Καινούργια γνωριμία...

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πείτε μία καινούργια γνωριμία που κάνατε μέσα στην τελευταία εβδομάδα και σας κίνησε το ενδιαφέρον σε ερωτικό επίπεδο... Πως έγινε και πως νομίζετε ότι θα εξελιχθεί...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Προχθές το Σάββατο ήμουν σ'ένα γάμο μαζί με την κολλητή μου,όπου γνώρισα ένα παιδί που μου άρεσε αρκετά. Έχουμε δύο χρόνια διαφορά. Αφού συστηθήκαμε μου είπε πως θα κανονίσει να βγούμε..αυτός,ο φίλος του,η κολλητή μου κι εγώ. Θέλει να γίνει κάτι μεταξύ μας αλλά είμαι λιγάκι επιφυλακτική.:/: Δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά νομίζω πως είναι γύφτος (ναι,ξέρω ότι πολλοί από εσάς θα με πείτε "ρατσίστρια":redface:..αλλά επειδή στις μέρες μας γίνονται πολλά,φοβάμαι αρκετά.:worry:) Από τον τρόπο που μιλάει δεν φαίνεται κάτι τέτοιο αλλά μου έχει καρφωθεί αυτή η υποψία.:confused: Δεν ξέρω τι να κάνω. Μου αρέσει πάρα πολύ όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν είναι γνωριμία. Σήμερα όμως, στο μετρό, καθώς κατευθύνομαι προς τις κυλιόμενες σκάλες, γυρνάω το κεφάλι μου δεξιά και τι να δω. Μια κοπέλα μα τί κοπέλα, για μένα ο ιδανικός τύπος, μια οπτασία, ο τύπος μου. Την ακολούθησα με ταχύ βήμα να μην την χάσω μέσα στο πλήθος, να δω σε ποιό βαγόνι πάει να μπει να προλάβω να κάτσω δίπλα της. Τα κατάφερα. Το άρωμά της, τα χέρια της, τα μαλλιά της, πόση ομορφιά θεέ μου. Της έριξα μια δυο ματιές αξιοπρεπώς, γαμώτο πήγαινα στην δουλειά κι αυτή πήγαινε κάπου σαν τρελλή, βιαζόταν. Δεν έδειχνε επαναστάτρια με τέτοιο κυριλέ ντύσιμο. :P Είχα ντυθεί κι εγώ κυριλέ, σπάνια ντύνομαι έτσι πως μου'ρθε. Αναγκάστηκα να κατέβω εκεί που έπρεπε να πάω και να την αφήσω μόνη της εκεί, τέσσερις πέντε στάσεις τι σταδιάλα να προλάβω να πω και πώς ; Να έκανα φτηνό καμάκι σε μια άγνωστη μέσα στο μετρό μέσα σε 3 λεπτά ; δεν λέει. :redface: :loveangel Μια τέτοια γυναίκα θέλω να απολασκάρει τελείως η βίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
νομίζω πως είναι γύφτος

στην κυριολεξια ή μεταφορικα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Φοβάμαι μήπως κάνω λάθος..

στην κυριολεξια ή μεταφορικα? :confused:
Στην κυριολεξία.:worry: Η κολλητή μου μού είπε πως από τον τρόπο που μιλάει δεν φαίνεται κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω πως μου κόλλησε αυτή η ιδέα. Θέλω να επιβεβαιωθώ όμως.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Στην κυριολεξία.:worry: Η κολλητή μου μού είπε πως από τον τρόπο που μιλάει δεν φαίνεται κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω πως μου κόλλησε αυτή η ιδέα. Θέλω να επιβεβαιωθώ όμως.:(
ναι, λιγο δυσκολο, εκτος και αν ρωτησεις φιλους και γνωστους. εχει σημμασια για σενα αυτο? τι φοβασαι? γιατι παρα πολλοι που δεν ειναι γυφτοι μια χαρα χαλια ειναι ωρες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Προχθές το Σάββατο ήμουν σ'ένα γάμο μαζί με την κολλητή μου,όπου γνώρισα ένα παιδί που μου άρεσε αρκετά. Έχουμε δύο χρόνια διαφορά. Αφού συστηθήκαμε μου είπε πως θα κανονίσει να βγούμε..αυτός,ο φίλος του,η κολλητή μου κι εγώ. Θέλει να γίνει κάτι μεταξύ μας αλλά είμαι λιγάκι επιφυλακτική.:/: Δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά νομίζω πως είναι γύφτος (ναι,ξέρω ότι πολλοί από εσάς θα με πείτε "ρατσίστρια":redface:..αλλά επειδή στις μέρες μας γίνονται πολλά,φοβάμαι αρκετά.:worry:) Από τον τρόπο που μιλάει δεν φαίνεται κάτι τέτοιο αλλά μου έχει καρφωθεί αυτή η υποψία.:confused: Δεν ξέρω τι να κάνω. Μου αρέσει πάρα πολύ όμως..

