Μισώ τη θάλασσα

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μισω τη θαλασσα! Αυτο ας γινει αντιληπτο. Στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που συνεχεια μου λενε να μπω στη θαλασσα και δε λενε να καταλαβουν οτι δε μου αρεσει εμενα εκει περα. Μου λεει η μανα μου ποσο καλο κανει η θαλασσα αλλα δε με νοιαζει. Δε μου αρεσει. Τη σιχαινομαι. Μου τη σπαει που καθε φορα που τους το λεω γκρινιαζουν και κανουν μορφασμους. Επειδη δηλαδη αρεσει σε αυτους πρεπει να αρεσει και σε μενα; Δε μου αρεσει επειδη η αμμος κολλαει στα ποδια, το νερο της θαλασσας ειναι κρυο, εχει φυκια, εχει το ενα, εχει το αλλο και γενικα δε μου αρεσει να μπαινω στη θαλασσα. Αν ειμαι στην ξαπλωστρα με το καφεδακι μου και το περιοδικο μου ειναι μια χαρα και μου αρεσει. Αλλα και παλι δε μου αρεσει το περιβαλλον της παραλιας. Επισης, μου τη σπαει αμα εχει μουσικη. Επισης, μου τη σπαει που τωρα το Καλοκαιρι ανοιγω περιοδικα και βλεπω παντου διασημους στις παραλιες. Ανοιγω την τηλεοραση και βλεπω παλι τα περιοδικα με τους διασημους στην παραλια. Μου τη δινει που σχεδον σε ολους τους διασημους αρεσει η θαλασσα. Βεβαια, σκεφτομαι οτι μερικοι πανε επιτηδες εκει περα για να τους φωτογραφιζουν. Μου τη σπαει γενικα που αρεσει σε τοσο κοσμο η θαλασσα.
Προτιμω την πισινα. Αυτο ας γινει αντιληπτο στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που μου λενε οτι το νερο της πισινας δεν ειναι καθαρο κτλ. Δε με νοιαζει. Εμενα μου αρεσει η πισινα. Το νερο της δεν ειναι κρυο (παντα), δεν εχει αμμο, δεν εχει φυκια και νιωθω πιο ασφαλης, νιωθω καλυτερα στην πισινα. Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι μεγαλες και ωραιες πισινες σε πολυτελη ξενοδοχεια. Μου αρεσει πολυ να εχω δωματιο σε πολυτελες ξενοδοχειο με ιδιωτικη πισινα. Ειδα στο περιοδικο focus κατι φοβερο, μια πισινα που αιωρειται αναμεσα σε ουρανοξυστες. Τελειο! Μια τεραστια πισινα που κρεμεται απο τον 57ο οροφο, υποβασταζομενη απο 3 ουρανοξυστες. Προκειται για το Marina Bay Sands που ειναι και καζινο και ξενοδοχειο και μουσειο και εστιατοριο και εμπορικο κεντρο. Βρισκεται στην Σιγκαπουρη. Που να τρεχεις εκει περα; Δε γινοταν να ειναι στην Ελλαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πρώτον, σταματάς να διαβάζεις ανόητα περιοδικά που αναφέρουν τη ζωή των διασήμων.

Δεύτερον, σταματάς ν πηγαίνεις στη παραλία.

Τρίτον, σταματάς τη γκρίνια γιατί καλοκαιριάτικα θέλω να πηγαίνω στη παραλία και να διαβάζω χαρούμενα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σα να άκουγα το γκρινιάρη από τα στρουμφάκια.
Χωρίς παρεξήγηση έτσι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Φίλε και εγώ δεν ενθουσιάζομαι με την θάλασσα. Πάω αλλά γενικά προτιμώ το βουνό και τα σπορ του βουνού. Ειδικά όταν μπαίνω δε μου αρέσει καθόλου πολύ κρύο :)

