• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περίοδος: Συμβουλές για τις ιδιαίτερες ημέρες του μήνα

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εχει σταθεροποιηθει ο κυκλος σε καμια αφοτου εκανε σεξ? γιατι εμενα ειναι καπως καλυτερα. :hmm:

Ισχύει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Υπάρχει τίποτα που μπορούμε να κάνουμε ωστέ να αδιαθετήσουμε; Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο. Έπρεπε να μου έρθει περίοδος γύρω στις 28-29 Μαίου, αλλά οκ, λογικό με τόσο άγχος με τις Πανελλαδικές κτλ. να πειράχτηκε κάπως ο κύκλος. Αλλά την Πέμπτη ξυπνάω με απίστευτους πόνους στη μέση και την κοιλιά και λέω "Εδώ είμαστε, ας αδιαθετήσω επιτέλους να κάνω τα μπάνια μου με την ησυχία μου". Μιλάμε για πόνο του τύπου σκεφτόμουν να χαπακωθώ για να προλάβω τα χειρότερα. Τίποτα. Εχθές δεν πονούσα τόσο αλλά σήμερα ειλικρινά δεν αντέχω άλλο, μου έχουν σπάσει τα νεύρα και δεν μπορώ να σταθώ. Και να πονάω και να μην έχω περίοδο πάει πολύ. :cry_x: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υπάρχει τίποτα που μπορούμε να κάνουμε ωστέ να αδιαθετήσουμε; Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο. Έπρεπε να μου έρθει περίοδος γύρω στις 28-29 Μαίου, αλλά οκ, λογικό με τόσο άγχος με τις Πανελλαδικές κτλ. να πειράχτηκε κάπως ο κύκλος. Αλλά την Πέμπτη ξυπνάω με απίστευτους πόνους στη μέση και την κοιλιά και λέω "Εδώ είμαστε, ας αδιαθετήσω επιτέλους να κάνω τα μπάνια μου με την ησυχία μου". Μιλάμε για πόνο του τύπου σκεφτόμουν να χαπακωθώ για να προλάβω τα χειρότερα. Τίποτα. Εχθές δεν πονούσα τόσο αλλά σήμερα ειλικρινά δεν αντέχω άλλο, μου έχουν σπάσει τα νεύρα και δεν μπορώ να σταθώ. Και να πονάω και να μην έχω περίοδο πάει πολύ. :cry_x: :mpinelik:

Έπαθα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πριν κανα 2-3 βδομάδες.
Όταν άρχισα να πονάω νόμιζα ότι την επομένη θα αδιαθετούσα, οπότε χαπακώθηκα κανονικά. Έλα όμως που δεν εμφανίστηκε τίποτα τις επόμενες ημέρες.:worry:
Μετά από 1,5 βδομάδα ήρθε κανονικά και πόναγα το ίδιο πολύ. Τι ωραία >.<
Οπότε υπομονή και θα' ρθει όπου να' ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Υπάρχει τίποτα που μπορούμε να κάνουμε ωστέ να αδιαθετήσουμε; Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο. Έπρεπε να μου έρθει περίοδος γύρω στις 28-29 Μαίου, αλλά οκ, λογικό με τόσο άγχος με τις Πανελλαδικές κτλ. να πειράχτηκε κάπως ο κύκλος. Αλλά την Πέμπτη ξυπνάω με απίστευτους πόνους στη μέση και την κοιλιά και λέω "Εδώ είμαστε, ας αδιαθετήσω επιτέλους να κάνω τα μπάνια μου με την ησυχία μου". Μιλάμε για πόνο του τύπου σκεφτόμουν να χαπακωθώ για να προλάβω τα χειρότερα. Τίποτα. Εχθές δεν πονούσα τόσο αλλά σήμερα ειλικρινά δεν αντέχω άλλο, μου έχουν σπάσει τα νεύρα και δεν μπορώ να σταθώ. Και να πονάω και να μην έχω περίοδο πάει πολύ. :cry_x: :mpinelik:

