Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Γιατί δεν το αναλύεις; :hmm:
Θα μας κάνουν σπλιτ αν είμαστε εκτός, μην αγχώνεσαι.
Τι στο καλό έχουν οι ψηλές κοπέλες;
Το σώμα, αν δεν κάνω λάθος, αναπτύσσεται με ομοιομορφία. Μια ψιλή δε θα έχει ύψος μόνο στα πόδια, θα έχει και ανάλογη ανάπτυξη στο υπόλοιπο σώμα, στα χέρια.
ας μην το αναλυσει καλυτερα,κραξιμο θα πεσει φανταζομαι(ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ)
ας το καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
κατάλληλο ύψος: άντρας--> 1.80, γυναίκα-->1.75
έμενα ο σύντροφος μου θέλω να είναι ψηλότερος ή ίσα στο ύψος με εμένα :P(καλά η αλήθεια είναι πως δεν κοιτάω το ύψος άλλα κοιτώ:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μπράβο ρε κορίτσια που κυκλοφορείτε με φλατ! Καλά, κι εγώ μην φανταστείτε πως κυκλοφορώ με γόβες στιλέτο, πιο πολύ πλατφορμίτσες ή παπούτσια με 3-4 πόντους τακούνι. Αλλά όλο λιμπίζομαι τις άτιμες τις μπαλαρίνες και όλο σκέφτομαι πως θα είμαι κάπως αν τις βάλω.

Δοκίμασέ τες πρώτα και μετά θα δεις αν σου πάνε ή όχι.... Σιγά....παπούτσια είναι!
Διώξε τις σκέψεις κοντορεβιθούλης και ότι οι κοντούλες πρέπει να φοράνε τακούνι για να παίρνουν ύψος και κυκλοφόρησε ελεύθερα!
Κι αν δεν σ'αρέσουν στην τελική θα ξέρεις όντως μετά από δοκιμή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ας μην το αναλυσει καλυτερα,κραξιμο θα πεσει φανταζομαι(ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ)
ας το καλυτερα


μην βιαζεσαι..;)

το χω ξανααναλυσει και αλλου..

1ον,το σωμα οταν παει στα ακρα δεν αναπτυσσεται ομοιομορφα συνηθως..

οι περισσοτεροι ψηλοι κοινως ειναι φανερα μακροταλοι,-μπασκεμπολιστες πχ,οι " σωματικα αναλογοι" ψηλοι οπως και ψηλες ειναι εξαιρεσεις..οχι ομως ο κανονας..

επισης απο οτι εχω διαβασει και στο νετ και αλλου,, η αναπτυξη των θηλυκων ορμονων κοβει το υψος,,ενω η τεστοστερονη το αυξανει..και οπου θηλυκες ορμονες βαλε θηλυκοτητα

συνηθως απο καθημερινα που βλεπω,,οντως οι ψηλοτερες γυναικες συνηθως-τα μοντελα τα περισσοτερα πχ- χανουν σε στηθος και πισινο..

ενω οι πιο γεματες και καμπυλατες γυναικες ειναι απο μεσες εως κοντες συχνα.-αν και το πολυ χαμηλο υψος ισως παλι να κοβει σε καμπυλες τη γυναικα..

και τελειως εμπειρικα οσες ψηλες εχω δει ειναι καθαρα πιο ψυχρες και γενικα ανδροφερνουν σε σχεση με τις κοντυτερες και ειναι πιο ψυχρες,,στο υφος στο δερμα..

οπως ειναι οι βορειες γυναικες πχ που ψηλωνουν επειδη αναπτυσσονται οι ορμονες τους αργοτερα..

υπαρχουν και σοβαρα επιστημονικα στοιχεια που τα εχω ξαναβαλει εδω κιολας,,
αν θελετε να τα βαλουμε..

καποια απο πανω βεβαια ειναι αποψεις και εμπειριες μου ,,οποτε μην αρχισετε το κραξιμο περι στερεοτυπων..απαντηστε επι της ουσιας..


κατάλληλο ύψος: άντρας--> 1.80, γυναίκα-->1.75
ιδανικο υψος
ανδρας 180-185,
γυναικα,160-165-8 το πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μην βιαζεσαι..;)

το χω ξανααναλυσει και αλλου..

1ον,το σωμα οταν παει στα ακρα δεν αναπτυσσεται ομοιομορφα συνηθως..

οι περισσοτεροι ψηλοι κοινως ειναι φανερα μακροταλοι,-μπασκεμπολιστες πχ,οι " σωματικα αναλογοι" ψηλοι οπως και ψηλες ειναι εξαιρεσεις..οχι ομως ο κανονας..

