Περί του σημερινού downtime

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ζητούμε συγγνώμη για το σημερινό downtime. Υπήρχε πρόβλημα το οποίο φαίνεται ότι το λύσαμε προς το παρόν. Πιθανόν να επιστρέψει, αν τα μέτρα που λάβαμε δεν είναι επαρκή, αλλά ελπίζουμε πως όχι.

Τέλη του μήνα ή αρχές Ιουλίου θα μετακομίσουμε σε νέο server με πολύ καλύτερες προδιαγραφές, μιας και πλέον φαίνεται ότι ...μεγαλώσαμε πολύ και δε μας χωράει ο παλιός, οπότε θα σταματήσουν να υπάρχουν τέτοια προβλήματα για τουλάχιστον τα επόμενα 1-2 χρόνια. :)

Ευχαριστούμε για τη στήριξη και τη συμμετοχή όλων σας, που μας κάνει να μεγαλώνουμε τόσο γρήγορα ώστε κάθε 1-2 χρόνια να χρειαζόμαστε αλλαγή σέρβερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σας συγχωρούμε, έτσι επειδή είμαστε μεγαλόκαρδοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εμένα πάντως μου άρεσε το downtime , κατάφερα επιτέλους τον στόχο μου να κάνω λιγότερα από 15 ποστς την ημέρα

άμα έχεις θέληση και πυγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εμένα πάντως μου άρεσε το downtime , κατάφερα επιτέλους τον στόχο μου να κάνω λιγότερα από 15 ποστς την ημέρα

άμα έχεις θέληση και πυγμή
Επίσης, το downtime μας βοηθάει να διαβάζουμε. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Χθες που δεν μπορούσα να μπω, κατάλαβα ότι μου λείπει το στέκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Χθες που δεν μπορούσα να μπω, κατάλαβα ότι μου λείπει το στέκι..

λολ, μωρέ τι γλυκό! :D

Καλά για πόσες ώρες έγινε αυτό το downtime; Μόνο εγώ δε το κατάλαβα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top