Ο "διάβολος" ήταν στους καπνούς;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό που με κάνει να αναρωτιέμε είναι τελικά όλα είναι μια πλάνη ή αλήθεια; δείτε τις φώτο απο την 11η Σεπτεμβρίου και τα λίγκ και ΄πείτε τι πιστέυετε, είναι ο σατανάς; ή απλά μια ιδέα; πιστέυετε ότι ήταν εκεί;:hmm:
wtc-satan-face-fake.jpg satan-02.gif satan-03.jpg
satan-04.jpg
Εγινέ σάλος με αυτές τις φώτο και απλά βρήκα κάποια άσχετα λίνκ για να δείτε και εσεις τις φωτογραφείες.


Οι παραπάνω φώτο άν υπάρχει πρόβλημα παρακαλώ άς διωρθοθούν όπως και δε περίπτωση ιδίου θέματος. Ευχαριστώ

πηγή1 πηγή2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι η φαντασία τα προκαλεί όλα? Μετά λένε "α δείτε εκεί, φαίνεται ένα πρόσωπο" Και τελικά σε όλους υποβάλλεται η ιδέα ότι όντως βλέπουν ένα πρόσωπο.

Είναι σαν να παίζουν μικρά παιδιά κοιτώντας τα σύννεφα και να συγκρίνουν τι βλέπουν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πως ξέρουμε οτι δεν είναι επεξεργασμένες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα πού ξέρουν ότι αυτό το πρόσωπο είναι του διαβόλου δεν κατάλαβα; πώς βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Γιατί ξεχνάτε πόσες είχαν κυκλοφορήσει λίγους μήνες μετά που υποτίθεται έδειχναν μέσα στους καπνούς τη φάτσα του "Επίτιμου";;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Α το εκανα κι εγώ όταν ήμουν μικρή! :) Και τώρα το κάνω καμιά φορά..
Ξαπλώνω ανάσκελα και φτιάχνω μορφές με το μυαλό μου στα σύννεφα που περνούν :)

Πάντως υπάρχουν κάποιες θεωρίες -πέραν της επίσημης- που χρίζουν έρευνας, σε ότι αφορά το WTC αλλά αυτές οι εικόνες δε νομίζω πως είναι μια από αυτές. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
photoshoped βρε παιδιά... Σιγά τα αβγά! Ο καθένας κάνει ότι θέλει με το photoshop και λίγη φαντασία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και οι κάμερες που τα τράβηξαν επιτόπου; θα ρίσκαρε π.χ. το cnn να χαλάσει την φήμη του;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
υπάρχει βίντεο; Όχι στοπ καρέ όμως... Βίντεο σε κίνηση που να δείχνει αυτό το "πρόσωπο";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
υπάρχει βίντεο; Όχι στοπ καρέ όμως... Βίντεο σε κίνηση που να δείχνει αυτό το "πρόσωπο";

Ναι το έχει ο άντρας μου απο το γιουτούμπ και ΄το είχε τότε στις ειδήσεις, τι ενοείς καρε καρέ;

πρέπει να είσαι μέλος για να το δείς, ο άντρας μου ασχολείτςε με συντριβές αεροπλάνων και έχει πολλά βίντεο και με την 11η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mα αν ειναι επεξεργασμενες δε φταιει το cnn , και του cnn θα ειναι χωρις τις φατσες.

Τις ειχα δει και γω καποια στιγμη. Φαση εχουν, αλλα ακομα και να μην ηταν επεξεργασμενες παλι δεν σημαινει κατι.

Αν σχηματιζαν το προσωπο του Μπους....τοτε κατι γινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mα αν ειναι επεξεργασμενες δε φταιει το cnn , και του cnn θα ειναι χωρις τις φατσες.

Τις ειχα δει και γω καποια στιγμη. Φαση εχουν, αλλα ακομα και να μην ηταν επεξεργασμενες παλι δεν σημαινει κατι.

Αν σχηματιζαν το προσωπο του Μπους....τοτε κατι γινεται :P

Γιατί δεν φτέει μερικά ήταν πλάνα εκτάκτου δελτίου που τα είχαν τότε, ο δικός του τα τραβάει, νομίζω:D


Βρήκα αυτό το βίντεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά.. είδα τα βίντεο. Φαίνονται σκόνες που για 1-2 δευτερόλεπτα από συγκεκριμένη οπτική γωνία μοιάζουν με πρόσωπο. Δεν λέει κάτι. Μπορώ να βγάλω πολλές φώτο από την καθημερινότητά μου που μοιάζουν με πρόσωπα, πράγματα κτλ. Σύννεφα, πλακάκια στο έδαφος, σκιές όταν σκοτεινιάζει το απόγευμα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
spoooooky...............




:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ουουοουυυυυυ!!!!
(λουκά talking)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
O σατανάς ήταν στους καπνούς και τις φωτιές;

Μπαααααααααααααααα, ο σατανάς άραζε σε έναν παιδικό σταθμό εκείνη τη στιγμή...

Έλεγε παραμυθάκια στα παιδάκια.. και όχι μόνο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aerosmith

Νεοφερμένος

Ο Aerosmith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω λεω πως το εκαναν οι ιδιοι οι αμερικανοι (εριξαν τους πυργους) και το εκαναν να φανει ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι αν αυτό που απεικονίζεται δεν είναι ο διάβολος αλλά ο θεός που πήγε να μαζέψει αυτοπροσώπως τις ψυχές που θα χανόντουσαν? :hmm:



:P:P:P
νταξ, κι εγώ κάπου πιστεύω αλλά ας μην είμαστε υπερβολικοί....
στις φωτογραφίες αυτές, μιας που εγώ συνεχίζω ακόμα και τώρα να παίζω το παιχνίδι με τα σύννεφα, κατάφερα και είδα επιπλέον ένα πρόβατο σε άλμα, ένα εγκέφαλο αγελάδας με σπογγώδη εγκεφαλοπάθεια, τη μάσκα από έναν transformer κι αν συνεχίσω να ψάχνω είμαι σίγουρη ότι θα δω πολλά ακόμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα δεν ειχε η φοτογραφια μεγενθηση και δεν ειχε κυκλοσει το σημειο, ποσοι θα το πρωσεχαν; Αν απλα ητανε κυκλομενο το σημειο αλλα δεν ξεραμε για τι ψαχναμε ποσοι θα καταλαβεναν οτι υπαρχει ενα προσωπο εκει;.... Εγω εχω δει και μια φοτο (photosphoped βεβαια) που εχει το προσωπο του Μητσοτακι μεσα στους καπνους... Λετε να το εκανε αυτος;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top