επισης απο οτι εχω διαβασει και στο νετ και αλλου,, η αναπτυξη των θηλυκων ορμονων κοβει το υψος,,ενω η τεστοστερονη το αυξανει..και οπου θηλυκες ορμονες βαλε θηλυκοτητα

συνηθως απο καθημερινα που βλεπω,,οντως οι ψηλοτερες γυναικες συνηθως-τα μοντελα τα περισσοτερα πχ- χανουν σε στηθος και πισινο..

ενω οι πιο γεματες και καμπυλατες γυναικες ειναι απο μεσες εως κοντες συχνα.-αν και το πολυ χαμηλο υψος ισως παλι να κοβει σε καμπυλες τη γυναικα..

και τελειως εμπειρικα οσες ψηλες εχω δει ειναι καθαρα πιο ψυχρες και γενικα ανδροφερνουν σε σχεση με τις κοντυτερες και ειναι πιο ψυχρες,,στο υφος στο δερμα..

οπως ειναι οι βορειες γυναικες πχ που ψηλωνουν επειδη αναπτυσσονται οι ορμονες τους αργοτερα..

υπαρχουν και σοβαρα επιστημονικα στοιχεια που τα εχω ξαναβαλει εδω κιολας,,
αν θελετε να τα βαλουμε..

καποια απο πανω βεβαια ειναι αποψεις και εμπειριες μου ,,οποτε μην αρχισετε το κραξιμο περι στερεοτυπων..απαντηστε επι της ουσιας..


ανδρας 180-185,
γυναικα,160-165,8 το πολυ..
οχι να μην βαλεις τις επιστημονικες σου ερευνες με καλυψες.ειμαι 1.80 δεν με παιρνει να τα παλω με την επιστημη
δοξα τον θεο που βρεθηκε ενας βιτσιοζος ανωμαλος στραβος να με παρει κ εμενα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω ειμαι 1,62.Ειμαι 16 και δεν νομιζω οτι θα ψηλωσω αλλο ...
Προσωπικα στο σχολειο/φροντιστηρια/δραστηριοτητες τα περισσοτερα κοριτσια ειμαστε ενα μπόι.Δηλαδη απο 1,60 εως 165.
Καπου καπου βλεπεις καποιες κοπελες που ειναι 1,70 μεχρι 1,75 και ακομα πιο σπανι1,75+++++

Εν αντιθεση τα αγορια ειναι ψηλα.Ή μου φαινονται εμενα λογω υψους.Τα περισσοτερα παντως ειναι πανω απο 1,75 για να μην πω 1.77 με 1,78..

Αρκετοι ειναι κοντα στο 1,80 και βλεπεις και καποιους 1,90 παρα ποντο ή 1.90 φευγα...

Σπανια να δεις αγορι >1,70..Στο σχολειο δηλαδη..

Εμμ το καταλληλο υψος ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο...Νομιζω πως για τα κοριτσια το 1,65 ειναι καλο..Για τα αγορια το 1,77 ...
Δεν ξερω παντως πραγατικα...Εγω μιλαω για την δικη μου ηλικια παντως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι να μην βαλεις τις επιστημονικες σου ερευνες με καλυψες.ειμαι 1.80 δεν με παιρνει να τα παλω με την επιστημη
δοξα τον θεο που βρεθηκε ενας βιτσιοζος ανωμαλος στραβος να με παρει κ εμενα
ωω,το παιρνεις λαθος..

εγω μιλησα για γενικους κανονες..

οχι για καθε γυναικα καθημερινα,,αυτα τα πραγματα δεν ειναι απολυτα

και δεν αποκλειω να ερωτευτω καποτε μια ψηλη γυναικα..

(και αλλαξε το φυλο του αβαταρ σου γιατι μπερδευομαστε..:worry:)

ειναι εκ πρωτης οψεως οι ψηλες εντυπωσιακες,,δεν μπορω να πω..και συ με τακουνια πχ,,-βαζεις?- και ενα φορεμα πχ θα εισαι εντυπωσιακη..:D

οι ψηλες γυναικες ειναι νομιζω και πιο αγαθες γενικα,,ενω οι κοντεεες..σε χορευουν στο ταψι..:P

βρηκες ψηλό εσυ?
συνηθως δεν πανε οι κοντες με ψηλους ?:hmm: ποσο ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μην βιαζεσαι..;)

το χω ξανααναλυσει και αλλου..

