Τα τρελά της γειτονιάς

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ζώ σε αυτή την γειτονιά περίπου 12 χρόνια... Το σπίτι μου είναι κοντά στην κεντρική πλατεία της περιοχής κ συνήθως περνάνε πολλά άτομα κάτω από το σπίτι μου... Θα σας πώ λοιπόν μερικά αστεία / τρελά που έχουν συμβεί κ αν θέλετε κ εσείς μπορείτε να γράψετε τα περίεργα κ της δικής σας γειτονιάς...

Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΚΑΨΟΥΡΙΔΩΝ!


Περιστατικό 1ο:
Πριν 10 λεπτάκια περίπου, εκεί που έπαιζα πασιέντζα στο MSN με μιά φίλη ακούω ξαφνικά κάποιω να ουρλιάζει: "Σ'ΑΓΑΠΑΩΩΩ Σ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ"":blink: εγώ!!!! Μετά ακούω κάτι φωνές κ βγαίνω στο μπαλκόνι.. Ένα ζευγάρι είχε βγεί από το αυτοκίνητο του και μίλαγε με ένα ταξιτζη!!! Πάλι εγώ έτσι... :blink: Ούτε φρενάρισμα άκουσα ουτε τίποτα... Μάλλον τί έγινε.. Αυτός ήθελε να τον πιστέψει η κοπέλα του ότι την αγαπάει κ παραλίγο να τρακάρει!!!

Περιστατικό 2ο:
Πριν κανένα 15μερο.. Ώρα 3 το βράδυ! Εγώ κλασσικά υπολογιστή κ ακούω απέξω κλασσικά μια παρέα να περνάει κ να μιλάει ώσπου ξαφνικά ακου ησυχία κ να φωνάζει ένας :"Γυρισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!" κ τραγούδαγε κ οι άλλοι :"Μπράβο ρε μ...." κλπ . Τον άκουγα να τραγουδάει μέχρι που απομακρύνθηκε πάρα πολύ!!!

Έχω κ άλλα τρελά θα σας τα πώ στην πορεία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχαχα πολύ γέλιο! Γράψε κι άλλααα!
Εγώ δεν θυμάμαι τπτ γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
:) Ευχαριστώ...
Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΚΑΨΟΥΡΙΔΩΝ (μέρος 2ο):

Περιστατικό 3ο:
Ήμουν τότε 15 χρονών κ περίμενα τον μεγάλο έρωτα να μου χτυπίσει την πόρτα... Δυστυχώς όμως εκείνη την περίοδο, όχι μόνο την πόρτα δεν μου χτυπούσε αλλά είχα κ ένα μαγνήτη που τράβαγε τον κάθε βλ@κ@... Από οτι καταλάβατε λοιπόν ήμουν στη φάση.. Τραγούδια - κλάμα - αχ βαχ κ τουμπαλιν!!! Ήταν Ιούλιος??? Αύγουστος δεν θυμάμαι που ένα βράδυ περνάει από κάτω ένα αυτοκίνητο με τεεεεεεεεεεεεεερμα την μουσική "Μάτια που κλαίνε μη τα πιστεύεις..."κλπ, μόλις τελείωνε το ρεφρεν έφευγε σπινιαρωντας έκανε τον κύκλο του τετραγώνουκ μόλις πέρναγε από το σπίτι απέναντι 2-3 σπίτια παρακάτω έκοβε ταχύτητα κ πάλι τέρμα το τραγούδι!!! Αυτό το έκανε παιδιά κάθε βράδυ για πολύ πολύ καιρό ένας που είχε χωρίσει με την κοπέλα του /αρραβωνιστηκιά του, η οποία έμενε απέναντι μου!!!! Κ νααααααααααααα σου τα κλάματα εγω...


