Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πιο ανδρας ναι..

και εσεις οι γυναικες το ξερετε αυτο..ποιοι ειναι πιο σοφτ και δειλοι,,ποιοι μιλανε πιο ευθεως..
ή δειχνουν τα συναισθηματα τους με πραξεις,, ακομα και με την εκφραση του προσωπου τους..

και δεν εννοω κατι προστυχο..απλα κατευθειαν επικοινωνια χωρις χαρτακια κλπ..

προσωπικα τουλαχιστον δεν τα καταλαβαινω τα χαρτακια κλπ..ψυχρο τελειως..

«όταν κάποιος μας αγαπάει, πρέπει να το γράφουμε σε χαρτάκια
όπου αν η δασκάλα σταθεί κοντά μας , μπορείς να το σβήσεις.
Αλλά όταν κάποιος νιώθει κάτι ιδιαίτερα ξεχωριστό για μας, πρέπει να το χαράζει στο θρανίο μας,
όπου κανένας δόλιος επιμελητής δεν μπορεί να το σβήσει».
είμαστε καταρασμένοι, να αναζητούμε το διάλλειμα, για να την διεκδικήσουμε στην ουρά του κυλικείου.
Nωευς
(όταν με κοντά παντελονάκια και πεταχτά αυτιά , συμπλήρωσε με ορθογραφικά και αγωνία το λεύκωμα της μουνλάιτ που τον αγνοούσε για τον αθλητή του σχολείου , αντωνάκη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι στην συγκεκριμενη φραση
ποιο?το "σ'αγαπώ?"

αυτο πρεπει να λεγεται λιγες και σπανιες φορες.οταν πραγματικα εννοειται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
ο καλύτερος τρόπος πεσίματος που μου κάναν πρόσφατα :redface:
στην Κηφισιά
στον δρόμο με τα ακριβά μαγαζιά και τα αναρριχώμενα φυτά που ευωδιάζουν
ήτανε τρεις με μηχανάκι , είχα το φτηνό κινητό αλλά κουβαλούσα μετρητά
θα κάνω μήνυση κατά αγνώστων να με κλέψει και το κράτος
με τα παράβολα
τι ρομαντικό :inlove:

Ρίλι ρε ή μούφες; :(

Μπορώ να γίνω απείρως ειρωνική με όσους έρχονται με ύφος <<την έχω ήδη ρίξει, είμαι και ο πρώτος>> ή με αυτούς που σε κοιτάνε και τους τρέχουν τα σάλια

Μπορώ να κουτουλήσω αυτόματα τους επιδειξιομανείς που νομίζουν πως επειδή έχουν μούσκουλα (sic) / πολύ ωραία εμφάνιση / χρήματα / ακριβά αμάξια και τα ρέστα, σ'έχουν κερδίσει και πρέπει να υποκλιθείς και να λες κι ευχαριστώ.
Βρε ουστ!

Μπορώ να σκοτώσω (ώπα ρε φρέντι κρούγκερ) όσους μου κάνουν την ερώτηση <<με τι ασχολείσαι;>> :no:

Μια φορά ένας με είχε ρωτήσει <<λοιπόν, τι φρούτο είσαι εσύ;>> Έλεος.

Βέβαια δε λέω, φταίνε και οι γυναίκες, ας μην τα ρίχνουμε όλα στους άνδρες. Όσο υπάρχουν άντρες που με τέτοια συμπεριφορά πηδ@νε, γιατί να αλλάξουν συμπεριφορά;

Α, ξέχασα τα γλυκανάλατα. Βέεεβαια. Όταν ακούω ότι είμαι νεράϊδα, άγγελος που έπεσε από τη γη, ότι μες τα μάτια μου βλέπει όλο τον κόσμο, ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι και τέτοια, μου έρχεται να του φιμώσω το στόμα, να του δέσω τα χέρια και να τον βάλω μπροστά σε μια οθόνη να βλέπει όλη μέρα ταινίες με το Χιου Γκραντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όταν ακούω ότι είμαι νεράϊδα, άγγελος που έπεσε από τη γη, ότι μες τα μάτια μου βλέπει όλο τον κόσμο, ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι και τέτοια, μου έρχεται να του φιμώσω το στόμα, να του δέσω τα χέρια και να τον βάλω μπροστά σε μια οθόνη να βλέπει όλη μέρα ταινίες με το Χιου Γκραντ

:( όχι , όχι με τον Χιου Γκραντ
(τι φρούτο και αυτός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πηνελοπη"angel"

