[Αγόρια] Τι κάνετε όταν δεν έχετε την αναμενόμενη ανταπόκριση από μια κοπέλα;

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
εγω προσωπικα κάνω τον σταυρό μου και ελπίζω η επόμενη να είναι πιο νορμάλ από την προηγούμενη... Μέχρι στιγμής δεν έχει συμβεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
επιμενω μεχρι να με διαολοστειλει..:)

ή να μου κάτσει..:hehe::hehe::hehe::shifty:
(απο ότι καταλαβαινετε,,μονο το πρωτο μου εχει συμβει μεχρι τωρα..:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Απλώς δείχνω κατανόηση... Αν δεν με θέλει κάποια, δεν θα κάθομαι και να την παρακαλάω... Ό,τι κόλλημα και να χω φάει...

Και η αλήθεία τώρα:
Τώρα απλώς την σκοτώνω... Αν δεν την έχω εγώ, δεν θα την έχει κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγω εχω ενα τετοιο θεμα με μια κοπελα....
μου εχει κολλησει,απ οσο μου εχουν πει οι φιλοι μου απο πισμα,και δεν την αφηνω να φυγει
ξημεροβραδιαζομαστε μαζι η απο υπολογιστη η απο κινητο αλλα
απο κοντα δεν εχει τυχει να συναντηθουμε απο τοτε που τελειωσαν οι εξετασεις...

Τι θα μπορουσα να κανω!
Για να βοηθησουν οι κοπελες της παρεας!
ΚΑΙΓΟΜΑΙ!


επιμενω μεχρι να με διαολοστειλει..:)

ή να μου κάτσει..:hehe::hehe::hehe::shifty:
(απο ότι καταλαβαινετε,,μονο το πρωτο μου εχει συμβει μεχρι τωρα..:hehe:)

μου αρεσει το σκεπτικο σου φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγω εχω ενα τετοιο θεμα με μια κοπελα....
μου εχει κολλησει,απ οσο μου εχουν πει οι φιλοι μου απο πισμα,και δεν την αφηνω να φυγει
ξημεροβραδιαζομαστε μαζι η απο υπολογιστη η απο κινητο αλλα
απο κοντα δεν εχει τυχει να συναντηθουμε απο τοτε που τελειωσαν οι εξετασεις...

Τι θα μπορουσα να κανω!
Για να βοηθησουν οι κοπελες της παρεας!
ΚΑΙΓΟΜΑΙ!
Αφού δεν έτυχε, φρόντισε να τύχει (aka κανονίστε να πάτε για καφέ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Και εγω εχω ενα τετοιο θεμα με μια κοπελα....
μου εχει κολλησει,απ οσο μου εχουν πει οι φιλοι μου απο πισμα,και δεν την αφηνω να φυγει
ξημεροβραδιαζομαστε μαζι η απο υπολογιστη η απο κινητο αλλα
απο κοντα δεν εχει τυχει να συναντηθουμε απο τοτε που τελειωσαν οι εξετασεις...

Τι θα μπορουσα να κανω!
Για να βοηθησουν οι κοπελες της παρεας!
ΚΑΙΓΟΜΑΙ!


εγώ δεν σε βοηθάω , για να μάθεις να βάζεις μπιφτέκια ενώ πεινάω
άκαρδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και εγω εχω ενα τετοιο θεμα με μια κοπελα....
μου εχει κολλησει,απ οσο μου εχουν πει οι φιλοι μου απο πισμα,και δεν την αφηνω να φυγει
ξημεροβραδιαζομαστε μαζι η απο υπολογιστη η απο κινητο αλλα
απο κοντα δεν εχει τυχει να συναντηθουμε απο τοτε που τελειωσαν οι εξετασεις...

Τι θα μπορουσα να κανω!
Για να βοηθησουν οι κοπελες της παρεας!
ΚΑΙΓΟΜΑΙ!