1ον,το σωμα οταν παει στα ακρα δεν αναπτυσσεται ομοιομορφα συνηθως..

οι περισσοτεροι ψηλοι κοινως ειναι φανερα μακροταλοι,-μπασκεμπολιστες πχ,οι " σωματικα αναλογοι" ψηλοι οπως και ψηλες ειναι εξαιρεσεις..οχι ομως ο κανονας..

επισης απο οτι εχω διαβασει και στο νετ και αλλου,, η αναπτυξη των θηλυκων ορμονων κοβει το υψος,,ενω η τεστοστερονη το αυξανει..και οπου θηλυκες ορμονες βαλε θηλυκοτητα

συνηθως απο καθημερινα που βλεπω,,οντως οι ψηλοτερες γυναικες συνηθως-τα μοντελα τα περισσοτερα πχ- χανουν σε στηθος και πισινο..

ενω οι πιο γεματες και καμπυλατες γυναικες ειναι απο μεσες εως κοντες συχνα.-αν και το πολυ χαμηλο υψος ισως παλι να κοβει σε καμπυλες τη γυναικα..


και τελειως εμπειρικα οσες ψηλες εχω δει ειναι καθαρα πιο ψυχρες και γενικα ανδροφερνουν σε σχεση με τις κοντυτερες και ειναι πιο ψυχρες,,στο υφος στο δερμα..

οπως ειναι οι βορειες γυναικες πχ που ψηλωνουν επειδη αναπτυσσονται οι ορμονες τους αργοτερα..

υπαρχουν και σοβαρα επιστημονικα στοιχεια που τα εχω ξαναβαλει εδω κιολας,,
αν θελετε να τα βαλουμε..

καποια απο πανω βεβαια ειναι αποψεις και εμπειριες μου ,,οποτε μην αρχισετε το κραξιμο περι στερεοτυπων..απαντηστε επι της ουσιας..



ιδανικο υψος
ανδρας 180-185,
γυναικα,160-165-8 το πολυ..

αγγελε ποιος σου ειπε οτι ολες οι ψηλες μοιαζουν σαν ορθια χιλιομετρα χωρις καμπυλες? και εγω ειμαι ψηλη αλλα δεν ειμαι αχαρη....αν το πιστευεις αυτο μαλλον τυχαινει να γνωριζεις λαθος παραδειγματα......σε πληροφορω οτι υπαρχουν απειρες ψηλες κοπελες π εχουν στηθος και πισινο και δεν υστερουν σε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι υψος εχεις?

και στειλε φωτογραφια..:P
(πλακα κανω..:D)

οι ψηλες γυναικες προκαλουν πολλλεεες φαντασιωσεις σε μας τους ανδρες παντως..:shifty::shifty::smoke:

και ειδικα η ψηλη γυναικα με καμπυλες ειναι σπουδαιο πραγμα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
τι υψος εχεις?

και στειλε φωτογραφια..:P
(πλακα κανω..:D)

οι ψηλες γυναικες προκαλουν πολλλεεες φαντασιωσεις σε μας τους ανδρες παντως..:shifty::shifty::smoke:

και ειδικα η ψηλη γυναικα με καμπυλες ειναι σπουδαιο πραγμα..:D

1,78 ειμαι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
αγγελε ποιος σου ειπε οτι ολες οι ψηλες μοιαζουν σαν ορθια χιλιομετρα χωρις καμπυλες? και εγω ειμαι ψηλη αλλα δεν ειμαι αχαρη....αν το πιστευεις αυτο μαλλον τυχαινει να γνωριζεις λαθος παραδειγματα......σε πληροφορω οτι υπαρχουν απειρες ψηλες κοπελες π εχουν στηθος και πισινο και δεν υστερουν σε τιποτα.

ναι και εγώ που είμαι 1,74-75 κάπου εκεί μια χαρά τα έχω τα παχάκια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ωω,το παιρνεις λαθος..

εγω μιλησα για γενικους κανονες..

οχι για καθε γυναικα καθημερινα,,αυτα τα πραγματα δεν ειναι απολυτα

και δεν αποκλειω να ερωτευτω καποτε μια ψηλη γυναικα..

