Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:PΕνας γλυκυτατος τροπος ειναι να γραψεις ενα τραγουδι φυσικα αν ξερεις κιθαρα ή πιανο και βεβαια να εχεις καλη φωνη.
Επισης μια lacta πoυ να λεει πανω με μαυρα μεγαλα γραμματα Σ'ΑΓΑΠΩ ο φυλακας αγγελος σου
ειναι οτι πιο υπεροχο

Δεν μου αρέσουν τέτοιες ρομαντικούρες. Προτιμώ πιο χύμα πράγματα, παρόλο που οι ιχθύες φημίζονται για την ρομαντικότητα τους.:confused:
Γενικά όλα αυτά τα βλέπω λίγο "στημένα", τα κάνουν όσοι τα κάνουν γιατί είναι σίγουροι ότι θα πέσει η άλλη - οκ μερικοί - για να μην γενικεύω.

[αλλά τα σοκολατάκια λάκτα-καρδούλες, με γέμιση φράουλα ΤΑ ΣΠΑΝΕ- αλλά όχι για πέσιμο my friend.:redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κακως!Τετοια συλλεκτικα κομματια δεν τα αφιερωνουμε στην μια και στην αλλη.Χανουν την αξια τους.Να το προσεξεις.:whistle:

Είναι, είναι.... Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό το κομμάτι με λόγια, ειλικρινά...:redface:

Πίστεψε με, σ' εκείνες τις περιστάσεις φαινόταν τόσο μα τόσο ταιριαστό...

Μετά βέβαια, έλαμψε η αλήθεια, αλλά και πάλι άξιζε τον κόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

καλα ρε παιδια ειναι ατομα που λενε τετοια ατακα για πεσιμο ας πουμε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σίγουρα το αδίκησες το παιδί... Κι άμα κατέβηκε από κανένα βουνό και δεν είχε ξαναμπεί σε πλοίο?? Το σκέφτηκες αυτό??:P
Αγρίννννιο city my friend!
Σ' έχω άνετα... Δεύτερη έκδοση...:P
Μ' έχεις δε λες τίποτα. :inlove: Πότε θα μου το χαρίσεις; :inlove: (μην τολμήσεις να γράψεις τίποτα επάνω, σε έφαγα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μ' έχεις δε λες τίποτα. :inlove: Πότε θα μου το χαρίσεις; :inlove: (μην τολμήσεις να γράψεις τίποτα επάνω, σε έφαγα :P)

Να στο δανείσω παίζει, να στο χαρίσω λίγο δύσκολο...


Για δες που είναι ο Παπανούτσος pick up line!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια αυτο το βρηκα στο internet και εριξα πολυ γελιο.
Ηταν τελος παντων στο bar ενας τυπος και κοιταζοταν με μια πολλη ωρα. Η παρεα του, του ελεγε να παει να της μιλησει αλλα αυτος τιποτα.
Μετα η κοπελα πηγε μονη της στην τουαλετα.
Αυτος πηρε το θαρρος και την περιμενε απο εξω.
Μολις βγηκε την ρωτησε (ισως απο αμηχανια, ισως απο αυθορμιτισμο τι να πω!!) ...... '' ΕΧΕΖΕΣ ; ''
Ισως η καλυτερη ατακα πεσιματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λοιπον ...


Εγω θα ηθελα να ερχοταν κατω απ το σπιτι μου....να μου εριχνε πετραδακια στο παραθυρο και να μ στειλει μηνυμα να βγω στο μπαλκονι και να εχει γραμμενο πανω σε ενα χαρτονι μια ρομαντικη φραση.........................
κατι παρομοιο με αυτο.......-------->https://www.youtube.com/watch?v=5m2T5yfgsZ0


αχχχχ<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πες μου που ακριβως μενεις να ερθω τα Χριστουγεννα με μια αναλογη παρουσιαση!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχααχα νομιζω ειναι μακρια η κορινθος

ή μετα απο τρελο κεφι να πει ο τυπας.....................


ΕΕΕΕ Κικιτσα,εισαι να ερθεις σπιτι μου να δουμ τα αστρα????????(με ή χωρις υπονοουμενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
"πολύ όμορφα τα ρούχα που φοράς, αλλά νομίζω θα έδειχναν καλύτερα κρεμασμένα στο δωμάτιό μου" :confused:
ιου ιου ιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
απο ποτε μια lacta θεωρειτε σημα ρομαντισμου?απο μια διαφημιση ???:whistle::whistle:

Ποτε βγηκε ορισμος του ρομαντισμου;