Νεοφερμένος

Η Πηνελοπη"angel" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
[COLO[/COLOR]
οκ ενταξει πειτε πως αυτα ειναι ξενερωτα τι μπορει να κανει .Για να απελευθερωσει καποιος τα συναισθηματα του δεν μπορει να το κανει με ενα ξερο τροπο.. αλλα με ενα γλυκο απαλο και ηρεμο ετσι ωστε ο αλλος ουτε να "τρομαξει" αλλα ουτε και να σε κοροιδεψει .Αυτα τα θεματα ειναι πολυ μα παρα πολυ λεπτα θελει ειδικο χειρισμο για το καθε ανθρωπο οποτε δεν μπορειται να κρινετε και να λετε καποια πραματα ξενερωτα.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όσο υπάρχουν άντρες που με τέτοια συμπεριφορά πηδ@νε, γιατί να αλλάξουν συμπεριφορά;
σωστηη..;)

η καθε γυναικα "πεφτει" με διαφορετικους τροπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Υπάρχουν και πολύ χειρότερα..
Μου είχε τύχει πριν αρκετό καιρό το εξής:
Περπατούσα στο δρόμο και ερχόταν ένας από την αντίθετη κατεύθυνση, ο οποίος λέει:

- Ωραία πόδια. Τι ώρα ανοίγουν?
-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εξυπνο..αλλα προσβλητικο..

αν θεωρεις τη γυναικα μονο ως ποδια που ανοιγουν,,

ε,,αυτα τα ποδια δεν θα ανοιξουν,,τελικα για σενα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
λολ ειχα γνωρισει εναν τυπο που μου ελεγε κατι τετοια (ηταν βραδυ κ τ αστρα φαινονταν πολυ καθαρα) αλλα αυτός ελεγε ψεματα για να εντυπωσιασει μαλλον. στην αρχη ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο και τον θαυμαζα (:P) αλλα σε καποια φαση μου λεει: "να κ αυτος εκει ειναι ο Διας".
FAIL ελεος, αυτη ειναι η αφροδιτη. η πουλια κ ο αυγερινος που λεμε.
εκει καταλαβα οτι με δουλευε κανονικα:P
(απ οτι μου πανε μετα ο τυπος ειναι γενικα του "ψεμματος":eek::P)


Ισχύει όμως.. Μπορείς να τα δεις με γυμνό μάτι..Ειδικά την Αφροδίτη είναι πάντα το πιο φωτεινό αστέρι του ουρανού... Πάντως κρίμα που χωρίσατε επειδή δεν ήξερες για τα άστρα...:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Υπάρχουν και πολύ χειρότερα..
Μου είχε τύχει πριν αρκετό καιρό το εξής:
Περπατούσα στο δρόμο και ερχόταν ένας από την αντίθετη κατεύθυνση, ο οποίος λέει:

- Ωραία πόδια. Τι ώρα ανοίγουν?
-.-
Τι κάφρος θεέ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Υπάρχουν και πολύ χειρότερα..
Μου είχε τύχει πριν αρκετό καιρό το εξής:
Περπατούσα στο δρόμο και ερχόταν ένας από την αντίθετη κατεύθυνση, ο οποίος λέει:

- Ωραία πόδια. Τι ώρα ανοίγουν?
-.-

Σόρρυ αλλά δεν κρατιέμαι να μην σκάσω στα γέλια... Κορυφαίος ο τύπος!!!


Το μεγαλείο της απόλυτης καφρίλας εν δράσει!!!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
αισχος.. και ειχα διαβασει οτι σε μια κοπελα που εκανε ποδηλατο της ειχαν πει ''αχ και να μουν η σελα σου''
ε αυτα δεν υπαρχουν :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Ισχύει όμως.. Μπορείς να τα δεις με γυμνό μάτι..Ειδικά την Αφροδίτη είναι πάντα το πιο φωτεινό αστέρι του ουρανού... Πάντως κρίμα που χωρίσατε επειδή δεν ήξερες για τα άστρα...:whistle::whistle::whistle:
λολ δεν καταλαβαινω τι εννοεις. η αφροδιτη ητανε το ξερω(αυτος ελεγε οτι ν ναι) αλλα δεν τα ειχαμε κ ποτε απλα υπηρξε ενα φλερτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μάθημα ιστορία τέχνης, δεύτερο έτος.
Είχα καταλάβει ότι ένας συμφοιτητής μου με ζαχάρωνε καιρό πριν κι "έτυχε" στο συγκεκριμένο μάθημα να κάτσουμε δίπλα - δίπλα. 9 το πρωί 10 άτομα όλα κι όλα είμασταν. Σκέφτηκα τώρα είναι η ευκαιρία του, όλο και κάτι θα μου πει.

Βγαίνουμε για διάλειμμα τίποτα.. επιστρέφουμε στις θέσεις μας και κάποια στιγμή γυρίζει και μου λέει:
"Ξέρεις κάποιες φορές που σε κοιτάζω, είναι σαν να έχεις βγει από πίνακα του Μανέ"

Oh mon cherie! :P
Γελάσαμε πολύ τότε, γιατί ο επόμενος ζωγράφος που έπιασε η καθηγήτρια ήταν ο Manet. Το βρήκα γλυκό κι αθώο (αν εξαιρέσεις την Οδαλίσκη :lol:) και παρόλο που δεν προχώρησε το μεταξύ μας, είναι ό,τι πιο ωραίο έχω ακούσει σαν πρώτη ατάκα.