Συγγνωμη,αλλα το αν ειναι γυφτος με το οτι στις μερες μας γινονται πολλα δεν εχει καμια μα καμια συνδεση.Και; τι παει να πει; Ανθρωπος δεν ειναι και αυτος; τι ειναι; Η μηπως κακοι δεν υπαρχουν στην εθνικοτητα σου;Αντι να καθεσαι και να εχεις τετοιες μαυρες σκεψεις,καλυτερα να το ζησεις,ζησε τον ερωτα,το φλερτ και δεν θα χασεις;)Αν παει καλα συντομα θα εχεις μια πολυ ομορφη σχεση με καποιον που θελεις,αν οχι θα εχεις αποκομισει μια πλουσια εμπειρια και θα εισαι ετοιμη να μην ξανακανεις τα ιδια λαθη.Αλλα μην σκεφτεσαι τοσο μακρυα,ζησε τωρα αυτο που ειναι με τον αυθορμητισμο και τον ενθουσιασμο της ηλικιας σου,και αφου εδειξε και ενδιαφερον ουυυυ ποιος σε πιανει:clapup:
Αντε καλες βολτες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Συγγνωμη,αλλα το αν ειναι γυφτος με το οτι στις μερες μας γινονται πολλα δεν εχει καμια μα καμια συνδεση.Και; τι παει να πει; Ανθρωπος δεν ειναι και αυτος; τι ειναι; Η μηπως κακοι δεν υπαρχουν στην εθνικοτητα σου;Αντι να καθεσαι και να εχεις τετοιες μαυρες σκεψεις,καλυτερα να το ζησεις,ζησε τον ερωτα,το φλερτ και δεν θα χασεις;)Αν παει καλα συντομα θα εχεις μια πολυ ομορφη σχεση με καποιον που θελεις,αν οχι θα εχεις αποκομισει μια πλουσια εμπειρια και θα εισαι ετοιμη να μην ξανακανεις τα ιδια λαθη.Αλλα μην σκεφτεσαι τοσο μακρυα,ζησε τωρα αυτο που ειναι με τον αυθορμητισμο και τον ενθουσιασμο της ηλικιας σου,και αφου εδειξε και ενδιαφερον ουυυυ ποιος σε πιανει:clapup:
Αντε καλες βολτες:redface:
Δεν είπα ότι δεν υπάρχουν κακοί στην εθνικότητά μου.:worry: Δεν ξέρω πως συνέδεσα το ένα με το άλλο.:worry: Απλά ήθελα μια γνώμη κι από εσάς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danielhealthy

Νεοφερμένος

Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Maria serres

Η δική μου γνώμη είναι πως κάνεις το πιο κλασσικό λάθος που κάνουν οι περισσότεροι : Επηρεάζεσαι από το "τι θα πει ο κόσμος".Δεν είναι τόσο κακό αυτό...αν ενδιαφέρεσαι να κάνεις τον κόσμο ευτυχισμένο περισσότερο από τι σε ενδιαφέρει να κάνεις τον εαυτό σου.Έχουμε έρθει στον κόσμο για να βιώσουμε και να ζήσουμε τη δική μας ζωή,όχι τη ζωή των άλλων.Αν θες να ζήσεις για σένα κάνε αυτό που ζητάει η ψυχή και όχι αυτό που είναι προγραμματισμένο από την κοινωνία να σου λέει το μυαλό σου.Έχω δει ανθρώπους ερωτευμένους να σκαλώνουν σε 1002 ανούσια πράγματα και να χάνουν εξαιτίας τους το πιο σημαντικό : την ευτυχία τους.Μη στέκεστε σε λεπτομέρειες,μη κλείνετε πόρτες και μη χάνετε ευκαιρίες που σας δίνει η ζωή.Δε ξέρεις που μπορεί να βρίσκεται το ιδανικό για σένα.Δε το καθορίζεις εσύ.Η ζωή το καθορίζει.Η αδερφή ψυχή σου μπορεί να βρίσκεται σε ένα σώμα οποιονδήποτε χαρακτηριστικών,ηλικίας,εθνικότητας και δε ξέρω και εγώ τι άλλο.

