια νομίζεις θα κατέβει, κάνεις στην άκρη, σου χαμογελά και σου ψελλίζει πως δεν κατεβαίνει ή κάτι τέτοιο. Dude, τι μαλακίες λέει το παλικάρι, χέστηκα αν θα κατέβει ή όχι. Οι στάσεις περνάνε, τα χάδια (χάδια είναι αυτά;) συνεχίζονται. Σύνταγμα λες θα κατέβει, δεν παίζει, πάει. Κι όμως δεν κατεβαίνει. Φιξ. Ενώ ήσασταν face to face γυρίζεις απ' την άλλη για να βγεις. Σε πιάνει απ' τη μέση. Dude what are you doing?. Γυρίζεις και του ρίχνεις ένα βρισίδι. Μέχρι να ακουστεί ο ήχος από το μετρό που δείχνει πως σε λίγο οι πόρτες θα κλείσουν έγινε καπνός. Ευτυχώς γλίτωσα από τον χλαπάτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
λολ ειχα γνωρισει εναν τυπο που μου ελεγε κατι τετοια (ηταν βραδυ κ τ αστρα φαινονταν πολυ καθαρα) αλλα αυτός ελεγε ψεματα για να εντυπωσιασει μαλλον. στην αρχη ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο και τον θαυμαζα (:P) αλλα σε καποια φαση μου λεει: "να κ αυτος εκει ειναι ο Διας".
FAIL ελεος, αυτη ειναι η αφροδιτη. η πουλια κ ο αυγερινος που λεμε.
εκει καταλαβα οτι με δουλευε κανονικα:P
(απ οτι μου πανε μετα ο τυπος ειναι γενικα του "ψεμματος":eek::P)


Χμμ... Δεν καταλαβα ακριβος γιατι θεωρισες οτι λεει ψεμματα. Σου εμφανισε την Αφροδιτη για τον Δια; Αν μη τη αλλο ειχε φαντασια ο τυπος! :P Εγω φροντσα να μην μπω σε λεπτομεριες περα απο αυτες που ηξερα πολυ καλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Υπάρχουν καταστάσεις (ατμόσφαιρα-περιβάλλον κτλ) που μας έχουν μείνει.....
Ποιες είναι αυτές;;;

Κατάφερες να περιμαζέψεις με μια κίνηση στο ίδιο μέρος, διασκορπισμένες μνήμες καταπιεσμένων επιθυμιών που είχαν μετατοπισθεί στο υποσυνείδητο, συσσωματώνοντας σε συμπαγή μάζα παντός τύπου, είδους, λογής, τάξεως, κατηγορίας, μορφής (ουφ).... νοσταλγούς του παρελθόντος!!!! :eek:

Αισθάνομαι λοιπόν υποχρεωμένος να καταθέσω εν συντομία την (αλήστου μνήμης) προσωπική μου εμπειρία, που είναι πέρα για πέρα αληθινή, αλλά.....(ευτυχώς) εκτός δρομολογίων του ΗΣΑΠ, απλώς και ταπεινά σε μια γκαρσονιέρα κάπου στο Πολύγωνο (τουρκοβούνια) διαδραματίσθηκε (με είχαν στείλει να εισπράξω το ενοίκιο) με πρωταγωνιστές αυτήν, εμένα και.... την φίλη της!

Χωρίς πολλές περιστροφές (και @@ριές) μου λέει με σταθερή φωνή: H κολλητή μου (η οποία με κοίταζε χαμογελώντας δειλά) δεν έχει γκόμενο, εάν θέλεις να βγούμε μετά, θα έρθει κι αυτή ....κάτω από το πάπλωμα!!!!!!!!!!

Χειμώνας ήτανε θαρρώ, μπαλκόνι δεν είχε το σπίτι, τα 17 τα είχα καβατζάρει πριν 3 χρόνια (μπερδεύτηκες?) ;) την.... "φίλοις χαρίζου" την λέγανε Αιμιλία, έπαιζε τραγούδια της Αρλέτας στην κιθάρα, είχε μακριά ίσια κατάμαυρα μαλλιά, ήταν αρραβωνιασμένη (αμοιβαία υπόσχεση γάμου) με κάποιον στην Αλεξανδρούπολη, σπούδαζε παιδαγωγός στην Αθήνα και διέθετε υπεραναπτυγμένο το αλτρουιστικό αίσθημα!