Περιστατικό 4ο:
Το ίδιο καλοκαίρι, την ίδια περίπου περίοδο κ αφού είχε τελείωσει το κονσερτο ο ένας κατά τις 5 το πρωΐ κ ενώ ήμουν στον υπολογιστή ακούω έναν να φωνάζει: "Το πρόβλημα μου είναι ένα! Οτι σάγαπάω πολύ" πετάγομαι έξω(ίσως γιατί ήλπιζα το ΖΩΟΝ οτι μπορεί να είναι για μένα) κ βλέπω ένα μπομπο μηχανάκι πώς τα λένε αυτά, με 2 πιτσιρικάδες να περνάνε κ να ξαναπερνάνε στην κάθετη οδό κ ο συνοδηγός να φωνάζει!!! Εκεί να δείτε κλάμα εγώ...Πώς δεν έκοψα τις φλέβες μου ένας Θεός ξέρει!!!:D

Το αστείο είναι οτι λόγω αυτών των περιστατικών γνώρησα κ τις κοπέλες που τους γίνοντας οι καντάδςες - εξομολογήσεις!!!

Περιστατικό 5ο:
Ένα βράδυ καθόμουν στο μπαλκόνι κ μίλαγα στο τηλ βλέπω ένα ζευγάρι να περπατά κ καθώς μίλαγα βλέπω ξαφνικά την κοπέλα να φεύγει μπροστά, το αγόρι να της φωνάζει να γυρίσει, εκείνη τίποτα κ αυτός άρχιζε να τρέχει να την πιάσει κ επειδή κάτι του είπε έσπασε το καθρεφτάκι ενός αμαξιού κ έδωσε κλοτσιές σε μία κολόνα! Παρεπιπτόντως εκεί γέλασα πολύ γιατί τον είδα με την "μαγκιά" που πήγε να δλωσει την κλωτσιά κ μετά είδα κ που κράταγε το πόδι του για κανα μισάωρο!!!! χαχαχαχχα

Περιστατικό 6ο(μου το έχει πεί ο μπαμπάς μου):
Ένα βράδυ που γύρναγε ο μπαμπάς μου από την βραδυνή του βόλτα γύρω στις 12? 12μιση? Κάπου εκεί, βλέπει έξω από την πόρτα μας σχεδόν σε μια κολώνα, να έχει κάτσει ένας πιτσιρικάκος κ να κλαίει με λυγμούς! Πάει ο πατέρας μου, τον ρωτάει τί έχει κ του είπε οτι έκλαιγε επειδή των χώρισε η κοπέλα του!!! Ο πατέρας μου του μου είπε οτι προσπάθησε λίγο να τον συνεφέρει κ τον έβλεπε να φεύγει κλαίγοντας προς τα κάτω!!! Εκεί σπάραξε η καρδία μου!!!

Αυτά με τους λοβερς της γειτονιάς μου! Δεν θυμάμαι κάτι άλλο! Κάποια στιγμή θα σας πώ κ άλλα περιστατικά για γέλια, για νεύρα κ για κλάματα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εμείς έχουμε δύο [SIZE=-1]καθηστεριμένους που μένουν στην απέναντι πολυκατοικία. Ο ένας μενει στο 3ο όροφο και ο άλλος στο ισόγειο.

Από το πρωί ως το βράδυ λένε "άναχαθείς" τραβόντας τα φωνήεντα ο ένας στον άλλον.

"αααααααααααααααααναχαθειςςςςς"
"ανααααααααχαθεις"
"ΤΣΟΥΠ"
"αααααναχαθείιιιςςςςςςςςς"

αυτό συνέχεια. Όπως μπορείετε να φανταστείτε, εμένα με πιάνει το συνασθηματικό μου και πλαντάζω κάθε φορά που τους ακούω.
[/SIZE]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμείς έχουμε δύο [SIZE=-1]καθηστεριμένους που μένουν στην απέναντι πολυκατοικία. Ο ένας μενει στο 3ο όροφο και ο άλλος στο ισόγειο.

Από το πρωί ως το βράδυ λένε "άναχαθείς" τραβόντας τα φωνήεντα ο ένας στον άλλον.

