Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Υπέροχη φούστα! <3

Με τα πρώτα παπούτσια θα την έβαζα. :redface:
To μαύρο είναι απλό. :P
Συμφωνω και γω...με τα πρωτα ταιριαζει περισσοτερο....:redface:


like very much ....το φορεμα & τα σανδαλια....
υπεροχα.....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ok, I need your help! :D

Έχω βάλει στο μάτι κάτι peep toe platforms, χρώμα nude, λουστρίνι.

Μόνο που...
α) είμαι κάπου ανάμεσα στο 1.73 - 1.76 και φοβάμαι μη δείχνω πελώρια
β) γενικά τακούνια φοράω πολύ πολύ σπάνια και δεν ξέρω πόσο βολεύουν οι πλατφόρμες και
γ) το καλοκαίρι έχει σχεδόν τελειώσει.

Οπότε σκεφτόμουν με τα ίδια χρήματα ν'αγοράσω τις ανθρακί τις μπαλαρίνες της Longchamp μιας και τις καφέ που είχα πάρει τις είχα ευχαριστηθεί απόλυτα.

Δεν ξέρω, έχω καταμπερδευτεί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λουστρίνι σε πλατφόρμες είναι λίγο παράξενος συνδυασμός. Προσωπική ιδιοτροπία, αν θες. Στη θέση σου θα έπαιρνα τις μπαλαρίνες και μόνο γι' αυτό το λόγο, χωρίς να χρειάζεται να προχωρήσω παρακάτω. :P

Εκτός κι αν δεν είναι η κλασική πλατφόρμα με το σπάγκο από κάτω κι είναι διαφορετικά φτιαγμένη. :hmm: Καμιά φωτό να πάρουμε ιδέα για το πώς, περίπου, είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε είναι πολύ όμορφες κι έχω φάει τον κόσμο να βρω φωτογραφία γιατί με τα λόγια του αέρα που να καταλάβετε κι εσείς! Πάντως δεν είναι όλο λουστρίνι όχι (panic attack!) είναι κανονικό το κάτω μέρος, με τον σπάγκο and all, μάλλον το πιο κοντινό που μπορώ να βρω είναι κάπως έτσι:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ορίστε που μου βρήκες λουστρίν πλατφόρμα που να μη λέω ίου. :P

Έχεις ένα μήνα+ να τις φοράς, το ότι θα φαίνεσαι πανύψηλη δεν είναι πρόβλημα, μην αγχώνεσαι, όσο για το πώς είναι στο περπάτημα, θα τις συνηθίσεις. :D Αν σου αρέσουν τόσο, πήγαινε να τις πάρεις και μην το συζητάς καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Οι συγκεκριμένες, βέβαια, είναι Dior, άντε να το πεις το ίου. :P Αν και μοιάζουν αρκετά με αυτές που είδα, αν εξαιρέσουμε τον φιόγκο. Μ'έψησες, θα πάω, τι ώρα κλείνουν σήμερα τα μαγαζιά; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eίναι πολύ άνετες στο περπάτημα! :D
Για μένα τουλάχιστον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
25,95
12,95 [Coco Rocha for Zara]
19,95
49,95
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ερωτεύτηκα και με έπεισες να πάω για ψώνια!!! :P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χαχα χαίρομαι! Στους δρόμους και στα εμπορικά αδερφές μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φτου σου!!!! Δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό!!! Έχουμε οικονομική κρίση!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ας πούμε ότι δεν μπορώ να αντισταθώ στα ψώνια...(ποιά μπορεί; :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Καμιά δεν μπορεί, απλά μερικές αναγκάζονται :P αν δεν έχεις λεφτά να φας που λέει ο λόγος, τα ψώνια σου φαίνονται τόσο γέλοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό! Αναγκάζεσαι!!! :)

υγ: Θάλεια πολύ ενδιαφέρον το blog σου...σου "δανείστηκα" την φωτογραφία του avatar μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καμιά δεν μπορεί, απλά μερικές αναγκάζονται :P αν δεν έχεις λεφτά να φας που λέει ο λόγος, τα ψώνια σου φαίνονται τόσο γέλοια!
Καλά σίγουρα...Αν δεν έχεις να φας κόβεις τα λούσα και τα λοιπά. ;)
υγ: Θάλεια πολύ ενδιαφέρον το blog σου...σου "δανείστηκα" την φωτογραφία του avatar μου :P

Οοοο θένξ :) Τιμή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πλέον να κοιτάμε και προς τα φθινοπωρινά.... όχι πως βιάζομαι, κάθε άλλο! Αλλά να, μου χει λείψει να φοράω κλειστό παπουτσάκι και σήμερα κλειστό θα φορέσω! Ετσι μου ρθε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αρνούμαι!!! :P

Θέλω να φοράω μονίμως τα καλοκαιρινά ή να μεταναστεύσω σε χώρες με καλοκαίρι! Μπορώ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
τι γνώμη έχετε για αυτό?




γα.....ε, φοριέται πολύ τελευταία. :redface:


επίσης θέλω να αγοράσω ένα δώρο, προσωπικό
σε μια φίλη μου και σκέφτομαι αυτό:





αν και αρχικά έλεγα να της πάρω ένα σε φούξια, δηλ αυτό:







α, μήπως ξέρει κανείς αν αυτό βγαίνει και σε γάτα? :





και τέλος θέλω τη γνώμη σας για τις παρακάτω σαγιονάρες
που θα φοριούνται κυρίως έξω στο γκαζόν:






υγ. κι αυτά δεν τα λές άσχημα:





προσέξτε μποτάκια για baby pigs:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχετε υπόψη καπελάκια/μαντίλια που να καλύπτουν το κεφάλι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top