Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχω σχέση με κάποιον που ΄σε αντίθεση με μένα είναι ένας αισιόδοξος άνθρωπος με την ζωντάνια ενός μικρου παιδιού και με ξεσηκώνει..


Με άντρες μπλέκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Δεν νομιζω να εκανα ποτε...Ειμαι το πλεον ακαταλληλοτερο ατομο και περιεργο για να ηθελα να το βρω και σε καρμπον για σχεση μου:P
Ενω μαρεσει ο εαυτος μου δεν θα ηθελα με τπτ ενα ατομο ιδιο με μενα!Ζηταω τελειως διαφορετικα πραγματα απο αυτα πω εχω εγω σαν χαρακτηρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Βασικα οπως ειπαν και αρκετα ατομα παραπανω δεν το θεωρω φυσιολογικο να εχω σχεση με καποια που εχει τον ιδιο χαρακτηρα με εμενα.Θα ηταν πολυ βαρετο το ολο σκηνικο.Ειναι ωραια να ταιριαζεις σε καποια βασικα πραγματα αλλα εξισου ωραια ειναι να βλεπεις την διαφορετικη οπτικη γωνια του αλλου σε αλλα θεματα.Ετσι εξελισεσαι κιολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostheater

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πιστεύω οτι θα έκανα σχέση με τα ίδια βασικά χαρακτηριστικά με εμένα..Απόλυτη τάυτιση όμως...χμμμ,ίσως ήταν λίγο νερόβραστη η σχέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Με τιποτα δεν θα μπορουσα να με αντεξω :Ρ Αν και δεν πιστευω οτι τα ετερωνυμα ελκονται, πολλες φορες θεωρω ελκυστικο καποιον δυναμικο ενω εγω δεν ειμαι δυναμικη, και ξερω ατομα που ειναι δυναμικα και προτιμουν σχεσεις με πιο ανασφαλη ατομα, και παει λεγοντας σε διαφορους τομεις. Παντος αν ειχα καποιον ακριβως ιδιο με μενα θα μου αρεσε στην αρχη, αλλα μετα φανταζομαι θα ειμασταν ολο καυγαδες χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Σχέση μπορεί να έκανα...αλλά δε νομίζω να κρατούσε και πολύ!!
Είμαι αρκετά κλειστή σα χαρακτήρας, δεν εξωτερικεύω εύκολα τα συναισθήματά μου οπότε αν είμαστε και οι δύο έτσι....βράστα Χαράλαμπε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AfroD91

Νεοφερμένος

Η AfroD91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα λάτρευα να τα είχα με τον εαυτό μου! Θα συμφωνούσαμε σε όλα. Θα ήξερε τι θέλω,τι με κάνει ευτυχισμένη,τι με φτιάχνει κλπ. Θα αχολιόταν συνέχεια μαζί μου(δυστυχώς το χω αυτό το κακό). Βεβαια απ'την αλλη πλευρά ισώς να χρειαζόμαστε καποιον που να διαφέρει από μας για να μας δίνει ώθηση για καινούργιες εμπειρίες. Σίγουρα μια σχέση με τον εαυτό σου να είναι στατική αλλά μάλλον θα κρατούσε αιώνια γιατί τον ο εαυτός μας δεν μας αφήνει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δε νομίζω να με άντεχα. Έχω αρκετές ιδιοτροπίες και κουσούρια. :devil: Μόνο με το τελείως αντίθετο από μένα συμβιβάζομαι. Και με πολλά κιλά υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Πφφ είχα... κ εκτός οτι είμασταν ίδιοι είχαμε κ ίδιο ζώδιο... Κ τλκ δν είμαστε μαζί ΄πλέον... :( Προφανώς δν άντεξε ο ένας τον αλλό (αν κ μεταξύ μας εγώ δν θυμάμαι να χα πρόβλημα) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kloki

Νεοφερμένος

Η Kloki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μμμμμμ...
Δεν 3έρω ε3αρτάται από τις συνθήκες που με[!] γνώριζα...
Ας πούμε η πρώτη εντύπωση που δίνω δεν είναι και η καλύτερη...
Σομπ,πολύ φεμινάστρια,σκλήρη, αδιάφορη ....
Μόνο οι πολλοί κοντινοί μου άν8ρωποι 3έρουν καλά τι είμαι και όχι τι δείχνω στους άλλους...για αυτό 8α εκανά σχέση με εμένα εφόσον πρώτα είχε προήγη8ει μια καλή φιλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AfroD91

Νεοφερμένος

Η AfroD91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πάντως πλάκα πλάκα εδώ και 15 μέρες τα έχω με καποιον που είναι ίδιος με μένα! Απίστευτο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ενα κλώνο μου, παλιά μόνο για φίλο μου θα τον ήθελα. Τώρα τελευταία, πιστεύω όμως ότι θα μου έκανε και για άλλες δουλειές, όπως για διευθυντής, πατέρας, μητέρα, παιδί, σύντροφος και συμπαίκτης, γιατί τους απορρίπτω σχεδόν όλους πια για όλους αυτούς τους ρόλους και πολύ γρήγορα. Πιστεύω ότι θα μπορούσε να με καταλάβει σε βάθος, επειδή με γνωρίζει άριστα. 'Ισως ο μόνος που έχει βαθειά γνώση του πραγματικού DrStrangelove και του αρέσει όπως είναι και δεν θέλει πια να αλλάξει σχεδόν το παραμικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Οχι, τα ετερώνυμα έλκονται, τα ομώνυμα απωθούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ναι i love me
θα εχουμε και πολλα να πουμε μαι χαρα θα ειμαστε....το μονο που δεν θα μου αρεσε στο εαυτο μου, ειναι οτι ειμαι οξύθυμος κατα αλλα ολα μια χαρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
...Δε νομίζω να με άντεχα :P Η σχέση θα γκρεμιζόταν αμέσως... lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Με τιποτα,ουτε εγω δεν με αντεχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πιθανώς να τα κατάφερνα αλλά αναρρωτιέμαι πόσα μαρτύρια θα πέρναγαν οι φίλοι/ες μας; Δεν τους έφτανε ένας/μια κακός τύπος να έρθει και δεύτερος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ωραίος τίτλος.


Πιθανότατα όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μπα, δεν θα ήθελα να το κάνω αυτό στον εαυτό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Με τίποτα.. Αν ήμασταν ακριβώς ίδιοι, θα'ταν βαρετά μετά από λίγο καιρό.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top