Αν θες την ειλικρινή μου άποψη,αφού σου αρέσει είναι υπέρ αρκετό.Μη σκέφτεσαι τίποτα και κάνε το βήμα.Το μυαλό και οι σκέψεις είναι ο εχθρός της ψυχής και η κύρια πηγή της δυστυχίας μας.Μόνο όταν ακούς την ψυχή και την καρδιά σου βιώνεις και ευτυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
Φοβάμαι μήπως κάνω λάθος..

Εισαι μονο 15.

Δικαιουσαι να κανεις ολα τα λαθη του κοσμου.:)

Ειναι κακο να σωρευεις απωθημενα,που αργοτερα ισως εκδηλωσεις σε μεγαλυτερο βαθμο και αν τα κυνηγησεις,θα κανεις παλι λαθος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Kαλα σου λεει ο αποπανω...:) Σου αρεσει ο τυπος ....ζησε το ...listen to your heart...κι ας κανεις λαθος ...μολις βρεις τον επομενο θα το ξεχασεις αυτο το λαθος ....εισαι μικρη ακομη...εχεις να κανεις λαθη και λαθη μεχρι να βρεις τον σωστο...Και ολα αυτα ειναι οι εμπειριες της ζωης...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Maria serres

Η δική μου γνώμη είναι πως κάνεις το πιο κλασσικό λάθος που κάνουν οι περισσότεροι : Επηρεάζεσαι από το "τι θα πει ο κόσμος".Δεν είναι τόσο κακό αυτό...αν ενδιαφέρεσαι να κάνεις τον κόσμο ευτυχισμένο περισσότερο από τι σε ενδιαφέρει να κάνεις τον εαυτό σου.Έχουμε έρθει στον κόσμο για να βιώσουμε και να ζήσουμε τη δική μας ζωή,όχι τη ζωή των άλλων.Αν θες να ζήσεις για σένα κάνε αυτό που ζητάει η ψυχή και όχι αυτό που είναι προγραμματισμένο από την κοινωνία να σου λέει το μυαλό σου.Έχω δει ανθρώπους ερωτευμένους να σκαλώνουν σε 1002 ανούσια πράγματα και να χάνουν εξαιτίας τους το πιο σημαντικό : την ευτυχία τους.Μη στέκεστε σε λεπτομέρειες,μη κλείνετε πόρτες και μη χάνετε ευκαιρίες που σας δίνει η ζωή.Δε ξέρεις που μπορεί να βρίσκεται το ιδανικό για σένα.Δε το καθορίζεις εσύ.Η ζωή το καθορίζει.Η αδερφή ψυχή σου μπορεί να βρίσκεται σε ένα σώμα οποιονδήποτε χαρακτηριστικών,ηλικίας,εθνικότητας και δε ξέρω και εγώ τι άλλο.