Πιστεύω γενικά ότι το περιβάλλον της θάλασσας είναι ανθυγιεινό παρόλα αυτά είναι ένας καλός τρόπςο γυμναστικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν στα 24 σου συνεχιζουν να σε πριζουν η γονεις σου για ενα τοσο ασυμαντο θεμα και δεν τους το εχεις ξεκοψει και εχεις αναγκη να μπεις σε ενα φορουμ να μας πεις ποσο σου την σπαει η θαλασσα, και μαλιστα συνδεεις αυτο με τα περιοδικα κλπ, η για troller θα σε παρω, η απλα πρεπει να αλλαξεις οπτικη στο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Είναι ωραία η Σιγκαπούρη πάντως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μισω τη θαλασσα! Αυτο ας γινει αντιληπτο. Στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που συνεχεια μου λενε να μπω στη θαλασσα και δε λενε να καταλαβουν οτι δε μου αρεσει εμενα εκει περα. Μου λεει η μανα μου ποσο καλο κανει η θαλασσα αλλα δε με νοιαζει. Δε μου αρεσει. Τη σιχαινομαι. Μου τη σπαει που καθε φορα που τους το λεω γκρινιαζουν και κανουν μορφασμους. Επειδη δηλαδη αρεσει σε αυτους πρεπει να αρεσει και σε μενα; Δε μου αρεσει επειδη η αμμος κολλαει στα ποδια, το νερο της θαλασσας ειναι κρυο, εχει φυκια, εχει το ενα, εχει το αλλο και γενικα δε μου αρεσει να μπαινω στη θαλασσα. Αν ειμαι στην ξαπλωστρα με το καφεδακι μου και το περιοδικο μου ειναι μια χαρα και μου αρεσει. Αλλα και παλι δε μου αρεσει το περιβαλλον της παραλιας. Επισης, μου τη σπαει αμα εχει μουσικη. Επισης, μου τη σπαει που τωρα το Καλοκαιρι ανοιγω περιοδικα και βλεπω παντου διασημους στις παραλιες. Ανοιγω την τηλεοραση και βλεπω παλι τα περιοδικα με τους διασημους στην παραλια. Μου τη δινει που σχεδον σε ολους τους διασημους αρεσει η θαλασσα. Βεβαια, σκεφτομαι οτι μερικοι πανε επιτηδες εκει περα για να τους φωτογραφιζουν. Μου τη σπαει γενικα που αρεσει σε τοσο κοσμο η θαλασσα.
Προτιμω την πισινα. Αυτο ας γινει αντιληπτο στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που μου λενε οτι το νερο της πισινας δεν ειναι καθαρο κτλ. Δε με νοιαζει. Εμενα μου αρεσει η πισινα. Το νερο της δεν ειναι κρυο (παντα), δεν εχει αμμο, δεν εχει φυκια και νιωθω πιο ασφαλης, νιωθω καλυτερα στην πισινα. Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι μεγαλες και ωραιες πισινες σε πολυτελη ξενοδοχεια. Μου αρεσει πολυ να εχω δωματιο σε πολυτελες ξενοδοχειο με ιδιωτικη πισινα. Ειδα στο περιοδικο focus κατι φοβερο, μια πισινα που αιωρειται αναμεσα σε ουρανοξυστες. Τελειο! Μια τεραστια πισινα που κρεμεται απο τον 57ο οροφο, υποβασταζομενη απο 3 ουρανοξυστες. Προκειται για το Marina Bay Sands που ειναι και καζινο και ξενοδοχειο και μουσειο και εστιατοριο και εμπορικο κεντρο. Βρισκεται στην Σιγκαπουρη. Που να τρεχεις εκει περα; Δε γινοταν να ειναι στην Ελλαδα;

Άμα ξαναπεις την λέξη "μου την σπάει" ακόμη μια φορά, θα τα σπάσω όλα εδώ μέσα...

Υ.Σ Δε κατάλαβα που θέλεις να καταλήξεις και επιπλέον τι ακριβώς ζητάς από εμάς.

