Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
συμφωνω παλι..

το ιδιο κοντη η Σακιρα με τη γκαγκα,,155..
και ξεκινησε καλα και πρωτοτυπα..

και κατεληξε απλα να κουναει τον κ@λο της..
(μονο που η Σακιρα ειναι 10 χρονια μεγαλυτερη..,,η γκαγκα τοσο μικρη πότε προλαβε και πηρε την κατηφορα?:worry:)

χαχαχαχα εχεις θεμα με τις κοντες ε?
η σακιρα συνεχιζει να κουνιεται ωραια και η γκαγκα να ντυνεται αντυπωσιακα....δεν αρκει αυτο??:P

στις δισκογραφικες νομιζω πως αρκει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χαχαχαχα εχεις θεμα με τις κοντες ε?
ναι,,

μου αρεσουν..:D

απλα τονιζω την συμπτωση.. οτι ειναι στο ιδιο υψος και οι δυο,,και η μαντονα παλι 160 το πολυ ειναι..

η σακιρα συνεχιζει να κουνιεται ωραια και η γκαγκα να ντυνεται αντυπωσιακα....δεν αρκει αυτο??
για τραγουδιστριες δεν επρεπε να αρκει..
αλλα θεαμα ειναι,,λεφτα να φερνει..

-δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν σαν γυναικες ειδικα η σακιρα,,αλλα με εκνευριζει απιστευτα οταν αυτη η ομορφια μπαινει πανω απο την ουσια του τραγουδιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ναι,,

μου αρεσουν..:D

απλα τονιζω την συμπτωση.. οτι ειναι στο ιδιο υψος και οι δυο,,και η μαντονα παλι 160 το πολυ ειναι..


για τραγουδιστριες δεν επρεπε να αρκει..
αλλα θεαμα ειναι,,λεφτα να φερνει..

-δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν σαν γυναικες ειδικα η σακιρα,,αλλα με εκνευριζει απιστευτα οταν αυτη η ομορφια μπαινει πανω απο την ουσια του τραγουδιου..

η σακιρα ειναι πολυ ομορφη και ξερει να το κουναει τοσο καλα που μεχρι κι εγω την ερωτευομαι!!!!:P
ειναι γνωστες ομως γιατι επετρεψαν στον εαυτο τους να πουλησουν την ομορφια τους και οχι τη μουσικη τους...διαφορετικα δεν θα τις ξεραμε....

ναι λενε οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια...και οι ψηλες εχουμε ψυχη ομως!!!!!!!:/::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τα τραγουδια που συχαινομαι παντα ειναι τα σκυλαδικα, τα βαρια λαικα και τα δημοτικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
ειναι γνωστες ομως γιατι επετρεψαν στον εαυτο τους να πουλησουν την ομορφια τους και οχι τη μουσικη τους...διαφορετικα δεν θα τις ξεραμε....

https://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ .....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Το άκουσα πρώτη φορά πριν από κάτι μέρες και μου σηκώθηκε η τρίχα.....:knife:
https://www.youtube.com/watch?v=ip2bBjMDYog&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το άκουσα πρώτη φορά πριν από κάτι μέρες και μου σηκώθηκε η τρίχα.....:knife:
https://www.youtube.com/watch?v=ip2bBjMDYog&feature=related

το πιο απαίσιο τραγούδι που εχω ακούσει, με διαφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Το άκουσα πρώτη φορά πριν από κάτι μέρες και μου σηκώθηκε η τρίχα.....:knife:
https://www.youtube.com/watch?v=ip2bBjMDYog&feature=related

Σε μισώ για αυτό που μου έκανες, πραγματικά....
Μια χαρά ζούσα τόσο καιρό βυθισμένη στην άγνοια...
Η κατάρα του Άμμουτ να πέσει πάνω σου για να τιμωρηθείς για την πράξη σου...
:P
(μη μου δίνετε σημασία, ήταν μια δύσκολη μέρα σήμερα....:/:)



Δεν είναι και πολύ επίκαιρο πλέον, αλλά το στιλ του παλικαριού από πάνω μου θύμισε λιγάκι αυτό, το οποίο πραγματικά όποτε τύχαινε να το ακούσω κάπου άρχιζα να βρίζω μόνη μου και να παραμιλάω δυνατά σαν τη τρελή... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=L7_FAtSPJFI
από φωνή ... κορμάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Last Christmas!χαχαχαχα!:santa:
Ολα τα ξενα!Τα ελληνικα καλοκαιρι ακουγονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να πω ότι σιχαίνομαι τραγούδια (!) και μάλιστα....κάποια συγκεκριμένη περίοδο αλλά τέτοιες παρακελευσματικές "εμπνεύσεις", άνετα θα τις έφτυνα στη μάπα!

Να ανοίξω κι εγώ ένα post με θέμα "ποιούς σιχαίνεστε εδώ...μέσα" ή είναι από χέρι χαμένη "κίνηση"...? :laugh:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να ανοίξω κι εγώ ένα post με θέμα "ποιούς σιχαίνεστε εδώ...μέσα" ή είναι από χέρι χαμένη "κίνηση"...? :laugh:
και δεν το ανοιγεις?

σε μια μερα θα εχει κλειδωθει..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το σοκολατόχρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εκείνο το τραγούδι που λέει all day...all night,ειλικρινά το μισώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό του βλάκα του Χατζημπούφου
που λέει στο ρεφρέν
"με έρωτα να με λούσεις",
πέραν του οτι απευθύνεται σε 15χρονα
έχει και εμφανές κρυμμένο σεξουαλικό υπονοούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εμένα δε μου αρέσουν γενικά τα λαικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Με διαφορά το In my bedroom. Είναι τόόόσο σπαστικό τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
εκείνο το τραγούδι που λέει all day...all night,ειλικρινά το μισώ
https://www.youtube.com/watch?v=ihShTNE20z0 εξίσου να υποθέσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU
αν το ακουσω αλλη μια φορα...:ropalo::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top