Ποιο επάγγελμα δεν θα μπορούσες να κάνεις με τίποτα και γιατί;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Φαίνεται αμέσως η άποψη που έχω για κάποιον άνθρωπο. Μου είναι πολύ δύσκολο να κρύψω τί πραγματικά πιστεύω.

Τώρα σε συμπαθώ πιο πολύ.:inlove:

Στριπτιζέρ, εκτός κι αν οι κοιλιές είναι πια της μόδας. :P

Ποιος σου ζήτησε να γίνεις στριπτιζέρ μανάρι μου;:whistle::hmm:

Οκ ξέρω οτι το ξέθαψα το θεματάκι, αλλά είπαμε, βαρεμάρα στη δουλειά.:)

Δε θα μπορούσα να γίνω:

Γιατρός κι όλα τα συναφή: δεν μπορώ τα αίματα και τα πετσοκόμματα, ακόμα και το House MD το μισό το βλέπω με κλειστά μάτια.:P

Δημοσιοσχετίστας: σιχαίνομαι να "γλείφω" τον κόσμο και να λέω ψέματα.

Πρωταθλήτρια: εκτός του οτι δεν το έχω :P δεν μπορώ να κάνω κάτι που κάποτε μου άρεσε με άγχος επιδόσεων.

Οτιδήποτε έχει να κάνει με πολλές ευθύνες και άγχος: ήδη είμαι αγχωτικό άτομο, δεν μπορώ να αγχώνομαι και στη δουλειά μου - τουλάχιστον όχι για να κερδίζουν άλλοι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
δικηγόρος με τπτ όμως :P και μόνο στη σκέψη γελάω :hehe:
δημοσιογράφος επίσης:P

γιατρός,συγγραφέας,κριτικός κινηματογράφου,βιολόγος,φυσικός πιλότος θα μπορούσα κάλλιστα να γίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
τα παντα ολα! η δουλεια δεν ειναι ντροπη ρε!..
και πιο πολυ πιλοτος γουσταρω πειραματικων/μαχητικων και μη δεν εχω προβλημα αρκει να πεταω:P
βεβεα θα προτημουσα μαχητικων ειναι καλυτερα βλεπεις ειναι και η ταχυτητα αλλα....
αυτα και ολα τα αλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Με τίποτα:
- "εκπρόσωπος του Θεού" (παπάς, ραβίνος, μουλάς κ.π.)
- νταβατζής και
- τοκογλύφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατρος...θα λυποθυμουσα μολις εβλεπα εγχειρησεις ,ανοιγματα κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ασφαλιστης. με ΤΙΙΙΙΠΟΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signorita

Νεοφερμένος

Η Signorita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα με τίποτα να είμαι νηπιαγωγος, αντιπαθω ιδιαιτερως τα μικρα παιδια.
Επισης, για τον ιδιο σχεδον λογο, δεν θα μπορουσα να ειμαι γηροκομος.
Ουτε κλοουν, γιατι νομιζω οτι ειναι τρομαχτικοι.
Επισης δεν θα μπορουσα να δουλευω σε καποιο κεντρο αισθητικης και να πρεπει να ανεχομαι τα καπριτσια της καθεμιας.
Τελος δεν θα μπορουσα να ειμαι πολιτικος ή ιερεας. Ιερεας δεν γινεται κιολας γιατι ειμαι κοπελα.
Νομιζω οτι θα μπορουσα να κανω οποιοδηποτε αλλο επαγγελμα αν ήταν αναγκη, ή απλα για να το δοκιμασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
- με τίποτα πωλητής σε οποιοδήποτε επίπεδο (τηλεφωνικό "παπαγαλία", πλασιέ, εσωτερικός/μάρκετινγκ). Αν και τα έχω κάνει εκτός του πλασιέ.
Εξαίρεση : πωλητής σε κατάστημα με είδη τέχνης, βιβλία, γυναικεία ρούχα/είδη/υποδ., - για να πιάνω κουβεντα με τις γυναίκες :P πόσο πολύ τους πάνε μπλα μπλα, ότι είναι θέες, ότι άλλη δεν υπάρχει στον κόσμο σλουπρ σλουρπ κλπ και μετά να με απολύουν τα αφεντικά-, αξεσουάρ, κοσμήματα, γκαλερί.

