Piercings

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι βρε
απλά ήθελα να πω ότι ακόμα και εσύ (ή εγώ) μπορεί να αλλάξουμε κάποτε γνώμη .αυτά .συνεχίστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Σκέφτομαι να κάνω σκουλαρίκι στο φρύδι...

Έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό μαγαζί στην Αθήνα (οποιαδήποτε περιοχή)?

Μ' ενδιαφέρει να είναι καθαρό και να είναι κανένας έμπειρος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Νίκο, από προσωπική εμπειρία, μόνο το 8ball στην Πατησίων ξέρω...αν και είμαι γενικά περίεργη, έμεινα πολύ ευχαριστημένη!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Με βάζεις σε σκέψεις, είναι και πολύ κοντά στην σχολή...
(θα πάω να δω πως είναι και από κοντά και να ρωτήσω τιμές)

Ελάτε βρε παιδιά,, 10 σελίδες γεμάτες piercing διάβασα, που τις κάνατε τις τρύπες όλοι εσείς?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
λατρεύω το πίρσινγκ στον αφαλό (όχι σε μένα8) , στις γυναίκες)


υστερόγραφο :
Με βάζεις σε σκέψεις, είναι και πολύ κοντά στην σχολή...

και ;?;?

δηλαδή άμα είχε γραφείο τελετών κοντά στην σχολή σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σε λιγότερο από έναν μήνα γίνομαι 20 και σκέφτομαι να κάνω τρύπα στην μύτη. :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πως το εννοεις? Ως δωρο στον εαυτο σου?:P

Παντως, δεν ποναει, μπορει το πρωτο διαστημα να εχεις την εντυπωση πως ολοι σε κοιτουν στη μυτη, αλλα πολυ συντομα θα ξεχασεις οτι εχεις σκουλαρικι εκει...
Πλεον δεν κανει βεβαια και ιδιαιτερη εντυπωση στους αλλους, ωστε να το σχολιαζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πως το εννοεις? Ως δωρο στον εαυτο σου?:P

Παντως, δεν ποναει, μπορει το πρωτο διαστημα να εχεις την εντυπωση πως ολοι σε κοιτουν στη μυτη, αλλα πολυ συντομα θα ξεχασεις οτι εχεις σκουλαρικι εκει...
Πλεον δεν κανει βεβαια και ιδιαιτερη εντυπωση στους αλλους, ωστε να το σχολιαζουν...

Ακριβώς έτσι...:P
Το σκέφτομαι εδώ και 5 χρόνια και λέω επιτέλους να το κάνω μιας και δεν έχω βαρεθεί την ιδέα τόσο καιρό (σαν κάποιες άλλες).

Νεράιδα έχεις τρύπα στην μύτη; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αυτό είναι αλήθεια - να θες να ξεχωρίσεις και να μην μπορείς :mad:

η μόνη λύση είναι να δοκιμάσεις κάτι εξεζητημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αυτό είναι αλήθεια - να θες να ξεχωρίσεις και να μην μπορείς :mad:

η μόνη λύση είναι να δοκιμάσεις κάτι εξεζητημένο

Ωραία η φωτογραφία σου, έχεις εκεί τρύπα; :whistle:


Πονάει; Δεν σε γαργαλάει; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ακριβώς έτσι...:P
Το σκέφτομαι εδώ και 5 χρόνια και λέω επιτέλους να το κάνω μιας και δεν έχω βαρεθεί την ιδέα τόσο καιρό (σαν κάποιες άλλες).

Νεράιδα έχεις τρύπα στην μύτη; :happy:

Εγω το σκεφτομουν 8 χρονια πριν την κανω...ολοι κανουμε μαλακιες :P
Βασικα και μονο που σκεφτομαι οτι ενδεχεται να πονεσω, γινομαι "λουις" και αυτος ηταν ο λογος που δεν...Το αυτο ακριβως ισχυει και για το οτι εδω και 10 χρονια θελω να χτυπησω ενα τατου και δεν το εχω κανει :P
Το θαρρος μου, βλεπεις, φθανει μεχρι το σκουλαρικι στη μυτη και το λειζερ αποτριχωσης :P:redface:


Και αφου μετα απο τοσα χρονια το θελεις ακομα, κανε την...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγω το σκεφτομουν 8 χρονια πριν την κανω...ολοι κανουμε μαλακιες :P
Βασικα και μονο που σκεφτομαι οτι ενδεχεται να πονεσω, γινομαι "λουις" και αυτος ηταν ο λογος που δεν...Το αυτο ακριβως ισχυει και για το οτι εδω και 10 χρονια θελω να χτυπησω ενα τατου και δεν το εχω κανει :P
Το θαρρος μου, βλεπεις, φθανει μεχρι το σκουλαρικι στη μυτη και το λειζερ αποτριχωσης :P:redface:


Και αφου μετα απο τοσα χρονια το θελεις ακομα, κανε την...;)

Μπα μην το λες...για να αντέχεις το λέιζερ της αποτρίχωσης είσαι....θαρραλέα! :P:redface:
(εγώ στο κερί είμαι έτοιμη να τσιρίξω!) :redface:

