Ποια είναι η άποψή σας για την ζωή;

Διαλέξτε ποιο από αυτά νοιώθετε

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Life sucks

    Ψήφοι: 7 18.4%
  • Life is good

    Ψήφοι: 18 47.4%
  • Πιο πολύ sucks

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Πιο πολύ good

    Ψήφοι: 8 21.1%

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Life sucks? Η μήπως η ζωή είναι ωραία? Ποιό σας συμβαίνει περισσότερο? Τι πιστεύετε? Εγώ πιστεύω και στα δύο αναλόγως.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είμαι από τους αισιόδοξους...Life is gooooooood baby!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμμμ δύσκολη ερώτηση σε κάποιους τομής είμαι ευχαριστημένος σε άλλους όχι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ότι θέλω να τα παρατήσω , μου αρέσει δλδ η ζώη μου άσχετα που έχω αν έχω προβλήματα όπως είπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η ζωή δεν είναι αντικειμενικά ωραία ούτε αντικειμενικά χάλια -- και αυτό επειδή δε μας κάνει καν το κόπο να ασχοληθεί μαζί μας, είτε υποβοηθώντας, είτε καταστρέφοντας.


Σε καμμία περίπτωση πάντως, δε θα έλεγα πως η ζωή αξίζει να την υπομένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Σε καμμία περίπτωση πάντως, δε θα έλεγα πως η ζωή αξίζει να την υπομένεις.

Aναρωτιέμαι...της ζωής της αξίζει να υπομένει εμάς? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Η ζωή δεν είναι αντικειμενικά ωραία ούτε αντικειμενικά χάλια -- και αυτό επειδή δε μας κάνει καν το κόπο να ασχοληθεί μαζί μας, είτε υποβοηθώντας, είτε καταστρέφοντας.
Χμμ τότε δεν θα είμασταν ελεύθερη, επίσης η ζωή είναι μια κατάσταση που από όσο ξέρω η καταστάσεις δεν ενεργούν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πιο πολυ sucks ουτως ωστε τις ελαχιστες φορες που ειναι good να το νιωθουμε περα για περα μεσα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ζωη ειναι ωραια αρκει να την χειριστεις σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Μια χαρά είναι η ζωή αλλά δεν έχει η ψηφοφορία επιλογή Life sucks good :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Μια χαρά είναι η ζωή αλλά δεν έχει η ψηφοφορία επιλογή Life sucks good :P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

όποιος δεν γουστάρει τη Ζωή να πάει να βρει την Ελπίδα :P

Η ζωή είναι ωραία βρε!!!! με όλες τις δυσκολίες και αναποδιές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Η ζωή είναι ωραία βρε!!!! με όλες τις δυσκολίες και αναποδιές!!!!

...και με τις χαρές και τα καλά της θα ήθελα να προσθέσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

όποιος δεν γουστάρει τη Ζωή να πάει να βρει την Ελπίδα :P

Η ζωή είναι ωραία βρε!!!! με όλες τις δυσκολίες και αναποδιές!!!!

Αυτό λέω και εγώ μια χαρά είναι η ζωή, αν δεν υπήρχαν αναποδιές, δυσκολίες και τέτοια τότε θα ήταν βαρετή και δεν θα είχε καθόλου ενδιαφέρον. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Η ζωή είναι ωραία και με τα στραβά και με τα καλά της!Εξάλλου τι νόημα θα είχε αν όλα ήταν πάντα ρόδινα δεν θα είχαμε γνωρίσει την στενοχώρια και την δυστυχία για να εκτιμήσουμε πραγματικά την χαρά και την ευτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Η Ζωή είναι ωραία λέμε....αλλά τα έχει με άλλον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ωραίο θεματάκι!!!

Αυτό που έχω καταλάβει είναι πως η ζωή είναι η μεγαλύτερη πουτ.... .στήνει τα πιο απίστευτα παιχνίδια και τις πιο απρόβλεπτες καταστάσεις.Όταν κάτι σου πάει στραβά τότε συμβαίνουν χιλιάδες ακόμη που μπορεί να σε ρίξουν και να σε απελπίσουν και ξαφνικά απο το τίποτα γίνεται κάτι και σου αναπτερώνει τις ελπίδες.Παράδειγμα:Οι τλτ μήνες(για να μην πω χρόνια) ήταν απο τους πιο δύσκολους που έχω περάσει οικονομικά και συναισθηματικά(μιλάμε για πραγματικές δυσκολίες όμως στο σημείο να μένω με 20 ευρώ στην τσέπη για να περάσω ένα μήνα μέχρι να ξαναπληρωθώ) κι όλα στραβά κλοπές,χωρισμοί κ.α.Φεύγω για διακοπές να ηρεμήσω (Κρήτη) που μου άρεσε πολύ και γυρνώντας σήμερα στο γραφείο μου προτείνουν μετάθεση στην Κρήτη (!!!!!!) με αύξηση(!!!!!!!!!).Ακριβώς η αλλαγή που χρειαζόμουν για να μην τρελαθώ!!!Δεν βρίσκω πως άλλιως να περιγράψω τι πιστεύω για τη ζωή εκτός απο αυτούς τους στίχους:
Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις
κι αρχίζουνε τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Η ζωή είναι απαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Η Ζωή είναι ωραία λέμε....αλλά τα έχει με άλλον!:P

Αλλά εγώ είμαι γυναίκα και δεν με ενδιαφέρει με ποιόν είναι 8)


Στο θέμα μας....Life is life...οπώς λέει ένα τραγούδι....είναι καλή, είναι κακιά, είναι υπέροχη, είναι εφιαλτική, είναι εύκολη, είναι δύσκολη...Όλες οι αντιθέσεις μαζί....Ένα υπέροχο μείγμα....με εναλλαγές....Γι'αυτό life is funnyyyyyyyy my dear 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όσο έχεις κάτι να ασχολείσαι η ζωή είναι ωραία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
......και γυρνώντας σήμερα στο γραφείο μου προτείνουν μετάθεση στην Κρήτη (!!!!!!) με αύξηση(!!!!!!!!!)......


θέλω και γω :( :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Arty2:
Όσο έχεις κάτι να ασχολείσαι

... όντως :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top