[Αγόρια] Τι κάνετε όταν δεν έχετε την αναμενόμενη ανταπόκριση από μια κοπέλα;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αναφέρομαι σε άνδρες κυρίως.
Τι κάνετε, λοιπόν, όταν δε βλέπετε την αντίστοιχη ανταπόκριση από τη γυναίκα/κοπέλα για την οποία ενδιαφέρεστε;
1. Την αφήνετε να δει τι θέλει, να αναπνεύσει;
2. Την πιέζετε; :P
3. Την κάνετε να ζηλέψει με κάποιον τρόπο; Πχ ʽʼρίχνοντας ταʼʼ στην κολλητή της;
4. Άλλο; (Τι ακριβώς; :P)

Όσοι κάνετε το τρίτο από αυτά που ανέφερα τι θεωρείτε ότι θα επιτευχθεί με αυτή την τακτική;
Όσοι πάλι δεν την ακολουθείτε, ως τακτική την κρίνετε σωστή ή λάθος;

Επιχειρηματολογήστε αγοράκια! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimInFlames

Νεοφερμένος

Ο JimInFlames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΠΙστεύω το πρώτο είναι το σωστό, το δεύτερο θα έκανα (!), και το τρίτο νομίζω δεν έχει αποτέλεσμα στα περισσότερα είδη χαρακτήρων! εκτός αν είναι you know what :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι κάνετε, λοιπόν, όταν δε βλέπετε την αντίστοιχη ανταπόκριση από τη γυναίκα/κοπέλα για την οποία ενδιαφέρεστε;
Τι κάνεις όταν χάσεις το μετρό; Παίρνεις το επόμενο! :clapup:
Αυτό και με τις διαπροσωπικές σχέσεις. Δόξα τους 12 θεούς, δεν έχουμε έλλειψη κοπέλων σ' αυτόν τον πλανήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι κάνεις όταν χάσεις το μετρό; Παίρνεις το επόμενο! :clapup:
Αυτό και με τις διαπροσωπικές σχέσεις. Δόξα τους 12 θεούς, δεν έχουμε έλλειψη κοπέλων σ' αυτόν τον πλανήτη.
Είναι μια λύση και αυτό όμως...τι κάνεις με τα αισθήματα; :hmm:
Τα αγνοείς τελείως και πας παρακάτω; Είναι εύκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι μια λύση και αυτό όμως...τι κάνεις με τα αισθήματα; :hmm:
Τα αγνοείς τελείως και πας παρακάτω; Είναι εύκολο;
Ποια αισθήματα;

Να σου αντιστρέψω την ερώτηση: γιατί να αναπτύξεις αισθήματα για ένα άτομο που σε "ψήνει" και σου κάνει εν γένει την ζωή δύσκολη; Υποτίθεται ότι τα αισθήματα τα αναπτύσσεις επειδή περνάς καλά με ένα άτομο και άρα αξίζει, όχι επειδή σου μαυρίζει την ψυχή.

Όταν φτάσεις σε ένα σημείο που έχεις βάλει σε πρώτη προτεραιότητα τα δικά σου θέλω και τις δικές σου επιθυμίες. φυσικά και γίνεται να τραβήξεις ένα "Χ". Σε όποιοδήποτε state και αν είσαι με ένα άλλο άτομο, πρέπει ανά πάσα στιγμή να είσαι έτοιμος να το ξεκόψεις μέσα σε 42 λεπτά, γιατί οι διαπροσωπικές σχέσεις είναι αρκετά ρευστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ, μιλάω για περιπτώσεις που θες τον άλλον και του το έχεις πει.
Σίγουρα μέσα στη σχέση αναπτύσσονται/γίνονται πιο έντονα κάποια αισθήματα όμως...πώς συνάπτεις μία σχέση;
Ξεκινάς από το μηδέν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εχμ, μιλάω για περιπτώσεις που θες τον άλλον και του το έχεις πει.
Σίγουρα μέσα στη σχέση αναπτύσσονται/γίνονται πιο έντονα κάποια αισθήματα όμως...πώς συνάπτεις μία σχέση;
Ξεκινάς από το μηδέν;
Από πού θα ξεκινήσεις; Από το -42; Απ' το μηδέν ξεκινάνε όλα. Από εκεί και πέρα αν σου μαυρίζει το άλλο άτομο την ψυχή και σέβεσαι τον εαυτό σου, φεύγεις, την κάνεις, κόβεις λάσπη. Πώς αλλιώς να το πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Αναφέρομαι σε άνδρες κυρίως.
Τι κάνετε, λοιπόν, όταν δε βλέπετε την αντίστοιχη ανταπόκριση από τη γυναίκα/κοπέλα για την οποία ενδιαφέρεστε;