Αν και δεν είμαι κοπέλα, έτσι για να χουμε να λέμε... Την περίπτωση να της ζητήσεις να βγείτε την έχεις σκεφτεί;;

Τώρα για το πείσμα δεν ξέρω... Αλλά αν ισχύει είναι λίγο βλακεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ δεν σε βοηθάω , για να μάθεις να βάζεις μπιφτέκια ενώ πεινάω
άκαρδε

Να πας να φας....αλλα μην νομιζεις!
στην ιδια μοιρα ειμαστε... :D

Αν και δεν είμαι κοπέλα, έτσι για να χουμε να λέμε... Την περίπτωση να της ζητήσεις να βγείτε την έχεις σκεφτεί;;

Τώρα για το πείσμα δεν ξέρω... Αλλά αν ισχύει είναι λίγο βλακεία...

Το σκεφτηκα...αλλα δεν μπορω να πιστεψω την τυχη μου!
καθε φορα που της το ζηταω εχει κατι να κανει!
εγω την εχω ρωτησει βεβαια εαν εχει προβλημμα και εαν δεν θελει να βγει μαζι μου αλλα λεει οτι δεν ειναι αυτη η υποθεση και οτι απλα ειμαι πολυ ατυχος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το σκεφτηκα...αλλα δεν μπορω να πιστεψω την τυχη μου!
καθε φορα που της το ζηταω εχει κατι να κανει!
εγω την εχω ρωτησει βεβαια εαν εχει προβλημμα και εαν δεν θελει να βγει μαζι μου αλλα λεει οτι δεν ειναι αυτη η υποθεση και οτι απλα ειμαι πολυ ατυχος :/

Άουτς...
Την ρώτησες κιόλας;; Αμάν ρε φίλε... Τι πας κάνεις; Δεν τα ρωτάμε αυτά...
Δηλαδή εσύ τι περίμενες να σου πει;; Ναι, δεν γουστάρω να βγω μαζί σου;;
Τέσπα, επειδή παίζει να είσαι όντως άτυχος, έχεις μία κίνηση που μπορείς να κάνεις...
Ρώτησέ την πότε μπορεί να πάτε για κανέναν καφέ... Κι άμα φας και τότε άκυρο...:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άουτς...
Την ρώτησες κιόλας;; Αμάν ρε φίλε... Τι πας κάνεις; Δεν τα ρωτάμε αυτά...
Δηλαδή εσύ τι περίμενες να σου πει;; Ναι, δεν γουστάρω να βγω μαζί σου;;
Τέσπα, επειδή παίζει να είσαι όντως άτυχος, έχεις μία κίνηση που μπορείς να κάνεις...
Ρώτησέ την πότε μπορεί να πάτε για κανέναν καφέ... Κι άμα φας και τότε άκυρο...:no:


συγνωμη δεν ειμαι καλος στο παιχνιδι αυτο.
(κοπελες...noob here!)
πιο πολυ θα ηθελα να ειμαι εγω οκ με τον εαυτο μου και γι αυτο το ρωτησα αυτο.
Την Ρωτησα και αυτο πριν μερες και μου ειπε οτι εαν παω απο τα μερη της να την παρω ενα τηλεφωνο να ερθει να με βρει εαν εχω χρονο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Kάτσε ρε μεγάλε να συνεννοηθούμε λίγο...
Δεν είστε στο ίδιο μέρος;; Τι σχέση έχετε ως τώρα;;
Δοκίμασες να κάνεις αυτό που σου είπε;;(Δεν ήταν και η καλύτερη απάντηση, αλλά οκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kάτσε ρε μεγάλε να συνεννοηθούμε λίγο...
Δεν είστε στο ίδιο μέρος;; Τι σχέση έχετε ως τώρα;;
Δοκίμασες να κάνεις αυτό που σου είπε;;(Δεν ήταν και η καλύτερη απάντηση, αλλά οκ)