Στην ερώτηση μου (κόντευα να σκάσω) κατόπιν "εορτής" πως μπορεί αφού αγαπάει τον μέλλοντα σύζυγο της να μπαίνει κάτω από το.... πάπλωμα, μου απάντησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια... άλλο εσύ άλλο αυτός!

Όπως καταλαβαίνεις Μαρίνα μου, αυτό δεν ήταν απλώς ένα πέσιμο αλλά ρίξιμο καταγής! :stunned:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Έεετσι! Ξεβρακωθείτε όλοι.. :redface::P

Άγγελε όταν λες θα έρθει κάτω από το πάπλωμα... και αυτή;
Μπερδεύτηκα και δε λέει να μείνω με την απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι καλύτερες ατάκες είναι οι αυθόρμητες..
ειναι αυτες που εννοεις πραγματικα..

οι ατακες τυπου"you are beautiful I love you." ειναι απλα γελοιες και δειχνουν τη φτωχια μυαλου του ανθρωπου που τις κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Θα γράψω άλλον ένα τρόπο πεσίματος, μου είχε φανεί ιδιαίτερος, άσχετα αν δεν ευοδώθηκε με επιτυχία...
Καλοκαίρι,Χαλκιδική, παραλία, πρέπει να ήμουν 19; 20; κάπου εκεί...

Το αγόρι μου έκανε μπάνιο στη θάλασσα, εγώ απλά την αγνάντευα για πρακτικούς λόγους...:/:
Είχα καβατζωθεί Αρκά να περάσει η ώρα ευχάριστα...
Εκείνη την ώρα διάβαζα το ¨Κάνε πουλί , να δεις καλό¨ (ξέρετε, με το τζαναμπέτικο πουλάκι που την λέει συνεχώς στον πατέρα-πούλο... )
Με πλησιάζει μια τύπισσα στο ξεκάρφωτο, και μου πιάνει τη συζήτηση... Στην πορεία, βλέποντας μια κάπως διφορούμενη συμπεριφορά, άρχισα να αναρωτιέμαι.... ¨ρε μπας και μου την ψιλοπέφτει;;;¨ :hmm:
Πιάνει τον Αρκά στο χέρι, και πετάει την πρώτη ατάκα ¨...Τί διαβάζεις;; Ααααα,¨κάνε πουλί να δεις καλό¨...Έλα ντε! Δίκιο έχει!... τί να το κάνεις το πουλί; αχρείαστο να'ναι και αχρείαστο είναι!! ¨ :worry:

Γκλουπ! Άστο, λέω, μπορεί να είναι και ιδέα μου... (ναι, για να σιγουρευτώ ότι κάποιος-α μου την πέφτει, πρέπει να μου το πει στα μούτρα.. είμαι λίγο καουτσούκ...;) )

Συνεχίζει τα περίεργα, από που είσαι; -από πειραιά, λέω. -¨α, πολύ μου αρέσει ο πειραιάς...έχει ταπεραμέντο¨...
Εγώ συνεχίζω να διατηρώ επιφυλάξεις, συγχρόνως άρχισα να αποστασιοποιούμαι από την συζήτηση. Μονολεκτικές απαντήσεις κτλ.

Ε κάποια στιγμή εισέπραξε το γράψιμο και μου κάνει... ¨τέλος πάντων, φεύγω, να ξέρεις αν θέλεις να με βρεις θα είμαι εκεί. Και να ξέρεις... τα ομώνυμα έλκονται...¨
Σηκώνεται και προσθέτει ψιλολάγνα... ¨Επίσης να ξέρεις... δεν ξέμεινα από άντρες.Απλά εγώ δεν τους θέλω.¨

:hehe: Η ατάκα ¨τα ομώνυμα έλκονται¨ μου έχει μείνει.... Όπως και η ατάκα ¨Τί διαβάζεις;; Ααααα, ¨κάνε πουλί να δεις καλό¨...Έλα ντε! Δίκιο έχει!... τί να το κάνεις το πουλί; αχρείαστο να'ναι και αχρείαστο είναι! ¨ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έλα ντε! Δίκιο έχει!... τί να το κάνεις το πουλί; αχρείαστο να'ναι και αχρείαστο είναι!! ¨ :worry:
Όπως λέμε... τι να τα κάνεις τα λεφτά άμα δεν έχεις μια;;; :laugh:

όταν λες θα έρθει κάτω από το πάπλωμα... και αυτή;
Μπερδεύτηκα και δε λέει να μείνω με την απορία.
Έχεις δίκιο, χρειάζονται επεξηγήσεις προς αποφυγήν παρεξηγήσεων!