Τι κάνεις όταν χάσεις το μετρό; Παίρνεις το επόμενο!

αυτό μου συνέβη προσφάτως αλλά έχουν περάσει μερόνυχτα και στον πίνακα ανακοινώσεων ακόμα να δείξει σε πόσα λεπτά έρχεται το επόμενο :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από πού θα ξεκινήσεις; Από το -42; Απ' το μηδέν ξεκινάνε όλα. Από εκεί και πέρα αν σου μαυρίζει το άλλο άτομο την ψυχή και σέβεσαι τον εαυτό σου, φεύγεις, την κάνεις, κόβεις λάσπη. Πώς αλλιώς να το πω;

Νομίζω πως υπάρχει κάποια ασυνεννοησία μεταξύ σας.:P

Η κοπέλα δεν ρωτάει τι κάνεις αν είσαι σε κάποια σχέση και η άλλη σε παίζει, αλλά τι κάνεις αν γουστάρεις κάποια και δεν σε θέλει. Το ότι δεν σε θέλει δεν σημαίνει ντε και καλά ότι σε παίζει ή ότι σου φέρεται άθλια.

Και από το 0 ξεκινούν όλα, όμως για να κάνεις σχέση με κάποια προφανώς έχεις πάει στο 1. Εκτός αν για σένα είτε η Μ. είτε η Π. είναι το ίδιο, όποια λάχει όπως λάχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αναφέρομαι σε άνδρες κυρίως.
Τι κάνετε, λοιπόν, όταν δε βλέπετε την αντίστοιχη ανταπόκριση από τη γυναίκα/κοπέλα για την οποία ενδιαφέρεστε;
1. Την αφήνετε να δει τι θέλει, να αναπνεύσει;
2. Την πιέζετε; :P
3. Την κάνετε να ζηλέψει με κάποιον τρόπο; Πχ ʽʼρίχνοντας ταʼʼ στην κολλητή της;
4. Άλλο; (Τι ακριβώς; :P)

Όσοι κάνετε το τρίτο από αυτά που ανέφερα τι θεωρείτε ότι θα επιτευχθεί με αυτή την τακτική;
Όσοι πάλι δεν την ακολουθείτε, ως τακτική την κρίνετε σωστή ή λάθος;

Επιχειρηματολογήστε αγοράκια! :D:P

Ένα πράγμα κάνεις (ή μάλλον τρία). Πας σε ένα μπαρ πίνεις μια τεκίλα παγωμένη και μετά πας σε στριπτιτζάδικο.

Α! μετά πας στο έβερεστ για να φας ένα μπέρκερ και να σου περάσει η καούρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ένα πράγμα κάνεις (ή μάλλον τρία). Πας σε ένα μπαρ πίνεις μια τεκίλα παγωμένη και μετά πας σε στριπτιτζάδικο.