Οκ!
Ας τα βαλουμε σε μια σειρα.
Η σχεση μας πιο πολυ ειναι φιλικη....μιλαμε και τα σχετικα
ποτε μου δεν δοκιμασα να κανω αυτο που μου ειπε γιατι μενει στο #$@^!^*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παιρνω 2 συσκευασιες ηρεμιστικα χαπια, παω στον 5ο οροφο και πηδαω κατω...αν δεν πιασουν αυτα υπαρχουν και κουζινομαχαιρα, 45αρια και καλαζνικοφ. σε ηπιωτερες περιπτωσεις παω σε ψυχολογο. :P

εχμ δεν ειμαι ιδιαιτερα κινητικος σε αυτον τον τομεα για να απαντησω. εχεις ακουσει "μια κοπελα αγαπησα, μια κοπελα πηρα" που λενε??....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οκ!
Ας τα βαλουμε σε μια σειρα.
Η σχεση μας πιο πολυ ειναι φιλικη....μιλαμε και τα σχετικα
ποτε μου δεν δοκιμασα να κανω αυτο που μου ειπε γιατι μενει στο #$@^!^*

Και πώς την έβλεπες πριν;
Το #$@^!^* να υποθέσω ότι σημαίνει "στου διαόλου την μάνα" σε σχέση με σένα;;
Δες άμα ψήνεσαι και την θες πραγματικά, το κάνεις άνετα... Αν είναι όντως πείσμα, θα φανεί εδώ...

παιρνω 2 συσκευασιες ηρεμιστικα χαπια, παω στον 5ο οροφο και πηδαω κατω...αν δεν πιασουν αυτα υπαρχουν και κουζινομαχαιρα, 45αρια και καλαζνικοφ. σε ηπιωτερες περιπτωσεις παω σε ψυχολογο. :P

εχμ δεν ειμαι ιδιαιτερα κινητικος σε αυτον τον τομεα για να απαντησω. εχεις ακουσει "μια κοπελα αγαπησα, μια κοπελα πηρα" που λενε??....:whistle:

Εσύ είσαι καλός ρε... Κι αποτελεσματικός...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το σκεφτηκα...αλλα δεν μπορω να πιστεψω την τυχη μου!
καθε φορα που της το ζηταω εχει κατι να κανει!
εγω την εχω ρωτησει βεβαια εαν εχει προβλημμα και εαν δεν θελει να βγει μαζι μου αλλα λεει οτι δεν ειναι αυτη η υποθεση και οτι απλα ειμαι πολυ ατυχος :/
Κόψε επαφές. Δεν σε θέλει.

Ξανά, επειδή παίζει να το προσπέρασες: δεν σε θέλει. Κόψε τις επαφές μαζί της.

Εξηγούμαι: αυτό το "έχω κάτι να κάνω" δεν στέκει. Όταν λέει "έχω κάτι να κάνω" σημαίνει συνήθως, όταν δεν έχει όντως κάποια σοβαρή δουλειά, να βγει με τις φίλες της, τους φίλους της, το αγόρι της, τον γκόμενο, με κάποιον άλλον εκτός από εσένα! Δες το από την άποψη των αριθμών: η εβδομάδα έχει 168 ώρες. Μείον τον ύπνο, βγαίνουν 112 ώρες κάθε εβδομάδα. Εκατόν δώδεκα ώρες. Εάν ήθελε να βγει μαζί σου, θα έβρισκε ΜΙΑ έστω ώρα από αυτές τις 112 ώρες.

Με προσέχεις; Εάν ήθελε να βγει μαζί σου θα έβρισκε ΜΙΑ έστω ώρα από τις 112 ώρες. Αυτό το "δεν έχω χρόνο" είναι μια φτηνή δικαιολογία του κώλου. Δεν αξίζει την προσοχή σου, άσε την.

