Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
από τους άντρες που τα κόβουν για να γίνουν γυναίκες :P

στα σοβαρά τώρα... δεν ξέρω που τα βρίσκουν...
ίσως από πεθαμένους, ίσως όντως από άντρες με αλλαγή φύλου
ίσως να είναι απλά τεχνητά .... η ουσία όμως είναι ότι ναι γίνεται η αντίστοιχη επέμβαση σε γυναίκες.

Με κάθε επιφύλαξη με τα λίγα που ξέρω, ενώ μπορούν να έχουν στύση, δεν έχουν εκσπερμάτιση
Δεν γίνεται αυτό βρε παιδιά, μην τρελαθούμε τώρα.
Στην μέν πρώτη περίπτωση, η ενδιαφερόμενη θα πάθει σηψαιμία και θα πεθάνει, στη δεύτερη δε περίπτωση, θα πρέπει να γίνουν οι απαραίτητοι έλεγχοι ιστοσυμβατότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν γίνεται αυτό βρε παιδιά, μην τρελαθούμε τώρα.
Στην μέν πρώτη περίπτωση, η ενδιαφερόμενη θα πάθει σηψαιμία και θα πεθάνει, στη δεύτερη δε περίπτωση, θα πρέπει να γίνουν οι απαραίτητοι έλεγχοι ιστοσυμβατότητας.

Πειρατή μηλάμε γενικά για το οργανο, εξάλου πώς ξέρεις για την πρώτη πείπτωση; δεν είπαμε ότι θα είναι νεκρός κάτι χρόνια, απλά μηλάμε στην περίπτωση συλογή των μορίων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και βρε παιδιά...πείτε ότι το βάζει το όργανο.....η περίοδος από πού θα βγαίνει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εστω και ελάχιστα λεπτά να είναι νεκρός Μάνια μου, το ίδιο θα συμβεί.
Θα πρέπει να γίνει αφαίρεση από ζωντανό δότη, αλλά για να τοποθετηθεί αλλού θα πρέπει να γίνουν τεστ ιστοσυμβατότητας.
Ντου, με τόσα ορμονολογικά φάρμακα που θα έχει πάρει, δε νομίζω να έχει περίοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και βρε παιδιά...πείτε ότι το βάζει το όργανο.....η περίοδος από πού θα βγαίνει?:P
εννοείται ότι γίνεται αφαίρεση των γυναικείων οργάνων....
δεν αφήνουν μήτρα και σάλπιγγες και κολλάνε από πάνω μια τσουτσού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εστω και ελάχιστα λεπτά να είναι νεκρός Μάνια μου, το ίδιο θα συμβεί.
Θα πρέπει να γίνει αφαίρεση από ζωντανό δότη, αλλά για να τοποθετηθεί αλλού θα πρέπει να γίνουν τεστ ιστοσυμβατότητας.

Συγνώμη κάποιοι δότες που δήνουν μάτια και χέρια μόλις παιθάνει ο ΄δοτης τι διαφορά έχει με το μόριο του άντρα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ στους ομοφυλόφιλους ρεεεεεεεεεεε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1) Δεν έχει πεθάνει ο δότης, είναι μόνο εγκεφαλικά νεκρός, που σημαίνει οτι τα όργανα που δίνει λειτουργούν κανονικά και δεν έχουν νεκρωθεί.
2) Δεν δίνει χέρια, δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να κάνουμε τέτοια μεταμόσχευση γιατί θα πρέπει να συνδέσεις πολλά διαφορετικά στοιχεία (νευρικά κύταρρα, οστά, μύες, τένοντες, αγγεία)
3) Οι μεταμοσχεύσεις γίνονται για θεραπευτοικούς σκοπούς, μέχρι τώρα δεν έχει γίνει μεταμόσχευση για αισθητικούς λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
1) Δεν έχει πεθάνει ο δότης, είναι μόνο εγκεφαλικά νεκρός, που σημαίνει οτι τα όργανα που δίνει λειτουργούν κανονικά και δεν έχουν νεκρωθεί.
2) Δεν δίνει χέρια, δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να κάνουμε τέτοια μεταμόσχευση γιατί θα πρέπει να συνδέσεις πολλά διαφορετικά στοιχεία (νευρικά κύταρρα, οστά, μύες, τένοντες, αγγεία)
3) Οι μεταμοσχεύσεις γίνονται για θεραπευτοικούς σκοπούς, μέχρι τώρα δεν έχει γίνει μεταμόσχευση για αισθητικούς λόγους.