(και αλλαξε το φυλο του αβαταρ σου γιατι μπερδευομαστε..:worry:)
ειδες τι ωραια που τα λες αμα θες?δεν υπαρχει λογος να βαζεις ερευνες κ ξερω γω τι θα εβαζες...ο καθε ανθρωπος εχει την αποψη του.μεχρυ πριν λιγο μου εδινες την εντυπωση οτι κ απο προκαταληψη κ την ivanovic να σου ελεγα(κ μην μου πεις οτι δεν σου αρεσει η ιβανοβιτς)θα μου ελεγες οτι δεν σου αρεσει επειδη δεν ειναι κοντη.εξακολουθω να πιστευω οτι αμα οι ψηλες ηταν οσες κ οι κοντες θα υπηρχε ισσοπαλια κ στις εμφανησημες.αμα την μερα βλεπεις 100 κοντουλες κοπελες (απο 22 μεχρυ 30 που φανταζομαι θα σε ενδιαφερουν)οι οποιες ειναι 1.55-1.65 τοτε λογικο ειναι να κανεις τετοιες συγρισεις
ψηλες 1.72+ ποσες βλεπεις την μερα?καμια 10?δεν μπορει να μη προσεχεις ουτε μια

ειναι εκ πρωτης οψεως οι ψηλες εντυπωσιακες,,δεν μπορω να πω..και συ με τακουνια πχ,,-βαζεις?- και ενα φορεμα πχ θα εισαι εντυπωσιακη..:D
τακουνια βαζω αλλα κοντα.ο καλος μου ειναι 1.95 οποτε παντα πιο κοντουλα θα ειμαι
οι ψηλες γυναικες ειναι νομιζω και πιο αγαθες γενικα,,ενω οι κοντεεες..σε χορευουν στο ταψι..:P

βρηκες ψηλό εσυ?
συνηθως δεν πανε οι κοντες με ψηλους ?:hmm: ποσο ισχυει?
ισχυει κυριως επειδη οι ψηλες ειναι λιγες,οποτε πανε οι ψηλοι με κοντες.επειδη εχω κανει τετοια συζητηση με τους φιλους του καλου μου,οι πιο κοντοι δεν θελουν απαραιτητα κανεναν ζουμπα,απλα πιο κοντη απο αυτους
οι ψηλοτεροι δεν νοιαζονται,παντως θα ενδιαφεροντουσαν κ με ψηλη κοπελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Καλά έχω πάθει πλάκα με μερικά ποστ..
Στις ψηλές που χολοσκάνε ένα έχω να πώ...
Εγώ και πολλοί άλλοι άντρες ψοφάμε για ψηλές γυναίκες, και στην δική μου περίπτωση δεν είμαι καν πρώτο μπόι (ακα 1.74).. Οπότε χαλαρώστε και χαρείτε το δώρο που σας έκανε ο θεός.. Α και το κυριότερο,να ξέρετε ότι το εξεζητημένο (πχ το ύψος στην προκειμένη περίπτωση) είναι πιο ποθητό στους ανθρώπους, απλώς ο άντρας ώντας ο παλιός γνώριμος, εκείνος που σέρνει τη γυναίκα στη σπηλιά, με την ψηλή νιώθει ότι δεν μπορεί να κάνει κουμάντο (καθάρα ψυχολογικός ο παράγοντας) οπότε απο ανασφάλεια προτιμάει τις κοντές γυναίκες...
Και αναφορικά με το κρεβάτι που τέθηκε, έχοντας πάει και με ψηλές και με κοντές κοπέλες η δική μου γνώμη είναι ότι ή κάθε μια έχει τα δικά της + και -.. Την κοντή την κάνεις κουμάντο εύκολα εκεί * (το ψυχολογικό που έλεγα πριν ) ενώ με την ψηλή δεν βαριέσαι να πιάνεις και να φιλάς απο την κορφή ως τα νύχια...

Υπάρχουν γούστα και γούστα οπότε γενικά ξεκόψτε με τα κοπλεξ..

*αυτό που λένε την βάζεις κάτω και..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Καλά έχω πάθει πλάκα με μερικά ποστ..
Στις ψηλές που χολοσκάνε ένα έχω να πώ...
Εγώ και πολλοί άλλοι άντρες ψοφάμε για ψηλές γυναίκες, και στην δική μου περίπτωση δεν είμαι καν πρώτο μπόι (ακα 1.74).. Οπότε χαλαρώστε και χαρείτε το δώρο που σας έκανε ο θεός.. Α και το κυριότερο,να ξέρετε ότι το εξεζητημένο (πχ το ύψος στην προκειμένη περίπτωση) είναι πιο ποθητό στους ανθρώπους, απλώς ο άντρας ώντας ο παλιός γνώριμος, εκείνος που σέρνει τη γυναίκα στη σπηλιά, με την ψηλή νιώθει ότι δεν μπορεί να κάνει κουμάντο (καθάρα ψυχολογικός ο παράγοντας) οπότε απο ανασφάλεια προτιμάει τις κοντές γυναίκες...
Και αναφορικά με το κρεβάτι που τέθηκε, έχοντας πάει και με ψηλές και με κοντές κοπέλες η δική μου γνώμη είναι ότι ή κάθε μια έχει τα δικά της + και -.. Την κοντή την κάνεις κουμάντο εύκολα εκεί * (το ψυχολογικό που έλεγα πριν ) ενώ με την ψηλή δεν βαριέσαι να πιάνεις και να φιλάς απο την κορφή ως τα νύχια...