Θα το διπλοτριπλοσκεφτώ μέχρι τότε και θα αποφασίσω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εγω παλι εχω μονο 3 στο αριστερο αυτι και ενα στο δεξι ...εκει εμεινα:/: ..γιατι αν εκανα και αλλο θα με πετουσαν απο το σπιτι..τα αλλα δεν τα ειχαν δει(στο αριστερο)..αργα τα ανακαλυψαν οποτε το επαιξα ανηξερη:D χμμ τωρα σε κανενα χρονο λεω να κανω δυο στο χειλος και ενταξει για τα αυτια δεν το συζηταμε..θα τα γεμισω θα βγαλω τα αποθημενα μου:D και για σεπτουμ(στην μυτη κρικακι) το σκεφτομουν..αλλα μολις ειδα κατι αγελαδες στην ΤV αλλαξα γνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγω το σκεφτομουν 8 χρονια πριν την κανω...ολοι κανουμε μαλακιες :P
Βασικα και μονο που σκεφτομαι οτι ενδεχεται να πονεσω, γινομαι "λουις" και αυτος ηταν ο λογος που δεν...Το αυτο ακριβως ισχυει και για το οτι εδω και 10 χρονια θελω να χτυπησω ενα τατου και δεν το εχω κανει :P
Το θαρρος μου, βλεπεις, φθανει μεχρι το σκουλαρικι στη μυτη και το λειζερ αποτριχωσης :P:redface:


Και αφου μετα απο τοσα χρονια το θελεις ακομα, κανε την...;)

Εγώ το σκέφτομαι εδώ και κάτι μέρες.:hmm:
Βέβαια και μόνο που σκέφτομαι τον πονο λέω ΠΟΤΕ.:worry:
Αλλά πόσο να πονάει πια;:confused: Μετά πρήζεται;
Μετά αν θες να την κλείσεις μένει σημαδάκι ε;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agia93

Νεοφερμένος

Η :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
λοιπόν.. εγώ έχω ένα άνω χείλος και ένα αφαλό, και 3 στα αυτία. στο χείλος δεν ένοισα τίποτα ισώς ευτεγε η αλοιφή που είχα βάλει πρίν για να μειώσει τον πόνο.στον αφαλό πόνεσα αρκετά και μου έκανε πρίξιμο για μήνες.. Βέβαια για μια δειλή σαν εμένα ο ψυχολογικός πόνος ήταν απίστευτος.. αλλά.. ο σκοπός αγιάζει τα μέσα :P . Όσοι το σκέφτεστε και σας αρέσει τολμήστε το.. απλά κοιτάξτε να πατέ σε κατάλληλο μαγαζί με καλή φήμη.

Εγώ το σκέφτομαι εδώ και κάτι μέρες.:hmm:
Βέβαια και μόνο που σκέφτομαι τον πονο λέω ΠΟΤΕ.:worry:
Αλλά πόσο να πονάει πια;:confused: Μετά πρήζεται;
Μετά αν θες να την κλείσεις μένει σημαδάκι ε;;:/:

για τον πόνο θα σου πρότεινα να βάλεις πρίν μία αλοιφή απο αύτες που μουδιάζουν τοπικά το σημείο, αν και δεν είναι και τόσο τρομερός. είναι ακριβώς σαν εμβόλιο. Επίσης μπορείς να βάλεις μετά κατάλληλες αλοιφές για προστασία ώστε να μην ερεθιστέις. όσο για το σημαδι..:/: απο τις εμπειρίες μου βλέπω πως απλά ελαττώνετε.. δεν φέυγει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Σε λιγότερο από έναν μήνα γίνομαι 20 και σκέφτομαι να κάνω τρύπα στην μύτη. :hmm::hmm:

Δεν πονάει καθόλου όταν σου την κανουν, μετά στην περιποίηση λίγο που θα πρεπει να το γυρνάς θα σε ενοχλει, απο την στιγμή που θα βάλεις το δικό σου σκουλαρίκι, που δεν θα ναι αυτο το σαλιγκάρι που σου βάζουν αυτοι, ουτε που θα την καταλαβαίνεις!!
Ηθελα χρόνια να την κάνω!! Την έχω τρία χρόνια!! Δεν την έχω βαρεθεί!

Χρόνια θέλω να κάνω και ταττού αλλα.....:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
μαρεσουν ειδικα στη μυτη το λατρευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εχω απο 2 τρυπες στα αυτια και τωρα 6ελω να κανω υπογλωσιο ομως οι δικοι μου μ'αφηνουν και 6α το κανω χωρις να το μα6ουν
3ερετε κανενα μαγαζι που να κανει κοντα στον πειραια ή στο μοναστιρακι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
HELP!Θέλω να κάνω τρύπα στο χείλος αλλά φοβάμαι τον πόνο και τις μολύνσεις!Μπορεί κάποιος που έχει εκεί να μου πει πόσο πόνεσε,πόσο του κόστισε,τι χρειάστηκε να κάνει μετά(φροντίδα κλπ) και (για Θεσσαλονίκη) πού την έκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εχω τρεις στο ενα αυτι και αλλες δυο στο αλλο!θελω να κανω στη μυτη αλλα τα σκουλαρικια που χρησιμοποιουν για να κανουν την τρυπα ειναι σχετικα μεγαλα και δν μαρεσει να κυκλοφορω με αυτο ενα μηνα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top