"αααααααααααααααααναχαθειςςςςς"
"ανααααααααχαθεις"
"ΤΣΟΥΠ"
"αααααναχαθείιιιςςςςςςςςς"

αυτό συνέχεια. Όπως μπορείετε να φανταστείτε, εμένα με πιάνει το συνασθηματικό μου και πλαντάζω κάθε φορά που τους ακούω.
[/SIZE]

ααααααααχαχαχαχαχαχαχα σορρυ αλλά εγώ και μόνο με την περιγραφή... με έπιασαν τα γέλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στην δική μου την φειτωνεία είναι όλα τα παράλογα και τα τρελλά του κόσμου μαζεμένα...

Στο κάτω διαμέρισμα έχω μια τρελλή και ανηπόφορη οικογένεια, κάποια στιγμή όταν μπένεις μέσα στο μπάνιο δυστιχώς ακούς τα πάντα, ακούω λοιπόν την εξής συζήτηση

Μάνα στην κόρη: Μωωωωωρηηηηηηηη Μ****νη θα διαβάσεις επιτέλους;
Κόρη στην μάνα: άντε και Γα***σου που θα κάθομαι να σε ακούω
Ακούγετε ένας μπάτσος και ένα τομερό κλάμα της κόρης, γύνετε ένας απίστευτος καβγας μάνας και κόρης η μάνα σακατέυει την κόρη.
Κόρη: σταμάτα να με χτυπάς δεν αντέχω άλλο.
Μάνα: Ελα σταμάτα μην έρθει ο πατέρας σου
Κόρη:Μήν πείς ότι δεν Διάβασα
Μάνα:τρελάθηκες θές να σε χτυπήσει; άσε θα σε καλύψω εγώ...

:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Στην δική μου την φειτωνεία είναι όλα τα παράλογα και τα τρελλά του κόσμου μαζεμένα...

Στο κάτω διαμέρισμα έχω μια τρελλή και ανηπόφορη οικογένεια, κάποια στιγμή όταν μπένεις μέσα στο μπάνιο δυστιχώς ακούς τα πάντα, ακούω λοιπόν την εξής συζήτηση

Μάνα στην κόρη: Μωωωωωρηηηηηηηη Μ****νη θα διαβάσεις επιτέλους;
Κόρη στην μάνα: άντε και Γα***σου που θα κάθομαι να σε ακούω
Ακούγετε ένας μπάτσος και ένα τομερό κλάμα της κόρης, γύνετε ένας απίστευτος καβγας μάνας και κόρης η μάνα σακατέυει την κόρη.
Κόρη: σταμάτα να με χτυπάς δεν αντέχω άλλο.
Μάνα: Ελα σταμάτα μην έρθει ο πατέρας σου
Κόρη:Μήν πείς ότι δεν Διάβασα
Μάνα:τρελάθηκες θές να σε χτυπήσει; άσε θα σε καλύψω εγώ...

:confused: :confused: :confused:


χαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!!!:clapup: Πέθανα στο γέλιο!!! Καταπληκτική συννενόηση!!! Αυτό με το μπάνιο είναι δράμα! Λες κ ένα χαρτί μας χωρίζει! Μου θυμίζει μια φορά που παρεξηγήθηκα με τον από πάνω!!! Έκανα μπάνιο κ τραγούδαγα κ εκείνος με κορόϊδευε κ λογομαχήσαμε!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχω και το άλλο, ο απο πάνω μας πρέπει να έχει προστάτη, κάθε βράδυ λοιπόν τον ακούμε που πάει τουαλέτα, βλέπεις συμαδέυει στο νερό.

Τον πρώτο καιρό λοιπόν ακούγαμε κάθε 20 λεπτά το θώρυβο του νερού στο μπάνιο, κάποια στιγμή ακούω τον απο πάνω