Δεν ξερω αν εμενα θα μου αρεσε ή οχι, απλα επειδη εμας δεν μας αρεσει αυτο δεν το καθιστα μη ρομαντικο. Χωρια που πολλοι ανθρωποι εκφραζονται πολυυυ καλυτερα ειτε γραπτα, ειτε με πραξεις, ειτε με κατι αλλο εκτος των λογιων. Και οχι επειδη δεν ξερουν να μιλανε, δεν νιωθουν ή μονο και μονο επειδη ειναι πολυ ντροπαλοι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαρα δεν καταλαβες μαλλον που αποσκοπει το μηνυμα...
Ουτε εδωσα τον ορισμο του ρομαντισμου ουτε ειπα οτι αυτο για καποιους δεν ειναι ρομαντικη πραξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Τι να σου πω. Αμα αλλα γραφεις και αλλα εννοεις δεν φταιω εγω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
οχι ....τα ιδια λεω και τα ιδια εννοω..ΚΟΙΤΑ !:PΕννοω πως ολα αυτα ισχυουν μοναχα για ΚΑΠΟΙΟΥΣ.Ειναι τελειως υποκειμενικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
:)

και αλλο χαζο θεμα .....

λες και ειναι στανταρ η ατακα.......

και να μας πει καποιος μια ατακα που ειπε και εβαλε γκολ ειναι αδιαφορο γιατι .. !!:

1 ειναι αναλογα την στιγμη (παιζουν οι καταστασεις που ειμαστε - ατμοσφαιρα - ψυχολογια)
2 ( για τα κοριτσια αναφερεται το δευτερο ) αμα σας κ......ει καποιος δεν μπα να σας πει και ενα γεια ...... εσεις θα τον καλεσετε στο σπιτι σας .....



κατι αλλο να πουμε παιδια υπαρχει ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Επισης μια lacta πoυ να λεει πανω με μαυρα μεγαλα γραμματα Σ'ΑΓΑΠΩ ο φυλακας αγγελος σου
ειναι οτι πιο υπεροχο
:worry:

[αλλά τα σοκολατάκια λάκτα-καρδούλες, με γέμιση φράουλα ΤΑ ΣΠΑΝΕ- αλλά όχι για πέσιμο my friend.:redface:]

για φάγωμα ; :redface:

καλα ρε παιδια ειναι ατομα που λενε τετοια ατακα για πεσιμο ας πουμε? :confused:
άι νόου
είναι πιο γλυκανάλατο και από λάκτα

:)

και αλλο χαζο θεμα .....

κατι αλλο να πουμε παιδια υπαρχει ????

μαχαίρωσαν μέλλοντα πατέρα , και τώρα για αντίποινα ξυλοφορτώνονται μετανάστες
Hello?
Is there anybody in there?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πειτε με χαζη ,πειτε με κυνικη,πειτε με μιζερη αλλα δεν θα ηθελα να μου εγραφε ''Σ'αγαπω ή εισαι ο αγγελος μου" πανω σε μια λακτα..............

ξενερα!!!!!
απλα δειλια..

δειχνει οτι ο νεαρος ειναι λιγο κοτα..

το καλυτερο ειναι να μιλησεις ευθεως,,προσωπο με προσωπο..

ματια με ματια ειναι η γοητεια..
οι αλλοι εμμεσοι τροποι και κολπακια ειναι ελλειψει ουσιαστικης γοητειας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δειχνει οτι ο νεαρος ειναι λιγο κοτα..

ενω βρε αγγελε αν το ελεγε φατσα καρτα τι θα ηταν? και πολυ αντρας? :P αυτα δεν τα λες ετσι ουτε στη μουρη, ουτε σε λακτα, ουτε σε καρτα, ουτε σε περιστερι. :P εκτος και αν θεωρεις οτι στο μετωπο του αλλου γραφει ηλιθιος πειτε οτι σας κατεβει οποτε σας κατεβει και το πιστευουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενω βρε αγγελε αν το ελεγε φατσα καρτα τι θα ηταν? και πολυ αντρας?
πιο ανδρας ναι..

και εσεις οι γυναικες το ξερετε αυτο..ποιοι ειναι πιο σοφτ και δειλοι,,ποιοι μιλανε πιο ευθεως..
ή δειχνουν τα συναισθηματα τους με πραξεις,, ακομα και με την εκφραση του προσωπου τους..

και δεν εννοω κατι προστυχο..απλα κατευθειαν επικοινωνια χωρις χαρτακια κλπ..

προσωπικα τουλαχιστον δεν τα καταλαβαινω τα χαρτακια κλπ..ψυχρο τελειως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μωρε δεν διαφωνω μαζι σου στο οτι ειναι καλυτερα να τα λες απο κοντα οτι θες και να τα κανεις πραξεις. εκει που διαφωνω ειναι στην συγκεκριμενη φραση που οπως και αν την πεις θα πρεπει να την εννοεις και μετα απο καποιες προυποθεσεις. δεν την λες για πεσιμο ουτε απο κοντα ουτε απο χαρτακια, αυτο εννοουσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top