Υ.Σ.1 GROW UP και την επόμενη φορά πάνε μόνος σου παραλία για να μη σου την "σπάνε" οι γονείς σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μισω τη θαλασσα! Αυτο ας γινει αντιληπτο. Στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που συνεχεια μου λενε να μπω στη θαλασσα και δε λενε να καταλαβουν οτι δε μου αρεσει εμενα εκει περα. Μου λεει η μανα μου ποσο καλο κανει η θαλασσα αλλα δε με νοιαζει. Δε μου αρεσει. Τη σιχαινομαι. Μου τη σπαει που καθε φορα που τους το λεω γκρινιαζουν και κανουν μορφασμους. Επειδη δηλαδη αρεσει σε αυτους πρεπει να αρεσει και σε μενα; Δε μου αρεσει επειδη η αμμος κολλαει στα ποδια, το νερο της θαλασσας ειναι κρυο, εχει φυκια, εχει το ενα, εχει το αλλο και γενικα δε μου αρεσει να μπαινω στη θαλασσα. Αν ειμαι στην ξαπλωστρα με το καφεδακι μου και το περιοδικο μου ειναι μια χαρα και μου αρεσει. Αλλα και παλι δε μου αρεσει το περιβαλλον της παραλιας. Επισης, μου τη σπαει αμα εχει μουσικη. Επισης, μου τη σπαει που τωρα το Καλοκαιρι ανοιγω περιοδικα και βλεπω παντου διασημους στις παραλιες. Ανοιγω την τηλεοραση και βλεπω παλι τα περιοδικα με τους διασημους στην παραλια. Μου τη δινει που σχεδον σε ολους τους διασημους αρεσει η θαλασσα. Βεβαια, σκεφτομαι οτι μερικοι πανε επιτηδες εκει περα για να τους φωτογραφιζουν. Μου τη σπαει γενικα που αρεσει σε τοσο κοσμο η θαλασσα.
Προτιμω την πισινα. Αυτο ας γινει αντιληπτο στους γονεις μου πρωτα απ' ολα που μου λενε οτι το νερο της πισινας δεν ειναι καθαρο κτλ. Δε με νοιαζει. Εμενα μου αρεσει η πισινα. Το νερο της δεν ειναι κρυο (παντα), δεν εχει αμμο, δεν εχει φυκια και νιωθω πιο ασφαλης, νιωθω καλυτερα στην πισινα. Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι μεγαλες και ωραιες πισινες σε πολυτελη ξενοδοχεια. Μου αρεσει πολυ να εχω δωματιο σε πολυτελες ξενοδοχειο με ιδιωτικη πισινα. Ειδα στο περιοδικο focus κατι φοβερο, μια πισινα που αιωρειται αναμεσα σε ουρανοξυστες. Τελειο! Μια τεραστια πισινα που κρεμεται απο τον 57ο οροφο, υποβασταζομενη απο 3 ουρανοξυστες. Προκειται για το Marina Bay Sands που ειναι και καζινο και ξενοδοχειο και μουσειο και εστιατοριο και εμπορικο κεντρο. Βρισκεται στην Σιγκαπουρη. Που να τρεχεις εκει περα; Δε γινοταν να ειναι στην Ελλαδα;

Τ.π η θάλασσα είναι μια χαρά, αρκεί να μην πηγαίνει κανείς εκεί που πάνε οι μάζες. Στα ξενοδοχεία που περιγράφεις δεν θα πήγαινα ούτε τσάμπα. Διακοπές καταλαβαίνει κανείς μόνο στην άγρια φύση που μπορείς να γαμιέσαι και να μην σε νοιάζει αν θα σε δει κανείς και που δεν σκούζει η κάθε κυράτσα νννννικολάκη όχι στα βαθειά παιδί μου. Θα σε σπάσω στο ξύλο κωλόπαιδο γαμώ το ξεσταύρ μου, αν σε ξαναπάρω μαζί μου να με χέσεις !!! έλα δω σκασμένο ! τσακίσου δω γαμώτο ! Κατά τα άλλα τα γνωστά, ο άνθρωπος είναι χθόνιο (γήινο) πλάσμα, που κάθε προσωρινή του απόδραση σε βυθούς ή αιθέρες κρύβει ευσεβείς πόθους να πάρει μια δόση ελευθερίας που έχουν τα άλλα ζώα (αετοί ή δελφίνια) και που ποτέ αυτός δεν θα αποκτήσει. Εκτός εάν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Είναι ωραία η Σιγκαπούρη πάντως... :D

Άσχετο!

Στο θέμα μας...
Πόσο δύσκολο σου είναι να αγνοήσεις όλους όσους σε λένε πόσο ωραία είναι η θάλασσα και πόσο καλό κάνει κτλ κτλ και να κάνεις ότι θέλεις εσύ;;
Στη θέση σου δεν θα το έκανα καν θέμα. Δεν σ' αρέσει, μην πας. Τόσο απλό, my dear!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μου θυμησες εναν φιλο μου που ειχε πει το εξης αμιμητο:
""Mου αρεσει η θαλασσα αλλα τι να παω εκει τωρα ?Να βραχω?? ""


Επισης αφιερωμενο απο εμενα εξαιρετικα..
:P:P

Και για να σου λυσω την απορια ...Ξερεις γιατι ολοι γουσταρουν την θαλασσα το καλοκαιρι κυριως??