Όπως προανέφερα, βρισκόμαστε σε γκαρσονιέρα (φοιτητική), ξέρεις....ένα wc, ένα κουζινάκι, ένα χωλάκι, ένα δωματιάκι, ένα τραπεζάκι, όλα από "ένα" τελοσπάντων, άρα και ένα κρεβάτι με ένα στρώμα και ένα....πάπλωμα!
Κι επειδή είχε προσέξει πως κοίταζα (και) την συγκάτοικο της, συνδίασε το πρακτικό πνεύμα με την ....προσφορά, εισπράττοντας την ευγνωμοσύνη και την αποδοχή φυσικά!

Όταν διπλασιάζεις την προσφορά, αυξάνεις τις πιθανότητες να την αποδεχτούν! Νόμος του.....πάρε-δώσε!

Που να φανταζόταν (καλή της ώρα, ελπίζω να είναι με τον άντρα της) ότι θα ανέβαζα την ιστορία στους "τρόπους πεσίματος" δυο δεκαετίες μετά, και ελπίζω να μην είναι μέλος του "στεκιού" και γίνουμε ρόμπες (ξεκούμπωτες), θα προσέχω τις.....40άρες στο εξής, μη δω καμιά ύποπτη κίνηση!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω δν 8α σας πω προσωπική εμπειρία αλλά ..χτες όπως ήμουν στο λεωφορείο και άκουγα χαμηλά μουσική έπιασα με τα μαγικά αυτάκια μου τη συζήτηση 2 αν8ρώπων που βρίσκονταν ακριβώς πίσω μου. Έκλεισα διακριτικά την ΄λενταση και κοινώς έστησα αυτί...
Αυτός έλεγε στην κοπέλα με πολύ κωμικό τρόπο που δυστυχώς δν δύναμαι να αποδώσω τώρα για έναν φίλο του...μετρ στο φλερτ..
2 τρόπους <<πεσίματος>> συγκράτησα !
1) Αυτός όποτε πήγαινε στα μπαρ και έβλεπε μια κοπέλα μόνη της να πίνει το ποτό της , την πλησίαζε και της ψιθύριζε με ρομαντική χροιά : δεν 8α έρ8ει ..μην τον περιμένεις . Και συνή8ως πετύχαινε αφού έτσι έπιαναν συζήτηση και στο τέλος κατέληγε η κοπέλα στην αγκαλιά του να κλαεί και αυτός να την παρηγορεί και σιγα σιγά...μπορεί να προέκυπτε και σχέση!!!
2) δεύτερος και πιο εντυπωσιακός τρόπος : αυτός ήταν expert στα του διαδυκτίου .πριν λοιπόν επιχειρήσει να κερδίσει μια γυναίκα..είχε φροντίσει να γεμίσει to google με σελίδες που μίλαγαν για έναν κύριο τάδε που ήταν πάμπλουτος ,είχε αφιερώσει τη ζωή του στις αγα8οεργίες , τον είχαν βραβεύσει με νόμπελ ποιήσης ,είχε υπάρξει πανεπιστημιακός κα8ηγητής της φυσικής , είχε εφεύρει ένα σωτήριο εμβόλιο , μέχρι και το ότι είχε ανακαλύψει την αφροδίτη!!! και όλα αυτά υποτί8εται ότι τα είχε καταφέρει ο ίδιος ...είχε και φωτό του και μετά αυτή φυσικά δεν του αντιστεκόταν!!! <3