Αν θες την ειλικρινή μου άποψη,αφού σου αρέσει είναι υπέρ αρκετό.Μη σκέφτεσαι τίποτα και κάνε το βήμα.Το μυαλό και οι σκέψεις είναι ο εχθρός της ψυχής και η κύρια πηγή της δυστυχίας μας.Μόνο όταν ακούς την ψυχή και την καρδιά σου βιώνεις και ευτυχείς.
Έχεις δίκιο.. Μου άρεσαν τα λόγια σου..:) Και συμφωνώ στο ότι κάθε φορά που θέλουμε να κάνουμε το οτιδήποτε,θα υπάρξει κάτι που θα μας αναγκάσει να κάνουμε ένα βήμα πίσω και να χάσουμε πολλές ευκαιρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπον ειναι πολλά τα μηνύματα για να απαντήσω με παράθεση οπότε ελπίζω να πέσει το μάτι σας εδώ. Πρώτον, στην κοπέλα που είπε για το παιδί από το γάμο έχω να πω πως αν σ'άρεσε μην σκας. Προσωπικά είχε τύχει να κάνω κι εγώ κάτι με ένα παιδί που μάλλον ήταν γύφτος, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Αλλά μην σε νιάζει η καταγωγή του, δηλαδή αν ήταν πόντιος ή κρητικός θα είχε διαφορά. Είπαμε χαλάρωσε και απόλαυσε το.
Και στο παιδί που είπε για την κοπέλα από το μετρό έχω να πω πως μου έτυχε πρόσφατα να δω ένα παιδί σε μία εκδήλωση τελίως άγνωστο, μπόρεσα να του πω μόνο συγχαριτήριο για αυτό που είχε γράψει. Παρ'όλα αυτά με το πείσμα μου κατάφερα και βρήκα το προφίλ του στο facebook και τώρα μιλάμε κάθε μέρα, βέβαια έχει σχέση εδώ κι ένα χρόνο, αλλά μόνο το γεγονός ότι μιλάω μαζί του με έκανε χαρούμενη.
Προσωπικά πιστεύω πως είναι γραφτό να γνωρίσουμε κάποιους ανθρώπους. Που ξέρεις; Μπορεί να την πετύχεις πάλι κάπου. Αλλά όταν γίνει αυτό κοίτα μην χάσεις την ευκαιρία και γνώρισε την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Λοιπον ειναι πολλά τα μηνύματα για να απαντήσω με παράθεση οπότε ελπίζω να πέσει το μάτι σας εδώ. Πρώτον, στην κοπέλα που είπε για το παιδί από το γάμο έχω να πω πως αν σ'άρεσε μην σκας. Προσωπικά είχε τύχει να κάνω κι εγώ κάτι με ένα παιδί που μάλλον ήταν γύφτος, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Αλλά μην σε νιάζει η καταγωγή του, δηλαδή αν ήταν πόντιος ή κρητικός θα είχε διαφορά. Είπαμε χαλάρωσε και απόλαυσε το.
Αυτό έχω σκοπό να κάνω..το αποφάσισα..ότι είναι να γίνει ας γίνει..θα αφεθώ.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αυτό έχω σκοπό να κάνω..το αποφάσισα..ότι είναι να γίνει ας γίνει..θα αφεθώ.:redface::P
Έτσι μπράβο. Αγχωνόμαστε για πολλά πράγματα σε αυτή τη ζωή για να σκεφτόμαστε τόσο πολύ και γι'αυτό το θέμα τι θα κάνουμε, ειδικά στην ηλικία μας. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Σιγα τον πολυελαιο δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
προσφατο δε το λες...:P περσυ στις διακοπες μου γνωρισα στο λεωφορειο γυρισμου απο την παραλια ενα παιδι(σκετη γλυκα:clapup:) που σπουδαζε στη πολη μου..αλλα δεν ανταλλαξαμε τιποτα...οταν γυρισα τον εψαξα στο fb αλλα δε τον βρηκα. Εντελως τυχαια τον βρηκα μετα απο ενα χρονο και αρχισαμε να μιλαμε ,βγηκαμε 1 φορα...:redface: ...μετα συνεχισαμε να μιλαμε αλλα αποδειχτηκε μ***ς και η ιστορια σταματαει εκει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Κάθυ είναι ωραίο το γεγονός ότι τον βρήκες τόσο τυχαία μετά από έναν ολόκληρο χρόνο, αλλά αφού αποδείχτηκε μ@@ς όπως είπες. Άδικος ο χαμός.
Για μένα το μόνο που έχω να οω είναι ότι μόλις γύρισα από κατασκξήνωση. εκεί να δείτε γνωριμίες. Ελπίζω με κάποια από τα παιδιά να συνεχίσω να κρατάω επαφή. Μην φανταστείτε ότι "φάσωσα" όλη την κατασκήνωση γιατί ξέρω πως το παραπάνω ακούγεται κάποιος. Απλά γνώρισα γαμάτα παιδιά που πιστεύω πως πρέπει να γνωρίσω καλύτερα. Αγόρια και κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γεια σας! Χρειάζομαι τη βοήθειά σας..! Μιλούσα μ'ένα παιδί μέσω facebook,το οποίο είναι από την περιοχή μου. Τον βλέπω φιλικά.Χθες όμως μ'έπιασε και μου είπε πως είναι ερωτευμένος μαζί μου,ότι έχει φάει κόλλημα και ότι θέλει να γίνει κάτι.. Για να τον αποφύγω του είπα πως κι εγώ είμαι κολλημένη με κάποιον και ότι αυτό το διάστημα είμαι μπερδεμένη. Αλλά επιμένει..μου έδωσε διορία μέχρι απόψε το βράδυ για να του πω τη γνώμη μου. Δε θέλω να γίνει τίποτα, αλλά δε ξέρω πως να του το πω.. Δε θέλω να διακόψουμε και τη φιλική επαφή. Είμαι χάλια :cry_x:.. Όποιος μπορεί ας απαντήσει γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μαράκι μου είναι ξεκάθαρο θα του πεις πως ενδιαφέρεσαι. Ξέρω μπορεί στην αρχή να απομακρυνθεί και να μην είναι καλά αλλά στην πορεία σιγά σιγά θα καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top