Α! μετά πας στο έβερεστ για να φας ένα μπέρκερ και να σου περάσει η καούρα

Για πατσά πότε πας ακριβώς; :P

Εγώ πιστεύω πάντως ότι η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Στη μία περίπτωση μπορεί μετά από ένα βράδυ να το έχεις ξεχάσει και στην άλλη να σου έχει μείνει απωθημένο. Καλό είναι πάντως κατ'εμέ να μην αφήνουμε καταστάσεις να χρονίζουνε... Δε βοηθά κανέναν αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για πατσά πότε πας ακριβώς; :P

Εγώ πιστεύω πάντως ότι η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Στη μία περίπτωση μπορεί μετά από ένα βράδυ να το έχεις ξεχάσει και στην άλλη να σου έχει μείνει απωθημένο. Καλό είναι πάντως κατ'εμέ να μην αφήνουμε καταστάσεις να χρονίζουνε... Δε βοηθά κανέναν αυτό.

Δεν μ αρέσει. Προτιμώ τις δυτικές αξίες του φαστ φουντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
της δινω ενα χαστουκι με τριανταφυλλο!
να συνελθει και να δει!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δυστυχώς, χωρίς να το θέλω, γίνομαι πιεστικός. Και αυτό δεν το κάνω μόνο με τις κοπέλες αλλά γενικά με τους ανθρώπους. Αποτέλεσμα να μην μου ξαναμιλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incendioo

Νεοφερμένος

Ο Incendioo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θα την άφηνα να αναπνεύσει...!
Δεν μ' αρέσει να πιέζω τα πράγματα...και πιστεύω πως αν τα πιέσω δεν θα είναι σωστή η απόφαση του ατόμου...
Εγώ θα έχω κάνει την κίνηση μου...κι αν είμαι τυχερός, όλα καλά...αν όχι...δεν πειράζει..προσπάθησα...υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΓΑΝΟ ΖΟΥΛΑΠΙ!

Νεοφερμένος

Ο ΦΑΓΑΝΟ ΖΟΥΛΑΠΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχμ, μιλάω για περιπτώσεις που θες τον άλλον και του το έχεις πει.
Σίγουρα μέσα στη σχέση αναπτύσσονται/γίνονται πιο έντονα κάποια αισθήματα όμως...πώς συνάπτεις μία σχέση;
Ξεκινάς από το μηδέν;

μα και φυσικα απο το μηδεν.
εγω ο χαζος...
εχω μια τετοια συνηθεια να πηγαινω να φλερταρω κοπελες που δεν ξερω καν.
Αυτο το κανω γιατι μου προσθερει μια ασφαλεια μεσα μου.
Και ειναι καταπληκτικο να μπορεσεις να γνωρισεις τον αλον απο την αρχη.
ειναι δυσκολο.
και δεν πετυχαινει για εμενα :hmm:

αλλα εχει την πλακα του οπως και να το κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
μα και φυσικα απο το μηδεν.
εγω ο χαζος...
εχω μια τετοια συνηθεια να πηγαινω να φλερταρω κοπελες που δεν ξερω καν.
Αυτο το κανω γιατι μου προσθερει μια ασφαλεια μεσα μου.
Και ειναι καταπληκτικο να μπορεσεις να γνωρισεις τον αλον απο την αρχη.
ειναι δυσκολο.
και δεν πετυχαινει για εμενα :hmm:

αλλα εχει την πλακα του οπως και να το κανεις!

Και γω έχω το ίδιο πρόβλημα...Με κοινές παρέες, δουλειά κλπ δύσκολα κάνω κάτι...Συνήθως μου κάθονται στα ΜΜΜ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Στο μετρό σε λεωφορεία ή στον ηλεκτρικό; Έχει σημασία, νομίζω ότι αντικειμενικά πιο όμορφες γυναίκες συγκεντρώνει το μετρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Για να επαωαφερω λιγο τη παρεα στο θεμα κατα τη γνωμη μου οταν δεν εχεισ την αναμενομενη ανταποκριση απο μια κοπελα της λες το προβλημα σου. Της λες οτι περιμενεις και θες περισσοτερα απο αυτην. Αν δεις βελτιωση τοτε μενεις. Αν οχι τοτε παμε γι'αλλα. Δεν αξιζει να μενεις με καποιον που δεν μπορει να σου δωσει αυτα που θες σε μια σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top