Γιατι μπορεις να κανεις οποια μαλακια σου ερθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπαινεις μεσα,κανεις βουτιες,γινεσαι σκατα και μετα βλεπεις και τους αλλους και λες ""Δεν γαμιεται ,ας τα σπασουμε"", συζητας ατελειωτα με τις φιλες σου για το ενα και το αλλο , γνωριζεις νεους ανθρωπους. , παιζεις ατελειωτα ταβλι και χαρτια , κανεις ηλιοθεραπια,παιζεις ρακετες , φτιαχνεις πυργακια στην αμμο και τα γκρεμιζεις, θαβεις την κολλητη σου την ωρα που κοιμαται και μετα αυτη σε βριζει και γινεσαι ρεζιλι αλλα χεστηκες , βρεχεις εκεινους-ες που μπαινουν αργα αργα και καλα γιατι κρυωνουν ( και οχι γιατι θελουν να δειξουν το νεο τους μαγιο..οχι , οχι:P:P:P ) , αναβεις φωτια το βραδυ και παιζεις κιθαρα με τα φιλαρακια,νανουριζεσαι με τους ηχους της ,χανεσαι στο ''μπλε '' της....Γοητευεσαι....Γι αυτο το λογο (σχεδον) ΟΛΟΙ λατρευουμε την θαλασσα και παμε...
Τωρα αν εσυ προτιμας την πισινα...Που βρωμαει χλωριο και ειναι μια τρυπα νερο αναμεσα σε μπετα τοτε τι να σου πω.Κανε οτι θελεις....Αλλα μετα μην λες τι της βρισκουμε.......Η θαλασσα φιλε μου ειναι μαγεια και ακομα και αν εσυ δεν την πας υπαρχουν αλλα τοσα εκατομμυρια απο ανθρωπους που ξοδευουν απειρα λεφτα για να πανε διακοπες κοντα της,για να ταξιδεψουν σε αυτη (κοτερα,πλοια) , για να μεινουν κοντα σε αυτην και να την βλεπουν (σπιτια με θεα) νομιζεις οτι ειναι τοσο βλακες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που ακουω ανθρωπο που δε του αρεσει η θαλασσα...δε ξερω γιατι αλλα μου φαινεται τοσο πολυ περιεργο.να μη σου αρεσει ενα φαγητο το καταλαβαινω αλλα η θαλασσα??Εγω δε μπορω να βγω οταν παω...δε λεω και εμενα με εκνευριζει η αμμος...Μηπως λεω εγω τωρα μηπως εισαι λιγουλακι μυγιαγκιχτος????λιγο μονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
..Μηπως λεω εγω τωρα μηπως εισαι λιγουλακι μυγιαγκιχτος????λιγο μονο...

Μυγιάγγιχτος ο anisixos;; Μα τι υπερβολές είναι τώρα αυτες; Δηλαδη απο που το έβγαλες αυτο το συμπέρασμα;! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_1986

Νεοφερμένος

Ο teo_1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αγαπω την θαλασσα γιατι με κανει και ηρεμω και ξεχναω τα προβληματα που εχω. Επισης μου αρεσει το ηλιοβασιλεμα και το απογευματινο μπανακη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πρώτη φορά ακούω άνθρωπο να προτιμάει την πισίνα απο την θάλασσα. Όσο για τα φύκια είναι ένδειξη καθαριότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κρίμα γιατί για εμένα η θάλασσα είναι ένα από τα ομορφότερα πράγματα στη ζωή.

Και λέγοντας θάλασσα εννοώ την πραγματική επαφή με το νερό και συγκεκριμένα το κολύμπι, όχι την ηλιοθεραπεία και τις ρακέτες στην παραλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Η θαλασσα φιλε μου ειναι μαγεια και ακομα και αν εσυ δεν την πας υπαρχουν αλλα τοσα εκατομμυρια απο ανθρωπους που ξοδευουν απειρα λεφτα για να πανε διακοπες κοντα της,για να ταξιδεψουν σε αυτη (κοτερα,πλοια) , για να μεινουν κοντα σε αυτην και να την βλεπουν (σπιτια με θεα) νομιζεις οτι ειναι τοσο βλακες?

'H πνευμα αντιλογιας '

Χαχα ο,τι γραφεις εισαι τελικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κι εγώ τη σιχαίνομαι -- να κολυμπάω μέσα εννοώ. Προτιμώ σε πισίνα....τουλάχιστον το περιβάλλον εκεί μέσα είναι ελεγχόμενο :hmm:

Don't be hatin'....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Κι εγώ τη σιχαίνομαι -- να κολυμπάω μέσα εννοώ. Προτιμώ σε πισίνα....τουλάχιστον το περιβάλλον εκεί μέσα είναι ελεγχόμενο :hmm:

Don't be hatin'....:whistle:

...αλλα πιο βρωμικο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα!!!!! με το που διαβασα το ποστ με επιασε ενα σπαστικο γελιο που δεν μου εχει ξανασυμβει-ειλικρινα δηλαδη-. 24 δεν παιζει να εισαι....4 μπορει...αν και σε ολα σχεδον τα παιδακια αρεσει η θαλασσα...τωρα βεβαια μαλλον εσυ εισαι ειδικη περιπτωση! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιουχουυ, να και κάτι που μάθαμε σήμερα!
Η ηλικία υπολογίζεται σε συνάρτηση με το αν μας αρέσει ή όχι η θάλασσα. xD

(δε διάβασα τη συζήτηση απλά μου έκανε εντύπωση το τελευταίο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top