Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σε φάση...αλλαγών! :)


...άτιμες καλοκαιρινές κραιπάλες...! :redface:

Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ... :P

Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ.. :P:P:P

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές.. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ.. :P:P:P

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές.. :P:P
καλα οσον αφορα την διαιτα ασε το......χαχαχααχαχ κανενας δεν υποκυπτει σε διαιτες....χαχαχα εγω αυτη την εποχη χωρισα με την ιστορια και ατα αλλα αλλα θα εχουμε επανασυνδεση τον σεπτεμβριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..


Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..


Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......
Μην ανησυχεις καλη μου ...ολα θα πανε καλα...:) Μην ξεχνας οτι καθε περιοδος της ζωης μας εχει την ομορφια της -εκτος απο τις δυκολιες ,που κι αυτες εχουν την ομορφια τους ;)-και θα σε συμβουλευα να τη ζησεις και να τη χαρεις οπως ερθει :) Θα εχεις αργοτερα πολυ ομορφες αναμνησεις ανεμελιας απο αυτη την περιοδο της ζωης σου...
Το μονο που να ευχεσαι να εισαι καλα στην υγεια σου ,γερη και δυνατη ,να μην ξεχνας τους στοχους σου και δεν εχεις να φοβηθεις τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ερωτευμένη,μπερδεμένη...ούτε εγώ ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκομαι... :(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρετη και πληρως χαλαρη,χρειαζομαι απεγνωσμενα μια ΕΚΠΛΗΞΗ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αγχος και σε φαση που επικεντρωνομαι στον εαυτο μου για να γινω καλυτερη ψυχη και σωματι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλυτερη ψυχη και σωματι

ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...:P:whistle::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Είμαι σε μια φάση στην οποία δεν θα ήθελα ποτέ να ξαναβρεθώ. Πρέπει να παρθούν αποφάσεις για το μέλλον, και έτσι όπως έχουν γίνει τα προσωπικά μου όλα, από ότι φαίνεται, έχουν τιναχθεί στον αέρα και υπάρχει μια γενική αναστάτωση λόγω υπερβολικού εγωισμού και κόμπλεξ κατωτερότητας από τον περίγυρο.
Σκατά και απόσκατα, πως το λένε; Με το συμπάθιο κιόλας, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...:P:whistle::P)

γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε :(

:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::D
κοιτα,εμενα παντα με ανακουφίζει το γεγονος οτι υπαρχουν και χειροτερα
:P
παντως για εσενα τι να πω;;;
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σε αυτη τη φαση που λες: Κατι λειπει. Παντα κατι λειπει.

Το τι σκ*τα ειναι αυτο το κατι και ποτε σκ*τα θα ερθει το ξερεις και δε το ξερεις...

Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω :P
χεχε σιγα θα τα χασουμε αργα ή γρηγορα,εγω εχω χασει καποια,καλα ειμαι εσυ γινεται τπτ ή μπα;;;
Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις... :/:
πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι:P.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από alehunter:
πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι:P.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....
Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου :D
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου :D
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα! 8)

ωωωωωω μουσικο ταιρι,με συγκινεί το comment...
εγω να σε βρισω;;;;με τετοια ιταλικα τραγουδια που μου πασαρεις;;;(bold καλα μιλαμε για ποιηση:P)


On:ισως παιδια να λειπει love απο την ζωη μας....:whistle::hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια κουραγιο!!!!πανελληνιες ειναι...θα το περασουμε αυτο το μαρτυριο!!!ο καιρος θα περασει γρηγορα!!!!!!ετσι θελω να πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
σε τι φαση να ειμαι?αναμονης...θα φυγω για Κρητη 'η οχι....θα αλλαξει η ζωη μου ριζικα 'η οχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top