Πληροφορίες για το myspace

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πρόσφατα αποφάσισα να φτιάξω και εγώ.Απλώς θέλω κάποιες πληροφορίες(όποιος ξέρει)γιατί είμαι καινούριος σ'αυτό:)
Επειδή μπορεί να μην ξέρουν και άλλοι,άνοιξα και αυτό το thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρωτα οτι θελεις! Τι ακριβος θελεις να μαθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:offtopic: Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το Facebook. Μου αρέσει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πώς βάζω background image??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Υπαρχουν πολοι τροποι... Υπαρχουν site που εχουν ετοιμα layouts και εσυ απλα κανεις copy/paste τον κωδικα, υπαρχουν on-line προγραμματακια που φτιαχνεις εσυ το layout οπως το θελεις και σου εμφανιζει τον αντιστιχο κωδικα... Τωρα δεν ξερω αν επιτρεπετε αν δωσω link, αλλα δες διαφορα προφιλ χρηστων στο myspace και θα δεις διαφιμισεις του τυπου "I edited my myspace with ...." "More layouts @.... " Πατα πανω στο link βρες ενα layout που σου αρεσει, η σχεδιασε ενα δικο σου (αναλογα αν θα βγεις σε editor η σελιδα που εχει ετοιμα) και κανε copy των κωδικα που σου δεινει και μετα καντον paste στο About me section, απο τις ρυθμισεις σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top