Ιδέες και προτάσεις για δώρα

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
καλε ολα αυτα προσωπικα ειναι...εγω ειπα δεν θελω προσωπικο ...
κι αν δεν της κανει; τι θα κανω μετα;:hmm:
Ουπςςςς... τώρα το είδα!!!
Εξαρτάται, είναι ελεύθερη ή παντρεμένη ;
Υπάρχουν κάτι πολύ ωραίες "πάπιες" που είναι για γούρι και της έχουν σε πολλά σπίτια και είναι πολύ όμορφες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ουπςςςς... τώρα το είδα!!!
Εξαρτάται, είναι ελεύθερη ή παντρεμένη ;
Υπάρχουν κάτι πολύ ωραίες "πάπιες" που είναι για γούρι και της έχουν σε πολλά σπίτια και είναι πολύ όμορφες!!!

χαχα κι εγω νομιζα οτι θα ελεγες απ'τις αλλες τις παπιες επειδη το ειχες σε εισαγωγικα.. :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
1. Αν του ετοιμάσεις ένα πολύ ωραίο τραπέζι..;
2.Αν τον πας σε ένα πολύ ωραίο εστιατόριο; (Αν δεν παίζει χρήμα υπάρχουν και οικονομικά μαγαζάκια..)
4. Μια βραδιά σε ένα ξενοδοχείο;

και γω αυτά είχα στο μυαλό μου...

και από την άλλη...επέτειο έχετε...γιατί να μην είστε μόνοι σας να το γιορτάσετε οι δυο σας...?Βέβαια αν λες ότι φτιάξατε και το σπίτι είναι ευκαιρία να κάνετε κάτι σαν opening party:P Δυο σ' ένα!και επέτειο και πάρτυ για τους φίλους για το νέο σας σπίτι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ουπςςςς... τώρα το είδα!!!
Εξαρτάται, είναι ελεύθερη ή παντρεμένη ;
Υπάρχουν κάτι πολύ ωραίες "πάπιες" που είναι για γούρι και της έχουν σε πολλά σπίτια και είναι πολύ όμορφες!!!

παντρεμενη ειναι...και δεν εχει παιδακια ακομη:)

πεστε ιδεες καλεεεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ ας έλεγε και κανας άντρας καμιά φορά καμιά ιδέα :P
καλέ μιλήστεεεεεεεεεεεεεεεεεε
τι θα θέλατε για δώρο απ την αγαπημένη σας γυναικούλα την πρώτη επέτειο των γάμων σας? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
αχ ας έλεγε και κανας άντρας καμιά φορά καμιά ιδέα :P
καλέ μιλήστεεεεεεεεεεεεεεεεεε
τι θα θέλατε για δώρο απ την αγαπημένη σας γυναικούλα την πρώτη επέτειο των γάμων σας? :D
Dvd player?? Ασχολείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χαμστεράκι.. έπρεπε να το ειχα φανταστει πως έκανες πρόσφατα αλλαγη φύλου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αχ ας έλεγε και κανας άντρας καμιά φορά καμιά ιδέα :P
καλέ μιλήστεεεεεεεεεεεεεεεεεε
τι θα θέλατε για δώρο απ την αγαπημένη σας γυναικούλα την πρώτη επέτειο των γάμων σας? :D

1. μια 42" HDMI τηλεοραση
2. ενα blu-ray dvd player
3. μια συλλογη απο 1080p τσοντες σε blu-ray format


σε καλυψα; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μες στον ρομαντισμό και την γλυκα όμως.. :P

ΥΓ: Κουε μου, δεν εχω προτείνει τπτ, διότι αν κι εχω στιψει το κεφάλι μου από χτες, ιδέα δεν κατέβασα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1. μια 42" HDMI τηλεοραση
2. ενα blu-ray dvd player
3. μια συλλογη απο 1080p τσοντες σε blu-ray format


σε καλυψα; :bleh:
κατς πρώτα να δούμε τι θα πει η τράπεζα για την επιταγή....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ στον καλό μου έχω κάνει δώρα όπως εσώρουχα, πουκάμισα, γεύμα σε καλό εστιατόριο, που πίστευα ότι θα του αρέσουν πολύ και δεν ξετρελάθηκε.
Αντίθετα ξετρελάθηκε με έναν μαύρο δερμάτινο samsonite χαρτοφύλακα (τσάντα) γιατί τον βρήκε πρακτικό:blink: (είναι πρακτικός άνθρωπος).
Οπότε με αυτή την λογική, να προτείνω κανέναν external? Mp3 player?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ... όλες αυτές τις γκαζτετιές τις έχει... είναι καλυμμένος :/:
βέβαια είναι καλή η τρίτη ιδέα του θοδωρή :P

μια συλλογη απο 1080p τσοντες σε blu-ray format

που το βρίσκουμε αυτό ρε συ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αχ... όλες αυτές τις γκαζτετιές τις έχει... είναι καλυμμένος :/:
βέβαια είναι καλή η τρίτη ιδέα του θοδωρή :P

μια συλλογη απο 1080p τσοντες σε blu-ray format

που το βρίσκουμε αυτό ρε συ? :D
μια αναζητηση στον γουγλη θα σε οδηγησει στα σωστα μερη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χαμστεράκι.. έπρεπε να το ειχα φανταστει πως έκανες πρόσφατα αλλαγη φύλου.. :P
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βέβαια είναι καλή η τρίτη ιδέα του θοδωρή :P

μια συλλογη απο 1080p τσοντες σε blu-ray format

που το βρίσκουμε αυτό ρε συ? :D

αντε ρε που θα πάρεις τσοντες μετά από ένα χρόνο γάμου...αυτό ειναι σαν να παραδέχεσαι ότι ηττήθηκες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
με 500 ευρω μπορω να παρω ενα σχετικα καλο ηχοσυστημα για το αμαξι μπ3 πλαυερ υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Παιδάκια, τη βοηθειά σας!!
το σαββατο κλεινω 6 μηνες με το αγορι μου και θα παμε για φαγητο καπου ωραια και ησυχα. αλλα θελω τα φωτα σας!!! τι δωρο να του παρω? δε θελω ρουχα παλι... λοιπον ακουστε εχω σκεφτει τα εξης:
dvd με Formula 1 ή WRC (αληθεια αυτα που μπορω να τα βρω?, σε multirama κλπ???)
μετα σκεφτηκα ζωνη (παει με νουμερο ετσι δεν ειναι???)
και τελος κατι περιεργο στυλ Octupus που εχει στο Mall.
ουφ,,,,, δεν ξερω για βοηθηστε. δεν του αρεσουν πολυ οι τεχνολογιες, πορτοφολι δε χρησιμοποιει. για πειτε ειμαι ολη αυτια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαμιά κολώνια; Ένα κάδρο με μια ωραία φωτογραφία σας; Λουλούδια για αλλαγή; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Παιδια που ειστε? αληθεια θελω τη βοηθεια σας! πειτε καμια ιδεα, αυτα που σας ειπα τι λετε? θελω να παρω κατι μικρο (οχι σε χρηματα) αλλα συμβολικο και καλο. αχ βοηθηστε λιγο! ρουχα του εχω παρει, dvd του εχω παρει, καρτοθηκη ωραια του πηρα τι αλλο??/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Κι εγώ θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Έχει γενέθλια ο κολλητός του συντρόφου μου και θέλουμε να του πάρουμε δώρο. Μπλούζα του έχουμε πάρει στο παρελθόν, οπότε την αποκλείουμε ως λύση. Σκεφτήκαμε, ξανασκεφτήκαμε αλλά τίποτε...:( Καμιά ιδέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top