Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι που όταν ακούγοντας ένα τραγούδι το θυμάστε και σας χαλάει. Έχεται μετανιώσει για κάτι που έγινε στο παρελθόν και έχει βαλθεί να στοιχιώνει τις ήρεμες σκέψεις σας? Υπάρχει κάτι που πάντα θέλατε να το "βγάλετε" απο μέσα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
οταν θημαμε που πεθανε ο πατερας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
οταν θημαμε που πεθανε ο πατερας μου

Ο,τι άλλο και να πούμε εμείς τώρα θα φανεί αστείο....Συλληπητήρια μέσα απ'την καρδιά μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Υπάρχει κάτι που όταν ακούγοντας ένα τραγούδι το θυμάστε και σας χαλάει.
Ευτυχώς τέτοια κολλήματα τα έχω ξεπεράσει γιατί αλλίως θα χρειαζόνταν να μην ακούω τα μισά μου cd/mp3 :/:
οταν θημαμε που πεθανε ο πατερας μου
Συλληπητήρια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Υπάρχουν πράγματα ή τραγούδια που μου θυμίζουν άσχημες καταστάσεις και με χαλάνε αλλά αν τα συζητήσω εδώ θα τα ξαναθυμηθώ και θα...με χαλάσουν!:PΟσο για να έχω μετανιώσει,γενικά δεν μετανιώνω για ό,τι κάνω στην ζωή μου,ακόμα και τα λάθη διότι από τα λάθη μαθαίνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση... μου θυμίζει έναν άνθρωπο που με πλήγωσε πολύ και όχι μόνο... φανταστείτε τι "χαρά" έκανα όταν ξαναβγήκε στην επικαιρότητα με το Fame story!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με καπια τραγουδια (τα οπια δεν ειναι διαχρωνικα και τα ακουω πολυ σπανια πλεον) με πιανει μια νοσταλγια για εποχες προ-Σουηδιας. Αν και με πειραζουν ολο και λιγοτερο αλλα οπως και να το κανουμε... Και καπιες φορες οτι σκευτομαι/ακουω καπια πραγματα με πιανει δινατα το συνεστιμα του να σου λειπει η αδερφη σου και κατι αλλα που εχουν να κανουν με την μανα μου, καθε αλλο παρα μου λειπει ομως.... Βεβαια ευτιχος ειναι πολυ σπανιο και δεν με πειραζει και τοσο οσο ακουγετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και δεν έχει σχέση με τραγούδι αυτο που θυμάμαι και με χαλάει πολύ είναι τα χρόνια μου στο δημοτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση

δεν νομίζω να το ξέρεις, αλλά είμαι γνωστός ως παλτό :P. μη με μισήσεις ε :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε γαμ*το όσο μεγαλώνω μεγαλώνει αυτή η λίστα κομματιών :P τα οποία όταν δεν είμαι καλά, τα βάζω όλα και τα ακούω, πέφτω σε κατάθλιψη κανά δυο μέρες και μετά ρίχνω κανά δυο χαστούκια στον εαυτό μου και ξεκολλάω :P πάντως αναφορικά θα πω το....
nightmare....
I can't sleep alone anymore
I need you here with me
Even though I closed all the doors
There's somethin' holdin' me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
δεν νομίζω να το ξέρεις, αλλά είμαι γνωστός ως παλτό :P. μη με μισήσεις ε :|.


Κάτι είχα δει... :hmm: Αφού δεν είσαι γνωστός ως "παλιό παλτό" καλά θα τα πάμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με χαλάει οταν βλέπω μερικές φωτογραφίες και θυμάμε κάποια πράγματα που ποτέ δεν θα τα ζήσω ξανά. Με άτομα που είτε είναι δύσκολο να βρεθούμε ξανά μαζί, είτε εχουν φύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι κάποιες καταστάσεις που έζησα στο δημοτικό και στο γυμνάσιο, όπως επίσης και το 90% της προηγούμενης σχέσης μου(αν και το τελευταίο έχω προσπαθήσει και έχω αποβάλλει το μεγαλύτερο ποσοστό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι. ένα πράγμα είναι αυτό που μπορεί να με κάνει να τρελαθώ και να γίνει της....... τρελής εκείνη τη στιγμή. είναι κάτι φάσεις που είχαν γίνει με τον νονό μου. τότε ήμουν μικρή βεβαια και δεν μπορούσα να αντιδράσω κατάλληλα (φάσεις με εμένα κια προσώπων που αγαπώ) αλλά πολύ θα ήθελα να ξανασυμβεί μία μονο φορά κάτι παρόμοιο για να βγει από μεσα μου ο θυμός που ακόμα και μετά από τόσα χρόνια έχω και να πω αυτά που θέλω.:angry: :knife: :kill: :beating: :mpinelik: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Με χαλάει οταν βλέπω μερικές φωτογραφίες και θυμάμε κάποια πράγματα που ποτέ δεν θα τα ζήσω ξανά. Με άτομα που είτε είναι δύσκολο να βρεθούμε ξανά μαζί, είτε εχουν φύγει...


Αυτό!!!! αγαπητό μου φουρνάκι με κάλυψες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πράγματα που με χαλάνε. Μια γλυκειά νοσταλγία μπορεί να νιώθω, αλλά ως εκεί. Συνήθως αυτό που με χαλάει πολύ είναι οι ίδιες μου οι σκέψεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Η ταινία που έχει στην υπογραφή η bunny.. πόσο τέλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πριν από κάποια χρόνια αγαπούσα πολύ (όχι ερωτικά) έναν άνθρωπο, τον θαύμαζα, ήθελα να του μοιάσω, αλλά έκανα το λάθος κι έδειξα αυτήν την αγάπη μου και τι εισέπραξα; Ας μην πω καλύτερα... Ε τότε άκουγα ένα cd, το οποίο τώρα με δυσκολία ακούω....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Οταν ειμαι ερωτευμενος ακουω τραγουδια τα οποια η μουσικη ή οι στοιχοι μου θυμιζουν αυτη που αγαπω!Ειδικα εδω και μηνες ακουω τραγουδια τα οποια μου θυμιζουν ενα κοριτσι το οποιο το εχω ερωτευτει τρελα και δεν θελω να της το πω επειδη ειναι η καλυτερη μου φιλη εδω και 2 χρονια και δεν θελω (μαλλον) να τα καταστρεψω ολα!. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Έγώ έχω κάμποσα συγκεκριμένα τραγούδια που μου θυμίζουν μια περίοδο της ζωής μου πριν ~ 1 χρόνο +... ακόμα τα ακούω και με ποιάνει ένας κόμπος στο στομάχι ενώ όταν είμαι μόνος δακρύζω.. :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top