Μικρή Αγγελία!

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Λοιπόν, μπαίνω κατευθείαν στο ζουμί!
Ψάχνω για άτομα (γυμνάσιο-λύκειο) που θέλουν φροντιστήριο σε Φυσική ή Μαθηματικά [font=&quot](ή ακόμα καλύτερα Πληροφορική:D) και λέω δε ρίχνω τα δίχτυα μου και στο e-steki; :)
Εμπειρία πάνω σε φροντιστήρια συγκεκριμένα δεν έχω, αλλά είμαι πτυχιούχος Ηλ. Μηχ/κος οπότε Φυσική και Μαθηματικά τα κατέχω (και εκτός αυτού μου αρέσουν πολύ και στον ελεύθερο χρόνο μου). Οπότε αν ξέρετε κάποιον που ενδιαφέρεται ή ακόμα καλύτερα αν εσείς προσωπικά ενδιαφέρεστε, βοηθήστε τον συμφορουμίστα σας να δει άσπρη μέρα. :D
[/font]

[font=&quot]Υ.Γ. 1 Μιλάμε μόνο για Θεσσαλονίκη (εκεί μένω)
Υ.Γ. 2 Ο πρώτος τυχερός θα πάρει δώρο μια συλλογή με όλες τις ακατανόητες γιαπωνέζικες ταινίες που βλέπει ο gademis :D
[/font]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε συνάδελφος είσαι και δεν το έχεις πει τόσο καιρο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ρε συνάδελφος είσαι και δεν το έχεις πει τόσο καιρο???
Ναι! Το είχα αναφέρει κάπου νομίζω. Τελείωσα την ίδια σχολή με τον gademis στα Χανιά (γι' αυτό τον πειράζω συνέχεια :)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωπω τελικά έχουμε πολλούς ηλεκτρολόγους εδώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε λέτε κι εγώ όταν αποκτήσω όοοολες τις γνώσεις που χρειάζονται για να σχεδιάζω ιστοσελίδες να βάλω καμιά αγγελία εδώ του στυλ "Όποιος θέλει ένα πανέεεεμορφο και λειτουργικοοοοοοοτατο σαιτ ας έρθει στη Michelle!" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε λέτε κι εγώ όταν αποκτήσω όοοολες τις γνώσεις που χρειάζονται για να σχεδιάζω ιστοσελίδες να βάλω καμιά αγγελία εδώ του στυλ "Όποιος θέλει ένα πανέεεεμορφο και λειτουργικοοοοοοοτατο σαιτ ας έρθει στη Michelle!" :lol:

με αφορμή αυτό το ποστ, περνω το θαρρος να σε ρωτήσω-ζητήσω, αν μπορεις και εχεις και ολη την καλή διάθεση βέβαια και αν είναι κάτι που δεν θα σε βαραίνει και θα το κάνεις με ευχαρίστηση, να με βοηθήσεις στο χτήσιμο ενός site... ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
με αφορμή αυτό το ποστ, περνω το θαρρος να σε ρωτήσω-ζητήσω, αν μπορεις και εχεις και ολη την καλή διάθεση βέβαια και αν είναι κάτι που δεν θα σε βαραίνει και θα το κάνεις με ευχαρίστηση, να με βοηθήσεις στο χτήσιμο ενός site... ε?
Μετά τις 27 ευχαρίστως να βοηθήσω αν αφορά εμφάνιση κυρίως αυτό. Λέω μετά τις 27 λόγω εξεταστικής.
Ευχαρίστηση μου να εξασκούμαι. :)
Αν και έχω λίγο κακή εμπειρία απο αυτό καθώς πρόφατα κάποιος που βοήθησα και ξόδεψα αμέτρητες ώρες για να του κάνω κάποιες σελίδες απο την αρχή, προσπαθεί να οικειοποιηθεί τη δουλεία μου ενώ μου έλεγε άλλα...
Απλά έχε υπόψιν σου οτι ακόμα μαθαίνω οπότε μην περιμένεις να κάνω ο,τι θα έκανε ένας επαγγελματίας! Μπορεί να έχω πολλή όρεξη και μεράκι αλλά μου λείπουν ακόμα γνώσεις σε αρκετά θέματα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Nobody??? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ στις 28 επανερχομαι με ολοκληρωμένη πρόταση συνεργασίας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ένα τελευταίο spam, για να δουν το thread όσοι δεν το έχουν δει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλα αμα σε κοφτει τόσο να στο κάνω sticky βρε αδερφε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Καλα αμα σε κοφτει τόσο να στο κάνω sticky βρε αδερφε! :P
Χμμ.. δεν το 'χα σκεφτεί :)
Αν δε σε πειράζει κάντο για καμιά βδομάδα μπας και δούμε άσπρη μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:

Aν ήσουν Βόλο θα μπορούσα άνετα να σου βρω...'η καλύτερα να σου δώσω γιατί κάπου πνίγομαι με όσα έχω ...αλλά είσαι μακριά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
O'Zorgnax Μήπως να δοκίμαζες πρώτα με γνωστούς και φίλους και μετά με αγγελία σε εφημερίδα? ή ακόμα και με χαρτάκια κολλημένα σε στάσεις κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
O'Zorgnax Μήπως να δοκίμαζες πρώτα με γνωστούς και φίλους και μετά με αγγελία σε εφημερίδα? ή ακόμα και με χαρτάκια κολλημένα σε στάσεις κτλ....
Εννοείται ότι το έχω πει σε γνωστούς και φίλους...
Αγγελίες και χαρτάκια θα τα δοκιμάσω αν δε βγει τίποτα από εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top