Υπάρχουν γούστα και γούστα οπότε γενικά ξεκόψτε με τα κοπλεξ..

*αυτό που λένε την βάζεις κάτω και..

με εχει καλυψει απιστευτα ο απο πανω!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλά έχω πάθει πλάκα με μερικά ποστ..
Στις ψηλές που χολοσκάνε ένα έχω να πώ...
Εγώ και πολλοί άλλοι άντρες ψοφάμε για ψηλές γυναίκες, και στην δική μου περίπτωση δεν είμαι καν πρώτο μπόι (ακα 1.74).. Οπότε χαλαρώστε και χαρείτε το δώρο που σας έκανε ο θεός.. Α και το κυριότερο,να ξέρετε ότι το εξεζητημένο (πχ το ύψος στην προκειμένη περίπτωση) είναι πιο ποθητό στους ανθρώπους, απλώς ο άντρας ώντας ο παλιός γνώριμος, εκείνος που σέρνει τη γυναίκα στη σπηλιά, με την ψηλή νιώθει ότι δεν μπορεί να κάνει κουμάντο (καθάρα ψυχολογικός ο παράγοντας) οπότε απο ανασφάλεια προτιμάει τις κοντές γυναίκες...
Και αναφορικά με το κρεβάτι που τέθηκε, έχοντας πάει και με ψηλές και με κοντές κοπέλες η δική μου γνώμη είναι ότι ή κάθε μια έχει τα δικά της + και -.. Την κοντή την κάνεις κουμάντο εύκολα εκεί * (το ψυχολογικό που έλεγα πριν ) ενώ με την ψηλή δεν βαριέσαι να πιάνεις και να φιλάς απο την κορφή ως τα νύχια...

Υπάρχουν γούστα και γούστα οπότε γενικά ξεκόψτε με τα κοπλεξ..

*αυτό που λένε την βάζεις κάτω και..
εσυ εισαι σωστος.αλλο να λεει ενας οτι προτιμαει κοντες επειδη θελει να κουμανταρει πιο ευκολα,κ ειναι ψυχολογικο το θεμα(κ το καταλαβαινω απολυτα κ συμφωνο οτι ο αντρας πρεπει να ειναι κυριαρχος σε τετοια θεματα)
κ οταν λεω ψυχολογικο δεν ενοω οτι εγω που ειμαι 1.80 ειμαι καλυτερη απο μια κοπελα 1.60 οχι βεβαια,σιγουρα υπαρχουν πολλες εμφανησημες κοντουλες κ ας πουμε οτι ειναι πιο χαριτωμενες κ γλυκες(εμφανησιακα γιατι στον χαρακτηρα αυτο δεν εχει να κανει με το υψος)
κ αλλο να λεει οτι προτιμαει κοντες επειδη οι ψηλες ειναι χαλια αχαρες ασχημες κα.εκει εχει κομπλεξ κ κοροιδευει τον εαυτο του πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τσοολιαααά μου εσυυυ..:hehe::hehe::shifty::smoke::smoke::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
166-174 - γουμεν 180-189 -μεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Άνδρες : 1.72-1.83
Γυναίκες : 1.60-1.74
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
τι υψος εχεις?

και στειλε φωτογραφια..:P
(πλακα κανω..:D)

οι ψηλες γυναικες προκαλουν πολλλεεες φαντασιωσεις σε μας τους ανδρες παντως..:shifty::shifty::smoke:

και ειδικα η ψηλη γυναικα με καμπυλες ειναι σπουδαιο πραγμα..:D
εισαι σιγουρα το ιδιο ατομο σε ολες τις απαντησεις?μηπως εχεις τον λογαριασμο μαζι μ τον αδελφο σου η με κανεναν φιλο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
166-174 - γουμεν 180-189 -μεν

Άνδρες : 1.72-1.83
Γυναίκες : 1.60-1.74

Μ'αρέσει που δεν βάζουμε ταμπέλες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top