Αν και τωρα λογικα εχεις αδιαθετησει, σε αυτες τις περιπτωσεις, ζεστα ροφηματα, ζεστα μπάνια και πετσέτες στην κοιλιά γυμναστικη και...σεξ. Εχω ακούσει πως η ασπιρίνη φερνει περισσοτερο αιμα οταν εχεις περιοδο, αλλά καλύτερα γι'αυτο να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου, επειδη ουτε το εχω δοκιμασει (αποφευγω τα χαπακωματα) και επειδη δεν ξερω κατα ποσο αληθεύει


Και μιας και ειναι καλοκαιρι....
Περίοδος και θάλασσα

Να πεις ναι στο κολύμπι με περίοδο;
Αυτή είναι μια προσωπική απόφαση που αφορά το πόσο εξοικειωμένη είσαι με τη χρήση του ταμπόν. Ιατρικά, δεν υπάρχει καμία αντένδειξη για την κολύμβηση κατά τις ημέρες της αιμορραγίας από την περίοδο. Καλό θα ήταν να αποφεύγεις τη θάλασσα τις δύο πρώτες ημέρες που η αιμορραγία είναι πιο βαριά. Ή τουλάχιστον να μην κολυμπάς έντονα. Όσον αφορά τη χρήση του ταμπόν, είναι αρκετά απλή, σου εξασφαλίζει την άνεση να κάνεις μπάνιο τις λίγες ημέρες που έχεις στη διάθεσή σου για να ξεκουραστείς. Πρόσεξε μόνο να πλένεις καλά τα χέρια σου πριν την τοποθέτηση του ταμπόν και φυσικά να το αλλάζεις αρκετά συχνά περίπου κάθε δύο με τρεις ώρες.
Το νερό αυξάνει τους πόνους της περιόδου;
Όχι! Τουλάχιστον καμία έρευνα δεν έχει καταφέρει να συνδέσει το μπάνιο στη θάλασσα με την αύξηση των πόνων της περιόδου. Αν γενικά είσαι επιρρεπής στους πόνους της περιόδου, δεν θα καταλάβεις κάποια διαφορά.
Είναι πιθανό το νερό να διακόψει την περίοδο;
Πολλές γυναίκες μαρτυρούν πως τους έχει συμβεί. Συνήθως μετά το κολύμπι η περίοδος σταματά για μια ημέρα ή και λιγότερο. Όμως, δεν υπάρχει κάποια ασφαλής ιατρική εξήγηση για το γεγονός αυτό. Πιθανότατα πρόκειται για κάποια σύσπαση των αγγείων που προκύπτει από το κρύο νερό.
Ο ήλιος και η μεγάλες θερμοκρασίες αυξάνουν την ροή του αίματος;
Δεν υπάρχει κάποια ιατρική έρευνα που να το επιβεβαιώνει. Αυτό που συμβαίνει είναι πως ο ήλιος και ο καύσωνας επιβαρύνουν την ήδη άσχημη διάθεση που έχεις εξαιτίας της αιμορραγίας. Μπορείς να αποφύγεις την έντονη ηλιοθεραπεία κατά τις ημέρες της περιόδου για να μην αντιμετωπίσεις το πρόσθετο πρόβλημα της ηλίασης.
Πώς γίνεται να καθυστερήσεις ή να διακόψεις την περίοδο τις ημέρες των διακοπών;
Σίγουρα, οι λεμονάδες δεν θα καθυστερήσουν την περίοδο. Το πιο σωστό είναι να μην δοκιμάσεις μόνη σου λαϊκά γιατροσόφια. Επικοινώνησε ή επισκέψου την γυναικολόγο σου που θα σου πει τι μπορείς να κάνεις επί του θέματος. Αν για παράδειγμα, χρησιμοποιείς αντισυλληπτικά χάπια, μπορείς να παρατείνεις τη χρήση τους , πάντα με τη συμβουλή του γιατρού.
Σεξ με περίοδο;
Αυτό το ζήτημα είναι καθαρά προσωπικό, δικό σου και του αγαπημένου σου. Ιατρικά δεν υπάρχει κάποια αντένδειξη. Βέβαια, είναι στην κρίση σου το θέμα της αιμορραγίας ή του να μην λερώσετε τα σεντόνια. Πολλές γυναίκες αισθάνονται αρκετούς πόνους κατά τη διάρκεια της περιόδου και το σεξ είναι το τελευταίο που θα ήθελαν να κάνουν. Σε κάθε περίπτωση, κρίνεται απαραίτητη η χρήση προφυλακτικού και για λόγους υγιεινής και γιατί δεν ισχύει αυτό που λέγεται περί μη σύλληψης κατά τις δύσκολες ημέρες.
Σεξ στη θάλασσα ή την πισίνα;
Εδώ θα πούμε ένα μεγάλο όχι. Τα μικρόβια και τα βακτήρια που θα εισέλθουν στον κόλπο σου από τη συνεύρεση δεν αξίζουν τον κόπο ενός οργασμού που έτσι κι αλλιώς δύσκολα θα έρθει για εσένα μέσα στο νερό. Η φυσική λίπανση της μικρής περιοχής σου είναι σχεδόν μηδενική μέσα στο νερό ενώ ο κίνδυνος κολλήματος (εσού και του αγαπημένου σου) είναι υπαρκτός. Όσο για το σεξ δίπλα στη θάλασσα, είναι καλό υπό συνθήκες. Προσοχή στην άμμο (που είναι γεμάτη βακτήρια) και στα αδιάκριτα μάτια.
womenonly.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boop4