- με τίποτα λογιστής, φοροτεχνικός, ταμίας, εισπράκτορας (οτιδήποτε έχει σχέση με υπολογισμούς και χρήματα μπορώ να κάψω κόσμο χωρίς κομπιουτεράκι και pc).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φαίνεται αμέσως η άποψη που έχω για κάποιον άνθρωπο. Μου είναι πολύ δύσκολο να κρύψω τί πραγματικά πιστεύω.

και εγω ,και εγω το ιδιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να γίνω γιατρός αν και πολλοί από το συγγενικό και φιλικό μου περιβάλλον μου έλεγαν να γίνω..
Οι λόγοι είναι κυρίως θέμα διάπλασης του χαρακτήρα..Δεν θα άντεχα να έβλεπα ανθρώπους που να υποφέρουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
απορρίπτω το επάγγελμα του παπά
προτιμώ το επάγγελμα του μητροπολίτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να γίνω γιατρός αν και πολλοί από το συγγενικό και φιλικό μου περιβάλλον μου έλεγαν να γίνω..
Οι λόγοι είναι κυρίως θέμα διάπλασης του χαρακτήρα..Δεν θα άντεχα να έβλεπα ανθρώπους που να υποφέρουν..

Ναι βρε μωρούλι αλλά θα τους έκανες να νιώσουν καλύτερα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δευτερο ονομα σε μεγαλη πιστα.
προτιμω πρωτο σε σκυλαδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Λοιπον δεν θα μπορουσα με τιποτα να κανω...
1)Ιατρικα επαγγελματα:Σεβαστα αλλα χρειαζεται να εισαι και λιγο αναισθητος
2)Οικονομικα,Λογιστικα και συναφη:Πολυ βαρετα με εξαιρεση ισως το μαρκετινγκ...
3)Πολυτεχνεια:Καλες δουλειες αλλα επισης πολυ κουραστικες με εξαιρεση τους αρχιτεκτονες
4)Θεολογια,ψυχολογια:Εχω τις αμφιβολιες μου για τις συγκεκριμενες επιστημες
Αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Οδηγός λεωφορείου - ρουτίνα, επανάληψη, μποτιλιάρισμα και ο κάθε άσχετος να λέει τον πόνο του

Οτιδήποτε σχετικό με γραφείο τελετών και νεκροταφείο :/

Υπάλληλος σε καταστήματα γρήγορης εστίασης (υπάρχει αυτή η φράση; ) τύπου Mc Donalds

Αυτά βασικά... επίσης αν και ήθελα να δηλώσω και ειδική αγωγή, νομίζω πως δε θα άντεχε η καρδούλα μου... γι'αυτό τρέφω μεγάλη εκτίμηση στη Vkey για αυτό που κάνει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα με τίποτα να γίνω βιομήχανος. Θεωρώ την εαυτό μου γεννημένο εφοπλιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
-Λογιστής,οικονομολόγος,και τα σχετικά.
Καθετί ένστολο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
νεκροθάφτρα και να μαζεύω σκουπίδια (προφανείς οι λόγοι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Θα έγραφα γιατρός, αλλά προχθές το πρωΪ βρέθηκα στο λιμάνι του Αιγίου, και παρατηρούσα τίίίί δουλειά πετάνε κάποιοι εκεί (κυρίως Πακιστανοί ήταν και κάποιοι Έλληνες), τί τρελλά φορτία μεταφέρουν κάτω από τον ήλιο,τί σκληρή δουλειά κάνουν, και φρίκαρα μόνο βλέποντας τους... Κοίτα, λέω, και μετά διαμαρτύρομαι καμιά φορά (η ψόφια) ότι κουράστηκα...;)
Οπότε, απαντώ γενικώς ό, τι έχει να κάνει με έντονη σωματική κόπωση... (είμαι για τα μπάζα, με μέση προβληματική, και γενικώς ψοφίμι...);)
Και πουτ@να.Δεν. (ας ελπίσουμε να μην μείνω άνεργη για πολύ ακόμα, να μην προχωρήσει κ'άλλο η ύφεση και η οικονομική κρίση, ή αν γίνουν όλα αυτά ας λάβουν υπόψιν παρακαλώ ότι είμαι 35 χρονών και στενεύουν τα περιθώρια.... ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top