δλδ αυτο που λεει ο πειρατης δειχνει οτι δεν εχει γινει αλλαγη φυλλου απο γυναικα σε αντρα ετσι δεν ειναι;:worry:
μονο αντρες μπορουν να κανουν αλλαγη φυλλου...ετσι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1) Δεν έχει πεθάνει ο δότης, είναι μόνο εγκεφαλικά νεκρός, που σημαίνει οτι τα όργανα που δίνει λειτουργούν κανονικά και δεν έχουν νεκρωθεί.
2) Δεν δίνει χέρια, δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να κάνουμε τέτοια μεταμόσχευση γιατί θα πρέπει να συνδέσεις πολλά διαφορετικά στοιχεία (νευρικά κύταρρα, οστά, μύες, τένοντες, αγγεία)
3) Οι μεταμοσχεύσεις γίνονται για θεραπευτοικούς σκοπούς, μέχρι τώρα δεν έχει γίνει μεταμόσχευση για αισθητικούς λόγους.

Τ Μα καλά όταν λένε πέθανε απο ατίχημα και έδωσε κάτι τις πώς είναι δυνατόν να είναι απο εγκεφαλικά νεκρό μόνο;

Εχει ίνει μεταμόσχευση μορίου σε γυναίκα και το ξέρω αυτό, απλά δεν βρήσκω το σάιτ που είχε τα στοιχία και τους τρόπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εννοείται ότι γίνεται αφαίρεση των γυναικείων οργάνων....
δεν αφήνουν μήτρα και σάλπιγγες και κολλάνε από πάνω μια τσουτσού :P

κουε εισαι απαιχτη λεμε...αλλα και η ντου δεν παει πισω:P :P :P :P :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τ Μα καλά όταν λένε πέθανε απο ατίχημα και έδωσε κάτι τις πώς είναι δυνατόν να είναι απο εγκεφαλικά νεκρό μόνο;

Εχει ίνει μεταμόσχευση μορίου σε γυναίκα και το ξέρω αυτό, απλά δεν βρήσκω το σάιτ που είχε τα στοιχία και τους τρόπους.

αυτο λεει ο πειρατης μανια μου...αυτος που πεθανε σε ατυχημα ειναι σε κωμα..δεν εχει πεθανει ακομη. αν καποιος δεν ειναι εγκεφαλικα νεκρος δεν μπορουν να παρουν κανενα μοσχευμα γιατι δεν αιματωνεται και παυει η λειτουργια του...καλα δεν τα λεω πειρατη;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αριστα τα λες Βικυ μου.
Δεν είναι δυνατόν να πάρεις μόσχευμα από νεκρό, πρέπει να είναι στο λεπτή εκείνη φάση του εγκεφαλικού θανάτου.
Αν μπορούσε να συμβεί αυτό που λες Μάνια, δεν θα είχαμε πρόβλημα με τις μεταμοσχεύσεις, θα βρίσκαμε όργανα παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ίσως να τους δίνουν κάποιες ορμόνες ώστε να μεγαλώνει η κλειτορίδα; :hmm: Άλλωστε σε πρώιμα εμβρυικά στάδια κλειτορίδα και πέος είναι ένα και το αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε νομίζω Λία...
σε ένα ντοκιμαντέρ που είχα δει στο παρελθόν, μιλούσε για μόσχευμα κανονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δε νομίζω Λία...
σε ένα ντοκιμαντέρ που είχα δει στο παρελθόν, μιλούσε για μόσχευμα κανονικά

το ερωτημα ειναι πως ομως το παιρνουν το ανδρικο μοριο σαν μοσχευμα...:worry: :worry: :worry:
δεν ξερετε καμια πηγη ρε παιδια να το δουμε λιγο το θεμα; δεν ειναι αξιο αποριας αυτο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
δε νομίζω Λία...
σε ένα ντοκιμαντέρ που είχα δει στο παρελθόν, μιλούσε για μόσχευμα κανονικά

Μα και εγώ αυτό ήξερα και μάλιστα είχε γίνει σάλος δεν ξέρω άν θυμάστε με την πρώτη εγχήρηση απο γυναίκα σε άντρα:hmm:

Ειχα μπεί τότε και έψαχνα το θυμαμε σαν σήμερα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μα και εγώ αυτό ήξερα και μάλιστα είχε γίνει σάλος δεν ξέρω άν θυμάστε με την πρώτη εγχήρηση απο γυναίκα σε άντρα:hmm:

Ειχα μπεί τότε και έψαχνα το θυμαμε σαν σήμερα:worry:

μηπως εγινε μια και μοναδικη εγχειρηση μανια μου και πεθανε ο ληπτης του ανδρικου μοριου;:P γιατι δεν ξανακουστηκε να γινει κατι τετοιο απο τοτε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μηπως εγινε μια και μοναδικη εγχειρηση μανια μου και πεθανε ο ληπτης του ανδρικου μοριου;:P γιατι δεν ξανακουστηκε να γινει κατι τετοιο απο τοτε;:worry:

Λές να κοιμώμουνα και να το είδα στον ύπνο μου;:confused:

Βίκη μου ξέρω πολλύ καλά τι άκουσα, μπορεί να έκανα λάθος για το μόσχευμα απο που το παιρνουν μπορεί λέω άλλα για αυτό δεν κάνω λάθος το ξέρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
To μόσχευμα δεν σημαίνει απαραίτητα και αληθινό, μπορεί να είναι τεχνητό μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top