Νεοφερμένος

Η boop4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Aύριο θα πάω διακοπές και είχα καθυστέρηση τις περιόδου μου και μάλλον θα μου έρθει σήμερα η αύριο μπορώ να κάνω κάτι να την σταματήσω η να την καθυστερήσω?δεν παίρνω αντισυλληπτικά γιατί είμαι αλλεργική και σκεφτόμουν μήπως κάποιος ξέρει τι μπορώ να κάνω γιατί θέλω να πάω και για μπανάκι και ηλιοθεραπεία σε αυτή την υπεροχη θάλασσα οποιος μπορεί να μου απαντήσει ας μου απαντήσει γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το έχω πάθει 2-3 φορές αυτό. Είναι όντως πολύ εκνευριστικό, εκεί που υπολόγιζες ότι δεν θα έχεις περίοδο στις διακοπές τελικά να έχεις. Μάλιστα, τις 2 φορές μου ήρθε περίοδος την 1η μέρα των διακοπών, οπότε εκτός από την ταλαιπωρία του ταξιδιού πονούσια κιόλας :(

Αυτό που έκανα: δεν το άφησα να μου χαλάσει τις διακοπές. Με ταμπόν μπορείς να κάνεις μπάνιο στην θάλασσα και ηλιοθεραπεία. Απλά θα πρέπει να το αλλάζεις μόλις βγεις από την θάλασσα και γενικά να αλλάζεις συχνά. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα για να την καθυστερήσεις, οπότε απλά προσπάθησε να μην την αφήσεις να σου επηρεάσει αρνητικά τις διακοπές. Αν πονάς, μπορείς να πάρεις κάποιο χάπι.
Σίγουρα είναι άβολο, αλλά ακόμη και με περίοδο μπορείς να χαρείς τις διακοπές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αναλογα τους πονους,πιστευω δεν ειναι καλο να περνουμε χαπια στα καλα καθουμενα,αλλα αν η κατασταση ειναι ανυποφορη οκ.
εγω παντως δεν περνω τιποτα,αν και ποναω πολυ τις 2 πρωτες μερες,αφηστε να νευρα μου...ζαρτιερες.
πως με αντεχουν ηθελα να ξερα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Αν και τωρα λογικα εχεις αδιαθετησει, σε αυτες τις περιπτωσεις, ζεστα ροφηματα, ζεστα μπάνια και πετσέτες στην κοιλιά γυμναστικη και...σεξ. Εχω ακούσει πως η ασπιρίνη φερνει περισσοτερο αιμα οταν εχεις περιοδο, αλλά καλύτερα γι'αυτο να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου, επειδη ουτε το εχω δοκιμασει (αποφευγω τα χαπακωματα) και επειδη δεν ξερω κατα ποσο αληθεύει


Ζεστα μπάνια σιγουρα;Εγω εχω ακουσει για κρυα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Τι γινεται με την περιοδο ομως που ερχεται πιο νωρις?
Ας πουμε εγω την περιμενα στις 5 ή 6 και μου ηρθε σημερα (1η του μηνα).
Ειναι φυσιολογικο ?

