Αθλήματα

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάλι χωρίς τον αθλητισμό, εντός και εκτός γηπέδων δεν μπορώ να ζήσω! Τωρα βέβαια τα εντός τα έχω παρατήσει (μονο για κανα ντου παταμε ταπι... χιχιιχχ) αλλά και μ' αρέσουν και ασχολούμε με όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ασχολουμε με το μπασκετ και μου αρεσει πολυ το ποδοσφαιρο, αλλα πανω απο ολα smackdown, καθομαι και πλακονομια με τον krono και περναμε τελια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Ασχολουμε με το μπασκετ και μου αρεσει πολυ το ποδοσφαιρο, αλλα πανω απο ολα smackdown, καθομαι και πλακονομια με τον krono και περναμε τελια....

Τί είναι αυτό???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Τί είναι αυτό???:redface:
www.wwe.com

ειναι το World Wresting Entertainment. Παλια το λεγανε WWF αν σου λεει κατι.
Ειναι το πρωταθλιμα Αμερικανηκης παλης. Πευτει πολυ ξυλι (φτιαχτο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν πώ μπόουλιγκ θα θεωριθεί σπόρ ή χόμπι; ή και τα δύο; θεωρώ ότι είναι το ίδιο, λατρέυω τις πολ΄'υχρωμες μπάλες και τις κορίνες λατρέυω την κίνηση και τον ανταγωνισμό με τον εαυτό μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eπαιζα/παιζω : bowling,basket, volley,ping pong, ποδοσφαιρο,τεννις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πινκ-πονκ αρκετά συχνά,ενόργανη πριν 3 χρόνια,ποδόσφαιρο,μπάσκετ με τους φίλους,kick-boxing πριν 3 μήνες
(Στα bold είμαι σε ομάδα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike

Νεοφερμένος

Ο Mike αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή παίζω ποδόσφαιρο σε ερασητεχνική κατηγορία, αλλά μέχρι πρίν 2 χρόνια ασχολούμουν με την Πάλη , για μένα είναι κ η μητέρα όλων των αθλημάτων, ειδικά στην Ελλάδα μετά από τοσα ολυμπικά μετάλλια που μας έχει προσφέρει θά έπρεπε να την είχαμε ψηλότερα!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Μόνο μπάσκετ και αυτό όταν υπάρχει ελεύθερος χρόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ημουν δευτερη πανελληνιονικης στην κατηγορια μου στην σφυροβολια κ τεταρτη στον δισκο..
για 5-6 ωρες προπονηση καθε μερα μετα ομως πηγα σχολη κ δεν προλαβενα

κ σε αυτα τα αθληματα η κανεις η δεν κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αρχισα εντελοσ τυχεα το μπασκετ και τορα ειμαι στιν μικτοι 12νισου (για μενα ειναι κατι πολυ σημαντικο αφτο) αλλα τορα εχο μινει λιγο πισο λογ ενος ραγισματος ποθ ειχαι στον αστραγαλο...Τωρα εχο αλακσει και σιλογοθ ποθ αγωνιζομαι και σινεχιζω:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μικτη δωδεκανισου; Απο πιο νηση εισαι; Σε πια ομαδα παιζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μικτη δωδεκανισου; Απο πιο νηση εισαι; Σε πια ομαδα παιζεις;

Απο ροδο ειμαι και επεζα στον ζεφυρο αλλα τωρα θα παω στον κολοσσο :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραια φιλε! Και εγω ροδιτης! βεβαια καμια σχεση με αθλητισμο....:P ξερω βεβαια αρκετα παιδια απο τον κολοσσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν και μεγαλοκοπελα, δοκιμασα προσφατα καποιες δραστηριοτητες, οπως rafting, rappel (καταρριχηση με ορειβατικο σχοινι απο γεφυρα), πυργο αναρριχησης, τοξοβολια, πεζοπορια...
Ενθουσιαστικα, με εξεπληξα ευχαριστα και θα φροντισω να μην ειναι η πρωτη και η τελευταια μου φορα, αλλα να το καθιερωσω και να τρεχω σε ποταμια και βουνα ανα τακτα χρονικα διαστηματα..
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θέλω να ξεκινήσω kite surfing. Έχει κανείς ιδέα πάνω σε αυτό; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Παλιότερα basket, tennis, squash (πολύ καλό) , ping pong, τώρα μόνο ποδόσφαιρο και τα καλοκαίρια λίγο beach volley.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Από τότε που με θυμάμαι έπαιζα ποδόσφαιρο, και ακόμα παίζουμε στα 7χ7 ή 8χ8 και μάλιστα τώρα έχει και περισσότερο πλάκα.
Παλαιότερα έκανα ορειβασία, αλλά τώρα δεν έχω όσο χρόνο θα ήθελα, οπότε μόνο κανένα ράφτινκ ή τρέκινγκ που συνδυάζεται και με εκδρομή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχω κάνει διάφορα...κολύμβηση, τέννις, σκι, ενόργανη, έχω δοκιμάσει και τοξοβολία .....το κόλλημα όμως είναι με το ride the (white) horse.!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το κόλλημα όμως είναι με το ride the (white) horse.!!!!

Σα δεν ντρεπεσαι!!!:eek:
Κυκλοφορουν και ανηλικα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top