Πρρρρρρρρρρρρ ΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχχχ!!!.
Μέτα απο μερικά λεπτά ξανα κάθε φορά κατούρημα μετα μουσικής, κουράστηκα να ακούω και φωνάζω απο το μπάνιο:
-Ερε κύμα μυρωδικών που πέυτει απο πάνωωωωωωω!!!!
Και φωνάζει αυτός: -
Ρε γυναίκα καλά σου έλεγα τόσο καιρό ότι με άδειο διαμέρισμα απο κάτω κάναμε ότι θέλαμε τώρα πρέπει να προσέχουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν παλιά έμενα σε μια πολυκατοικία η οποία έβλεπε σε ακάλυπτο. Εκεί λοιπόν στον ακάλυπτο και απέναντι σε ένα σπίτι ήταν μια οικογένεια (λέμε τώρα) με μια μάνα η οποία φώναζε από το πρωί μέχρι το βράδυ στα παιδιά της και στον άντρα της. Ειδικά το καλοκαίρι η κατάσταση ήταν ανυπόφορη. Ένα καλοκαίρι λοιπόν που διάβαζα για την 3η λυκείου την άκουγα κάθε μεσημέρι να βρίζει τα παιδιά της. Μια φορά της είχα πετάξει μια σακούλα με νερό αλλά δεν πτοήθηκε.
Στην τωρινή μας πολυκατοικία έχουμε μια τύπισα η οποία είναι πολύ... θορυβώδης :P. Ακουγόταν κάθε μέρα στις 9 το βράδυ να... στενάζει απο ηδονή :P (προγραμματισμένο το είχε;!). Τελευταία φορά την άκουσα προχθές το μεσημέρι να τσακώνεται μάλλον με το έτερον ήμισι. Τι τραβάω ρε γμτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στο σπιτι μου στην Ελλαδα επι ενα καλοκαιρι συχνα πυκνα τα βραδια καθομουν και ρεμβαζα στο μπαλκονι...ημουν και σχετικα μικρος και σχετικα κλειστος τυπος...
Anyway, ειχα δει πολλα περιστατικα στο δρομακι εξω απο το σπιτι μου.(αν και σε κεντρικοτατο σημειο, τοτε δεν ειχε καθολου φωτισμο εκει.)
Απο αγκαλιες και φιλια μεχρι εξομολογησεις,τσακωμους οτι να'ναι...
Πολυ συχνα εβλεπα και ναρκωμανεις οι οποιοι περνουσαν απο εκει για να πανε σε ενα εγκαταλελημενο κτηριο για να "ανεβουν" λιγο...
Το χειρωτερο ειναι οταν ειδα ενα παλιο συμαθητη του αδερφου μου και γνωστο μου ο οποιος ηταν και χρηστης αλλα τελικα και βαπορακι.
Ενα βραδυ καποια μαλακια ειχε κανει λογικα με τις δοσεις και τα χρηματα που πηρε και τα χρηματα που επρεπε να δωσει σε καποιο μεγαλο κεφαλι, κι ακριβως κατω απο το σπιτι μου σταματησε ενα μεγαλο αυτοκινητο μπροστα του ακριβως την ωρα που παιρνουσε.
Βγηκαν απο το αυτοκινητο 2 ατομα.
Ενω αυτος μπορουσε να την κανει απο την αλλη μερια, δεν κουνηθηκε.
Τον ρωτησαν κατι πραγματα (γυρω απο δοσεις και φακελακια και χρηματα) και του εψαξανα το τσαντακι που κρατουσε και μια σακουλα ναυλον που ειχε.
Πριν φυγουν κι ενω τον εψαχναν του εσκασαν και μερικα δυνατα χαστουκια και του ελεγαν πως πρεπει να μην κανει μαμακιες...:(
Φυσικα δεν μιλουσαν δυνατα...αλλα αυτα που ελεγαν δεν ηθελαν φωνες..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια πρεπει να ερθετε να μεινετε στην γειτονια μου για λιγες μερες για να ζησετε αυτο το πραγμα απο κοντα, στα λογια δεν αξιζει.... Αλλα να ειναι καλοκαιρι...!
Ο απενταντι (αλκοολικος) μαζευει μονιμος την παρεα του (επισης αλκοολικοι) και τσακωνετε μαζι τους για καθε πιθανο λογο. Τους διωχνει, του λεει να μην ξαναπατησουν και την επομενη μερα παλι μαζι ειναι να πινουν της μπυρες τους.... Επισης σε ασχετες φασης βγαινει απο το σπιτι του και αρχιζει να φωναζει "Γουιληηηηηηηηηηηηηηηη" μεχρι να φωναξει και ο πατερας μου η ο διπλα, οποτε αρχιζουν την κουβεντα.
Ο διπλα μονιμος εξω στον δρομο να φναζει τον γιο του και να κυνηγαει τον μικρο, βριζοντας τους με ελαφριες προσφωνισεις
Η απεναντι μονιμος στο μπαλκονι με την μικρη στην αγκαλια και να φωναζει.... Μια στον εγκονο της, μια στον περαστικο που πεταξε σκουπιδια, μια στον εναν, μια στον αλλον.... Ειναι και η συντονιστρια της γειτονιας... πανω απο το μπαλκονει τα βλεπει ολα και δεινει την αντιστιχη αναφορα σε οπιον πρεπει
τα παιδια απο λιγο πιο κατω, μονιμος η μεγαλη κυναγαει τον μικρο, ο μιρκος την δερνει, την βριζει και την φτηνει και μολις τους παρει χαμπαρι ο πατερας τους (γιατι παντα ο μικρος κανει τις λαλακιες) αρχιζει το παραπονο και στο τελος κλαει
Και παντα το βραδυ μαζευονται ο πατερας μου, ο διπλα, ο λιγο παρακατω, ο αλκοολικος και οι φιλοι του στο σπιτι του αλκοολικου και πινουν ψυνουν κλπ. Τα παιδια πηγενοερχονται εκει γυρο και εγω ειτε ειμαι καπου με παρεα, ειτε σπιτι μου ειτε και εγω εκει. Χαλαρα η πιο μαματι γειτονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμείς στη γειτονιά μας έχουμε έναν που πότε πότε κάνει ασκήσεις φωνητικής και ξεκουφαίνει τους πάντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
μένω σε αδιέξοδο οπότε δεν έχω πολλά πολλά με περαστικούς...και επειδή είναι αδιέξοδο είναι πολύ κλειστή γειτονιά...
Στην έξω έξω μονοκατοικία λοιπόν μένει ένας παππούς που κάθεται με τη γυναίκα του στην αυλή του και παρατηρεί τα πάντα...!!Αλλά όταν λέμε τα πάντα εννοούμε τα ξέρει όλα!!Είναι τρελός κουτσομπόλης!Φανταστείτε όταν έχουμε συνέλευση στη πολυκατοικία που πέφτει πολύς τσακωμός, αυτός κάνει "αμέριμνος":whistle: βόλτα μέχρι το τέλος του στενού όπου και είναι και η πολυκατοικία μου για να ακούσει τον τσακωμό!!
Το άλλο πάλι..??Μια φορά περνούσα μπροστά από το σπίτι του για να βγω στον κεντρικό δρόμο και τον χαιρέτησα αλλά μάλλον δεν άκουσε.Το ίδιο απόγευμα έκανε παράπονα στη μαμά μου ότι δεν τον χαιρετάω!!:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν με πιάνει προχτές η αποκάτω και αρχίζει ο εξής διάλογος...