Πρεπει να σας πω πως γενικα μου ερχεται κανονικα(μια μερα πιο πριν.Υπολογιζω λογου χαρη 12 και μου ερχεται 11...)

Τωρα αυτο ?Να ανησυχησω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι :)
Περίοδος είναι, ναζάκια κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εχω αγχωθει πολυ...Σιγουρα καλη μου?


πφφφφ ενα μεγαλο ευχαριστω για το δωρο που μου εκανα σημερα στην γιορτη μου...=(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ε τώρα, σίγουρα...Ποιος μπορεί ποτέ να είναι σίγουρος με τέτοια θέματα;
Αλλά γενικά, η περίοδος είναι κιουρία και κάνει ό,τι θέλει...Έρχεται πιο νωρίς, έρχεται πιο αργά, έρχεται εκεί που δεν την περιμένουμε.
Είχες κάτι άλλο που να σε ανησύχησε, πέρα από το ότι ήρθε πιο νωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εμμμ οχι ....

Τα γνωστα...Κατι μικρα πονακια (σπανια) , και λιιιγο αιμα μιας και ειναι η πρωτη μερα...Κλασσικα νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ισχύει ότι τις μέρες περιόδου πρέπει να αποφεύγεται το μασάζ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο χάπι ή ότι να 'ναι τέλος πάντων που να την καθυστερεί;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο... ίσα ίσα που σε χαλαρώνει κιόλας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε χαλαρώνει αλλά και λόγω έλλειψης σιδήρου πονάω. :s
Έτσι μου έχουν πει πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ισχύει ότι τις μέρες περιόδου πρέπει να αποφεύγεται το μασάζ;

Ερμ...όχι;

Υπάρχει κάποιο χάπι ή ότι να 'ναι τέλος πάντων που να την καθυστερεί;:confused:

Μπορείς να πάρεις αντισυλληπτικά κι αντί να τα σταματήσεις την 21η μέρα, να συνεχίσεις να τα παίρνεις. Περίοδος έρχεται 2-3 μέρες αφού σταματήσεις το χάπι [όποιος παίρνει αντισυλληπτικά ας με διορθώσει αν κάνω λάθος γιατί δεν τα θυμάμαι και πολύ καλά]. Αυτό δε θα το συνιστούσα να γίνεται σε τακτική βάση. Το είχα κάνει πάντως στις Πανελλήνιες, για να μην έχω περίοδο μέσα στις εξετάσεις.

Σε χαλαρώνει αλλά και λόγω έλλειψης σιδήρου πονάω. :s
Έτσι μου έχουν πει πάντως.

Ακόμη κι αν ισχύει αυτό, μπορείς να ζητήσεις από αυτόν που σου κάνει μασάζ να μην κάνει πολύ δυνατά. Δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο πάντως, θα το κοιτάξω. Για πόσο μεγάλη έλλειψη σιδήρου μιλάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο χάπι ή ότι να 'ναι τέλος πάντων που να την καθυστερεί;:confused:
Ναι υπάρχει, καλύτερα μίλα με τον γυναικολόγο σου να σου πεί.

Σε χαλαρώνει αλλά και λόγω έλλειψης σιδήρου πονάω. :s
Έτσι μου έχουν πει πάντως.

Αν πονάς θα αντέξεις το μασάζ?:hmm: Εγω οχι μασάζ δεν αντέχω αλλα ούτε ομιλία πάνω απο το κεφάλι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Kι εγώ για Πανελλήνιες το θέλω. Σε 9 μήνες, αλλά δε βαριέσαι. :P Θέλω να το ψάξω από τώρα.
Και για την πενταήμερη. Άαααμα πάμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top