Ναι, έτσι την πέφτουν οι αρχιτέκτονες, ντάξει; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μάθημα ιστορία τέχνης, δεύτερο έτος.
Είχα καταλάβει ότι ένας συμφοιτητής μου με ζαχάρωνε καιρό πριν κι "έτυχε" στο συγκεκριμένο μάθημα να κάτσουμε δίπλα - δίπλα. 9 το πρωί 10 άτομα όλα κι όλα είμασταν. Σκέφτηκα τώρα είναι η ευκαιρία του, όλο και κάτι θα μου πει.

Βγαίνουμε για διάλειμμα τίποτα.. επιστρέφουμε στις θέσεις μας και κάποια στιγμή γυρίζει και μου λέει:
"Ξέρεις κάποιες φορές που σε κοιτάζω, είναι σαν να έχεις βγει από πίνακα του Μανέ"

Oh mon cherie! :P
Γελάσαμε πολύ τότε, γιατί ο επόμενος ζωγράφος που έπιασε η καθηγήτρια ήταν ο Manet. Το βρήκα γλυκό κι αθώο (αν εξαιρέσεις την Οδαλίσκη :lol:) και παρόλο που δεν προχώρησε το μεταξύ μας, είναι ό,τι πιο ωραίο έχω ακούσει σαν πρώτη ατάκα.

Ναι, έτσι την πέφτουν οι αρχιτέκτονες, ντάξει; :hehe:

-μαθηματικός: Όταν σε βλέπω το χ μοιάζει με χ^2
-φυσικός: Είσαι το ποζιτρόνιο που πάντα έψαχνα
-γιατρός (χειρουργός): Ώρες-ώρες νομίζω ότι το βλέμμα σου είναι νυστέρι στα πλευρά μου (άουτς)
-γιατρός (ορθοπεδικός): Η κνήμη είναι η όαση της ψυχής μου
-νεκροθάφτης (sic): Μια ματιά σου μπορεί να μεε στείλει στο Α' νεκροταφείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ρίλι ρε ή μούφες; :(

Μπορώ να γίνω απείρως ειρωνική με όσους έρχονται με ύφος <<την έχω ήδη ρίξει, είμαι και ο πρώτος>> ή με αυτούς που σε κοιτάνε και τους τρέχουν τα σάλια

Μπορώ να κουτουλήσω αυτόματα τους επιδειξιομανείς που νομίζουν πως επειδή έχουν μούσκουλα (sic) / πολύ ωραία εμφάνιση / χρήματα / ακριβά αμάξια και τα ρέστα, σ'έχουν κερδίσει και πρέπει να υποκλιθείς και να λες κι ευχαριστώ.
Βρε ουστ!

Μπορώ να σκοτώσω (ώπα ρε φρέντι κρούγκερ) όσους μου κάνουν την ερώτηση <<με τι ασχολείσαι;>> :no:

Μια φορά ένας με είχε ρωτήσει <<λοιπόν, τι φρούτο είσαι εσύ;>> Έλεος.

Βέβαια δε λέω, φταίνε και οι γυναίκες, ας μην τα ρίχνουμε όλα στους άνδρες. Όσο υπάρχουν άντρες που με τέτοια συμπεριφορά πηδ@νε, γιατί να αλλάξουν συμπεριφορά;

Α, ξέχασα τα γλυκανάλατα. Βέεεβαια. Όταν ακούω ότι είμαι νεράϊδα, άγγελος που έπεσε από τη γη, ότι μες τα μάτια μου βλέπει όλο τον κόσμο, ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι και τέτοια, μου έρχεται να του φιμώσω το στόμα, να του δέσω τα χέρια και να τον βάλω μπροστά σε μια οθόνη να βλέπει όλη μέρα ταινίες με το Χιου Γκραντ

ααααχ πόσο σπάνια είσαι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Valder, μου άρεσε που, παραπάνω, τετραγώνισες τον κύκλο. Αλήθεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θειο-τραγι

Νεοφερμένος

Η θειο-τραγι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Έχεις τα πάντα εκτός από ένα: τον αριθμό μου.
Damn!
Το χρησιμοποιήσε κάποτε φίλος για πλάκα και έπιασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Με τον φίλο μου γνωριστήκαμε στη σχολή οδηγών.. Φλερτάραμε καιρό, ωσπου μια μερα, μου πετάει στο τραπέζι που καθόμουν ένα φυλλάδιο σουβλατζίδικου και μου λέει "διάλεξε τι θα πάμε να φάμε μετά"....

Μάρεσε πολύ που ήταν διαφορετικό, αυθόρμητο και χύμα..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
κλασικο και διαχρονικο..


" Ψ Ι Τ !!!! "

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top