Εγώ: γειάαα και πάω να φύγω
Εκείνη: δε μου λες ρε σύ(χωριάτικα κοντροκομένα με δυνατή φωνή και βλέμα που σκοτώνει) θα πλήνεις;
Εγώ: όχι γιατί;
Εκείνη: είχα καιρό να δώ την μάνα σου και είπα άν θα πλήνεις
Εγώ: τι σχέση έχει η μάνα μου με το άν θα πλήνω αυλή;
Εκείνη: να είπα ότι αφού έχεις καιρό να πλήνεις καταλαβα ότι τσακώθηκες με την μάνα σου..
Εγώ: Ειρήνη σύνελθε ποιος σου είπε ότι τσακώθηκα ποιος σου είπε ότι δεν σφουγκαρήζω το μπαλκόνι αντί να το πλένω και τι δουλειά έχει η μάνα μου με τις δουλειές του σπιτιού; Σε παρακαλώ άσε με, κάνω να φύγω και μου λέει...
Εκείνη: Ε τελικά θα πλήνεις; πάντα έπλενες όταν ερχόταν η κουμπάρα σου, τώρα που δεν έρχετε βέβαια ποιός ο λόγος;
Εγώ: Ειρήνη σε παρακαλώ άσε με δεν τσακώθηκα με κανέναν, σταμάτα να φύγω να ξεκουραστώ...
Εκείνη: Ε βεβαια να ξεκουραστείς αφού σε είδα εχτές που γύρησες 11 το βράδυ, απορώ με τα λευτά που πέρνεις άν σου φτάνουν για τόσες ώρες...
Εγώ: δεν σε αφορά αυτό πάω να φύγω
Εκείνη: πάντος να στην γιορτή σου δεν πιστέυω να κάλεσες κανέναν απο την γειτωνιά... Είναι όλοι τους κουτσομπόληδες...
Εγώ: ρε είρήνη σε παρακαλώ, θές να πείς ότι εσύ δεν είσαι;
Εκείνη:όχι
Εγώ: εσύ δεν έκανες βουκινο τον σπιτονηκοκύρη μου ότι έχει καρκίνο και ότι κρίμα που είναι μικρός; :mad:
Εκείνη:Α!!! ακου να σου πώ... εμένα λές κουτσομπόλα άλλα κατευθεια να κάνεις ερωτήσεις, καλά λέω τελικά ότι όλοι είναι κουτσομπόληδες εδώ:mad:

Φέυγει τσατησμένη χωρίς γεία και ακόμα δεν μου μηλάει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Στην δικιά μου γειτονιά έχουμε μία "μάνα" που βγάζει κάθε μεσημέρι το παιδί της στο μπαλκόνι και το πλακώνει στο ξύλο.Πόσες φορές μου έχει έρθει να πάω εκεί και να την αρχίσω στις μάπες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Στην δικιά μου γειτονιά έχουμε μία "μάνα" που βγάζει κάθε μεσημέρι το παιδί της στο μπαλκόνι και το πλακώνει στο ξύλο.Πόσες φορές μου έχει έρθει να πάω εκεί και να την αρχίσω στις μάπες...:mad:

Μήπως μένουμε στην ίδια γειτονιά;:P (η δικιά μου γειτόνισα έχει ψιλοσταματήσει τις τελευταίες μέρες ελπίζω να έβαλε μυαλό:( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Υπάρχει ακριβώς απέναντι ένας γείτονας που τώρα τελευταία μου έχει σπάσει τα νεύρα...
Τον ενοχλεί που βάζω την μουσική.
Ώρα 7 το απόγευμα και φωνάζει να κλείσω την μουσική γιατί θέλει να κοιμηθεί ή μάλλον να κουρνιάσει γιατί μόνο οι κότες κουρνιάζουν στις 7.:hehe:
Δεν του δίνω σημασία και αρχίζει από μόνος να μαλώνει το σκύλο του γιατί γαβγίζει:P[Α, ρε ζέστη τι κάνεις:lol::hehe:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μήπως μένουμε στην ίδια γειτονιά;:P (η δικιά μου γειτόνισα έχει ψιλοσταματήσει τις τελευταίες μέρες ελπίζω να έβαλε μυαλό:( )
Λές;Και εμένα εδώ και κανα μήνα σταμάτησε..απο την ώρα που το παιδάκι τελείωσε τις εξετάσεις.Στον πρώτο μένει αυτή με το παιδί;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Λές;Και εμένα εδώ και κανα μήνα σταμάτησε..απο την ώρα που το παιδάκι τελείωσε τις εξετάσεις.Στον πρώτο μένει αυτή με το παιδί;:D
΄

Όντως στον πρώτο μένει,:confused: αλλά το παιδάκι φαίνεται ψιλομικρό, 5-6 χρονών πρέπει να είναι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
΄

Όντως στον πρώτο μένει,:confused: αλλά το παιδάκι φαίνεται ψιλομικρό, 5-6 χρονών πρέπει να είναι:hmm:
Mπά..12-13 είναι αυτό που λέω εγώ.Άσε που δεν ξέρω καμία βίκυ εδώ στην γειτονιά.Εκτός αν είσαι εκείνο το υπέροχο μωράκι που βγαίνει κάθε πρωί απο την διαγώνια πολυκατοικία και είναι γύρω στα 1.65...Ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top