αυτά άκουσα αλλά είχε φάση ο τρόπος του ...προσπα8ούσα να συγκρατη8ώ ....!!!
τελικά υπάρχει τρελή φαντασία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επίσης με μια ακόμη αναζήτηση στο google οι κοπέλες θα μπορούσαν να βρουν πως δεν είχε κάνει τίποτε από όλα αυτά, αν δεν το γνώριζαν ήδη. Ειδικά αυτό με την Αφροδίτη είναι fail. xD Καλά φιντάνια ήταν κι εκείνες. Ωραίος πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Δεν αποκλείεται να διαβάζει τώρα αυτό το θρεντ ο τύπος.
Φανερώσου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεύτερος και πιο εντυπωσιακός τρόπος : αυτός ήταν expert στα του διαδυκτίου .πριν λοιπόν επιχειρήσει να κερδίσει μια γυναίκα..είχε φροντίσει να γεμίσει to google με σελίδες που μίλαγαν για έναν κύριο τάδε που ήταν πάμπλουτος ,είχε αφιερώσει τη ζωή του στις αγα8οεργίες , τον είχαν βραβεύσει με νόμπελ ποιήσης ,είχε υπάρξει πανεπιστημιακός κα8ηγητής της φυσικής , είχε εφεύρει ένα σωτήριο εμβόλιο , μέχρι και το ότι είχε ανακαλύψει την αφροδίτη!!! και όλα αυτά υποτί8εται ότι τα είχε καταφέρει ο ίδιος ...είχε και φωτό του και μετά αυτή φυσικά δεν του αντιστεκόταν!!! <3


Α, όλα κι όλα, εμβόλιο δεν είπα ότι βρήκα π ο τ έ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αχ τι μου κάνετε βραδιάτικα, τα θυμήθηκα τώρα και άντε να κοιμηθώ ή χειρότερα να διαβάσω. :P

Δεν αλληλοαφεθήκαμε (:P) απλώς, φροντίσαμε και πήραμε και εντελώς αντίθετη κατεύθυνση (γινόταν και της πουτάνας στο μετρό) και μάλιστα σχεδόν τρέχοντας. Τέτοιο σοκ.



Ντρέπομαι, ντρέπομαι. :redface:
Αλλά για να είμαι ειλικρινής, όοοοοταν συνήλθα κι έκατσα και το σκέφτηκα, κατέληξα πως έτσι η ανάμνηση μένει κάπως πιο ονειρική/γλυκειά και δεν φθείρεται.. και 2 τόσο ανισόρροπα άτομα μετά από όλο αυτό το σκηνικό τι θα έλεγαν; "Έχεις msn ή fb ή κινητό;" Ξενερώνω στην ιδέα. :tongue: :D

Άσε που πες ότι τελικά γινόταν κάτι παραπάνω, κάθε φορά που θα έμπαινε σε ΜΜΜ θα έπρεπε να είμαι μαζί, πού ξέρω εγώ ότι δεν το έχει κάνει συνήθεια! :hehe:



Απάντησα και πιο πάνω, αλλά μετά τις πανελλαδικές λέω να πηγαίνω συχνά - πυκνά στη γιαγιά μου βόλτες (εκείνη είχα επισκεφθεί). :D



Και να απολογηθώ για το κείμενο, γιατί το έγραψα με το που γύρισα σπίτι και ίσιωσα και δεν είναι όσο καλό θα ήθελα, αλλά δε λέει να το ξαναγράψω. Πχ. έχω παραλείψει το γεγονός πως έσφιγγε τα δόντια του ορισμένες στιγμές, και φαινόταν η ένταση στα μηνίγγια να το πω; Δύσκολο να το περιγράψω. Ήταν και ψηλός. Αλλά πολύ φοβάμαι πως παίζει άμα τον δω ξανά να μην τον αναγνωρίσω καν. :/:



Αχαχαχ η αλήθεια είναι πως όσοι μας πήραν πρέφα θα έμειναν κάγκελο. :clapup:

Τι ωραίο το story της Νεράιδας όμωωως. :D



Εμένα μου λες; Δεν σχολιάζω καν το δούλεμα που ακολούθησε από κολλητούς τους επόμενους μήνες, μου χάριζαν εισιτήρια του metro, για τα γενέθλια κόντεψαν να μου βγάλουν κάρτα απεριόριστων διαδρομών, όπου και να τους λέω πως θέλω να πάω η απάντησή τους είναι "Με το μετρό να πας", και πολλά άλλα τέτοια ευχάριστα. :D


Ψάξε το παιδί αν αξίζει ;) Εδώ.


Ποτέ δεν ξέρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top