Επαναλαμβάνω, δεν σε θέλει, δέξου το. Μου αρκεί η πληροφορία του "έχει πολλά να κάνει". Μάζεψε όσο εγωισμό σου έχει απομείνει, πάρ' το απόφαση ότι τη συγκεκριμένη δεν μπορείς να την έχεις την δεδομένη περίοδο (τουλάχιστον) και συνέχισε την πορεία σου. Ναι, ξέρω, έχεις κολλήσει, σου είναι δύσκολο να ξεκολλήσεις και να το πάρεις απόφαση, αλλά αργά ή γρήγορα θα καταλήξεις εκεί. Γι' αυτό κάνε την χάρη στον εαυτό σου και παράτα την τώρα. Σε λίγο ή περισσότερο καιρό θα σου περάσει το κόλλημά σου.

Και γίνε λίγο πιο εγωιστής. Τον χρειάζεσαι τον εγωισμό - δυστυχώς - για να επιβιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Κόψε επαφές. Δεν σε θέλει.

Ξανά, επειδή παίζει να το προσπέρασες: δεν σε θέλει. Κόψε τις επαφές μαζί της.

Εξηγούμαι: αυτό το "έχω κάτι να κάνω" δεν στέκει. Όταν λέει "έχω κάτι να κάνω" σημαίνει συνήθως, όταν δεν έχει όντως κάποια σοβαρή δουλειά, να βγει με τις φίλες της, τους φίλους της, το αγόρι της, τον γκόμενο, με κάποιον άλλον εκτός από εσένα! Δες το από την άποψη των αριθμών: η εβδομάδα έχει 168 ώρες. Μείον τον ύπνο, βγαίνουν 112 ώρες κάθε εβδομάδα. Εκατόν δώδεκα ώρες. Εάν ήθελε να βγει μαζί σου, θα έβρισκε ΜΙΑ έστω ώρα από αυτές τις 112 ώρες.

Με προσέχεις; Εάν ήθελε να βγει μαζί σου θα έβρισκε ΜΙΑ έστω ώρα από τις 112 ώρες. Αυτό το "δεν έχω χρόνο" είναι μια φτηνή δικαιολογία του κώλου. Δεν αξίζει την προσοχή σου, άσε την.

Επαναλαμβάνω, δεν σε θέλει, δέξου το. Μου αρκεί η πληροφορία του "έχει πολλά να κάνει". Μάζεψε όσο εγωισμό σου έχει απομείνει, πάρ' το απόφαση ότι τη συγκεκριμένη δεν μπορείς να την έχεις την δεδομένη περίοδο (τουλάχιστον) και συνέχισε την πορεία σου. Ναι, ξέρω, έχεις κολλήσει, σου είναι δύσκολο να ξεκολλήσεις και να το πάρεις απόφαση, αλλά αργά ή γρήγορα θα καταλήξεις εκεί. Γι' αυτό κάνε την χάρη στον εαυτό σου και παράτα την τώρα. Σε λίγο ή περισσότερο καιρό θα σου περάσει το κόλλημά σου.

Και γίνε λίγο πιο εγωιστής. Τον χρειάζεσαι τον εγωισμό - δυστυχώς - για να επιβιώσεις.
Ναι μωρε...αυτοι οι κ@λ@εγωισμοι ...θρεφουν τις ανθρωπινες σχεσεις...!Συντηρηστε τους οσο μπορειτε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μαζεύουν υλικό για το σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι μωρε...αυτοι οι κ@λ@εγωισμοι ...θρεφουν τις ανθρωπινες σχεσεις...!Συντηρηστε τους οσο μπορειτε....:/:

Ο εγωισμός είναι η πιο παρεξηγημένη αρετή απ' όλες... Ειλικρινά εμάς που τον έχουμε μας σώζει... Όσο παράξενο κι αν ακούγεται... Σε σώζει από το να την πατάς και να πληγώνεσαι συνέχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ο επιμένων νικά. Και χωρίς να την πρήζεις, βγείτε μαζί, δείξε της τον καλό σου εαυτό, κόψε αντιδράσεις και δράσε κατάλληλα. Νομίζω ότι αν δεν έχει κάτι άλλο, θ' ασχοληθεί μαζί σου σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πας στην επομενη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top